Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2013., 12:20   #41
Quote:
p1702199 kaže: Pogledaj post
može se inače jako lako postati partner u Hrvatskoj, samo morate imati 500 subscribera i 30000 video viewsa, kada budete imali to, idite na stranicu Fullscreen i apply za partnerstvo...... ja sada imam 225 subscribera a htio bi biti partner, pa ako bi me mogli subscribati, zovem se "p17021999" !
Nemoze se i provjereno je...
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:25   #42
Zarada?

Uglavnom, sve u svemu, je li moguće zaraditi na youtube-u pristojnu plaću?

Može netko objasniti kako se vrši isplata?
medobrundo64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:37   #43
Quote:
medobrundo64 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, sve u svemu, je li moguće zaraditi na youtube-u pristojnu plaću?

Može netko objasniti kako se vrši isplata?
Moguće je i zaraditi mjesečno i za novu C klasu mercedesa ( Smosh, Jenna Marbles, Ray William Johnson...) no ukoliko s s balkana nakon dugo rada i truda bi mogao početi zarađivati.

Uglavnom ukratko, partner možeš postati no ne znam koliko je to više isplativo, više se isplati zarađivati preko reklama za naše prostore.
Što se tiče sadržaja na YT-u sadržaj mora biti tvoj i ne smije kršiti nikakva pravila, znači ne smiješ stavljati utakmicu HRV i ISL jer nemaš autorska prava na to i samim time odma dobiješ zabranu reklama ili ako si partner izbace te.

Ukoliko imaš više pitanja pitaj, osobno nikad nisam išao na tu vrstu zaradu no znam ljude koji zarađuju, ali nakon puno truda tek se vide neki rezultati.

Prije bi za naše prostore predložio adsense za blogove i stranice

Preporučujem ti da proučiš ovu temu i biti će ti puno toga jasnije.

http://www.internetzarada.org/kako-p...er-t-3411.html
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 19:02   #44
Najednostavnije kod na isplata ide preko Western uniona.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 15:48   #45
nisam bio dobrih par godina na svom kanalu

uz video mi stoji

Vaš je videozapis dostupan i može se plaćati.

imam 259 pretplatnika i 9.297.461 prikaz

Unovčavanje
Omogućuje vam zaradu kroz partnerstvo s uslugom YouTube.
Vaš račun trenutačno ne ispunjava uvjete.


New YouTube Partnership terms: 80% of ads revenue, YouTube Analytics available
Hello,

New terms of YouTube Partnership from QuizGroup Network:
1) PAYMENTS: 80 % of your channel ads revenue;
2) Any way of settlement within 25 calendar days since the end of reporting month;
3) Your income increase with sponsorship ads and referral program;
4) Your channel audience growth by means of cross-promo over other YouTube channels;
5) TRANSPARENCY: income data is available directly at YouTube Analytics;
6) PERSONAL MANAGER: 24x7 support, live-streaming, SEO-consulting.

QuizGroup Network is the leading global YouTube Network.
http://socialblade.com/youtube/top/networks
http://socialblade.com/youtube/network/QuizGroup

Please contact me if you find our offer attractive. I'd be glad to answer any of your questions.

Best regards,
Eugene Lobzov
[email protected]
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 14:30   #46
Thumbs up

ljudi jedno pitanje kako da ja koji sam iz RH budem partnership sa youtubeom tako da bi mogao zarađivati havala unaprijed na pitanju pozdrav iz Rijeke
ersao is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 18:59   #47
moraš imat kanal sa 50 000 pregleda i 500 pretplatnika mislim..
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 15:27   #48
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
moraš imat kanal sa 50 000 pregleda i 500 pretplatnika mislim..
ok sve stoji kako cu ja postati njihov partner ako Hrvatska nije partner s njima i kako cu mi sve to uplacivati
ersao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 01:25   #49
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
moraš imat kanal sa 50 000 pregleda i 500 pretplatnika mislim..
Ne mora imati.

