Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 14:17   #1721
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
eventualno Panda u Crnčićevoj
Kakvi su oni, nisam bila tamo?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 15:10   #1722
Jel ima tko iskustva s Awokaidom (Zadarska 75, bivša lokacija Bistroa 75)? Ima 5.0 ocjene i na FB i na Maps, na TA ga nema.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 19:39   #1723
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
69kn im je jedi koliko možeš. Uff, too much.
Osim gablec ponuda, ne znam gdje se mogu najesti za 69kn, a da je u to uključena juha, predjelo, glavno jelo (koje uključuje ili meso ili ribu/morske plodove s raznovrsnim prilozima po želji) te desert. I sushi u cijeloj priči...

Ako ima, pls javite di
A da nije piletina gongbao u wok&rollu za 35 kn
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 20:16   #1724
Danas sam bio na "poslovnom gablecu " (od 11-15 svaki dan neka jela po nižoj cijeni u smanjenoj količini) u kineskom restoranu China house na sigečici.
Jako dobra junetina szechuan za 35kn
I taman za najesti se a da se ne ubijem.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 18:21   #1725
ja sam tamo jednom isto bio na ručku tipa riža+meso+salata i bila mi je premala porcija pa više nisam dolazio... to je bilo dovoljno za žensku od 60 kila ali ne za krkana
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:16   #1726
Gdje otići pojesti jelo pod nazivom Mapo tofu odnosno Mapo Doufu ?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 19:22   #1727
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Jel ima tko iskustva s Awokaidom (Zadarska 75, bivša lokacija Bistroa 75)? Ima 5.0 ocjene i na FB i na Maps, na TA ga nema.
Bila sam jednom, vec duze vrijeme razmisljam kako moram opet! ☺
Odusevili su me prihvatljivim cijenama, a uz to ogromnim porcijama (samo od proljetnih rolica sam se skoro najela koje su zasitne i velicine strukli ), stvarno je bilo taman i previse pa su nam spakirali za doma, a osoblje stvarno ljubazno, opusteno i uljudno! ☺
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 21:33   #1728
Bio sam par puta od tog posta, hrana je korektna za cijenu, no ništa posebno zbog čega bih ciljano ponovno išao tamo.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 07:11   #1729
Znači, nisu bolji od Tian Tana koji je u blizini?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 10:43   #1730
Meni nisu ni za usporedbu
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 11:53   #1731
Ali dajte malo manje skrtosti u vasim iskustvima
Dakle Awokaido ne smatrate restoranom koji nudi jela na razini nasih drugih kineskih?
Na koju foru su im jela?
Nesto drugo je tkdjr ispod razine osim okusa jela?
Dajte malo...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 13:17   #1732
Prošlo je godinu dana, ali ja se bogme nakon ovog debakla ne bih vratio dok ne dobijem pouzdane informacije da se puuuno toga promijenilo.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=6070
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 14:19   #1733
A, u pm

Razina komunikacije pizzerije Doomsday
I razina hrane cateringa iz garaze.
Nije dobro
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2019., 16:05   #1734
Evo i mog nedavnog osvrta na Awokaido:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=7...postcount=7760
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 14:10   #1735
Baš to, hrana je dobra (3/5), nit smrdi nit miriše. Omjer količine i cijene isto OK, no osoblje je fakat specifično. Nije loše otići na gablec (imaju dnevnu ponudu) ili usputni zalogaj, no ne i odvesti nekoga na ručak/večeru.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 14:25   #1736
Ja nisam bio tamo, samo naručivao, tako da nemam iskustva s osobljem (možda oni imaju sa mnom ).

Hrana je onako, okej, ali je sve monotono. Nekako uvijek jedan okus prevlada (okej je taj okus, ali ne može sve tako biti) i ništa drugo ne osjetiš.

Meni nije za neku preporuku.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 20:27   #1737
Kakav je Bambus Garden u Gajnicama? Imaju i dostavu, na slikama se čini slično kao Tian Tan, no slike nemaju okus.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 21:17   #1738
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Kakav je Bambus Garden u Gajnicama? Imaju i dostavu, na slikama se čini slično kao Tian Tan, no slike nemaju okus.
Velike porcije, valjda sto jela u jelovniku, ali okusom sva slična. Nama su odlični prženi domaći ravioli. Glavna jela smo jeli piletinu u raznim varijacijama, ali na kraju su sva ista okusom. Deserte nismo probali, jer su porcije obilne i nije bilo mjesta za njih.
plinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2019., 07:30   #1739
Nije dobar Bambus garden. Kao da su se djeca igrala azijske kuhinje.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2019., 07:41   #1740
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Kakav je Bambus Garden u Gajnicama? Imaju i dostavu, na slikama se čini slično kao Tian Tan, no slike nemaju okus.
Zadnji put bio prije kojih godinu dana tamo i jedino sto mi ostalo u sjecanju da je svo meso imalo pomalo ustajali okus. Nista cudno, jer restoran bio prazan za vrijeme rucka. Nesto slicno mi se dogodilo prije koji tjedan u Kineskom Gradu (preko puta Mekpersa): prazan restoran, hrana losa: ovaj put smo svi konstatirali da osjecamo okus/miris sode bikarbone ili ko zna cega. Pouka: od sada zaobilazim kineske restorane koji su prazni u vrijeme rucka

Generalno mi se cini da kineski restorani u Zg (uz nesto izuzetaka) propadaju...menu nisu promijenili od kada su otvoreni, kvaliteta hrane pada zbog manjeg prometa. Obzirom da se status noviteta izgubio prije vec dosta godina, ljudi ce radije otici na nekakve cevape i jos im ostane za pivu. Steta, bilo bi mi drago da u Zg ima nesto autenticnije i kvalitetnije kineske kuhinje.
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.