Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 23:35   #81
Čitala sam Sheldona prije dosta godina-tada mi je bio dobar.Sada mi se njegove knjige više ne čitaju,nekako su mi dosadneValjda sam ih prerasla...Inače,imam doma 5-6 Sheldonovih knjiga,ali ih nitko od ukućana ne čita...
bonaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 01:39   #82
Thumbs up

Quote:
Bosanka 100% kaže: Pogledaj post
Naravno da sam čula za njega. Još kao klinka čitala sam "Gnjev anđela", intrigantnu ljubavnu priču o mladoj odvjetnici Jennifer Parker i oženjenom predsjedničkom kandidatu Adamu Warneru. Još i dan danas vrlo rado prelistam neke pojedine dijelove. Jao, kakav bi to bio super film ili serija, pogotovo mi je odličan onaj karizmatični lik mafijaš Michael Moretti . Druga mu djela zasad ne poznajem, ali mislim da ih ima u našoj gradskoj knjižnici, možda ih posudim .
Postoji film gnev andjela snimljen po istoimenoj knjizi, ja sam ga skinula sa neta i gledala, extra je, cak su napravili i nastavak filma iako toga u knjizi nema, pa ako je neko zainteresovan mogu postaviti link za skidanje.
Romana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 11:35   #83
Quote:
Romana85 kaže: Pogledaj post
Postoji film gnev andjela snimljen po istoimenoj knjizi, ja sam ga skinula sa neta i gledala, extra je, cak su napravili i nastavak filma iako toga u knjizi nema, pa ako je neko zainteresovan mogu postaviti link za skidanje.
Meni treba link za skidanje filma.... Može?
Tweegy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 01:58   #84
Quote:
Tweegy kaže: Pogledaj post
Meni treba link za skidanje filma.... Može?
Rage of angels http://www.filestube.com/dGuRXOeGXP9...y-Sheldon.html a evo i link za nastavak filma,

http://www.filestube.com/bKUFsLHe7vm...y-Sheldon.html

I nastavak je dobar s obizrom da su ga izmislili i nadovezali na prethodnu pricu. Radi se o Dzenifer i sada o rodjenom bratu od Michaela Morettija.
Romana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 17:18   #85
Izasla je na kioscima knjiga Sidney Sheldona 'Golo lice' - prva od 4.. Da li je netko procitao? Moze preporuka?
reader33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 20:58   #86
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Čitala kad sam bila mlađa. Sad mi ne pada na pamet, al mislim da ga svi prođu u mlađim danima...
Katastrofalan autor Bio mi omiljeni pisac kad mi je bilo 14
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 21:45   #87
I meni je bio odličan u srednjoj školi.

Ipak, ima jedna koju bih mogla uvijek ponovno čitati - Ako dočekam sutra
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:38   #88
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
I meni je bio odličan u srednjoj školi.

Ipak, ima jedna koju bih mogla uvijek ponovno čitati - Ako dočekam sutra
To mu je navodno najbolja..ja sam osim nje čitala Vjetrenjače bogova, Majstor igre, Druga strana ponoći, ako je to ono gdje je neka Noelle ..možda još nešto..u srednjoj ga nisam čitala, točno faza kasne osnovne škole, skupa s Jackie Collins i njenim Kučka Pastuh knjigama koje mi teta u knjižnici nije htjela dati
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 16:14   #89
Quote:
reader33 kaže: Pogledaj post
Izasla je na kioscima knjiga Sidney Sheldona 'Golo lice' - prva od 4.. Da li je netko procitao? Moze preporuka?
Pročitala. Davno. Brzo se čita, tipična krimi pričica, dobro štivo za plažu.

Preporučam, vidim da je i cijena povoljna.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 13:13   #90
Počela sam čitati "Krvna veza" i onako ok mi je. Baš ljetni krimić koji prolčitaš u jednom danu. I nije loš.
Krenula sam jedanput čitati njegovu Vjetrenjaču bogova jer je imam doma i odustala sam.
Elie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 23:09   #91
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
I meni je bio odličan u srednjoj školi.

Ipak, ima jedna koju bih mogla uvijek ponovno čitati - Ako dočekam sutra
to mi je bila najdraza knjiga kad sam klinka bila!

a onda mi ju je neka glupa baba uzela da procita i nikad ju nije vratila!

mozda ce izaci u tisku
Vernes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 02:57   #92
Luda sam za njim.Najdraža mi je Druga strana ponoći.
phillippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 05:35   #93
Thumbs up



Quote:
phillippa kaže: Pogledaj post
Luda sam za njim.Najdraža mi je Druga strana ponoći.
Pozdrav!

I meni je Sidney Sheldon odličan bio i u mlađoj fazi,ali i sada starijoj,i ama baš sve njegove knjige imam....
Intrigantne,pune zanimljivih obrata,zapleta,građe priče,odličnog i razumljivog stila pisanja,lako za čitanje,naprosto povlači da se knjiga odjednom pročita u dahu....
Ipak,izdvajam baš one super mu naslove: GOLO LICE,AKO DOČEKAM SUTRA,GNJEV ANĐELA,MAJSTOR IGRE,PONOĆNE USPOMENE,DRUGA STRANA PONOĆI,KRVNA VEZA,STRANAC U OGLEDALU,PIJESAK VREMENA,NIŠTA NIJE VJEČNO,ISPRIČAJ MI SVOJE SNOVE,te JUTRO,PODNE,VEČER....te su mi baš ono naj-naj...nadam se da nisam izostavila još jednu u nizu ostalih koje su mu dobre,ali ne baš predobre!

Zadnje uređivanje Reuma : 08.09.2011. at 05:41.
Reuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 05:43   #94
Wink

Quote:
miracidij u mom srcu kaže: Pogledaj post
Čitala sa 18.. Prije par tjedana ga slučajno posudila i pročitala.. I ne sjećam se naslova već Ali kod njega mi je uvik bilo dobro šta (skoro) nikad nema hepi end.

Slažem se,baš se po tome razlikuje od velike većine ostalih pisaca,kojima je svima predvidljiv happy end....i zato mi je poseban..
Reuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:14   #95
Ija obožavam Sidneyja Sheldona I najdraža njegova knjiga mi je Druga strana ponoći, a volim i Ako dočekam sutra.
phillippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:24   #96
Obožavam Sidneyja Sheldona.Najdraža njegova knjiga mi je Druga strana ponoći.Pročitala sam skoro sve.
phillippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 23:16   #97
Cheldon ili Robins
molim vas pomognite, prije dosta vremena čitao sam knjigu u kojoj je glavni lik igrao šah na brodu protiv 2 velemajstora istovremeno. kako se zove knjiga i tko je napisao?
darbanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 17:06   #98
Ta s partijom šahom je "Ako dočekam sutra".
GWTW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 00:59   #99
Quote:
Elie kaže: Pogledaj post
Počela sam čitati "Krvna veza" i onako ok mi je. Baš ljetni krimić koji prolčitaš u jednom danu. I nije loš.
Čitala sam je prije 2-3 godine. Zanimljivo štivo, za relaksaciju.
__________________
SMRTI NEMA. GUBITKA NEMA. Postoji samo promjena fokusa i prelivanje energije u druge oblike.
Ametyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 17:21   #100
Ja njega volem. Nije neki sad ozbiljan pisac, ali s vremena na vreme je sasvim OK za odmaranje vijuga...
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.