Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2014., 20:04   #1
Skrill-Kartica...

Znaci imam skrill account na kojega sam do sada stavljao novce sa SuperSporta uglavnom i sada posto mi je ostalo jos dosta novaca na njemu a ne kladim se vise zanima me kako bi mogao prebaciti novce sa skrilla na svoju mastercard karticu?
medvescak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 20:52   #2
Pa jednostavno,ulogiraš se na Skrill i ideš na : Cards and Bank accounts pa Add credit or debit card.tu dodaš svoju karticu,i kada ti je prihvate povučeš pare na nju.Isto tako mislim da postoji(ili je postojala) i mogućnost da od njih naručiš karticu,pa da preko nje dižeš pare,sve od tebe ovisi.
O kolikom se iznosu radi,ako nije tajna ?
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 20:54   #3
Zašto si prebacivao novce na skrill ako nemaš karticu na njemu i nije ti verificiran? Što da su ti ga limitirali a ti nemaš karticu?

Koji je uopće bio smisao prebacivanja novaca s kladionice na srkill račun kad ga nisi trošio jer nisi mogao?

Zar misliš da će ti supersport ukrast pare?
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 11:07   #4
Radi se o iznosu oko 50$....
Hehe, zna li netko mozda od vas kako potvrdit karticu?
A njihovu nisam narucivao jer to kosta 10$ aa to mi je 1/5 onoga sta imam...
medvescak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 15:10   #5
Quote:
medvescak kaže: Pogledaj post
Radi se o iznosu oko 50$....
Hehe, zna li netko mozda od vas kako potvrdit karticu?
A njihovu nisam narucivao jer to kosta 10$ aa to mi je 1/5 onoga sta imam...
Pa sta te traze za potvrdu kartice? Valjda su ti oni napisali sto ti sve treba kada si dodavao karticu
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 22:34   #6
Ej ekipa kad se već tu priča o toj kartici da ne otvaram novu temu. Radim na oDesku neko kraće vrijeme i uspio sam zaradit nekih stotinjak dolara pa bih sad to htio podić. Koliko sam čito forum najbolje je napraviti skrill račun i uzeti onu njihovu MasterCard karticu i onda podizati novce ovdje. Sad mi nije jasno ovo podizanje, tj. kakve sve troškove ja plaćam kada dižem novce s bankomata? Fiksnu naknadu 1.80€ za skrill i još nešto ili? Po kojem tečaju bi se to trebalo pretvarati? Koji je zapravo najisplativiji način, ako bi otprilike si jednom mjesečno dizao novce? Ja još nisam napravio skrill račun čuo sam da se isplati više u dolarima skrill jer onda nema konverzija kad odesk šalje skrillu, jel može to itko potvrdit? Hvala
Midra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 23:22   #7
Quote:
Midra kaže: Pogledaj post
Ej ekipa kad se već tu priča o toj kartici da ne otvaram novu temu. Radim na oDesku neko kraće vrijeme i uspio sam zaradit nekih stotinjak dolara pa bih sad to htio podić. Koliko sam čito forum najbolje je napraviti skrill račun i uzeti onu njihovu MasterCard karticu i onda podizati novce ovdje. Sad mi nije jasno ovo podizanje, tj. kakve sve troškove ja plaćam kada dižem novce s bankomata? Fiksnu naknadu 1.80€ za skrill i još nešto ili? Po kojem tečaju bi se to trebalo pretvarati? Koji je zapravo najisplativiji način, ako bi otprilike si jednom mjesečno dizao novce? Ja još nisam napravio skrill račun čuo sam da se isplati više u dolarima skrill jer onda nema konverzija kad odesk šalje skrillu, jel može to itko potvrdit? Hvala
1.Piše ti sve ovdje:
https://www.skrill.com/en/personal/fees/ ,1,8 eura za isplatu na bankomatu + godišnje 10 eura za karticu + mogući lokalni fee-ovi na bankomatu sa kojega dižeš pare.

2.Po tečaju banke sa čijega bankomata dižeš pare.

3.Najisplativiji je paypal,ali oni prave i najviše problema osim toga sa paypalom nisi toliko "anoniman" kao sa skrillom i payoneerom.Skrill i payoneer imaju veće fee-ove ali su po meni dosta bolji iz raznih razloga.

4.Naravno da je bolje bez konverzije
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:40   #8
A ako kupujem u dućanu recimo konzum npr. koliki tečaj mi se onda računa budući da mi je kartica u USD?
Midra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 13:18   #9
Quote:
Midra kaže: Pogledaj post
A ako kupujem u dućanu recimo konzum npr. koliki tečaj mi se onda računa budući da mi je kartica u USD?
Iskreno nemam pojma ,možda po tečaju banke sa kojom konzum radi ili možda oni sami odrede neki prosječni tečaj za svaki dan ,nisam baš upoznat sa sistemom koji koriste prodavaonice
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 07:17   #10
skrill racun

bok svima

dal netko zna nakon sto se unese na skrill neka od kartica(kreditna ili tekuci) dali se moze isto tako ukloniti jer nigdje ne mogu naci "remove card"?
cirko333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 17:42   #11
Bok ekipa, dižem temu iz prašine.
Od 2018. imam Skrill, ne zbog kladionice nego da bih mogao plaćati online jer sam stipsa i nedam brojeve kartice od tekućeg da nebi papi lova.
Znači imao sam Mastercard i isticao je 2022. Valuta je bila EUR a račun je bio HRK. Npr platim nešto od 100 HRK a on poždere 104.91. Oke.

I sad prije mj dana mi je došla nova kartica sa HR binom i valutom HRK. SZK veli da ako plaćam u kn više nebude konverzije.

Problem je što karticu nemogu dodati niti na Curve, KEKS, Cammeo, UBER, Aircash, Settle.

Ima ko riješenje za ovo?http://uploads.tapatalk-cdn.com/202...efcc254212.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f8095205f6.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3d0831d1db.jpg

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk
leky5197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2022., 16:35   #12
ekipa ocu otvoriti skrill imam par pitanja

dali je moguce dobiti visa karticu na skrill ne mastercard

dali skrill ime menjacnicu unutar aplikacije kao sta revolut ima i revolut je davao recimo top tecaj za mjenjat u kune
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.