Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 20:01   #2561
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Bok, cura sam od 25 godina, zivim u Zagrebu, i zanima me ima li ovdje musko od cca 25 do 35 god., koji je vise tip za vezu, a da mu nije bas bitan seks. Ako ima moze mi se slobodno javiti. Samo netko iz Zagreba, nemojte mi se javljati ako ste dalje.
Ponavljam oglas.
Onima sa 0 ili 1 postom neću uopće odgovarati.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:05   #2562
Bok,

ako ima netko tko bi rado lutao malo po Adventu u Zagrebu a nema s kim, može mi se javiti u inbox pa možemo skupa

Ne volim kobasice i hotdog, fritule (osim jednih koje su odlične ), ali uvijek sam za kuhano vino ili tako nešto, i za ugodno društvo.
Možda me netko i uspije čak nagovoriti na klizanje, makar nemam blage veze o klizanju, ali otom potom

Muško, žensko, svejedno mi je, samo da je netko otprilike mojih godina, tu negdje - ja imam 27 godina.
Znači samo prijateljsko druženje, ništa više. Ako nam bude dobro, možemo i ponoviti
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 01:05   #2563
Pokušavam pronaći djevojku za nešto istinski "pravo",pišem ovdje oglase iz razloga što u "stvarnom" životu rijetko upoznajem nove ljude jer sam povučen pa se moja druženja uglavnom svode na društvo sa samim sobom.
Nije da mi je toliko loše ali fali mi ljubavi,onaj neki oslonac u životu..treba mi cura sa kojom cu biti najbolji prijatelj i ono nešto više što se zove ljubav.
Curu koja nije površna nego zna što želi i traži da ju netko voli istinski iz dubine srca.

Nešto o meni: 30godina,volim PC igre,SF,fantasy,serije/filmove,provoditi vrijeme negdje na osami u prirodi,kratke vožnje na biciklu,maštati o nekim nestvarnim izmišljenim svjetovima.
Također volim životinje,rock/metal glazbu..nordijsku mitologiju,čitam i knjige da,u zadnje vrijeme kriminalistiku uglavnom itd..ponekad znam biti i dosadan pogotovo onome tko ne voli šutljive ljude...

Eto, ukoliko se pronalaziš u ovome napisanome a žensko si između 24-31god slobodno se javi,ako je bitno iz središnje Hrvatske sam.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:34   #2564
Quote:
Afx01 kaže: Pogledaj post
Yo.
Kasne dvadesete. Tražim neko društvo, po mogućnosti žensko, za sve i ništa i ono što dođe između tog dvoje. Nepretenciozno pretenciozan, malo previše glava u oblacima, ali svako jutro kad se treba dignuti i ići na posao spustim se na zemlju xĐ . Vrlo šokantno, ali stvarno ne volim mačke, ali zato psi imaju dušu. Malo sam zadnje vrijeme zapeo češće za partije, ma samo aphex, samo twin, ali pustite mi smithse i topim se, makar bi morisseya gađao svinjskim polovicama jer mi je antipatičan. Otvoren prema svemu što ima mozga brte. Triatlonist u usponu, michael jordan za siromašne. Pročitao sam nedavno kozmos od Sagan i mislim da sam se bavio kozmologijom da bi vjerojatno već dobio nobelovu nagradu ;Đ . Eto, dosta drobljenja nebitnih (!?!) informacija, to mi ide izgleda.

Do slušanja,,,,,
Kako bi rekao Cave, one more time with feeling
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 17:43   #2565
Ajmo prvi moj oglas pa muško.

Dakle, 30 godina friško navršenih (jednom nogom u grobu ), muškarac iz Zagreba, građen ko vješalica, plovim geek vodama - filmovi, serije, igre, mjuza, stripovi, tehnika općenito, a vani ako se smucam onda sam obično negdje na kavi/pivi ili koncertima/klubovima sa stranom glazbom. Volim sve od SF-a, fantastike, horroraca u bilo kojem obliku medija. Glazbu slušam sve od klasičnog rocka (Stonesi, Beatleasi, Jimmi Hendrix, Pink Floyd, etc.) pa do više suvremenih grupa i stvari (Oasis, Blur, Radiohead, Gorillaz, Coldplay, Strokes, Foals), zadnje veće događanje gdje sam bio je InMusic.