Ja imam youtube kanal napravljen 2009 godine sa 350 subsrcibera i preko 2 000 000 pregleda. Proces zarade preko mojih klipva sam počeo pocetkom marta ove godine, ali sam morao izbrisati dosta klipova koju su bili zasticeni autorskim pravima, pa je youtube zahtijevao da sve te klipove izbrisem kako bih mogao zaradjivati na ostatku svojih klipova. Naravno to nisu moji licni klipovi nego je u pitanju neka muzika, koja eto jos uvijek nije zastićena.

Do sada imam 5 svojih kanala povezanih na 1 adsense račun sa prosjekom od 2000 pregleda na dan. Dnevna zarada od 1.5 do 3 eura.
Ali tek sam počeo.

Ukratko, mozes sad napraviti kanal i postaviti samo 1 klip i da te youtube prihvati kao partnera.
Moj 5-ti youtube kanal sam napravio skoro, postavio jedan klip i u roku od 3 dana na tom klipu sam zaradio preko 50 eura.
Edin_Mudzah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 10:33   #50
Quote:
Edin_Mudzah kaže: Pogledaj post
Ne mora imati.

Ja imam youtube kanal napravljen 2009 godine sa 350 subsrcibera i preko 2 000 000 pregleda. Proces zarade preko mojih klipva sam počeo pocetkom marta ove godine, ali sam morao izbrisati dosta klipova koju su bili zasticeni autorskim pravima, pa je youtube zahtijevao da sve te klipove izbrisem kako bih mogao zaradjivati na ostatku svojih klipova. Naravno to nisu moji licni klipovi nego je u pitanju neka muzika, koja eto jos uvijek nije zastićena.

Do sada imam 5 svojih kanala povezanih na 1 adsense račun sa prosjekom od 2000 pregleda na dan. Dnevna zarada od 1.5 do 3 eura.
Ali tek sam počeo.

Ukratko, mozes sad napraviti kanal i postaviti samo 1 klip i da te youtube prihvati kao partnera.
Moj 5-ti youtube kanal sam napravio skoro, postavio jedan klip i u roku od 3 dana na tom klipu sam zaradio preko 50 eura.
po kojim kriterijima onda prihvaćaju ljude?

ja imam kanal sa 52 000 pregleda ali i 470 lažnih pretplatnika koje sam eto budala prije 2 godine stavio..
pregledi su legitimni
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 14:36   #51
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
po kojim kriterijima onda prihvaćaju ljude?

ja imam kanal sa 52 000 pregleda ali i 470 lažnih pretplatnika koje sam eto budala prije 2 godine stavio..
pregledi su legitimni
Dosta ljudi se pomalo pravi pametnim pa izmisljaju svakojake kriterije kad je u pitanju partnership sa youtube..
Njih ne zanima jesu li lazni ili pravi. Google je toliko tehnoloski napredovao da ih ne mozes zeznut ti lazni pretplatnici su samo tebi problem, njima nisu..

Ja sam odavno htio svoje klipove unovčit ali slušajući i čitajuci svasta mislio sam da moj profil još nije za toga..
Pa sam skoro pokušao slučajno i uspio sam.. Samo sto su mi na 4 kanala zabranili monotizaciju klipova ali nije zbog kršenja autorskih prava, pa sam bio prisiljen otvarati nove kanale.. Sad na zadnjem, 5-tom kanalu pazim sta postavljam... Ali je dobro sto sve te kanale mozes povezat na jedan adsense račun..
Edin_Mudzah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 18:19   #52
Quote:
Edin_Mudzah kaže: Pogledaj post
Dosta ljudi se pomalo pravi pametnim pa izmisljaju svakojake kriterije kad je u pitanju partnership sa youtube..
Njih ne zanima jesu li lazni ili pravi. Google je toliko tehnoloski napredovao da ih ne mozes zeznut ti lazni pretplatnici su samo tebi problem, njima nisu..

