Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2011., 20:44   #161
Vidim da je dile bio blag... a bilo je materijala i za ban pokupit
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 21:14   #162
Quote:
lolitalolipop kaže: Pogledaj post
rekao je da mu je potreban model, za reklame kataloge i neke kreatore.. pa sad...
Ja sam malo proguglao i nisam našao niti jednog fotografa Pravdića. Tako da je mala šansa da je on profi i da radi profi kataloge. Isto tako, za profi kataloge se uzimaju cure koje već znaju pozirati.
Puno je veća šansa da se radi o nekome tko te je htio impresionirati.


I imam dvije molbe:
1. Prije otvaranja teme, pogledaj da li već postoji slična tema u kojoj možeš postaviti pitanje. Sve tvoje teme su premještene tamo gdje pripadaju, ali inače idu kartoni za takve stvari
2. Pokušaj točno objasniti situaciju na koju očekuješ odgovor. Danas si opisala više situacija koje nisu povezane što zbunjuje. Odgovori na tvoja pitanja nisu "da" ili "ne", već jako variraju ovisno o situaciji
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 22:02   #163
Kiki, pozz.
Jel još uvijek 50 postova za oglas fotograf traži fotomodele?

Marco
canoneos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 09:16   #164
Jos uvijek je 50 postova i koliko toliko redovno sudjelovanje na PDF-u uvijet, kao sto pise u prvom postu teme.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 20:32   #165
Ako koji fotograf još traži modele, dečko i ja bi rado pozirali, može i skupa i svaki posebno

Nemamo neke posebne želje, ali bilo bi nam fora slikat se po mogućnosti negdje iznad Zagreba u suton u formalnoj ili party odjeći, na vrhu nekog nebodera ili visoke zgrade s dobrim pogledom.
Važno nam je samo da nakon obrade izgledamo ljepše nego što ustvari jesmo, tj. da se ne radi o realističnoj fotografiji koja naglašava nepravilnosti na npr. licu. Inače, imamo 26 i 28 godina.
Nismo previše fotogenični, al kažu da smo dobro građeni, a i imamo nešto iskustva u photoshootingu

Ako ima zainteresiranih javite se u pm
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 19:57   #166
Fotograf na podrucju Splita trazi modela pa tko ima zelje volje i vremena neka se javi
Pheonox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 23:43   #167
Pozdrav! Trebala bih fotografa na području Zagreba. Ukratko riječ je o blogu. Zainteresirani mogu se javiti u inbox gdje ćemo se dogovoriti oko detalja.
Twinss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2019., 18:03   #168
Pozdrav forumaši!

Počela sam se baviti fotografiranjem vjenčanja i fali mi slika za popuniti kvalitetan portfolio. Tražim jedan par na području Rijeke koji bi mi pozirao za zaručničku fotografiju. Nabavljam odjeću i rekvizite ja! Vi se samo trebate odlučiti stvoriti ispred fotića
Dobiti ćete slike za uspomenu koje će vam biti srcu drage.
CreaticFlowers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.