Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2012., 03:23   #21
nabijem na racku njih i marketing i zaradu kad mi prije videa spizdi reklamu od 20 sekundi koju nemoš preskočit

zato ko koristi operu samo ovo instalirat

Kod:
https://addons.opera.com/en/extensions/details/youtube-adsfree/
e da i prekinut sanjat o tisućama $ mjesečno od pregleda videa
anarchy99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 14:39   #22
Pozdrav
Ja sam bas prije nekoliko dana napravio racun na youtube i uploadovao dva klipa koja su kao neka kompilacija najboljih domacih reklama. Zanima me jel to copyright infrigment il ne.
S obzirom da sam tek poceo zanima me da li vrijedi uploadovati takav tip klipova i nakon nekog vremena aplicirati za partnerstvo ili moram imati samo moj video uratke. Mislio sam da vecina mojih klipova bude kao neka kompilacija drugih klipova ili slicno.
totasef is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 20:56   #23
Quote:
totasef kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Ja sam bas prije nekoliko dana napravio racun na youtube i uploadovao dva klipa koja su kao neka kompilacija najboljih domacih reklama. Zanima me jel to copyright infrigment il ne.
S obzirom da sam tek poceo zanima me da li vrijedi uploadovati takav tip klipova i nakon nekog vremena aplicirati za partnerstvo ili moram imati samo moj video uratke. Mislio sam da vecina mojih klipova bude kao neka kompilacija drugih klipova ili slicno.
ne bi trebao biti ako navedeš da je to compilation
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 20:40   #24
Eh, da se i ja nadovežem... naime, ja sam na youtubeu već podosta, ali samo s racunom, ni ne razmisljam o videima, do 6 mjeseca 2013... Nego, do sada sam bio samo savjetnik drugima na ytu, jer nemam iskustva, ali imam teorije.. onako, mali ali dobri savjeti kako si izorganizirati zivot sa yt "karijerom"... Ljudima sam nalupao po 200-300 subbova tjedno, i eto, sada kad znam privuci pozornost, isplanirati i sve to, pricekati cu do 6 mjeseca (tada dobijam gaming konfu) i onda cu i ja poceti sa gaming videima...
A sad... moze mali tutorial o tome kako kada i zasto dobijes novce, ako ih dobijes, i bi li se to promijenilo ako bi smo usli u eu... takodjer, tko se bavi gamingom kao ja, ili ce se pokusati baviti, koristi li neku vrstu uredjaja za snimanje, i pri tome mislim na hardver, jer sam vidio one 1080p snimace... Koliko to kosta, je li se isplati, itd itd itd...
Znaci, sto moram postovati, kako doci do novaca, e da, za one koje jebu reklame od 24 sata itd.. samo neka odu na postavke i tamo pise zelis li imati banere na pocetku videa i to mozes onda iskljuciti i ukljuciti...
Svenos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:00   #25
Quote:
Svenos kaže: Pogledaj post
Eh, da se i ja nadovežem... naime, ja sam na youtubeu već podosta, ali samo s racunom, ni ne razmisljam o videima, do 6 mjeseca 2013... Nego, do sada sam bio samo savjetnik drugima na ytu, jer nemam iskustva, ali imam teorije.. onako, mali ali dobri savjeti kako si izorganizirati zivot sa yt "karijerom"... Ljudima sam nalupao po 200-300 subbova tjedno, i eto, sada kad znam privuci pozornost, isplanirati i sve to, pricekati cu do 6 mjeseca (tada dobijam gaming konfu) i onda cu i ja poceti sa gaming videima...
A sad... moze mali tutorial o tome kako kada i zasto dobijes novce, ako ih dobijes, i bi li se to promijenilo ako bi smo usli u eu... takodjer, tko se bavi gamingom kao ja, ili ce se pokusati baviti, koristi li neku vrstu uredjaja za snimanje, i pri tome mislim na hardver, jer sam vidio one 1080p snimace... Koliko to kosta, je li se isplati, itd itd itd...
Znaci, sto moram postovati, kako doci do novaca, e da, za one koje jebu reklame od 24 sata itd.. samo neka odu na postavke i tamo pise zelis li imati banere na pocetku videa i to mozes onda iskljuciti i ukljuciti...
u nekim državama u EU se nemora prijavljivati za affiliate program nego samo u postavkama staviti kvačicu na monetize my videos, mislim da će to doći i kod nas kada uđemo u EU što je veliki plus jer tada svi mogu monetazirati svoj yt ,za snimanje igara sam koristio fraps, s obzirom da je besplatan odličan je , od ovih programa koji nisu besplatni sam imao camverce koji snima u HQ ali je sranje pošto je max. veličina videa mislim 1 GB ili tako nešto a snimanjem u velikoj rezoluciji se brzo napuni tako da moram spajati 5 videa u jedan :/
Duboko ti preporučujem fraps jer kvaliteta snimanja je kristalno čista, ako ti bude lošija samo namjesti u postavkama
Jedini problem ti je što će ti takvo HQ snimanje donijeti upload od 2 sata zbog veličine datoteke ali isprobaj pa vidi što želiš
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje Kiki114 : 04.11.2012. at 21:07.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 14:11   #26
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
u nekim državama u EU se nemora prijavljivati za affiliate program nego samo u postavkama staviti kvačicu na monetize my videos, mislim da će to doći i kod nas kada uđemo u EU što je veliki plus jer tada svi mogu monetazirati svoj yt ,za snimanje igara sam koristio fraps, s obzirom da je besplatan odličan je , od ovih programa koji nisu besplatni sam imao camverce koji snima u HQ ali je sranje pošto je max. veličina videa mislim 1 GB ili tako nešto a snimanjem u velikoj rezoluciji se brzo napuni tako da moram spajati 5 videa u jedan :/
Duboko ti preporučujem fraps jer kvaliteta snimanja je kristalno čista, ako ti bude lošija samo namjesti u postavkama
Jedini problem ti je što će ti takvo HQ snimanje donijeti upload od 2 sata zbog veličine datoteke ali isprobaj pa vidi što želiš
Eh, ovako... kad smo već kod tih programa...
Čuo sam da jedna minuta frapsa u 1080p je nekih 5 GB, i, kao što bi čovjek primijetio: shebano je postanje videa - jer video od lijepih 20ak minuta bi bio lijepih 80ak GB... A posto sam ja na iskonu, rekao bih da iskon ima nekih ogranicenja (iako pise da je neograniceno)...
Eto, ne znam sto reci.. pomoc ako netko moze...
Ima neki drugi program koji ima isto dobru kvalitetu slike?
I jedan mali offtopic.. sto je s postanjem 3d videa? kuzim si kupiti 3d monitor pa pitam...
Svenos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 10:34   #27
Ima jedna stranica na kojoj nakon što se registriraš lajkaš,subscribuješ i još mnogo toga i za svaki lajk dobiješ određen broj bodova i onda staviš svoj youtube kanal ili facebook stranicu i napišeš da ti treba lajkova i onda se preko tih tvojih bodova što si skupio ljudi lajkaju tvoj kanal,facebook stranicu i drugo.

