Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2016., 09:47   #341
30.000 kn. Dugo sam klijent pa ne znam nakon koliko plaća ga odobre, ali ti prijateljski savjetujem da jaaaaaako dobro razmisliš o korištenju tog minusa. Uz kamatu od 10,05 posto takvo zaduživanje je mrvicu bolje od zaduživanja kod kamatara.
Orson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 09:51   #342
Hvala.

Kamata je sad 9.85 % a treba mi na godinu dana poslije ga se rjesavam.
Lepezu imam već pol godine a prije toga godinu dana sam imala platni asistent, ali sad mi je tek plaća prebačena kod njih. Zato pitam. Mogu pričekati i tri plaće da sjednu, nije bed.



Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 16:09   #343
Quote:
Orson kaže: Pogledaj post
30.000 kn. Dugo sam klijent pa ne znam nakon koliko plaća ga odobre, ali ti prijateljski savjetujem da jaaaaaako dobro razmisliš o korištenju tog minusa. Uz kamatu od 10,05 posto takvo zaduživanje je mrvicu bolje od zaduživanja kod kamatara.
Ti onda imaš jako dobru plaću. Kolegica iz zabe mi kaže da nema šanse da se više odobri minus veći od 3 plaće jer sustav ne dozvoljava. Eventualno uz neke druge uvjete.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 15:31   #344
Evo bila sam u poslovnici, veli ljubazna teta da bi trebalo biti odobreno automatski nakon tri place, a to će biti sljedeci mjesec, pa da se javim ako ne bude. :-D

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2019., 11:50   #345
ZABA pomoć na cesti i opcije lepeze

Pozdrav!
Trebao bi pomoć oko opcija lepeze i e/m-zabe.

Ne snalazim se baš po njihovom izborniku, a u banci mi ne mogu telefonski dati informacije.

Došli smo prije 2 dana na more i pred kraj puta mi se javilo nekakvo cviljenje u autu, kad smo stigli sam vidio da je iz kvačila. Jedini ovlašteni servis u blizini je pun do 17.7. tako da mi nema druge nego ne voziti do povratka doma i ići svom mehaničaru.

E sad, s obzirom da nas na putu može zadesiti kvar, sjetio sam se da sam prije nekoliko godina u ZABA-i uzeo dinamičnu lepezu u kojoj je uključena pomoć na cesti do nekog iznosa.

Ali ne sjećam se koji auto nam je prijavljen na lepezu, niti se sjećam koji je postupak, koga zvati i što treba od podataka ako se nešto desi na putu. Do najbliže poslovnice mi treba auto, a neću voziti dok smo ovdje.

Da li bi mi netko mogao reći koji je postupak u slučaju kvara i gdje točno na e ili m-zabi mogu vidjeti koji auto je prijavljen? Znam da je pitanje malo banalno, alo stvarno ne mogu ništa naći, a trebao bi biti pripremljen jer imamo dijete 3 godine i supruga je trudna tako da ako se nešto desi moram odmah reagirati da se što prije rješi problem ako do njega dođe. Hvala.
filip989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2019., 13:02   #346
Kada vam zatrebaju usluge Servis centra, nazovite besplatni broj 0800 222 384 (za pozive iz Hrvatske), 00 43 1 52503 6547 (za pozive iz inozemstva) ili slanjem e-pošte na [email protected].
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2019., 17:12   #347
i mislim da piše da auto mora biti do 10 god starosti
__________________
Life's a Bitch and Then You Die
zvonkotelefonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2019., 19:53   #348
Hvala, a da li betko zna gdje na e-zabi mogu točno vidjeti koji auto mi je prijavljen? Ne mogu naći u izborniku.
filip989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 09:16   #349
Nazoveš info telefon i provjeriš sa njima, najjednostavnije. Takve opcije nema u aplikaciji.
energyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 11:07   #350
Evo, uspio sam rješiti pa ako jop kome bude trebalo.

Na info telefonu ne mogu ništa, treba preko e-zabe kontaktirati e-poslovnicu i tamo se može provjeriti i mijenjati podatke. Ili u fizičkoj poslovnici, ako netko ne koristi e-zabu.

Hvala svima na pomoći.
filip989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.