Tražim žensku osobu sličnih ukusa za laprdanje, druženje, kavu a dalje kako si kliknemo. Nemam presinga, laganini, niti očekujem nekakav odaziv na oglas ali ajd' da se i ja pridružim u ovaj sausage party. Slike šaljem po dogovoru. Zamolio bih da mi se ne javljaju osobe koje se planiraju vječno dopisivat ili koje imaju kroničnu paranoju od upoznavanja ljudi u živo, pogotovo u 2017. godini kad je sve globalno selo.

Također mi se mogu javit i likovi za Bromance preko Steam platforme ili Battle.neta. A i netko koga možda interesira novi Star Wars film koji će uskoro kapnut u naša kina.

Eto toliko... https://www.youtube.com/watch?v=Wc1uDRJTvf0
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 18:19   #2566
tražim...ne znam ni ja što, ali dopisuje/razgovara mi se. preferiram ženski spol.
sad ako je nekome bitno, imam 32god., radim, živim... bez muzike ne bih mogao, a fotografija mi je hobi. kad mi pukne uzmem fotić i odem na sljeme, u maksimir, u grad, bilo gdje. (iako u zadnje vrijeme slabije)
odem u prirodu i to mi dođe kao relaksacija. fotkam i na film, pa se zatvorim u wc i razvijam film u mraku
volim i na putovanja ići kao i većina, obišao sam lijepi dio Europe. volim i filmove i to svakakve pa sad da ne nabrajam, ako nekoga zanima pitat će (ako se netko uopće javi).

u današnje vrijeme su popularne serije koje baš i ne pratim. tu i tamo ako mi se neka učini zanimljivom, ali ne da mi se pratiti serije koje traju više od 3-4 sezone.
što se tiče humora (koji mi je jaako bitan), Seinfeld, Larry David su mi br.1 kome su oni smiješni, mislim da ćemo naći zajednički jezik, a George je najbolji lik ikada!
to je to ukratko od mene. inbox čeka
sneak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:19   #2567
Amazing stick!!!

Našao sam ovaj fantastični štap vrlo korisnog oblika!

...no kako još uvijek nisam smislio neku korist za njega, a s obzirom na to da se približava vrijeme darivanja, htio bih ga pokloniti nekome. Pa evo, ako je netko zainteresiran, neka mi se javi, poslat ću mu ga (po svom trošku naravno, preferiram slanje Tiskom), uz nadu da će napraviti nešto fora od njega. Zamišljam da bi se tu mogla napraviti zgodna plišana lutka, možda zec ili nešto tome slično? No hej, zapravo ni ne znam kako se rade plišane lutke, neka ta odluka bude na budućem vlasniku ili vlasnici.

Također ako netko nije zainteresiran za udomljavanje mog štapa, a ima neku zanimljivu ideju za DIY projekt, može mi o tome pisati, jer trenutno si baš takvo nešto tražim. Nemam želju za više od dopisivanja.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:07   #2568
Pozdrav!

Potaknut sveopćom životnom mizerijom, vadim ovaj account iz naftalina kako bi pronašao spas!

Trenutno mi je poprilično dosadno u životu. Kad kažem poprilično, onda mislim - užas. Uglavnom mi se svijet vrti oko odlaska na posao, slušanja glazbe i vježbanja u teretani koju plaćam, a ne idem redovito. I oko sunca.

Nemam nekih posebnih hobija i mislim da nisam neko ultra zabavno društvo. Ne sviram nikakav instrument, u zadnje vrijeme ne gledam serije ni filmove.

Svaka čast ako je netko pročitao do ovdje. Očajni ste.

Volim sarkazam, indie/rock glazbu, pušim i pijem. Tu i tamo pročitam neku knjigu, nekad prošetam psa ili obrišem prašinu s bicikla. Vrhunac dana mi je zapinjanje za nešto pa me lupi lagani adrenalin.

Ne volim velike vjernike.

Eto.