Nema nikakve cake sve je super jer sam se ja jučer registrirao i danas već imam 130 subscribera na svom youtube kanalu i dosta pregleda na svoj video.

Ako vas zanima link pošaljite PM

Pozdrav!
__________________
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj upute..
rizibizi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 11:41   #28
Quote:
rizibizi123 kaže: Pogledaj post
Ima jedna stranica na kojoj nakon što se registriraš lajkaš,subscribuješ i još mnogo toga i za svaki lajk dobiješ određen broj bodova i onda staviš svoj youtube kanal ili facebook stranicu i napišeš da ti treba lajkova i onda se preko tih tvojih bodova što si skupio ljudi lajkaju tvoj kanal,facebook stranicu i drugo.

Nema nikakve cake sve je super jer sam se ja jučer registrirao i danas već imam 130 subscribera na svom youtube kanalu i dosta pregleda na svoj video.

Ako vas zanima link pošaljite PM

Pozdrav!
addmefast.com?
ako te odobre u partnership program možeš dobiti ban zbog toga..
doduše dok nisi u programu neće ti ništa za to
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 10:53   #29
Quote:
Svenos kaže: Pogledaj post
Eh, ovako... kad smo već kod tih programa...
Čuo sam da jedna minuta frapsa u 1080p je nekih 5 GB, i, kao što bi čovjek primijetio: shebano je postanje videa - jer video od lijepih 20ak minuta bi bio lijepih 80ak GB... A posto sam ja na iskonu, rekao bih da iskon ima nekih ogranicenja (iako pise da je neograniceno)...
Eto, ne znam sto reci.. pomoc ako netko moze...
Ima neki drugi program koji ima isto dobru kvalitetu slike?
I jedan mali offtopic.. sto je s postanjem 3d videa? kuzim si kupiti 3d monitor pa pitam...
A sta ce ti 1080 p? Ako mislis radit za YT onda se radi 720,sa time je moguce ako si aktivan bar 5 videa dnevno napravit...
Wiccan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 17:34   #30
Poslao sam prijavu na fullscreen i nisu mi uopće odgovorili, aj da su mi bar odbijenicu poslali na mail
ako ne šalju odbijenice jel problem u sadržaju mog kanala?
unaprijed hvala na pomoći
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 19:11   #31
Partnership program za HR

S obzirom da Hrvati nemaju mogucnost ulaska u partnership program planiram pokrenuti peticiju da nam se to odobri.

Činjenica je da sve to nemogu sam realizirati pa kontaktiram druge youtubere da mi pomognu. Hajde da se skupimo i napravimo nesto kosrisno za sve nas.

Prvi korak: Skupiti dovoljno ljudi koju su zainteresirani za promociju hrvatskih kanala. Nakon toga istraziti mogucnosti i njihove minimalne zahtjeve za ulazak jedne zemlje u partner program. Pisanje peticije i razmatranje dodatnih poteza ako peticija ne uspije.

