Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2010., 22:41   #81
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Ja sam ih dobila poslije poroda, i to ove unutrašnje.
Svoje sad osjetim, ali ništa strašno, skontala sam da one Alnatura musli sa 50% voća prave predivna govna koja odgovaraju hemoroidima
A i borovnice su mi super, suprotno onome što sam čula o njima - da zatvaraju.
E na ovo sam se jako smijala

Kupila sam Hemo ex, pokušavam jesti samo hranu od koje će mi stolica biti mekana. Danas manje boli nego prije dva dana. Uopće ne sjedim. Samo hodam ili ležim
__________________
#timBabyLasagna
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:55   #82
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
se može znat na bazi čega je ta krema ili kako doć do nje!!!!!!!!!!

i potpuno su nestali, dali se još koji put pojave?
na biljnoj bazi, i da - potpuno nestli, evo 5 mj od poroda i nisu se vise pojavljivali. dala sam ju mami, a na njoj su napisani ime i br.telefona od tog covjeka, pa cu reci da mi kaze.
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 18:00   #83
Quote:
pikuleta kaže: Pogledaj post
na biljnoj bazi, i da - potpuno nestli, evo 5 mj od poroda i nisu se vise pojavljivali. dala sam ju mami, a na njoj su napisani ime i br.telefona od tog covjeka, pa cu reci da mi kaze.
može tnx,
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 10:38   #84
Moja susjeda je travarica i uspješno liječi hemeroide sa čepićima koje pravi od masti vijetnamskih svinja, i nekoliko travi. Izliječila je preko 500 ljudi s hemeroidima, između ostaloga i moju frendicu, pa probajte pronači travara u blizini, ne nekog hohštaplera, ne za koje postoje glasine da je dobar.
__________________
The Chechen: What are you going to do with all your money? The Joker: See, I'm a man of simple tastes. I like dynamite, and gunpowder... and gasoline! Do you know what all of these things have in common? They're cheap!
AddictedToArt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:03   #85
Moja svekrva se bavi trvama i mogu vam sa sigurnoscu 100% rec,kupite nevenovu mast al domace radinosti- moj svekar trebao na operaciju vanjskih i unutarnjih hemeroida,vanjske je rijesio tom masti a za unutarnje,nazalost, posto su bili visoko morao na operaciju.Ujedno hrpa ljudi to kupuje kod nje i kaze da su se spasili................
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:11   #86
Ja ih evo opet imam.... Ja imam s njima problema od kraja osnovne škole, tako da sam već navikla...svaki puta kada imam tvrđu stolicu ili ne idem svaki dan u wc evo ih. A s obzirom da trenutno patim od zatvora, veselje!
Kombiniram kantarionovo ulje i onu mast od propolisa i meni je ok, smiri se, ali svako malo se pojave. Ja bih voljela da zauvijek nestanu.
Zanimljivo je da svi komentiraju kako treba paziti na prehranu, ja mislim da se ja jako zdravo hranim i ništa ne pomaže.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:19   #87
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Ja ih evo opet imam.... Ja imam s njima problema od kraja osnovne škole, tako da sam već navikla...svaki puta kada imam tvrđu stolicu ili ne idem svaki dan u wc evo ih. A s obzirom da trenutno patim od zatvora, veselje!
Kombiniram kantarionovo ulje i onu mast od propolisa i meni je ok, smiri se, ali svako malo se pojave. Ja bih voljela da zauvijek nestanu.
Zanimljivo je da svi komentiraju kako treba paziti na prehranu, ja mislim da se ja jako zdravo hranim i ništa ne pomaže.
i ja sam koristila i kantarionovo i tu mast, al jako malo mi je pomoglo
Dobila ih nakon poroda i to su se pojavili nakon 2 mj za ispalit!! A nikad ih prije nisam imala ... muka mi je svaki put kad moram na wc
evo vec dva mjeseca vodim bitku s njima...
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:25   #88
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post
i ja sam koristila i kantarionovo i tu mast, al jako malo mi je pomoglo
Dobila ih nakon poroda i to su se pojavili nakon 2 mj za ispalit!! A nikad ih prije nisam imala ... muka mi je svaki put kad moram na wc
evo vec dva mjeseca vodim bitku s njima...
Možeš onda misliti kako je meni, već dvoznamenkasti broj godina, svako malo! Ali valjda i geni imaju veze, meni apsolutno svi u obitelji imaju s time problema, čisto me strah kako će biti nakon poroda.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:31   #89
Curke kazem vam nevenova mast,sto zuca to bolja Potrazite najblizeg travara,s svega nije skupa
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:41   #90
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
Curke kazem vam nevenova mast,sto zuca to bolja Potrazite najblizeg travara,s svega nije skupa
da ako su vanjski naravno da pomaže nevenova mast (to sam čula) ali ako su samo unutarnji odna pomažu samo čepići
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:42   #91
e da javim meni se dakle pojavili nakon poroda i trajali svih 11 mjeseci dok sam dojila..kako sam prestala dojit i oni pomalo iščeznuli
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:51   #92
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
Curke kazem vam nevenova mast,sto zuca to bolja Potrazite najblizeg travara,s svega nije skupa
Meni je jedan vanjski, tako barem kaže dr. Jedan, ali vrijedan: A gdje da nađem travara?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:10   #93
prehrana,prehrana,i samo prehrana
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 10:40   #94
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
prehrana,prehrana,i samo prehrana
Kod mene to ne djeluje...ja jedem samo integralno, puno vlakana, voća, povrća, ne jedem meso, slatkiše i sl. Pijem jako puno tekućine...svako jutro konzumiram lan...i opet ništa. Da naglasim da se tako hranim jako dugo, a ne kad zaškripi....i opet ima dana kad iem na wc 3 puta i sve je super i kad danima ne mogu na wc, a da ništa nisam u prehrani promijenila....
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 15:17   #95
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Meni je jedan vanjski, tako barem kaže dr. Jedan, ali vrijedan: A gdje da nađem travara?
Neznam iz kojeg si grada,al primjer u Splitu kod vojne bolnice zena ima svoj stand......... vidila da ima i po pazaru,ima i neki lik kod autobusnog sa uljima i td.... Ako naides na one sto prodaju one cajeve i lavandu u kesici imaju i mast ako ne bar vjerovatno znaju di je nabavit
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 21:08   #96
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
Neznam iz kojeg si grada,al primjer u Splitu kod vojne bolnice zena ima svoj stand......... vidila da ima i po pazaru,ima i neki lik kod autobusnog sa uljima i td.... Ako naides na one sto prodaju one cajeve i lavandu u kesici imaju i mast ako ne bar vjerovatno znaju di je nabavit
Rijeka. Dobra ideja, sjetila sam se da ima tip kod nas na placi koji prodaje čajeve, možda ima i kakve kremice, mogla bih pogledati...
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 00:45   #97
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
Moja svekrva se bavi trvama i mogu vam sa sigurnoscu 100% rec,kupite nevenovu mast al domace radinosti- moj svekar trebao na operaciju vanjskih i unutarnjih hemeroida,vanjske je rijesio tom masti a za unutarnje,nazalost, posto su bili visoko morao na operaciju.Ujedno hrpa ljudi to kupuje kod nje i kaze da su se spasili................
To travari uspješno lijeće, ako dođete na vrijeme!

