Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2016., 20:20   #1
BitCoin (BTC) - digitalni novac

Šta je to BitCoin i kako se on zarađuje?

Bitcoin(BTC) je digitalna valuta koja se koristi u bitcoin platnoj mreži. Kao što banke, pošte, PayPal i ostale platne mreže koriste kune, eure, dolare i druge valute, tako bitcoin platna mreža koristi bitcoin digitalnu valutu.To je i iznos koji se nalazi u vašem digitalnom „novčaniku“ (koji se instalira u telefonu, na hard disku računara, ili USB drajvu, ili kod nekog „poverljivog“ na Internetu).

link za zarade bitcoins:
http://freebitco.in/

http://btcclicks.com/

http://ads4btc.com/
__________________
Internet zarada na Ptc Sites
Free Bitcoin
goran15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 15:47   #2
Ovo su najbolji fauceti trenutno, najviše isplaćuju kroz određen vremenski period:

Claim BTC

Odličan faucet koji isplaćuje svakih 20 minuta ako igrate preko računala ili svakih 10 minuta ako skinete aplikaciju za mobitel!

Easy BTC Faucet

Također odličan faucet koji isplaćuje svakih 10 minuta!

Take Free BTC

Odličan faucet koji isplaćuje svakih 5 minuta!

Sva 3 fauceta funkcioniraju na isti način, rješite captchu uzmete satoshije. Ukoliko igrate svaki dan barem jednom povećava vam se nagrada (više satoshija, za vjernost), ali ako preskočite jedan dan bonus vam se vraća na 0, tako da morate igrati što više dana za redom. Postoje i bonusi koji će vam omogućiti još više satoshija, potrebno ih je odmah iskoristiti.

Zadnje uređivanje BundyBoy : 05.04.2016. at 08:56.
_Brzzi_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 15:57   #3
Daleko je to od najboljih fauceta,pa freebitco za ovo nase podrucje daje oko 300 satoshi/60 min,ali imaju lutriju svaki tjedan gdje se moze osvojiti i preko 3 BTC sto je trenutno 1200$.

Inace zabranjeno je postavljanje referral linkova.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 19:01   #4
Pa ovi daju u prosjeku 200 do 250 svakih 10 minuta, znači 1250 po satu, što je puno više od freebitco. A zadnji zna davati svakih 5 minuta po 150.
_Brzzi_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 02:41   #5
Čekaj brate to znači da kad bi sat vremena sjedio i klikao za "take free btc" uzeo bi cca 1600 satoshija sto je 0.7 centi? Ma nek bude u sat vremena i duplo više, opet 10 lipa za jedan sat...Recimo skupim u mjesec dana 100 000 satoshija i zelim ih isplatit i kad isplatim to jel ima ono veću vrijednost od tih cca 0.4$ koliko bi dobio, jel se može nešto drugo s time radit kako bi poboljšalo zaradu, ne znam novi sam, iako mi sve ovo zasad loše izgleda..
RvP10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 08:09   #6
Da to je samo sa jednim faucetom, sa ove tri zajedno što sam napisao mogu se dići oko 1000 satoshija u 10 minuta. Znači oko 5000 u sat vremena jer računaj da nećeš baš svakih 5 ili 10 minuta kupit. To ti je najviše što se faucetima isplaćuje, jer ti u biti gledaš reklame i ništa ne radiš, tj. ugasiš reklamu jer ne gledaš valjda. E sad, ono što je najbitnije je da svi očekuju neki brutalan skok BTC vrijednosti, tako da će onda i ova sića vrijedit, na to se svi vade...
_Brzzi_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 15:08   #7
Pa i da skoči dvostruko na starih 800-1000$ opet imate, ništa. Manite se gluposti.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 16:22   #8
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Pa i da skoči dvostruko na starih 800-1000$ opet imate, ništa. Manite se gluposti.
U potpunosti se slažem, tko garantira isplatu?

Ionako većina takvih stranica stalno mijenjaju svoje uvjete...