Nisam previse istrazivo, cak neznam niti kome da se obratim ali mislim da je kontaktiranje ostalih kanala dobar korak.

Ako znate jos nekoga iz HR, a da ima aktivan kanala hajde da ih kontaktiramo i da napravimo nesto za sve nas.

Pozdrav! Morphine's Total War
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:47   #32
pogledao sam ti neke videe i titlovi ti stvarno nisu ni za qurac, bez uvrede
ako ti treba pomoć napišem ti ja titlove
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 17:02   #33
Lightbulb IZNAJMLJUJEM YOUTUBE PARTNERSHIP ACCOUNT

Pozdrav ekipo,

uglavnom meni je sam youtube poslao poziv za partnerstvo, prihvatio sam ga, spojio adsense i sve sljaka!

Osim sto sam ja u guzvi i nemam bas vremena raditi filmice.

Imam par losih filmica koji zaraduju do par kuna dnevno, cesto i manje, pa sam dosao na ideju da IZNAJMIM svoj account nekome tko ima vremena i volje raditi bolje filmove, stavljati ih online, promovirati i tako zaradivati.

Naravno, dajem pristup i youtubeu i adsensu, tako da je sve transparentno.
Ako ste u zg, mozemo se i osobno naci.

Tko je zainteresiran, javite mi se u inbox, pa cemo dogovoriti detalje.

Hvala i lijep pozdrav svima.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 13:47   #34
vjerujem da je razlog zašto me neće primiti u partenrship program 500 fake pretplatnika, nažalost to sam napravio kad sam počinjao tek, što sad ako hoću u program?
jel mi se isplati nastaviti raditi na ovom računu ili moram napaviti novi?
ili mogu nekako obrisati pretplatnike?
možda postoji neko treće rješenje?
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 20:11   #35
Evo citam da trebamo biti partneri sa youtubeom da bi mogli zaradivati. Zanima me jel stiglo to u hrvatsku i jel bi mogao,zaradivati ako iapunim sve uvjete za partnerstvo. Radio bi neke smijesne videe
MjezZza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 21:47   #36
moraš prvo imati dosta pregleda i pretplatnika da bi te prihvatili, kad skupiš nekih 50 000 pregleda onda tek možeš počet razmišljat o tome
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 14:45   #37
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
uglavnom meni je sam youtube poslao poziv za partnerstvo, prihvatio sam ga, spojio adsense i sve sljaka!
Kako je to moguće kad Hrvatska nemože biti u partner programu. Jesi li postavio neku drugu zemlju kao zemlju kanala ili je nešto drugo u pitanju?
Eraser is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 17:01   #38
Kao prvo, Hrvatska ne moze biti Youtube partner, a kao drugo, da i moze, treba vam samo:

Here's what you need to become a YouTube Partner.

1. You need to have an least 1,000 views on all of your videos.

2. You need to have 10,000 channels views or more.

3. You need about 500 to 1,000 subscribers.

4. You also need to have 3 to 5 ratings on your videos.

5. Your videos need to have suitable material for online streaming.

6. Absolutely no copyright material!

7. Make sure that you have 50 to 100 videos.

Ne znam tko to uopce ima u HR.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:46   #39
Ne treba Mrgud treba samo staviti USA ili koje mogu.... Ad sense na HR naravno i ne ne trebaju ti uvjeti....

Klikovi tj. reklame idu ako idu ispočetka na manje videa kako ti raste broj viewsa na više videa.... Plaćaju i viewse po tisuću ali one na kojima ide reklama tj. viđena je... Ali je prob što brdo ljudi ima ad block pa ne idu reklame na suhe viewse ništa....

Najbolje je raditi kanal sa ENG. jer balkan slabo ide tj. ovi naši jezici........ A i balkanci (tj. oni koji razumiju HR slabo klikaju na reklame) A i naše reklame tj. naši oglašivači dosta manje plaćaju reklamiranje nego Ameri recimo pa i od tuda manja zarada; poželjno je imati viewse iz jakih država otud ENG.

Naravno copyright je zaj... to nikako stavljati mislim tri strikea i gase ti kanal.... Toliko.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 16:13   #40
Volim jesti krumpire!

Nadajmo se da ce uskoro doci partneship u RH al nas to ne sprijexava da radimo videe i reklamiramo se. Ako bude dovoljno hrvatskih youtubera ubacit ce taj program sigurno. Zato predlazem da suportamo se hrvatske youtubere jer ceno tako pomoci sebi.Svaki subscribe, lajk, favourite, comment, view je jedan korak blize youtube partneshipu.

Kad smo vec kod toga...heh
Poledajte malo moj channel. NE govorim da se morate subscribeat al bi bilo lijepo da pogledate pa ak vam se svida super.
http://www.youtube.com/user/PimpekNinjas

Hvala na citanju :P
fire sword is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.