Muška osoba, 27 godina, nisam rugoba. Ako je nekome bitno, živim u Vukovarsko - srijemskoj županiji.

Tražim nekoga za priču. Za nešto više morate biti model. Žao mi je.
__________________
Can I just say that, of all the idiots, in all the idiot villages, in all the idiot worlds, you stand alone, my friend.
Labirinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:34   #2569
E napokon da i ja legalno stavim post jer imam preko 100 postova. Ovako trazim neku curu iz Zagreba ili okolice (ako si iz okolice onda da si barem negdje gdje mogu s ZETovim busom doći). Odmah uživo ili dopisivanje prvo iskreno mi je svejedno jer ionako se prvo upoznajemo samo što je jedno uživo, a drugo je preko neta pa čak je lakše lagati .
Od toga što tražim:
-da si rođena žensko
-22+-5g dobro ne baš -5g jer ne želim da mi FBI kuca na vrata pa recimo 20-27g
-ne smeta mi ako pušiš ali onda barem ne u mojoj blizini toliko često
-nije uvijet ali zelene, plave ili sive oči i/ili crvena kosa (ginger ili baš jarko crvena) su mi jako lijepe
-budi barem 70% normalna - tipa ako imaš recimo crvenu kosu ili jedne od ovih očiju ali misliš da je zemlja ravna ili da je slijetanje na mjesec je lažno ili da je cijepljenje štetno onda mi to ne smeta baš jako (ako je samo =<1 od ovih) no ako misliš da ima više od 2 spola ili da su glazba/igre krive za sociopatske ubojice onda zdravo
-bilo bi super kada bi voljela jedno od: tehnologiju, stripove/superjunake/filmove o superjunacima, sf, fantasy filmove, video igre
-pošto sam pomalo introvert nebi bilo loše da si i ti takva ali u razumnim granicama
Što nudim:
-rođen muško i mislim takav ostati
-iznimno pametan i inteligentan (dokazano tokom cijelog obrazovanja u osnovnoj, srednjoj i donekle na fakultetu) te jako brzo shvaćam stvari
-ne pušim, drogiram se ili se napijam do besvjesti (iako volim popit umjereno u dobrom društvu)
-introvert dok me ne upoznaš
-185cm i 96 kila (s time da sam imao 110 krajem ljeta pa radim na sebi i zdravlju)
-ako se nečeg uhvatim onda sam jako motiviran - dokaz iznad + iz strasti i zanimacije prema tehnologiji sam sam sebe naučio termodinamici, mehanici i naprednoj matematici/fizici (plus tako sam dokazao frendovima s FERa i FSBa da čak i jedan TVZovac je pametniji od njih i lagano shvaća gradivo njihovih fakulteta) tako da sam autodidakt
-jako me je teško iznervirati, izuzev Dark Souls serijela
-pišem neke smiješne rime s vremena na vrijeme o svemu i svačemu (no ne kažem za sebe da sam smiješan jer ljudi koji to govore to često i nisu)
-volim zagonetke/riddles
-mogu pričati o svemu, ali mladi smo i ne volim politiku pa se u to ne upuštam previše

Ukratko da sumiram ne tražim neku mršavu i vitku manekenku jer osobno mi je jedino bitno da imaš lijepo lice i da si pametna, ugodna za provoditi vrijeme i jednostavno zanimljiva, a ne dosadna (bila ti povučena i introvert ili extrovert i partijaner). Godine se vide iz mog imena, jer sam bio tako glup kad sam se prijavljivao, i jednostavno uz mene nikad nije dosadno. Humor mi je na razini pervana, monty pythona, crne guje. Geek sam starog kova tj. da me pitaš znam navesti više od 5 superheroja i nj neprijatelja, a ne da sam gledao marvelove filmove i mislim da je The Mandarin onakav kakvog su ga prikazali ili da je Paralax takav no Green Lantern je ionako loš film tako da....Mogao bih navesti zašto se baš ja ističem nad drugim oglasima no onda bih ispao narcisoidan te za više informacija postoji privatna poruka.
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:17   #2570
Djevojka u kasnim dvadesetima traži žensko društvo(mlađe ili starije)za duge kavice, potragu za najboljim kuhanim vinčekom i germknedlama na adventu, shopingiranje te pokoji izlazak, dakle jedno lijepo prijateljstvo Ne mogu reći da nemam prijateljica i da sam nešto posebno usamljena, ali eto, većina frendica je već udana i s kikičima,a ja si još nisam u tom filmu.
O sebi mogu reći da sam društvena, komunikativna i izrazito vedre naravi.
Dečka imam, tako da se dio muške populacije ne treba javljati i gubiti vrijeme

