Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 22:09   #9901
Oho Henrique, Blandisi, 3rd za Vatanena, kond 3rd.
Mislim da je ovo mogao biti jedan za jedan deal, no na našu sreću Vatanen još uvijek nosi solidan trejd chip.
Nije Vats takav ofanzivac kakvim se predstavlja.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 11:35   #9902
Ti si Duck? Kod Devilsa je jučer bio dan žalosti. Henrique je bio def najomiljeniji igrač. Bekovi su postali tako deficitna roba u NHL da to nije normalno, moraš odrezat desnu ruku da dobiš osrednjeg.

Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Oho Henrique, Blandisi, 3rd za Vatanena, kond 3rd.
Mislim da je ovo mogao biti jedan za jedan deal, no na našu sreću Vatanen još uvijek nosi solidan trejd chip.
Nije Vats takav ofanzivac kakvim se predstavlja.
__________________
http://springsteenradio.com
JfK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:00   #9903
Trejd, potpisivanja slobodnih bekova dobre kvalitete ima stalno, Vats, Scandella, Demers, Hamonic, Alzner, Sekera, Hjalmarsson, Shattenkirk, Subban trejd, Oduya, Yandle, Larsson, Sergachev, sve odnedavno.
Mislim da je to privid da se oni tesko trejdaju i da su potrebni ekstra dijelovi da ih dobijes, ako si na to mislio.

Ovo je super trejd za nas, popunjava top9, a i umanjava gubitak Eavesa koji je vjerojatno zavrsio s Nhl-om.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:54   #9904
Većina od tih trejdova je bila čudna svaka na svoj način. Izgleda da se dobrog beka ne može baš tako lako dobiti na "normalni" način i po "normalnoj" cijeni.
Hamonic je htio natrag u Kanadu, Shattenkirk je htio u NYR i to su slučajevi za sebe.
Hjalmarsson je povezan s salary cap problemima, a Subban i Larsson trade su tako glupi da se o njima nema kaj drugo reći.

Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Trejd, potpisivanja slobodnih bekova dobre kvalitete ima stalno, Vats, Scandella, Demers, Hamonic, Alzner, Sekera, Hjalmarsson, Shattenkirk, Subban trejd, Oduya, Yandle, Larsson, Sergachev, sve odnedavno.
Mislim da je to privid da se oni tesko trejdaju i da su potrebni ekstra dijelovi da ih dobijes, ako si na to mislio.

Ovo je super trejd za nas, popunjava top9, a i umanjava gubitak Eavesa koji je vjerojatno zavrsio s Nhl-om.
__________________
http://springsteenradio.com
JfK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:40   #9905
Dobra tekma zasad izmedju Bruinsa i Flyerse, dobar pace.
McAvoy bi moga ispasti kao top2 branic, zasad itekako obecava, smiren s pakom pod pritiskom, jak tijelom, brze noge.
Bruinsi su misterij, mislim da zdravi mogu napraviti susur na Istoku kad dođe PO. Samo da ih ozljede sacuvaju, imaju dubinu u napadu, izvrsnu obranu i golmana iza. No fakat ih ozljede unistavaju.
Meni su oni nakon Pensa i Tampe sljedeci tim po sansama.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:47   #9906
Papaq, šta se dešava? 16 komada u dvije tekme.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 10:38   #9907
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Papaq, šta se dešava? 16 komada u dvije tekme.
nema svjetla na kraju tunela.
Trashill je zivi ocaj, no paradox je taj da je ovo finalna godina KH i nije još dobio produljenje ugovora ( a nadam se da ni nece ), i sad glupo je potpisivat novog trenera jer ako dode novi GM odlazi i trener koji ga je doveo.

Iako mislim da ako Blash popuši slijedece dvije da ga nitko ne moze spasit jer to je onda vec 10 poraza za redom.

Generalno ovo je djelo KH koji nije htio/mogao ici u rebuild pa je isao u rebuild on the fly koji je evidentno propao.

Tako da sitacija je dosta tmurna imamo brdo loših ugovora Dekayser 5 god 5 milja, tatar 4 god 5 milja, Nyquist 4.5 milje, Helm 3 milje, itd itd . masa preplacenih igraca koja ne ispocuje ocekivanja...

U principu trebalo bi rastjerati sve osim Larkina, Manthe i AA i ici u full rebuild jer ovo je agonija iz godine u godinu, momcad se zavarava da su ekipa za play off a u biti miljama su daleko od neke konkurentne ekipe. Ova momcad moze nekoga pobjediti jedino ako su na 100% svake veceri.

Gledano u proslost pad je krenuo odlaskom Babcocka i Datsyuka, i od tada je ekipa u slobodnom padu a KH pokusava skrpat sto se skrpat da ne bi li zadrzao playoff u novoj areni, moja procjena je narednih minimalno 3 godine cemo gledat dead wingse, a prosperitet je moguc jedino odlaskom Hollanda i Blashilla
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 01:23   #9908
Zašto u hokeju postoji tako izražena razlika. Naime, domaćini pobjede gosta, a onda izgube protiv tog istoa kad oni gostuju. Primjer:

24/11/17 EHL RB Salzburg - HC Znojmo 5:2
10/09/17 EHL HC Znojmo - EC RB Salzburg 4:0

Jel to uobičajeno, da budu takve oscijalacije. Da izgube s tolikom gol razlikom? Toga nema u košarci, nogometu...