Ima puno boljih načina za zaradu na internetu...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:13   #9
Fauceta ima valjda na tisuce,i moze se nesto sakupiti na njima ako se nadje dobra lista odnosno rotator.Trenutna cijena je 422$ za 1 Bitcoin,a kako se za 3-4 mjeseca dogadja halving odnosno proizvodnja Bitcoina ce se sa sadasnjih 25 u 10 minuta prepoloviti na 12,5 cijena bi trebala znacajno ici gore.
Ja svaki dan od fauceta i pisanja postova na jednom forumu imam cistih 2-3$ u BTC sto nije neki iznos,ali bolje nego nista.
Sto se tice isplata ja koristim faucete koji placaju instantno na jedan pouzdani servis koji onda kada se sakupi odredjena kolicina satoshia isplati iznos na vas racun.U svakom slucaju bolje se igrati sa ovim nego klikati reklame i slicno.Ako koga zanima odlicna lista fauceta posaljem mu na PM.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 23:38   #10
evo rotator preko 100 fauceta koji plaćaju direktno u faucetbox na vašu adresu..

http://coinrotator.net/chudoo/

ja radim dva tjedna, dnevno skupim oko 500 000 satoshija, nije neka lova ali svakodnevnim logiranjem skupljate bonuse..pa je svaki dan lakše

Jako je zabvno skupljat novce po netu

ako nekog zanima više nek se javi pp
eve19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:53   #11
500 000 satoshi dnevno imas na ovom rotatoru?To je preko 2$ na 140 fauceta,a da svaki placa 1000 satoshi to bi bilo 140 000 pa cekaj iduci dan.A ako prodjes samo prvih 10 nekoliko ne radi uopce.Ili imas jako puno referala ili si se zeznuo za jednu 0.U svakom slucaju stavi BTC adresu ili svoj link na FaucetBOX.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 11:07   #12
dakle, 500 000 okvirno, na rotatoru još nemam sve, svaki dan se pojavi novih 100, recimo otvore faucet i daju 1000 satošija svakih pet mminuta , to traje recimo jedan dan onda smanji ali bit je da istražuješ osim što samo klikaš, ja sad sređujem linjove za rotator, svaki dan ću dodavat desetak novih..dosad sam isprobavala koliko ja mogu sama naklikat dnevno..nisam se bavila referalima....

Ja sam ovo doživjela kao jako zabavnu igru, naklikam, prebacim u novčanik iz novčanika investiram i podižem

Mislim da sam napomenula da sam tek krenula...pa svaki dan otkrivam nešto novo..samim tim ne pokupim sve što trebam, ali uz dobru organizaciju za mjesec dana bit će to i nekoliko milijuna dnevno

Inače nisam sklona nagovaranju nekog...meni se sviđa..dosad sam radila ptc i s image hostovima..ovo mi se najviše sviđa jer ti svaki klik ide direkt u novčanik i sam utječeš na to koliko ćeš zaradit.

Naravno da ovo nije za one koji misle zaradit u prvih tjedan dana za ljetovanje, ali za one koji se ubijaju na ptc-u pa im na kraju ne plate je savršeno....

i da evo ti link na faucet box...dodaj one koje mozes isplaćivat kad dođeš do 20 il 30 tisuća + one koji idu direkt u wallet.. javim se za par dana kad sve posložim sa svim dokazima

i da ako imaš namjeru radit, ima dosta fauceta dobrih i stabilnih koji iz neznam kojih razloga neće prikazat rotator pa se javi pp dam ti linkove
eve19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 16:25   #13
To je znaci tvoj rotator?Nema sanse da imas 500k samo od svog klikanja da poklikas svih 1000+ koliko ih ima prijavljeno na FaucetBox-u.Nisam novi u ovome i znam kako stvari idu,zato sam i napisao da stavis svoju BTC adresu pa da vidim na FaucetBox-u od kojih to fauceta zaradis 500k i to bez referala...
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 21:38   #14
ajme jeste zapeli za 500 tisuća...150 samo od donaldovih
rekoh da nisu svi u rotatoru..problem je što ne stignem svejer odlutam, al dobro organiziran čovjek sigurno s ovim što imam može napravit tolko