Zadnje uređivanje green eyes : 12.12.2017. at 20:51.
green eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:00   #2571
Tražim emotivnu curu, empatičnu, dušu od cure, sa kojom je sve lako i jednostavno, godina unutar 20tih, koja se osjeća usamljeno, i neka koja nije imala puno dečki.
Iz Zaprešića ili Zagreba, svejedno.

Muško sam, 28 god. (88), hetero i tražim samo iste orijentacije.
Ako naleti neka koja se prepoznaje iz osobina koje tražim neka se slobodno javi zastario ovaj oglas ili ne, nema što izgubiti.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 07:00   #2572
Pozivam tebe, djevojko, da dodjes k meni na zimske praznike.

Filmovi, serije, kokice, crno vino i jos mnogo raznih stvari..


Ovdje M, 28..ostalo u inbox..

__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:13   #2573
Momak iz Zga, 87. godište, otvoren za novo žensko poznanstvo.
Završen faks, širokih pogleda na svijet, otvorenog uma, duhovno inkliniran ne i religiozno, dosta dobrog fizičkog izgleda, bradat, prilično visok (194 cm), sportski građen, obožavam sport, putovanja, izlete, festivale, koncerte..preferiram stranu, elektronsku, jazz glazbu, mjesta poput Rockstara, Laube, Vintagea no nisam ograničen na njih i ne identificiram s nijednom subkulturom. Prednost ljubiteljima bicikala.
Ne tražim apriori niš konkretno, dakle, bez ikakvog forsa glede bilo čega, treba se uživo upoznat pa vidjet kaj može bit, za početak malo tipkanja da vidimo kako dišemo tu..
Eto, svi za neko tipkanje i razmjenu fotki dobrodošli, pa ćemo vidjet
benizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:23   #2574
Tarik: Mladiću, recite nam nešto o sebi!

TB: _____,23 su mi godine, student 5. godine, iz Zagreba, slobodan, ovim putem pozivam djevojke od 18-24 da se jave ako ih zainteresira sljedeće:

Djelujem ozbiljno, takav sam u većini situacija ali postoji i ona otvorena, šaljiva, sarkastična strana koja se pojavi nakon nekog vremena.

Trudim se biti pošten, iskren, uvijek spreman pomoći, da ne nabrajam dalje, to ćeš i sama shvatiti.

Ponekad volim biti i sam, okružen svojim mirom, mislima i onim što mi paše.

Glazba, filmovi, serije i hrana.

Nije puno, ali više možeš saznati ako se javiš.

Za početak razgovor, a ostalo ćemo u hodu shvatiti (No avanturas).

Tarik: Molim Vas, napustite studio!
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 19:42   #2575
Nudim 2 karte za S.A.R.S. za sutra, petak 15.12.2017., 20:00 sati u Lisinskom besplatno!!!
Karte saljem na mail!
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 19:53   #2576
Dovoljno bi bilo da mi se javi samo jedna ženska osoba s područja Zagreba koja voli zdrav život i isti prakticira.

Shvaćaš svaki dan kao novu priliku, trudiš se u životu, napreduješ kao osoba... imaš svoje "ja" i nisi "ofca" za šišanje.

Samo da nije nešto isforsirano i dječje. Nisam ni neki fan gubljenja vremena, pa ako vidim da nije to to, neću gubiti ni tvoje niti svoje vrijeme. Ako ništa drugo, fer i korektna sam osoba.