Nevenova mast je za vanjsku upotrebu, a čepići za unutarnju, ako vam krvari, trebate uzeti dodatno i đvedsku grančicu da vam spasi debelo crijevo! Sretno!
__________________
The Chechen: What are you going to do with all your money? The Joker: See, I'm a man of simple tastes. I like dynamite, and gunpowder... and gasoline! Do you know what all of these things have in common? They're cheap!
AddictedToArt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 03:18   #98
hm,da pitam nešto....baš ovih dana imam veliki,bolni pritisak dolje na čmar.
koliko uspijevam napipati nemam niti vanjskih niti unutarnjih hemeroida...dali je to možda pritisak bebe na debelo crijevo(ubrzo trebam roditi) ili ću ih ubrzo dobiti?? i to kantarionovo ulje,ja imam..ne domaće već čini mi se od biofarma...znači mogu s njim namazati? i da stolica mi je uredna,nije tvrda i nepatim od zatvora.
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 09:41   #99
zašto is samo mažete, a ne istražite koje su još mogućnosti nekirurških odstranjivanja???

imam zakazan pregled i možda uz to obavim podvezivanje gumom.
Tina222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 22:36   #100
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
hm,da pitam nešto....baš ovih dana imam veliki,bolni pritisak dolje na čmar.
koliko uspijevam napipati nemam niti vanjskih niti unutarnjih hemeroida...dali je to možda pritisak bebe na debelo crijevo(ubrzo trebam roditi) ili ću ih ubrzo dobiti?? i to kantarionovo ulje,ja imam..ne domaće već čini mi se od biofarma...znači mogu s njim namazati? i da stolica mi je uredna,nije tvrda i nepatim od zatvora.
Kantarionovo ulje stvarno pomaze kod vanjskih hemeroida ,ali koliko sam shvatila, draga, ti ih nemaš, a mozeš namazati preventivno i ne prizivaj ih, viruj mi, zivot je jednostavniji bez njih
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.