Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2012., 20:36   #5301
sta bi konkretno od agencije uzimala? mislim, osim dekoracije, ne vidim razlog za uzeti agenciju...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 20:39   #5302
Jungle mislim da bi ti Gio tu bila od velike pomoci, kontaktiraj ju ako nista na pm..
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 21:03   #5303
Jungle, pozdrav!
Ukratko, mi smo imali vjencanje u petom mjesecu u Opatiji, Vili Ariston, takodjer nismo iz Opatije, i sve smo sredjivali s agencijom, Noi Due.
Svaka pohvala svemu, svima!
Za sve detalje, slobodno pitaj.

A, jejja moja,
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 11:52   #5304
Agenciju sam mislila angažirati najviše jer živimo (trenutno) 500 km od Opatije pa nam nije zgodno dolaziti puno puta...a o Noi Due svi govore da su ok. Ono što me najviše zanima je kakva je bila hrana u Aristonu i kvalitetom i količinski (moji su svi izjelice ) i kakav je prostor za plesanje. I muči me što u slučaju kiše, čini mi se malo prerustikalan restoran a i pisalo je na forumu da je nekako nezgodno podijeljen. Da li se može ostati do jutra ili imaju neki policijski sat za svatove? I padaju li vam na pamet neke druge lokacije? Kakav je recimo Belvedere? Čini mi se zapušten ali terasa je krasna.
Hvala vam na svemu!
Jungle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 13:33   #5305
Quote:
Suncokreta kaže: Pogledaj post
Imaš sve riječi hvale za njih ili nemaš?
Nadam se da imaš, i da ti je samo slovo pobjeglo.


Imam imam, kad sam na poslu ne stignem provjeriti kako sam napisala
lucija25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:45   #5306
Quote:
lucija25 kaže: Pogledaj post
Imam imam, kad sam na poslu ne stignem provjeriti kako sam napisala

Hihihi, ma sve ok.
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 16:23   #5307
Jungle, ajme odakle poceti!?
Iskreno, iako moze zvucati, biti pateticno, kako god, smatram da smo stvarno imali divno vjencanje, i da definitivno najvece hvala Arsenu, iz Noi Due, i Cyntii, voditeljici Ville Ariston, stvarno apsolutno do posljednjeg detalja, sve je bilo bas savrseno.

Mi smo u mjesec dana, nesto malo vise izrealizirali nase vjencanje.
Imali smo malo vjencanje, i bas sve da smo ikada htjeli, planirali, je bilo tako.

Oboje smo iz Zagreba, ali, odlucili smo i htjeli da to bude na moru, i, prva varijanta nam je bila agencija Noi Due, i saznati uopce gdje, kako, na koji nacin, jer, apsolutno nista drugo nismo znali.
Znali smo da ne zelimo da bude klasicno, da obred i vecera bude na istome mjestu, i imali smo datum, to je to.
Prvi korak je bio posjet Arsenu, gdje smo proveli otprilike dva sata, ako ne i vise, uopce na informativnom razgovoru.
Odmah nas je shvatio, zelje, viziju.
Prvo je bilo potrebno pronaci mjesto, da bi se krenulo sve dalje.
Pokazivao nam je razne fotografije restorana, hotela, videa doticnih, menu-e, ma sve.
I, predlozio je ono, sto nam je kada smo i dosli tamo, to bilo to.
Villa Ariston.

Odlucili, dogovorili.
Sve kasnije je bilo dogovor preko maila, telefona, za apsolutno sve stvari, pitanja nam je bio na raspolaganju.
Dogovaranje teme, dekoracije, organizacija maticara, pa, do preporuke za vizaziste, i frizere.