Ja sam odavno htio svoje klipove unovčit ali slušajući i čitajuci svasta mislio sam da moj profil još nije za toga..
Pa sam skoro pokušao slučajno i uspio sam.. Samo sto su mi na 4 kanala zabranili monotizaciju klipova ali nije zbog kršenja autorskih prava, pa sam bio prisiljen otvarati nove kanale.. Sad na zadnjem, 5-tom kanalu pazim sta postavljam... Ali je dobro sto sve te kanale mozes povezat na jedan adsense račun..
gdje si se prijavio točno i misliš li da bi moj kanal mogao upasti?

https://www.youtube.com/user/MrKiki112

naravno znam da bih morao brisati ove videe sa adfly/fileice linkovima
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 20:56   #53
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
gdje si se prijavio točno i misliš li da bi moj kanal mogao upasti?

https://www.youtube.com/user/MrKiki112

naravno znam da bih morao brisati ove videe sa adfly/fileice linkovima
Ne znam da li smijem ovdje stavit link videa ali reci cu ti sta da ukucas na youtube kako bi pronasao video koji tacno opisuje kako se prijaviti i sta uraditi.
Ukucaj ovako "poruka mira KAKO ZARADITI PREKO YOUTUBE" i otvori prvi video. Momak je sve lijepo objasnio kako i šta, i javi mu u inbox na youtube, reci da si pogledao njegov klip i da imas nijet da zaradjujes preko youtube, on ce ti pomoci kako da ides dalje ako ti pomoc bude trebala, naravno.

Naravno to nije jedini nacin, mozes i preko i adsense.

A tvoj kanal moze zaradjivati, samo naravno treba truda i rada da bi klikovi na reklame iz dana u dan rasli.Iz pocetka neces imati veliki broj pregleda ali radom ce rasti.

Moj primjer. 6 marta ove godine kad sam počeo imao sam oko 150 pregleda svaki dan, u prosjeku 10 ak klikova na reklame, što je odprilike zarada svaki dan 0.30 eura.
Sada imam preko 2000 pregleda svaki dan i preko 40 klikova na reklame, i zarada je oko 2 do 3 eura dnevno.
Naravno ja svaki dan radim i to ce vjerovatno narasti u sljedecih nekoliko mjeseci. Uglavnom moze se zaraditi samo treba strpljenja i volje.
Edin_Mudzah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 11:29   #54
Quote:
Edin_Mudzah kaže: Pogledaj post
Ne znam da li smijem ovdje stavit link videa ali reci cu ti sta da ukucas na youtube kako bi pronasao video koji tacno opisuje kako se prijaviti i sta uraditi.
Ukucaj ovako "poruka mira KAKO ZARADITI PREKO YOUTUBE" i otvori prvi video. Momak je sve lijepo objasnio kako i šta, i javi mu u inbox na youtube, reci da si pogledao njegov klip i da imas nijet da zaradjujes preko youtube, on ce ti pomoci kako da ides dalje ako ti pomoc bude trebala, naravno.

Naravno to nije jedini nacin, mozes i preko i adsense.

A tvoj kanal moze zaradjivati, samo naravno treba truda i rada da bi klikovi na reklame iz dana u dan rasli.Iz pocetka neces imati veliki broj pregleda ali radom ce rasti.

