Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2014., 19:32   #7761
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ima tko ovdje problem sa signalom? svi koje sam pitala kazu da i njih signal zajebava zadnjih mjesec, mjesec i pol dana. jedina poveznica je to da zivimo u istom mjestu. vec mi je puna kapa trokiranja poziva i neta , a taman smo mislili prosli mjesec uzet njihov stik + novu pretplatu

mogu se nekome obratiti u vezi toga ili je ovo "upravi za vodovod" situacija?

I ja imam problema sa signalom, čini mi se već duže vrijeme.
The Storyteller is offline  
Old 11.09.2014., 22:02   #7762
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ima tko ovdje problem sa signalom? svi koje sam pitala kazu da i njih signal zajebava zadnjih mjesec, mjesec i pol dana. jedina poveznica je to da zivimo u istom mjestu. vec mi je puna kapa trokiranja poziva i neta , a taman smo mislili prosli mjesec uzet njihov stik + novu pretplatu

mogu se nekome obratiti u vezi toga ili je ovo "upravi za vodovod" situacija?
Nemam iskustvo sa Vipom nego sa drugim operaterom gdje mi je par puta nakon nevremena 3G signal bio slabiji i pozivi su pucali. Nakon toga tehničkoj podršci sam poslao prigovor na baznu stranicu gdje su problem riješili za 24 sata.

Tako da probaj poslati prigovor i prijaviti poteškoće na svojoj lokaciji. Tehničari bi trebali izaći na teren i otkloniti smetnju jer oni možda ne znaju da na nekoj baznoj stanici postoji problem dok netko isti ne prijavi.
moba2007 is offline  
Old 13.09.2014., 21:36   #7763
Pozdrav!
Koristim tarifu zakon na bonove pa me zanima da li je moguče surfanje na 4g(lte)?
jura2 is offline  
Old 13.09.2014., 22:46   #7764
Quote:
jura2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Koristim tarifu zakon na bonove pa me zanima da li je moguče surfanje na 4g(lte)?

Vip još nema LTE na bonove.


iPhone/Tapatalk
ZLATNI is offline  
Old 14.09.2014., 01:45   #7765
evo ovako imam jedno pitanje moli odgovor! planirao sam uzeti preko rođaka lg g3 ili galaxy s5 na pretplatu pa bi ja njemu dao 1000kn da plati unaprijed i da ga uzme i ona je na to sve pristao,on radi uvijek privatno i nece raditi nikad da prima placu preko banke tako da se na to ne obazirete,nego dal bi mogao imati problema s policijom ako se ne budu placale rate nego se samo plati ono unaprijed što je trebalo.
mariobeca is offline  
Old 14.09.2014., 01:51   #7766
problema s policijom nećete imati osim ako ne ukradete mobitel a za sve ostalo ćeš trebati smisleno i pismeno napisati tok svojih misli.
lujozg is offline  
Old 14.09.2014., 08:13   #7767
Trazim i ne nadjem pa predpostavljam da VIP nema u ponudi pretplatu bez uzimanja uredjaja, ili se varam? Znaci da li je moguce uzeti pretplatu bez uredjaja, da li odobravaju takvu pretplatu u VIP centrima.
Zena ce najvjerojatnije prijeci na VIP, a oboje imamo funkcionalne mobitele i sada nam ne trebaju.
Ili ako je moguce sada ne uzeti mobitel nego kasnije dok jos traje pretplata?!
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Old 14.09.2014., 10:49   #7768
Svaku pretplatu možeš uzeti bez mobitela.
Jarvis is offline  
Old 14.09.2014., 15:05   #7769
I onda predpostavljam raskid ide bez penala i mogu ga zatraziti bilo kada?!? Tnx
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Old 14.09.2014., 15:17   #7770
Quote:
mariobeca kaže: Pogledaj post
evo ovako imam jedno pitanje moli odgovor! planirao sam uzeti preko rođaka lg g3 ili galaxy s5 na pretplatu pa bi ja njemu dao 1000kn da plati unaprijed i da ga uzme i ona je na to sve pristao,on radi uvijek privatno i nece raditi nikad da prima placu preko banke tako da se na to ne obazirete,nego dal bi mogao imati problema s policijom ako se ne budu placale rate nego se samo plati ono unaprijed što je trebalo.
ako se rate ne budeju placale kako je predviđeno i od tvoje tj, rođakove strane potpisano na ugovoru, naravno da ces imat problema. no veći problem vidim u tvom rođaku, ako ne prima plaču preko računa gdje radi? jel živi u hrvatskoj ili radi na crnjaka? jer i prije nego probate ozenit vip za mobitel on bi mogao imati problema sa zakonom a možda i kojim drugim instutucijama.