Sa Cyntiom, takodjer, izasla nam je ususret maksimalno, za sve.
Nikada od nikoga nismo culi: Ne, Ne moze se, Nemoguce...
Hrana u Villi Ariston je preodlicna. Toliko posebno, ukusno, iskreno na malo mjesta u Hrvatskoj sam jela, a, takodjer bi mogli i neke restorane iz vana postidjeti.
Osoblje odlicno, sve pamtili, znali, ako je bilo nekih napomena.
Hrana je u slijedovima, iako djeluje "minimalisticki", vjerujte, mnogi muski na glavnom jelu si zastajkivali.

Sam taj dan, Arsen, njegova supruga, koji su stavrno divni ljudi, i Cyntia, su iskreno bili toliko uzbudjeni. Lijepo!
Takodjer su billi koordinator taj dan, sto je olaksalao neke stvari, i stvorilo dodatnu bezbriznost.

I, da, apsolutna agencija od nas, niti jednu uslugu nije naplatila.

Moja iskrena, topla preeporuka.


Ovo je link nasih fotografija, pa da dobijes dojam kako je to bilo:

http://www.nina-photo.com/ivana-krsevan-vjencanje/

Ovo je sluzbena stranica Noi Due:

http://www.noidue.hr/

Ovo je s facebok stranice, gdje ima dosta fotografija, i to jako puno iz Vile Ariston:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=167873&page=266

Ako jos nesto treba, tu sam, javi se!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 20:36   #5308
Ajme Giovanna, hvala ti na trudu da mi sve to pojasniš! Prekrasni ste bili! Ambijent mi je poznat i s njim se ne može pogriješiti ali sve ste ukomponirali na svoj način, do kruha sa crnilom od sipe, zakon! Ja patim na detalje, salvete, tanjure, cvijeće...male stvari koje nekome nisu bitne a meni pokazuju trud i pažnju a vidim da ste i vi tako razmišljali. Baš mi je drago da vam je bilo tako lijepo i da vas je čak i vrijeme krasno poslužilo. Nadam se da ćemo za novu godinu uspjeti do hrvatske pa i do aristona. Muči me što ne znam kako je za ples i kako je unutra u slučaju kiše. Iako je mala svadba u planu svi iz društva su neumorni na podiju pa im to moramo osigurati Hvala puno!
Jungle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 11:23   #5309
Cijelu noć provela na forumu....ispadaju mi oči A nigdje nisam našla komentare restorana/pansiona Mali raj kod Ičića i restorana Laurus u villi Kapetanić...imate li kakva saznanja? Dobro bi mi došlo da mogu smjestiti goste na istom mjestu, trebat ćemo i noćenja plaćati...Mali raj bi trebao puno više dekoracije ali ako je ok hrana i usluga išla bi ga pogledati. (Ariston mi je najljepši od viđenog ali me strah kiše)
Jungle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 13:46   #5310
Jungle, imaš pm u vezi Laurusa
-Ari- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 12:58   #5311
I, mi smo gledali Laurus, ali, eto, ipak ne.
Draga, hvala ti, prije svega, a, zasto vi ne bi poslali informativni upitnik Noi Due, na njihovoj stranici imas, i sve se vam poslati, objasniti.

Sretno, i javi.

Za taj broj ljudi, u Aristonu je odlicno, ima itekako mjesta za ples.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 11:55   #5312
Quote:
lucija25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, mi smo imali svadbu sada u 9.mjesecu i radili smo s Angelus designom i nimam sve riječi hvale za njih. Odlični su pristupačni i rade prema onome što želiš i što je najbitnije koliko želiš i možeš platiti znači rade prema tvome bidžetu. ako te još šta zanima pitaj na pm. pozdrav
Lucija, hvala na informacijama.
Uskoro cemo na razgovor u ambasador pa su nam rekli da rade sa agencijom angelus-design. meni je svejedno s kojom cemo agencijom raditi, ali posto moj dragi nije hrvat i jos ne prica hrvatski bi bilo jednostavnije ako i ljudi iz agencije pricaju engleski...

