Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2016., 16:23   #1
Zaradjivanje putem interneta?

Dobar vam dan.Mislim da ova tema moze biti svima od pomoci.
U vrijeme svjetske krize,gdje 2 posla su malo da se prezivi,gdje ima nezaposlenih koliko hoces a medju njima sam i ja i svako gleda da zaradi nesto novca.

Dakle,kako i na koji nacin putem interneta mozemo zaraditi novce?
ForumskiForumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 08:08   #2
Najbolja opcija je kao freelancer.
Ima na forumu tema o tome.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 09:21   #3
Quote:
ForumskiForumas kaže: Pogledaj post
Dobar vam dan.Mislim da ova tema moze biti svima od pomoci.
U vrijeme svjetske krize,gdje 2 posla su malo da se prezivi,gdje ima nezaposlenih koliko hoces a medju njima sam i ja i svako gleda da zaradi nesto novca.

Dakle,kako i na koji nacin putem interneta mozemo zaraditi novce?
Kada govorimo o internet zaradi imamo 2 načina zarade: aktivna i pasivna zarada.

Aktivna koju mnogi preferiraju ( ja osobno ne ) je npr programiranje, web design i slično kao freelancer. Tu treba biti jako oprezan jer po meni ako čovjek ima ovakva znanja da može bez nekih većih problema naći ovakav posao kao klasičan posao a ne raditi za neki kikiriki novac preko neta. U većini slučajeva ne može se konkurirati jeftinim npr Indijcima. Tko nije upućen tu se radi o freelance stranicama pa može slobodno proučiti.

Pasivna zarada - nešto o čemu mnogi maštaju ali ne mogu ostvariti ali mnogi i ostvaruju.
Na početku se uloži nešto truda, vremena i financijskih sredstava i kasnije ostvarujete prihode bez ikakvog rada ili uz neki minimalan rad - sustav radi za vas.

Naravno ima tu svega, mnogo scamova ali i legitimnih kompanija - google ima sve odgovore...

Tu ima svega: MLM, affiliate, revenue share, paid to click, pay to download, skraćivači linkova, paid to view ( slike ), surveyi, taskovi, reklamiranje preko iskočnih prozora itd...

Zbilja ima svega. Sad svatko nešto preferira, često ljudi hvale jedan način a pljuju drugi, ja nisam jedan od takvih - cijenim svaki vid internet zarade.

Svakome nešto leži. Kod pasivne zarade treba biti oprezan, naročito kod MLM sustava gdje je ključno ponekad vrijeme ulaska ali ima kompanija koje imaju toliko sjajan sistem da vrijeme nije ni bitno - kad god uđete imate priliku za zaraditi.

Naravno najbolju zaradu kod pasivne zarade ostvarujete izgradnjom mreže suradnika, što nije uvijek lako izgraditi.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 14:02   #4
Quote:
ForumskiForumas kaže: Pogledaj post
U vrijeme svjetske krize,..
Zbog svjetske krize
nemam za rizle
nemam ni gandze, aman
bas bi mi sjelo, taman

Moram se malo našaliti, nekako je sjelo,...da teška je situacija...ko radi...radi od 8-20...više nema tu 8 sati radno vrijeme...rijetko di...a i di je ko nekad 8 satno radno vrijeme ta lova je premala za životne potrebe...da ne pričam za onog ko ima familiju...tu ni dva posla nisu dosta...još i djeca...a sve skupo.


Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post

Tu ima svega: MLM, affiliate, revenue share, paid to click, pay to download, skraćivači linkova, paid to view ( slike ), surveyi, taskovi, reklamiranje preko iskočnih prozora itd...


Zbilja ima svega.
Po meni slavonac ti je dao najbolji odgovor...no nažalost...sve ćeš to morati učiti kako se to radi...vidim da nemaš iskustva...tak da nemoj ni iz jednog primjera koji ti je dao slavonac u početku očekivati zaradu od koje buš mogao živjeti...za to nažalost treba vremena....i u ovom poslu ti nema garancije...bar iz mog iskustva... i na nečem možeš i popušit.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.