Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2004., 01:24   #1
Tuševi za oči

Namjeravam uskoro u potragu za tušem za oči, pa me zanima koji su najbolji (Pupa, Bourjois, Collistar, Art Deco ili neki deseti)... Trebao bi biti precizan toliko da se može povući i najtanja linija i da se kako-tako lako nanosi (ne mora biti u flomasteru, nego samo ne smije packati).
BTW, vidjela sam i neki crni Khol Kajal Creme od Manhattana u DM-u, pa me zanima da li je to netko isprobao i kakav to efekt ostavlja na očima?
__________________
A ponovno počinje kiša, kao što već kiši u listopadu na otocima
More od olova i nebo od borova...
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 14:57   #2
i mene znanima isto.
onaj tus u flomasteru se lako nanosi, ali ti flomasteri se brzo osuse, tak da je to bacen novac.
oni s kisticem duuugo traju (ima frendica neki), ali ja ne znam s tim, sva se zatrackam, nakelji mi se po trepavicama...
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 17:25   #3
Godinama tuširam oči i naisprobavala sam se raznih. Elem, jednini kistić koji ostaje precizan, i jedina boja koja je postojana je od My Beauty, mislim da je to Krka kozmetika, prije se zvao My LR Beauty. Pride, mislim da je i najjeftiniji. Ima ga na Trgu u onoj velikoj parfumeriji, mala zlatna flašica (se to tak zove?).
Svi ovi koje si nabrojala prešli su po majim kapcima i trusili su se, raspackavali ili se kistić uništio brzo.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 20:07   #4
Quote:
My Beauty,
...taj sam koristila u srednjoj

Nakon traganja za idealnim tusem,i bacanja love na skuplje,pronasla sam pravi!Od Jadea,jedan od jeftinijih,kistic je super,a za preciznost ti je potrebna vjezba i mirna ruka.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 00:46   #5
versace - definitivno najbolji kistic i najsavrsenije boje tuseva...cijena je mrvicu veca al traje zato sto godina
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 00:50   #6
Eeee, s Versaceom me jednom šminkala jedna prof. vizažistica koja radi za njih... ja tuševe ne koristim tak da se meni činilo da ja tu crtu ne bih nikad mogla povući...ali sigurno dugo traje...a boje... neka super tamno ljubičasta, pa tamno zelena...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 00:57   #7
ma ja od versacea imam zlatni, srebrni i tirkizni...taj tirkizni je fenomenalan...neznam...meni uopce nije bilo tesko povuc crtu niti prvi put. vjezbaj s obicnom (kratkom) olovkom za oci...ako zamuljas obrisi vatenim stapicem...bez brige uopce nije bed
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 03:18   #8
Hvala svima na savjetima, zakon ste!
Joj, sad ste me zaintrigirale s tim Versaceovim tušem... Hmmm... Koliko točno košta?
__________________
A ponovno počinje kiša, kao što već kiši u listopadu na otocima
More od olova i nebo od borova...
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 11:45   #9
Levallois. I ne mogu ga vise nigdje naci. Sva sreca ne koristim tus svaki dan pa traje i traje...vec godinama. Takvu cetkicu nisam niti na jednom drugom vidjela, deblja, ali na vrhu tanka. S njom je zaista tesko povuci liniju, ali je meni najbolja. Čvrsta je i ne savijaju se dlake dok vuces liniju.

Jade mi je sranje, njihova cetkica se stoji od neke tri dlakice koje se, cim ih ja prislonim na kozu, saviju i nece pisat

Oni flomasteri su i sto sranje, to prestane pisati nakon 2 tjedna.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 19:18   #10
ja imam chanelov klasični na kistić, isto mi već 100 god. traje... i odličan mi je....a neloš je l'oreal nije kist nego kao flomić ali se umače u onu bočicu (kako da objasnim???) dosta je praktično... sad je bio neki sa crni sa zlatnim šljokicama...mljac!!
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 20:55   #11
Quote:
Jade mi je sranje, njihova cetkica se stoji od neke tri dlakice koje se, cim ih ja prislonim na kozu, saviju i nece pisat
Vidis meni je super,bas drugacije nego sta si opisala.
Isto tako ni ja ne bas volim flomastere,nikad mi linija ne bude kao sa kistom.

I jos bi pohvalila tus od BeYu...ne znam ima li ta marka kod nas.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 21:07   #12
Ja tuš koristim od kad se šminkam i crtu sam usavršila do kraja,najbolji mi je od L'oreala i kist je,mislim da se s flomasterom to baš ne može tako savršeno napravit.

Lahor,pa svaki kist se savija,treba znat rukovat s tim,ako ti je problem,lako uzmeš flomaster.
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 21:15   #13
Nije mi problem, ali preferiram ovakav kist kakav ima moj tuš. Mrvicu je deblji od Jadeovog (tom kistu su dlačice isle na sve strane, totalno mi je bio los). Inace, tehniku nanosenja sam usavrsila prije kojih 8 godina.

Nemam pojma kakav je L'Orealov.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 22:03   #14
versace kosta oko 150kn...cini m,i se..nisam dugo kupovala...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 22:22   #15
kohl kajal je debeli(bar onaj pravi)kao pastela..a s njim se radi efekt-smokey eye...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 22:25   #16
ja obicno koristim obicne crne.bilo koja firma.medutim bas razmisljam o tamno zelenoj i noc plavoj...ja inace stavim tamno plavu olovku tik uz trepavice-gornje pa na van,a dole crtu maslinasto zelenu-efekt je
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 02:43   #17
Quote:
See-Line Woman kaže:
Godinama tuširam oči i naisprobavala sam se raznih. Elem, jednini kistić koji ostaje precizan, i jedina boja koja je postojana je od My Beauty, mislim da je to Krka kozmetika, prije se zvao My LR Beauty. Pride, mislim da je i najjeftiniji. Ima ga na Trgu u onoj velikoj parfumeriji, mala zlatna flašica (se to tak zove?).
Svi ovi koje si nabrojala prešli su po majim kapcima i trusili su se, raspackavali ili se kistić uništio brzo.
Meni je on zakon, koristim ga stalno.... i s kistićem se crta lijepo izvuće, samo mirna ruka i malo vježbe...one tvrde fiksne ne volim,iako je s njima crta ljepša....
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 16:33   #18
tus za oci vs olovka za oci

kad koristite tus a kad olovku? ili koristite iskljucivo jedno?
ja oduvijek koristim samo olovku jer su mi o tusu uvijek svi pricali da nema sanse da ga nanesem kako spada kao treba jakooooooo mirna ruka bit... i kupila ja neki dan tus i probam to stavit, i meni se opce ne cini tako tesko a izgleda mi koda se teze razmacka nego olovka... vasa iskustva?
i jel ima neki trik osim mirne ruke za nanosenje tusa?
thx
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 16:48   #19
koristim i tus i olovku
tus na gornji, a olovku na donji kapak

tajna je u vjezbi,meni u pocetku isto nije islo,a sad povucem crtu ko nista...pokusaj ruku,u kojoj drzis tus nasloniti na ravnu povrsinu
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 17:05   #20
Najbolje ti je da kupis tus u olovci,ko flomaster
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.