Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 18:04   #241
Trend it up lak n°1 mi se uopće ne sviđa. Ne znam da li je do laka ili čak do te četkice ali ne razmazuje mi se dobro.

Sviđa mi se korektor camou i čak bih rekla da mi je bolji od Catriceovog. Tek su friški dojmovi pa ću vidjeti još.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 22:26   #242
Sutra ću do DM-a, pa me zanima kako se zove onaj puder koji ste hvalili za malo (30-ak) kn?
Čini mi se da je sheer nude, ali molim da netko potvrdi.
Hvala.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 22:34   #243
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Sutra ću do DM-a, pa me zanima kako se zove onaj puder koji ste hvalili za malo (30-ak) kn?
Čini mi se da je sheer nude, ali molim da netko potvrdi.
Hvala.
Da, taj. Ako ti odgovara nijansa 20, ja ti posaljem svoj, korišten dvaput. Javi mi se na pp.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 11:22   #244
Meni je odlican taj puder i drago mi je da sam ga uzela po vasim preporukama. Zasada imam jos lak za nokte, debelu olovku za usne i sjajlilo. Sve mi je .
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 12:59   #245
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Da, taj. Ako ti odgovara nijansa 20, ja ti posaljem svoj, korišten dvaput. Javi mi se na pp.

Hvala ti Hell.
U biti ne znam odgovara li mi, obično najsvjetliji kupim... ma javim se, pa ćeš mi reći.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 17:39   #246
Koja je LE kolekcija trenutno u DM-ovima? Uvijek pratim na trend it up stranici najave, ali to kod nas (za očekivati) nažalost ne ide istim tempom...
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:07   #247
Uzela sam uz sheer nude puder i sheer nude korektor. Zasad mi se jako svidja.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:51   #248
Koja nijansa sheer nude pudera bi bila najbliza HM 52? Tako da je svijetla i zuta?
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:58   #249
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Koja nijansa sheer nude pudera bi bila najbliza HM 52? Tako da je svijetla i zuta?
prva nijansa 01
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:13   #250
Danas sam probala onaj sheer puder, inače sam jako svijetle kože ali mi je ona prva nijansa najsvijetlija užasno krečasta i bijela.. Drugih testera nažalost nije bilo pa nisam uspjela probati drugu nijansu.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:35   #251
Moram pohvaliti ruževe za usne ultra matte u sticku i expert lip primer, odličan omjer cijene i kvalitete
Ivančica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:48   #252
Neki dan sam si uzela Camou korektor i jako se lijepo nosi ispod očiju i nije pretežak, zbilja dobra velvet tekstura. Čak sam si ga za probu nanijela na cijelo lice umjesto pudera i bila iznenađena koliko to dobro izgleda. Možda je do toga što sam to radila navečer pa pod žutim svjetlom sve bolje izgleda. Moram isprobati preko dana svakako.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:06   #253
Pop Lashes maskara mi je veliko otkrice, a kupila sam ju bzvz!! S maskarama se borim godinama, davala se vece novce za njih i L'Oréal Paris Double Extension mi je bila jedina ok. Imam kratke trepke i teze ih je uviti a ova maskara ih toliko produzi da je to nevjerovatno! I lagano podigne. Jako dugo drzi, ne trusi se i lako se skida micelarnom. Jedino mi je malo pre mokra i lako je staviti je previse pa slijepi trepke ali da se bez problema s suhim aplikatorom rascesljati i popraviti.

Cak je i muz primjetio razliku...
__________________
Blabla
papucica-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:13   #254
Quote:
Guloth kaže: Pogledaj post
Koja je LE kolekcija trenutno u DM-ovima? Uvijek pratim na trend it up stranici najave, ali to kod nas (za očekivati) nažalost ne ide istim tempom...
Vidjeh danas kolekciju Dazzling Dust.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:19   #255


Ako je još netko poput mene u vječnoj potrazi da ljubičastim drogerijskim ruževima i olovkama - Trend it up bi mogao imati nešto za vas

Kolekcija Terra Attitude, ruž i pripadajuća olovka u nijansi 030. Cijena ruža 22, olovke 14 kn.
Slikano kraj dnevnog svjetla bez ikakvog editiranja. Naravno da je ispalo više plavo nego uživo, kak to obično ide s tim nijansama

Olovka je premekana i malo manje pigmentirana, ruž je nešto više suh od nje i pigmentiraniji.
Almalexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:49   #256
Quote:
Almalexia kaže: Pogledaj post


Ako je još netko poput mene u vječnoj potrazi da ljubičastim drogerijskim ruževima i olovkama - Trend it up bi mogao imati nešto za vas

Kolekcija Terra Attitude, ruž i pripadajuća olovka u nijansi 030. Cijena ruža 22, olovke 14 kn.
Slikano kraj dnevnog svjetla bez ikakvog editiranja. Naravno da je ispalo više plavo nego uživo, kak to obično ide s tim nijansama

Olovka je premekana i malo manje pigmentirana, ruž je nešto više suh od nje i pigmentiraniji.
Došla Terra Attitude napokon u nas? Zna netko ima li je i u osječkim dm-ovima?
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 15:08   #257
Kupljeno je jučer u Zagrebu. Cijela kolekcija je bila netaknuta (čak i testeri) i još nisu bile napisane cijene tako da prespostavljam da je tek stiglo.
Danas sam bila u VG u dm-u i tamo nije bilo te kolekcije pa ne znam jel još gdje došla i hoće bit.
Almalexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 15:29   #258
Bit će da tek dolazi onda... Meni se sviđaju mauve i berry ruž te olovka koja ide uz svaki. Maslinasti lak me isto vuče... nije loš ni onaj mahagonij (nadam se da shimmer nije krupan u njemu). Ne znam kakva je pigmentacija, ali nadam se da su bolji od Dazzle Dust lakova jer to je toliki fail bio da boli glava, poput neke vode su, totalno bačen novac.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 14:31   #259
Nazalost, jedna kojoj sheer nude ne odgovara. Inace imam lrp bb kremu i u potrazi sam za zamjenom jer mi brzo oksidira, necim za svaki dan, ali izgleda da ovo nije to
radenska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 21:51   #260
Quote:
radenska kaže: Pogledaj post
Nazalost, jedna kojoj sheer nude ne odgovara. Inace imam lrp bb kremu i u potrazi sam za zamjenom jer mi brzo oksidira, necim za svaki dan, ali izgleda da ovo nije to
kod mene suprotno. prilično sam oduševljena i mislim da je jedan od boljih pudera u tom rangu onako za svaki dan. jedino bih da je malo trajniji, no opet moje podloge su prilično hidratantne, a primer ne koristim. imam najsvjetliju nijansu koja je valja dvaput malo potamnila, no tad sam nešto eksperimentirala sa kremama i imala dermatits pa je možda i do toga.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.