ako si dugo u tom, rađe daj svoje linkove da se regam prek tebe , ti prek mene...ko prvi nađe nešt dobro šalje link budimo konstruktivni
eve19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 14:57   #15
Pa sto ne kazes da radis za cika Donalda,tu je lova do krova
Ja bas ne koristim takve faucete,vise sam za faucetbox i tada znam sto imam.Fauceti gdje moras imati neki odredjeni iznos,a uglavnom jako visok da bi ga mogao povuci su uglavnom scam.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 08:32   #16
Mene isto zanima bitcoin ali ne u smislu da klikam za siću i skupljam okolo već da zaradu s nekih stranica povučem u bitcoin novčanik, a onda s tog novčanika povučem na jednu karticu. ( nije moguće direktno na tu karticu s tih stranica )

E sad ono što me zanima da li postoje neki limiti kod transakcija i koji su, a drugo gdje ustvari najbolje registrirati bitcoin jer sam susretao na googleu različite stranice.

Može i na PM, ako ima referal program onda sam i potencijalan referal nekome.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 08:37   #17
Quote:
RvP10 kaže: Pogledaj post
Čekaj brate to znači da kad bi sat vremena sjedio i klikao za "take free btc" uzeo bi cca 1600 satoshija sto je 0.7 centi? Ma nek bude u sat vremena i duplo više, opet 10 lipa za jedan sat...Recimo skupim u mjesec dana 100 000 satoshija i zelim ih isplatit i kad isplatim to jel ima ono veću vrijednost od tih cca 0.4$ koliko bi dobio, jel se može nešto drugo s time radit kako bi poboljšalo zaradu, ne znam novi sam, iako mi sve ovo zasad loše izgleda..
Ovo su malo žešće gluposti oko klikanja za siću.

Pa imate trafficmonsoon gdje uglavnom za cca pola sata se bez referala klikanjem zaradi 30+ centi, a također i crowdflower taskove gdje za 2-3 min se ubere nekoliko centi pa za sat vremena to dosegne često i 1 $.

Puno bolja zarada od klikanja za satoshije...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 16:31   #18
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima bitcoin ali ne u smislu da klikam za siću i skupljam okolo već da zaradu s nekih stranica povučem u bitcoin novčanik, a onda s tog novčanika povučem na jednu karticu. ( nije moguće direktno na tu karticu s tih stranica )

E sad ono što me zanima da li postoje neki limiti kod transakcija i koji su, a drugo gdje ustvari najbolje registrirati bitcoin jer sam susretao na googleu različite stranice.

Može i na PM, ako ima referal program onda sam i potencijalan referal nekome.
Tebi prvo treba novcanik/wallet,imas online mogucnost ili desktop verziju pa sto ti vise odgovara.Po pitanju sigurnosti bolja je desktop verzija.Kad napravis novcanik generiraju se BTC adrese,jedna ili vise nije bitno jer ih mozes imati koliko hoces,ako su iz istog walleta sve transakcije idu na jedan balance tako da imas sve na jednom mjestu.Popularne su u zadnje vrijeme Bitcoin debitne kartice koje izdaju stranice na kojima se kupuje/prodaje Bitcoin i do odredjenog iznosa su anonimne.Sto se tice walleta provjeri za online Blockchain wallet/za desktop Electrum HD.

Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Ovo su malo žešće gluposti oko klikanja za siću.

Pa imate trafficmonsoon gdje uglavnom za cca pola sata se bez referala klikanjem zaradi 30+ centi, a također i crowdflower taskove gdje za 2-3 min se ubere nekoliko centi pa za sat vremena to dosegne često i 1 $.

Puno bolja zarada od klikanja za satoshije...
E sad mi nije jasan onaj gore post i ovo,osim ako imas neke dobre izvore zarade u BTC.Sto se tice fauceta rijetki tu ostvaruju neku pristojnu zaradu.
Sto podrazumjevas pod sicom to je vec druga stvar.
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 17:44   #19
Jel hoće netko kupiti bitcoine za keš? ZAGREB

Izbjegnemo čekanja, takse i popijemo kavicu

Nema premalog iznosa, ali idealno bi mi bilo od 0,25-0,5 BTC
zujalikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 18:04   #20
Ja mogu PayPalom kupiti ako ti paše.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.