Moj primjer. 6 marta ove godine kad sam počeo imao sam oko 150 pregleda svaki dan, u prosjeku 10 ak klikova na reklame, što je odprilike zarada svaki dan 0.30 eura.
Sada imam preko 2000 pregleda svaki dan i preko 40 klikova na reklame, i zarada je oko 2 do 3 eura dnevno.
Naravno ja svaki dan radim i to ce vjerovatno narasti u sljedecih nekoliko mjeseci. Uglavnom moze se zaraditi samo treba strpljenja i volje.
ali kako da omogućim monetization kada

http://i.imgur.com/fpbaKuQ.png

__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 12:53   #55
Provjerite si prije svega koliki morate fee davati za isplate i porez na isplate paypala kod nas (druge stranice nemaju veze, trebate se raspitati u banki dali vam se sve to isplati, ne možete dizati cifre "pristojne plaće"), mislim da se mogu manji iznosi bez poreza ali neka iskusniji kažu činjenice, ali još nisam testirao isplate, samo vam kažem da vam nebi neki dugovi dolazili pa umjesto zarade sranje si napravili. Nema lake zarade na netu, sve su to smicalice da vi odustanete nakon nekoliko mjeseci i vaša i od drugih... (828.935 recimo ljudi odustane po 2-5$ npr pa pomnožite) ...zarada ostane njima, to vam isto kao ostavljanje novca u bankama na raspolaganje, isto kao kockarnice, veće šanse su da će večina ljudi izgubiti i odustati nego stalno dobivati. Zato toliko stranica niče za zaradu sa reklamama "payperview" i na yt prije početka videa, isplati se onda najbolje vlastitu stranicu započet "ppv" na engleskom i drugi da rade za/umjesto vas kao poduzetnik i plaćate im od ukp. zarade, ali opet porez nezaboravite, ali možete i otići koji put po novce u US, avionom sa dva kovčega npr kao film Catch me if you can, i sve je riješeno x).
Pozz
ZXS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 14:23   #56
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
ali kako da omogućim monetization kada

http://i.imgur.com/fpbaKuQ.png

de pogledaj klip
Edin_Mudzah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 14:27   #57
Quote:
ZXS kaže: Pogledaj post
Provjerite si prije svega koliki morate fee davati za isplate i porez na isplate paypala kod nas (druge stranice nemaju veze, trebate se raspitati u banki dali vam se sve to isplati, ne možete dizati cifre "pristojne plaće"), mislim da se mogu manji iznosi bez poreza ali neka iskusniji kažu činjenice, ali još nisam testirao isplate, samo vam kažem da vam nebi neki dugovi dolazili pa umjesto zarade sranje si napravili. Nema lake zarade na netu, sve su to smicalice da vi odustanete nakon nekoliko mjeseci i vaša i od drugih... (828.935 recimo ljudi odustane po 2-5$ npr pa pomnožite) ...zarada ostane njima, to vam isto kao ostavljanje novca u bankama na raspolaganje, isto kao kockarnice, veće šanse su da će večina ljudi izgubiti i odustati nego stalno dobivati. Zato toliko stranica niče za zaradu sa reklamama "payperview" i na yt prije početka videa, isplati se onda najbolje vlastitu stranicu započet "ppv" na engleskom i drugi da rade za/umjesto vas kao poduzetnik i plaćate im od ukp. zarade, ali opet porez nezaboravite, ali možete i otići koji put po novce u US, avionom sa dva kovčega npr kao film Catch me if you can, i sve je riješeno x).
Pozz
I ja bih volio da čujem malo iskusnije po ovom pitanju.... Ja licno poznajem nekoliko ljudi koji zaradjuju po 200,300,400 dolara mjesečno, i nemaju nikakvih probleman niti sa porezima, ni sa bankama. Uredno im stižu čekovi na kućnu adresu. A ewo odnedavno google uplaćuje zaradu i na bankovni račun.
Edin_Mudzah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 06:48   #58
Zašto paypal kada ja uredno dižem preko western union? Na pošti.

Nikakav fee ja nisam davao google to sve plati.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 15:25   #59
javio se još prekjučer
ako uspije super, hvala

ali nema odgovora još..
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 16:57   #60
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
javio se još prekjučer
ako uspije super, hvala

ali nema odgovora još..
Ako se ne javi pokusaj preko adsensa, posalji zahtjev njima. A kako to sve uraditi imas brdo klipova na youtube
Edin_Mudzah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.