I još jedno pitanje: vidim da je jako rijetko da rezultat bude izjednačen. Prema tome nije loše kladiti se na 12? Jel se to odnosi samo na regularnu igru tri trećine ili 12 se odnosi ako netko pobjedi u produžecima?
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:20   #9909
Trashill nakon jos jednog debakla

“Well, I think if we stay with the process, with this, we have enough natural goal-scorers. I do,” Blashill said. “We have to bear down and keep staying with it.”

Hahaha jebo ga proces

- najstarija momcad lige
- 3 najveci cap
- 3 odozdola po efikasnosti
- grade A prospecti nula

Ako dodemo na zelenu granu do 2026 bit ce dobro

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:44   #9910
A niš, uložit u skaute, poslati ih po Švedskoj, Rusiji, Kanadi i nek nalaze mlade nade. Kopirat farmu od Ducksa, otkrit tajnu njihovog uspjeha i polako gradit tim ispočetka. Nije ni Rim sagradjen preko noći. Al za to vam prvo treba novi GM. Evo Matt Barzal je zahvaljujući gluposti 10 GMova draftan tek 16. Nije tank jedino i isključivo rješenje.

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
__________________
http://springsteenradio.com
JfK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:00   #9911
D skauti su nam najjaci, bilo da ih trazimo u Sj Americi ili van nje.
Islesi uzeli Barzala glupošću Bruinsa. Imaš 3 prilike za redom da ga uzmeš i sve 3 potratiš.
Pa daj zamisli bi li Islesi bili ovako dobri bez Barzala, samo jedan kvalitetan prospect već uzdiše momčad.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:35   #9912
Interesantno je gledati neke ekipe koje nista ne uce na tudim greskama. Recimo chicago danas me jaaaako podsjeca na wingse tamo negde iz 2010 godine

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:42   #9913
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
D skauti su nam najjaci, bilo da ih trazimo u Sj Americi ili van nje.
Islesi uzeli Barzala glupošću Bruinsa. Imaš 3 prilike za redom da ga uzmeš i sve 3 potratiš.
Pa daj zamisli bi li Islesi bili ovako dobri bez Barzala, samo jedan kvalitetan prospect već uzdiše momčad.
Ali fakat, ova tri busta isped Barzala su legendarna.

Opet, mislim da nisu samo Bruinsi ti koji lupaju glavom u zid zbog Barzala. Ima tu i nekih koji su birali u Top10.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:31   #9914
Wildsi su uboli s Kaprizovim, 2015 5rd pick, a ppg u KHLu igrajući u drugoj liniji.
To treba što prije poslat u NHL.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:33   #9915
Quote:
papaq_ kaže: Pogledaj post
Interesantno je gledati neke ekipe koje nista ne uce na tudim greskama. Recimo chicago danas me jaaaako podsjeca na wingse tamo negde iz 2010 godine

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
A kud će? Kad se igrača u NHL plaća retroaktivno po učinku, a ne onda dok dobro igra. Tak da će sad opet nova runda već odsluženih veterana poput Tavaresa, Doughtyja i Karlssona dobit 8-cifrene plaće a ostatak igrača se mora nekak krpat s ostacima. No barem će salary cap porast za koji milion iduće godine a širenjem na Seattle porast će valjda i više pa bude malo više manevra za GMove.

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
__________________
http://springsteenradio.com
JfK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:26   #9916
http://www.post-gazette.com/sports/p...s/201712130195
Rutherford otvara mogućnost većeg trejda ako se nastavi slaba igra Penguinsa.
Makar ja mislim da njima treba bolji 3c, ne veći shake up, il to možda misli da pojača top4, Maatta + za boljeg braniča, budemo vidjeli.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 08:49   #9917
Nilsson propisno osramoćen protiv Predsa, Subban mu zabio 2 vrtićka gola.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 21:11   #9918
Wildsima treba top talent, solidni stick handleri, cijela momcad ih puna, no fali potetni napadac s brzim stapom, prirodni scorer koji to rjesava bez puno zujanja oko gola.
Kao sto je Islesima upala sjekira u med s Barzalom baš u pravi čas, tako bi trebala i Wildsima s jednim od njihovih prospecta, Kaprizovom npr.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 19:55   #9919
Čisto da vas pozdravim malo
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:01   #9920
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ali fakat, ova tri busta isped Barzala su legendarna.

Opet, mislim da nisu samo Bruinsi ti koji lupaju glavom u zid zbog Barzala. Ima tu i nekih koji su birali u Top10.
Dylan Strome kako smo izbjegli metak i uzeli marnera. hvala arizona

No dobro, naravno da se dogodi svima da prospect ispadne govno (citaj: svako leafsovo draftanje pod burkeom), ali da imas tri picka u top15 i da ti sva tri budu govno, e jebem ti sve...al dobro godinu prije upiknu pastrnaka prakticki u drugoj rundi.
lutrija rodjaci, lutrija
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.