Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2010., 13:00   #7201
Šta ti ne gledaš milijunaša?
Joj što ću nas morat brisat
Aoife is offline  
Old 23.04.2010., 14:10   #7202
što mislite koja od ove dvije solucije bolje izgleda? Inače ovaj zid sa napom je kosi zid i poprilično visok a cijela prostorija je dimenzija 250x400x150.
250 cm je ovaj zid sa visokim djelom gdje je pečnica i hladnjak tu imam zid od 1.5m dok je ovaj gdje je napa 4m, tako da mi nakon šanka ostaje 2m za stol i stolice ostatak prostorije je otvoren prema dnevnom boravku
TTACH]Click image for larger version

Name:	Ponuda 2124(2).jpg
Views:	182
Size:	9.7 KB
ID:	10749

Click image for larger version

Name:	Katarina  11(3).jpg
Views:	141
Size:	8.4 KB
ID:	10750[/ATTACH]
figolina is offline  
Old 23.04.2010., 14:32   #7203
meni se vise svida prvi nacrt... nekako mi je sa drugin previse zatvoren taj zid di je napa. jedino bi ja mozda samo malo spustila pecnicu (onako da bude izmedu, ni normalna ni toliko visoka). neznan jel ti ovako previsoka? meni bi bila (neman problema ka mirela sa visinom )
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 23.04.2010., 14:39   #7204
Slajka fala na slici i objašnjenju. Shit, sad moram još i tu mogućnost uzeti u razmatranje.
Mirella is offline  
Old 23.04.2010., 14:45   #7205
Quote:
figolina kaže: Pogledaj post
što mislite koja od ove dvije solucije bolje izgleda?
Definitivno prva. S tim da bih ja i ovaj zadnji element u kutu isto u bijelo, a ne u staklo.
Aoife is offline  
Old 23.04.2010., 14:50   #7206
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Slajka fala na slici i objašnjenju. Shit, sad moram još i tu mogućnost uzeti u razmatranje.
ima ti i Bult tako rješenu napu s tim da je kod njega baš skroz u ravnini ... mislim barem

Jedino da ti napomenem da dubina elementa nije standardnih 30 nego 45 mislim al ne toliko zbog nape koliko nekih drugih stvari.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Old 23.04.2010., 15:38   #7207
A ne znam koliko mi je pametno to sad mijenjati, ja sam zapikirala ovu napu Falmec u bijelom staklu,

jer će u takvom staklu biti i gornji elementi, dva 90 cm dugačka, visine 62 cm, otvaranje prema gore i onda ova napa 90 cm. Ak sad odem na opciju još jednog elementa i te nape podugradbene s rasvjetom, to će me još više koštati. Uf, zašto sam išta pitala.
Mirella is offline  
Old 23.04.2010., 15:40   #7208
hvala na na odgovorima. Meni je isto prva bolja jer mi druga djeluje malo nabijeno. Što se tiče pečnice ispod nje je mašina za suđe tako da ne može niže, nego Aoife misliš da mi neće djelovat kuhinja malo pre bijelo buduči da je od lakiranog bijelog mediapana bez ručkica a i radna ploča je bijela?
figolina is offline  
Old 23.04.2010., 15:49   #7209
mirella gdje ima kupiti tu napu jer baš dobro izgleda.. jeli skupa?
figolina is offline  
Old 23.04.2010., 15:56   #7210
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
A ne znam koliko mi je pametno to sad mijenjati, ja sam zapikirala ovu napu Falmec u bijelom staklu,

jer će u takvom staklu biti i gornji elementi, dva 90 cm dugačka, visine 62 cm, otvaranje prema gore i onda ova napa 90 cm. Ak sad odem na opciju još jednog elementa i te nape podugradbene s rasvjetom, to će me još više koštati. Uf, zašto sam išta pitala.
Varijanta sa skroz ugradbenom napom je jeftinija, jer su te nape u pravilu puno jeftinije od ovih koje se vide (pa su ih upakirali u skupi inoks, staklo, štoveć).
Jedino što bi u tom slučaju trebala odustati od stakla na gornjim ormarićima, jer ne možeš staviti staklo na taj ormarić sa ugradbenom napom, a miješanje različitih ormarića bi bilo smiješno.

Quote:
figolina kaže: Pogledaj post
hvala na na odgovorima. Meni je isto prva bolja jer mi druga djeluje malo nabijeno. Što se tiče pečnice ispod nje je mašina za suđe tako da ne može niže, nego Aoife misliš da mi neće djelovat kuhinja malo pre bijelo buduči da je od lakiranog bijelog mediapana bez ručkica a i radna ploča je bijela?
To je bar lako za riješiti. Ovisno koliko ne-bijelo želiš da bude... Možeš staviti neke zanimljive pločice na zid... ili umjesto pločica staklo u boji... ili možeš zid gdje je napa pofarbati u neku zanimljivu boju / tapetu / staviti zidnu naljepnicu.. Staviti neke kuhinjske detalje u boji kao "stalnu postavu".. I slično
Aoife is offline  
Old 23.04.2010., 15:58   #7211
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
A ne znam koliko mi je pametno to sad mijenjati, ja sam zapikirala ovu napu Falmec u bijelom staklu,

jer će u takvom staklu biti i gornji elementi, dva 90 cm dugačka, visine 62 cm, otvaranje prema gore i onda ova napa 90 cm. Ak sad odem na opciju još jednog elementa i te nape podugradbene s rasvjetom, to će me još više koštati. Uf, zašto sam išta pitala.
i jos ako ove elemente bude podizao neki sexy Blum ( Aventos ) podizac biti ce wow!
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 23.04.2010., 16:01   #7212
@ mireal: meni mapa odlicno izgleda! ako ti nije potriban taj prostor povise nje, ostavi tu
tj... kakvi su ti elementi oko nje? jel na nju odma idu drugili elementi ili? jel moze neka skica

