Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2013., 19:34   #141
Nazalost, primio sam samo svoju citiranu poruku, posaljite mi opet sve podatke u novoj poruci bez citata.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 01:14   #142
Evo da i ja ponešto kažem- neke stvari apsolutno točne, većina (pogotovo dio vezan uz osobnost) se ne poklapa, ali svaka čast. Vježbom do savršenstva
rara avis7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 17:11   #143
Meni je vecinaa pogodjenja.Svaka cast :-D
Wfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 15:22   #144
Quote:
Wfly kaže: Pogledaj post
Meni je vecinaa pogodjenja.Svaka cast :-D
I meni.
__________________
Don't tell me there's no hope at all
Aage is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 15:34   #145
možda si razočaran odgovorom, al takav je život
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 20:47   #146
pogodeno sve!
__________________
I mnogo malo je, a malo mnogo je!!!!
ronhill_slims is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 20:21   #147
Za pravi clairvoyance tebi ne bi bilo nužno imati podatke o imenu, prezimenu, godini rođenja, i mjestu stanovanja, to je daleko daleko previše podataka koji više mogu poslužiti za internet pretragu nekoga nego za viziju o nekome i čitanje.
Ajde ime i prezime mogu još shvatit, to nosi određenu energiju ali ovo s godinom rođenja i mjestom stanovanja nema mi baš smisla ali ok moguće da se ne razumijem-
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 00:03   #148
Nisam jasnovidio ''sto godina'', mogao bih opet pa ako ima zainteresovanih javite se na pp. I pogledajte prvo prvu poruku na temi.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 20:54   #149
Ako ima zainteresovanih dajte podatke...
Tako bih voleo malo da eksperimentišem. Npr. da probam da umesto da čitam ljude izvlačim neke informacije koje vas zanimaju...tako da ako imate neki predlog šaljite na pp.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 20:54   #150
Ako ima zainteresovanih dajte podatke...
Tako bih voleo malo da eksperimentišem. Npr. da probam da umesto da čitam ljude izvlačim neke informacije koje vas zanimaju...tako da ako imate neki predlog šaljite na pp.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 00:42   #151
Evo ti moje jasnoviđenje tebe, Trumane.

Kod tebe nije nešto u redu i ljudi bi trebali izbjegavati ovo igrati sa tobom,, nisi čist
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 01:07   #152
Promašila si temu i forum.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 01:32   #153
Dobro, ako ti kažeš da sam promašila onda ok
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 22:06   #154
Hm. Mene kopka možeš li pogoditi (a verujem da bi mogao, jer sam ja dobar kanal), no imam veliku odbojnost ka otvaranju prema osobama s kojima nisam baš, baš bliska (loše iskustvo).
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 15:37   #155
Truman je pogodio vecinu stvari i dobro je. probajte i vi..
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 21:41   #156
Ako se podaci razmjenjuju samo preko PM onda ova tema nema smisla postojati
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 19:07   #157
Može i javno što se mene tiče, ali koliko vidim ljudi neće da ostavljaju podatke da ih svi vide...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 23:49   #158
Evo ja ću ti poslati podatke porukom, a ti u temi napiši što vidiš.
PurpleGem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:01   #159
Za ovog čoveka vidim nešto što nije uobičajeno pa naglašavam da mi nije cilj nikoga da uvredim niti u ovome ima išta lično.
malo duža kosa, crnokos i tamnijeg tena. Kada ga pitam da li pije, kaže da ne a onda nateže iz flašice. čačka nos, duri se, balavi i generalno se ponaša kao dete. Odbija da odgovori na moja pitanja o tome šta voli, a šta ne i o svojim osobinama. U zdravstvenoj kartoteci piše da je mentalno zaostao.

Ako je ovo pogrešna osoba mogu opet sutra da pogledam.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 15:58   #160
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Za ovog čoveka vidim nešto što nije uobičajeno pa naglašavam da mi nije cilj nikoga da uvredim niti u ovome ima išta lično.
malo duža kosa, crnokos i tamnijeg tena. Kada ga pitam da li pije, kaže da ne a onda nateže iz flašice. čačka nos, duri se, balavi i generalno se ponaša kao dete. Odbija da odgovori na moja pitanja o tome šta voli, a šta ne i o svojim osobinama. U zdravstvenoj kartoteci piše da je mentalno zaostao.

Ako je ovo pogrešna osoba mogu opet sutra da pogledam.
Jedino flašica pogođena, sve ostalo promašeno. Totalno.
PurpleGem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.