@ jungle: villa k. - predivna, sve super (moras racunati s tim da se treba zakupiti bar 75% soba za tu jednu vecer), hrana odlicna, ali za nas je dvorana tik premala... ne bih htjela da se ljudi tiskaju i da ne bude mjesta za ples - osim toga, tko zna kolika ce moja haljina biti )))

da li ste iznajmile haljine ili kupile??
principessa1601 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 10:16   #5313
Hvala vam svima i oprostite što se javljam sa zakašnjenjem, bila sam na očajnom poslovnom putovanju
Mislim da ću za novogodišnje praznike u Opatiju i sve izvidjeti...jedva čekam! I znate li možda kad su u Hr sajmovi vjenčanja, čula sam da bude popusta nekih a kako smo tanki s novcima dobro bi nam došli
Jungle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 10:55   #5314
pozzz cure

ima li koja broj od Pešekana? čula sam da su jako dobri....
Tartarug@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 13:15   #5315
Pešekani su bili frendici na vjenčanju i ona je bila jako zadovoljna, a sjećam se da sam i ovdje na forumu čitala da su dobri. Imaju čak mogućnost pjevanja a capella. Meni osobno njihov stil ne odgovara, ali to ništa ne znači ništa jer svatko ima svoje gušte. Broj nemam, no jesi li pogledala na njihovoj facebook stranici pa da im tamo pošalješ poruku.

A jel zna netko zašto ticker blokira? Pred par dana sam pogledala ga i od tad stoji na jednom te istom danu Za moj ticker vrijeme stoji.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 17:17   #5316
Quote:
Jungle kaže: Pogledaj post
I znate li možda kad su u Hr sajmovi vjenčanja

U Zagrebu su ovaj vikend, a u Rijeci siječanj/veljača, tako kaže njihov reklamni plakat.
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 17:48   #5317
Quote:
Jungle kaže: Pogledaj post
! I znate li možda kad su u Hr sajmovi vjenčanja, čula sam da bude popusta nekih a kako smo tanki s novcima dobro bi nam došli
Ovaj što je ovaj vikend u Zagrebu, to je ustvari u West Gateu i mislim da je to nešto bezveze. Ali od 26.-28.10. su Dani vjenčanja na velesajmu u Zg-u i to bi trebalo biti nešto bolje, navodno će biti jako puno izlagača.
A inače sajmovi vjenčanja i u Ri i u Zg-u su krajem 1. mjeseca ili početkom 2.
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 10:45   #5318
Neizvedivo mi je otići na sajmove ali nema veze, nadam se da će bar nekima od vas biti korisni!

Nego, sve čitam i tražim ali nigdje ne vidim takvu raspravu: ima li neki hotel-restoran u okolici opatije koji nikako ne bi preporučile? Ne mislim sad na neke rupe nego ona mjesta koja ok djeluju a u biti služe lošu hranu ili imaju neljubazno osoblje? I kako ste vi znale da će hrana biti ok? Prema tuđim iskustvima ili ste ih špijunirale nekako?

Čini mi se da ništa od aristona pa sad razmatramo belvedere za ljetno i bristol za zimsko vjenčanje (opatijski - vidim da ima bristol i u lovranu). Savjeti, preporuke, želje i pozdravi?
Jungle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 05:29   #5319
Pozdrav, evo i ja planiram svadbu sljedece godine. Nekako mi se najvise svidio Bristol (Opatija)... Nismo jos bili tamo ali gledajuci slike i citajuci vase komentare on mi je prvi zapeo za oko. Nas ce biti oko 50, pa me zanima dali je to dovoljan br ljudi za Bristol, te cijene menija?
Lolla11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 16:06   #5320
Informacija za Riječanke.... poznajem vizažisticu koja šminka za 80,00 kn, zove se Tea, do sad sam se već 2 puta šminkala kod nje i super sam zadovoljna, kao i moje frendice koje je šminkala. Već sam ju rezervirala za svoje vjenčanje ali mi je žao da njene čari ne dođu i do drugih. Tko treba broj nek mi se javi na PM.

Pozz
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.