@ figolina: meni na alnu npr bila kuhinja sa bilon radnom plocon izgleda nekako presterilno, a kad vidin na slikama interijera onda mi je
pazi samo da ne bude medijapan "prelakiran"
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 23.04.2010., 16:54   #7213
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post

Napa bez obzira što ne pokriva fizički ploču usiše sav zrak kod kuhanja .... jasnije?

hm.... možda ću dati pomaknuti napu za 4-5cm.....sigurno je u tome tajna!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 23.04.2010., 17:32   #7214
dragi moji, treba mi mala pomoć.

u fazi smo potrage za kuhinjom. raspored smo riješili nakon dugo vijećanja, a na osnovu mojih potreba i navika i s tim vas neću gnjaviti.

problem su dekori, dezeni ili kako već. u svim mojim željama, samo je jedna konstanta. a to je bijela radna ploča, sjajna. u splitu je nema nigdje. ima bijela narančina kora i ima porculan, krem, magnolija, vanilija i brdo toga što vam serviraju kada tražite bijelo.

zvala sam, recimo, siže kupres u samoboru i oni kažu da je imaju, ali da ne bih morala potegnuti do tamo, zna li netko da ima negdje bliže splitu? šibenik, zadar, makarska...?

hvala
inra is offline  
Old 23.04.2010., 17:39   #7215
Sjajna?? Nisam nikad vidjela sjajnu jednobojnu radnu ploču, a i mislim da općenito to nije dobra ideja.. Na tome bi se vidjela svaka ogrebotinica... Ipak je to radna ploča na kojoj se nešto radi, a ne vrata ormarića...
Aoife is offline  
Old 23.04.2010., 17:52   #7216





Pozdrav svima, moze koja sugestija ili je ovako dobro, s time da bi fronte bile bijele ili boja vanilije u visokom sjaju a ne crvene kao na slici.
Hvala.
Robija is offline  
Old 23.04.2010., 18:17   #7217
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
dragi moji, treba mi mala pomoć.

u fazi smo potrage za kuhinjom. raspored smo riješili nakon dugo vijećanja, a na osnovu mojih potreba i navika i s tim vas neću gnjaviti.

problem su dekori, dezeni ili kako već. u svim mojim željama, samo je jedna konstanta. a to je bijela radna ploča, sjajna. u splitu je nema nigdje. ima bijela narančina kora i ima porculan, krem, magnolija, vanilija i brdo toga što vam serviraju kada tražite bijelo.

zvala sam, recimo, siže kupres u samoboru i oni kažu da je imaju, ali da ne bih morala potegnuti do tamo, zna li netko da ima negdje bliže splitu? šibenik, zadar, makarska...?

hvala
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Sjajna?? Nisam nikad vidjela sjajnu jednobojnu radnu ploču, a i mislim da općenito to nije dobra ideja.. Na tome bi se vidjela svaka ogrebotinica... Ipak je to radna ploča na kojoj se nešto radi, a ne vrata ormarića...

to sam vidjela u iverpanu, crnu crveno i bijelu sjajnu i zavrtilo mi se od muke kad sam po crnoj prosla papkom. doduse mi smo trazili cisto crnu mat i nasli ju jedva u elgradu,al nije glatka nek je hrpavija od narancine kore.
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 23.04.2010., 18:22   #7218
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
to sam vidjela u iverpanu, crnu crveno i bijelu sjajnu i zavrtilo mi se od muke kad sam po crnoj prosla papkom. doduse mi smo trazili cisto crnu mat i nasli ju jedva u elgradu,al nije glatka nek je hrpavija od narancine kore.
Jesi probala u Kragića???Imaš kerok sigurno bijeli,ali ne znam s koliko novca raspolažeš pošto on košta i košta.....
ninica27 is offline  
Old 23.04.2010., 18:37   #7219
Kerrock nije sjajan.

Quote:
Robija kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, moze koja sugestija ili je ovako dobro, s time da bi fronte bile bijele ili boja vanilije u visokom sjaju a ne crvene kao na slici.
Hvala.
Baš sam htjela reći da kud toliko crvene , ali ako će biti u nekoj od ovih boja onda je to skroz druga priča... Ja bih samo stavila skroz ugradbenu perilicu umjesto ove vidljive, i normalan kut umjesto ovog kosog.
Aoife is offline  
Old 23.04.2010., 18:48   #7220
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Kerrock nije sjajan.



Baš sam htjela reći da kud toliko crvene , ali ako će biti u nekoj od ovih boja onda je to skroz druga priča... Ja bih samo stavila skroz ugradbenu perilicu umjesto ove vidljive, i normalan kut umjesto ovog kosog.
Za normalan kut nisam bas siguran (vidi sliku 2) jer na ovom drugom zidu je elemenat sa pecnicom a izmedu tog elementa s kosim kutom i ovog elementa s friziderom i pecnicom su vrata za spajzu, pa ako bude normalan kut da se netko ne "nasilji" na taj kut, a perilica je ta sa upravljackom plocom izvana i nemam namjeru kupovat drugu jer je ova nova jos neraspakirana. Mislio sam da li mozda ove visece elemente maknuti da uopce ne bude visecih elemenata ili dodati koji element na zid di je napa iako bas ne bih tamo stavljao jer je zid od ytonga i nisam bas siguran kako bi se elemetni na tom zidu ponasali
Robija is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.