Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2016., 11:01   #901
Imam opet jedno pitanje.

Jest da se radi o dvdima, ali mozda cete znati.

Dali se jos negdje moze nabaviti serija only fools and horses, ali ono izdanje od jutarnjeg?

Kupio bi si ja strano, ali navodno kazu svuda da je to strano jako izrezano da nikako nevalja.

Ovo od jutarnjeg sam imao i nazalost prije nekih 5 6 godina i prodao. Sad mi je nemoguce zao, pa bi volio kupiti, ali novo ako se moze negdje naci.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 12:19   #902
Quote:
Hrvoje_os kaže: Pogledaj post
Imam opet jedno pitanje.

Jest da se radi o dvdima, ali mozda cete znati.

Dali se jos negdje moze nabaviti serija only fools and horses, ali ono izdanje od jutarnjeg?

Kupio bi si ja strano, ali navodno kazu svuda da je to strano jako izrezano da nikako nevalja.

Ovo od jutarnjeg sam imao i nazalost prije nekih 5 6 godina i prodao. Sad mi je nemoguce zao, pa bi volio kupiti, ali novo ako se moze negdje naci.
Imaš na njuškalu za kupit cijele kolekcije.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 12:20   #903
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Imaš na njuškalu za kupit cijele kolekcije.
a vidio sam, ali mislim da su sve polovne. volio bi naci novo.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 13:40   #904
Quote:
Hrvoje_os kaže: Pogledaj post
a vidio sam, ali mislim da su sve polovne. volio bi naci novo.
kako misliš naći nešto novo što se više ne izdaje i ne prodaje službenim prodajnim kanalima?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 14:01   #905
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
kako misliš naći nešto novo što se više ne izdaje i ne prodaje službenim prodajnim kanalima?
pa zato i pitam. ja to neznam da se vise ne prodaje.

recimo neznam jutarnji ili tko je imao od algoritma knjige i njih se i dalje ima za kupit u algoritmu. tocno te iste knjige cak i po istoj cijeni.

e pa sad sam se nadao da bi mozda i ovako nesto bilo.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 16:44   #906
Mućke nikad ne bih prodao, pa to je vrjednije od zlata.

Najbolje šta mogu je ovo, mediaclub. Prva dva serijala i DVD s tri božićna specijala.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 16:53   #907
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Mućke nikad ne bih prodao, pa to je vrjednije od zlata.

Najbolje šta mogu je ovo, mediaclub. Prva dva serijala i DVD s tri božićna specijala.
hvala. taj sam i ja nasao.

a morat cu onda vjerojatno uzet preko njuskala, ali samo sa nekim gdje mogu vidjeti u kojem stanju kupujem.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 08:13   #908
neznam dali znate za ove stranice ili ne, ali mozda nekome pomogne.

koliko sam vidio svi imaju ili skoro svi dostavu za hr. vecina bespla, a ove sto se i placa dosta su povoljne.

cijene su slicne kao na zavviju, ali nasao sam i povoljnijih stvari, a i svako ima svoje neke razne akcije.

