Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 10:51   #1681
Bok!

Ne znam koliko ste upoznate s Ebates stranicom, ali ukoliko netko želi referral link, neka mi pošalje poruku u inbox!

Naime, za one koji ne znaju, funkcionira na princip da svakom kupnjom na eBay-u dobivate određeni postotak od potrošenog iznosa. Nakon što se registrirate i potrošite 25$ (ne mora biti odjednom, zbraja se), na PayPal account se dobije 10$ (to za PayPal se u postavkama namjesti).

Ukoliko netko iskoristi vaš referral link, dobijete 25$!

Zaista je super stranica, potrebno je samo preko Ebates-a svaki put kliknuti link koji vas uputi na eBay..Na YouTube-u ima jako puno recenzija..

Žao mi je samo što nisam ranije čula za njih..

torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 07:52   #1682
Naručila sam kotač za BMX biciklu iz USA...cijena sa poštarinom je 113 USD....adresa dostave nije moja, za nekoga je,ali je moje ime i moj telefon u narudžbi....dakle to je negdje oko recimo 750 kn.....
Moje pitanje je: kad to dođe u Hrvatsku ide neki PDV? I da li zovu mene na telefon ako ima nekih davanja ili kako?Jer bi htjela da pošiljka dođe na adresu koja nije moja....pomoć?
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 13:27   #1683
Imam situaciju da mi prodavac zeli vratiti novce na paypal, ali sam platila karticom.. Inace imam paypal, ali ne znam da li mogu s paypala vratit novce na karticu? Nisam nikad imala takvu situaciju..

I koji je broj paypala? Neki posebni ili mu broj od kartice dam?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:43   #1684
Das mu mail adresu kojom si prijavljena na PayPal
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:20   #1685
Quote:
Lenac7 kaže: Pogledaj post
Naručila sam kotač za BMX biciklu iz USA...cijena sa poštarinom je 113 USD....adresa dostave nije moja, za nekoga je,ali je moje ime i moj telefon u narudžbi....dakle to je negdje oko recimo 750 kn.....
Moje pitanje je: kad to dođe u Hrvatsku ide neki PDV? I da li zovu mene na telefon ako ima nekih davanja ili kako?Jer bi htjela da pošiljka dođe na adresu koja nije moja....pomoć?
Zvat ce tebe ako sta bude trebalo jer si ti ostavila svoje kontakt info, stici ce na adresu koju si stavila tako da ne brini o tome. Ne bih rekla za pdv ali mozda carinu ako ga budu otvarali ili kako to vec ide u Hr, kakve si srece da ti pogledaju na carini vrijednost paketa ili jednostavno prodje dalje bez icega do primaoca.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 06:42   #1686
Smile

Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Zvat ce tebe ako sta bude trebalo jer si ti ostavila svoje kontakt info, stici ce na adresu koju si stavila tako da ne brini o tome. Ne bih rekla za pdv ali mozda carinu ako ga budu otvarali ili kako to vec ide u Hr, kakve si srece da ti pogledaju na carini vrijednost paketa ili jednostavno prodje dalje bez icega do primaoca.
Aha....a onda moram čekat i vidit šta će biti....ok hvala za informaciju
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:37   #1687
Molim pomoć,stigao mi je sat sa ebaya i nisam baš zadovoljna na remenu se prelijevaju boje i dvije i pol ruke mi stanu u njega (naručila sam onaj metalni rose gold došao je neki "zlaaatni" i još se te boje prelijevaju). Da li da prvo kontaktiram sellera pa vidim s njim oko povrata cijelog ili pola iznosa ili da odmah idem na povrat novca preko pay palla, ali onda trebam slikat sat..jeli to po novome ili j euvijek tako bilo? Stvarno neznam jer sam ugl naručivala samo maskice za mob i nisam nikad tražila povrat. Onda da skrtaim da li da kontaktiram sellera pa se s njim dogovaram ili odmah idem na povrat bez da se s njim "čujem" i kako je onda kod ocjenjivanja da mi nebi ostavio negativnu
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:05   #1688
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć,stigao mi je sat sa ebaya i nisam baš zadovoljna na remenu se prelijevaju boje i dvije i pol ruke mi stanu u njega (naručila sam onaj metalni rose gold došao je neki "zlaaatni" i još se te boje prelijevaju). Da li da prvo kontaktiram sellera pa vidim s njim oko povrata cijelog ili pola iznosa ili da odmah idem na povrat novca preko pay palla, ali onda trebam slikat sat..jeli to po novome ili j euvijek tako bilo? Stvarno neznam jer sam ugl naručivala samo maskice za mob i nisam nikad tražila povrat. Onda da skrtaim da li da kontaktiram sellera pa se s njim dogovaram ili odmah idem na povrat bez da se s njim "čujem" i kako je onda kod ocjenjivanja da mi nebi ostavio negativnu
pošalji poruku selleru i reci da nisi zadovoljna s izgledom sata, tj. da nije ono što si naručila.
seller ti ne može ostaviti negativan feedback, samo ti njemu.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:35   #1689
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
pošalji poruku selleru i reci da nisi zadovoljna s izgledom sata, tj. da nije ono što si naručila.
seller ti ne može ostaviti negativan feedback, samo ti njemu.
Moze, moze, i to je ok opcija, jer i kupci znaju muljat.