Quote:
Susjed kaže: Pogledaj post
I onda predpostavljam raskid ide bez penala i mogu ga zatraziti bilo kada?!? Tnx
mozes zatražiti bilo kada i nemoras placate penale.
jesi pogledao cjenik tarifa na siteu?
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Old 14.09.2014., 19:57   #7771
Quote:
mariobeca kaže: Pogledaj post
evo ovako imam jedno pitanje moli odgovor! planirao sam uzeti preko rođaka lg g3 ili galaxy s5 na pretplatu pa bi ja njemu dao 1000kn da plati unaprijed i da ga uzme i ona je na to sve pristao,on radi uvijek privatno i nece raditi nikad da prima placu preko banke tako da se na to ne obazirete,nego dal bi mogao imati problema s policijom ako se ne budu placale rate nego se samo plati ono unaprijed što je trebalo.
Budi ti frajer pa to napravi na svoje ime. Daj svoju osobnu pa onda vidi da li ćeš imati posla sa policijom kasnije ako se ne budu plaćali računi a tvoji podaci su kod operatera.

Drugo rađe uplati neki tečaj pisanja.

Što će tebi smartphone anyway? Ne znaš niti pisati.

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 14.09.2014. at 20:03.
Tigrov friend is offline  
Old 14.09.2014., 21:55   #7772
Quote:
SuperQueer kaže: Pogledaj post
mozes zatražiti bilo kada i nemoras placate penale.
jesi pogledao cjenik tarifa na siteu?
Jesam. Neisplative su mi recimo nego tarife na bonove, medjutim ovo je za suprugu koja ne voli bonove.
Tnx
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Old 14.09.2014., 22:21   #7773
Pozdrav! Istice mi ugovor kod drugog operatera pa me zanima kakve pogodnosti nudi vip ako predem kod njih na ugovor uz trajni nalog?

posl'o ja to s mob'tela
samjednopitanje is offline  
Old 15.09.2014., 09:56   #7774
Nakon što sam još od 2000. pretplatnik na Vipu prešao sam na bonove i Zakon! tarifu. Čini mi se ko super deal, bolji od Savršene koju sam dosad koristio. Evo 20 dana kako ju koristim i očito neću ni blizu potrošiti 1500 minuta/poruka i 1,5 GB, niti pola toga, a za uspostavu poziva sam dao dosad oko 30 kn. Mislim da ću za dva mjeseca imati na raspolaganju 3000 minuta/SMS-ova i 3 GB.
Bob and Carol is offline  
Old 15.09.2014., 16:28   #7775
Quote:
Susjed kaže: Pogledaj post
I onda predpostavljam raskid ide bez penala i mogu ga zatraziti bilo kada?!? Tnx
Ovisi kakav je ugovor. Ako imaš ugovornu obvezu od 12/24 mjeseca onda ne možeš raskinuti bez penala, ako imaš bez ugovorne obveze onda možeš, telefon nema veze s tim.
Jarvis is offline  
Old 15.09.2014., 18:33   #7776
Hm...zar nije sad u ponudi savrsena na ugovor prvu godinu 105 kn,drugu 150 kn?jer danas moja mater bila,uzela sebi na ugovor i cijeli ugovor placa 105 kn....

tptlk 2 via HOX
Bobby1 is offline  
Old 15.09.2014., 18:35   #7777
Taman bila reklama. Govori 105kn prvu godinu
http://www.vipnet.hr/nova-savrsena-tarifa
android-Split is online now  
Old 15.09.2014., 21:20   #7778
Quote:
Susjed kaže: Pogledaj post
Jesam. Neisplative su mi recimo nego tarife na bonove, medjutim ovo je za suprugu koja ne voli bonove.
Tnx
bonovi? koliko imas godina?
super su sada tarife, zasto ne uzet, bar znas da ti se cijena ne povecava u drugoj godini,
Quote:
samjednopitanje kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Istice mi ugovor kod drugog operatera pa me zanima kakve pogodnosti nudi vip ako predem kod njih na ugovor uz trajni nalog?

posl'o ja to s mob'tela
prvo jes ti smislo sta bi ti htio???
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Old 16.09.2014., 11:50   #7779
Quote:
SuperQueer kaže: Pogledaj post

prvo jes ti smislo sta bi ti htio???
Pa pretplatu na 2 godine, recimo bez granica L ili M. Ne znam sta se sve nudi.. Imam sluzbeni mob tako da mi ne treba neki veliki paket,samo gledam gdje mogu dobit jeftinije mob.


posl'o ja to s mob'tela
samjednopitanje is offline  
Old 16.09.2014., 12:27   #7780
Kaj je tak tesko na webu pogledat kaj se nudi?
Sve pise. I za prelazak u vip

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
genius_one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.