Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 20:28   #41
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Ne treba dozvole, nego ga provjere vlasnici marketa. Mislim da se mora osigurati, ako dođe do nekih problema, ako dođe do trovanja, u VB nema biljega.
Ne moras misliti, mozes proguglati. Ova tema ima jako malo veze s Dijasporom, a vise s gospodarstvom, pa mi se cini da ce tamo i zavrsiti.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:38   #42
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Ne moras misliti, mozes proguglati. Ova tema ima jako malo veze s Dijasporom, a vise s gospodarstvom, pa mi se cini da ce tamo i zavrsiti.
radije prebaci na gastronomiju
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 12:32   #43
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Ne moras misliti, mozes proguglati. Ova tema ima jako malo veze s Dijasporom, a vise s gospodarstvom, pa mi se cini da ce tamo i zavrsiti.
Neznam zašto se mora vrijeđati ljude,pogotovo one koji su upravo misleći stekli nešto u životu što je slučaj BD.

Valjda će ljudi razgovarati o hrani njihovoj zemlji na svome kutku-a to je dijasporu.

Blues Dada je jedan od rijetkih koji voli Hrvatsku i mislim da je i vani i direktno i indirektno predstavio u jednom dobrom svijetlu.

Nas se vani uglavnom (cijeli Balkan) promatra ili kao kriminalce ili žene koje prodaju svoje tijelo i izbacuju atribute za bolje plaćene poslove.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:26   #44
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post

Nas se vani uglavnom (cijeli Balkan) promatra ili kao kriminalce ili žene koje prodaju svoje tijelo i izbacuju atribute za bolje plaćene poslove.
Zivim u Dijaspori preko 10 godina i nitko ni mene ni moje prijatelje nije tako gledao. Mozda je vrijeme da promijenis okolinu.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.