Ja bih isla na Contact seller, pa stiklirala opciju 'I received an item that wasn't as described' onda dalje kako procedura vodi, poslikat se moze (u cemu je problem kod slikanja?) ... dobijes moguce rjesenje, tako nekako, pa il prihvatis il trazis svoje dalje.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 08:22   #1690
Kako traziti ovakve cross body torbice sa drukcijim remenom na ebayu?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:14   #1691
@FatGlow, instaliraj si aliexpress aplikaciju na mob. imaš mogućnost pretraživanja po fotkama.
evo, ja sad uploadala ovu fotku. našla sam dvadesetak torbi točno ovakvih.
cijena = 15 do 30 dolara.

Npr:
2018 Fashion Colorful rivets Women Crossbody Bags High Quality PU Leather Ladies Shoulder Bags Color Shoulder Strap Woman Bags
http://s.aliexpress.com/aaqqIfmA?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Evo fotki kako rezultati izgledaju:



__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:03   #1692
Menni mozes li pojasniti kako se pretrazuje po fotki? Nisam znala da se to moze?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:12   #1693
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Menni mozes li pojasniti kako se pretrazuje po fotki? Nisam znala da se to moze?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
otvoriš onu tražilicu. onda kraj nje imaš znakić za fotoaparat. klikneš na to, pa onda možeš ili fotkat random stvar koju imaš ispred sebe ili upload slike koju si prethodno fotkala ili downloadala sebi na mobitel.

ček, idem skrinšotat pa objavit s mobitela (ovo tipkam s laptopa).

Edit:

I'm shopping for.... pa ti je znak fotoaparata:



kad klikneš na taj znak fotoaparata, otvori ti se ovo:


i sad kad bi kliknula na ovaj bijeli znak dolje lijevo (iznad te sive točke na bijeloj podlozi odnosno kraj crvenog znaka) uploadaš fotku iz svoje galerije. ili pak klikneš na crveni znak pa fotkaj nešto random što vidiš pored/ispred sebe na ekranu, ulici, frendici) et voila.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:08   #1694
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@FatGlow, instaliraj si aliexpress aplikaciju na mob. imaš mogućnost pretraživanja po fotkama.
evo, ja sad uploadala ovu fotku. našla sam dvadesetak torbi točno ovakvih.
cijena = 15 do 30 dolara.

Npr:
2018 Fashion Colorful rivets Women Crossbody Bags High Quality PU Leather Ladies Shoulder Bags Color Shoulder Strap Woman Bags
http://s.aliexpress.com/aaqqIfmA?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Evo fotki kako rezultati izgledaju:
wooow nisam to znala! Hvala ti!
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:31   #1695
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
wooow nisam to znala! Hvala ti!
Nema na čemu
Ugodan shopping!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:38   #1696
Menni hvala puno,odlicno

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 10:48   #1697
Da li netko ima iskustva sa prodajom na ebayu?
kerry m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:21   #1698
ja sam neštoprodavala još prije 10+ god kad nisam živila u hr
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 11:42   #1699
Jel možete trenutno plaćati na Ebayu?

Izbacuje "Unfortunately, we can't process your payment. Here are your options:", imam Visa Electron karticu linkanu na Paypal, neće ni kad plaćam direkt sa karticom, neće ni druga Visa Electron koju imam. Imam novca na računu tako da nije to. AliExpress šljaka normalno.
alcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 16:10   #1700
I meni isto, već par dana ne prihvaća ni paypal ni visu
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.