pa evo linka

http://www.topsimilarsites.com/similar-to/zavvi.com
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 16:58   #909
Jel zna netko kad u Hr stižu Star Wars VII i Hateful Eight na BluRayu?
blase is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 20:02   #910
Quote:
blase kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kad u Hr stižu Star Wars VII i Hateful Eight na BluRayu?
Star Warsi bi trebali sredinom 4. mjeseca. Za Hateful eight sumnjam da će bit na blu rayu.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 20:18   #911
Quote:
blase kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kad u Hr sti�u Star Wars VII i Hateful Eight na BluRayu?
Star warsi nece imat nase titlove....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
MarinRijeka is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 23:28   #912
Izgleda da će novi Star warsi kod nas samo na dvd-u.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 08:43   #913
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Izgleda da će novi Star warsi kod nas samo na dvd-u.
treba pratit malo portugalsko tržište...oni imaju hrpetinu filmova s našim titlovima...tamo sam našao neke filmoce koji kod nas ne postoje sa HR titlovima..
MarinRijeka is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:20   #914
Quote:
MarinRijeka kaže: Pogledaj post
treba pratit malo portugalsko tržište...oni imaju hrpetinu filmova s našim titlovima...tamo sam našao neke filmoce koji kod nas ne postoje sa HR titlovima..
da al ne i Disneyevi naslovi.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 15:55   #915
Znači izašo je DVD sa hrv. omotom i titlom za nove ratove zvijezda, a od Bluray-a nista. Pa mogli su barem na češku verziju ili portugalsku ubacit taj titl koji imaju za DVD. Ne razumijem logiku iza takvog poslovanja. I od kuda toliko portuglaskih filmova sa hrv. titlom, gdje je tu veza?
Sjedim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 17:31   #916
Quote:
Sjedim kaže: Pogledaj post
Znači izašo je DVD sa hrv. omotom i titlom za nove ratove zvijezda, a od Bluray-a nista. Pa mogli su barem na češku verziju ili portugalsku ubacit taj titl koji imaju za DVD. Ne razumijem logiku iza takvog poslovanja. I od kuda toliko portuglaskih filmova sa hrv. titlom, gdje je tu veza?
Disney ti je jako strog što se tiče svojih izdanja. Sumnjam da ćeš nać vani njihova izdanja s hr titlom a da ih kod nas nema. Neznam kakvu logiku oni imaju ali za hr ne rade više blu ray izdanja, eventualno dvd. Nisu izašli kod nas niti Saving Mr Banks, Lone ranger, Big hero 6, Inside Out...
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 02:37   #917
Da, kužim sada nema nigdje njihovih bluray izdanja sa nasim titlom i izgleda da neće biti, ali da postoji DVD konkretno novi ratovi zvijezda sa titlom i da taj isti nije tehnički bilo moguće ubacit, ako ništa na česku verziju bluraya (sa ostalim danskim, finskim itd. jezicima)..

Pa jesemu, ako ništa imali bi barem jednog kupca više iz hrv.

A ništa valjda će barem Warcraft ili Batman v Superman izaći sa našim titlom pošto nemaju veze sa "strogim" Disney-em..

p.s.
preporuka za stripovi . hr sto se tice bluray-a cak su mi uspjeli pronaci jedno starije hrv. izdanje filma kojeg vec duze nema u ponudi

p.p.s
šteta što nema više aktivnosti u ovom threadu i da bluray skroz nestane u hrv :-)

Zadnje uređivanje Sjedim : 04.05.2016. at 02:48.
Sjedim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 08:33   #918
Quote:
Sjedim kaže: Pogledaj post
Da, kužim sada nema nigdje njihovih bluray izdanja sa nasim titlom i izgleda da neće biti, ali da postoji DVD konkretno novi ratovi zvijezda sa titlom i da taj isti nije tehnički bilo moguće ubacit, ako ništa na česku verziju bluraya (sa ostalim danskim, finskim itd. jezicima)..

Pa jesemu, ako ništa imali bi barem jednog kupca više iz hrv.

A ništa valjda će barem Warcraft ili Batman v Superman izaći sa našim titlom pošto nemaju veze sa "strogim" Disney-em..

p.s.
preporuka za stripovi . hr sto se tice bluray-a cak su mi uspjeli pronaci jedno starije hrv. izdanje filma kojeg vec duze nema u ponudi

p.p.s
šteta što nema više aktivnosti u ovom threadu i da bluray skroz nestane u hrv :-)
ma u biti čekamo da krenu žešće UHD Blu ray filmovi pa da otvorimo novi thread....
hehehe

jel netko probao skinut film u full size bluray formatu, dodat titlove i to zapržit na blu ray disk? nije neko veselje ali je možda dobar način za na taj način rješit problematiku s titlovima.
MarinRijeka is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 09:53   #919
Ja, da budem iskren, najviše kupujem blurayjeve zbog dodataka jer mi je zanimljivo slušati komentare, gledati bloopere i doznati što se događa iza kulisa i kako su nešto snimili.

A toga nema na ovim platformama poput netflixa i rijetko gdje drugdje možeš nać.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 10:04   #920
ja sam svoj problem s nedostatkom HR titlova rješio kupnjom externog blu ray playera...preko usb-a na komp..komp hdmi na reciver...tako da ne pate ni slika ni zvuk...a možeš dodat externe titlove....
MarinRijeka is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.