Poželjna je želja/volja/htijenje za putovanjima, životnim avanturama, pozitivom (izbjegavam depresivne ljude i one koji promjene raspoloženje 328 puta na dan).

autor oglasa: M, 29 godina, Zagreb

Namjerno neću staviti nikakve mjere/omjere/boje, jer preferiram sapiosexualke. Mozak = afrodizijak
radradirad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 23:27   #2577
oglasić

Ovako, stvar je sljedeća. Pišem oglas u potrazi za ženskim društvom, prijateljske naravi. Imam prijateljica ali mnoge su ili penzijonerski đir lagano ili ubračene veze đir. Imam 26 godina, volim posjećivati predavanja na temu zdravog načina života, pozitivne psihologije i tome slično, ako nekog zanima da se pridruži
Volim vikend izlaske, obično odlazim na malo alternativnija mjesta, volim karaoke i nerijetko se bez srama okušam u istima. Nisam tip osobe od pijanstva i tome sličnog ali za druženje, zabavu i upoznavanje novih ljudi svakako i
uvijek. Ženska osoba sličnih afiniteta slobodno nek pikne u inbox
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.

Zadnje uređivanje kikica00 : 15.12.2017. at 23:29. Reason: bezvezna pravopisna greška
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 06:23   #2578
Zg, muško, oko 180 cm visok i oko 80 kg težine, crnokos, dosta dobrog fiz. izgleda, 34 god. i preferiram mlađe i mladolike cure, niže rastom, više slatke nego zgodne (ali mogu i zgodne se javit ). "Drag, simpatičan, sladak", tako me obično opisuju. Imam završen faks, radim nešto, situiran sam i prilično sam slobodouman.
Najbitnije mi je da sam s curom "na istoj valnoj dužini", tj. da postoji nekakva privlačnost, simpatije, povezanost...obično se bolje slažem s curama koje se vole puno smijat, iako zapravo nema pravila. Često su mi bivše i cure s kojima sam se zabavljao znale reć da sam im kao prijateljica (haha), što u prijevodu znači da smo imali super komunikaciju i da su mi dosta toga govorile što inače nisu imale običaj govorit likovima (zapravo nikad nisam niti imao prijateljicu u smislu da je druženje bilo isključivo prijateljsko).
Imam razne interese i malo mi je bezveze sad tu nabrajat sve, a u krajnjoj liniji nije toliko ni bitno.
Nisam za neka beskonačna dopisivanja, ako se nekoj učini moj oglas zanimljiv i vidi se u opisu, može se javit da razmijenimo slike (obavezno novijeg datuma!) i možda još pokoju poruku prije susreta uživo (preferiram komunikaciju uživo u odnosu na tipkanje).
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:13   #2579
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,37 god,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i moguće ozbiljne veze.Prije svega malo dopisivanja naravno.Avanture isključene ! Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:20   #2580
Ajmo jos jednom:

Kucam na vrata od 3 banke, ali jos dvije godine ne cu dobiti odgovora. Osoba sam koju je najlakse prepoznati cak i u velikoj gomili ljudi. Tjesim se da je to zato sto sam tako super i zgodan i kaj sve ne , ali mislim da je to ipak radi cinjenice da imam 2 metra i 100 kila…a i bradurina u tome ne odmaze.
Odgulio 5 godina faksa kao jedan od najuspjesnijih, odlucio napustiti tonuci brod kad se klijentelizam i rodjestvo isprijecilo na putu mog uspjeha.
Iza mene je najteza godina u mom zivotu do sada. Spicko sam se stravicno, platio svoj karmicki dug, prezivio i digo se s poda…aj didn hrd no bel!!

Tako da se moze reci da sam sad covijek na mjestu. Samostalan, situiran, neovisan i slobodan. Radim u struci kao mladi profesionalac sa blistavom perspektivom u samom centru Dublina. Skolovanje rijeseno (mos si mislit), job rijesen, krov nad glavom rijesen. Sto se pak tice razonode i slobodnog vremena interesi su razni, no nekako bi se sveli na to da sam “klasicar”. Ajd, streber, nerd, smokljan il kaj vec.

Citanje je broj jedan i ono preokupira vecinu mog vremena. Prozvao bi se knjiskim moljcem, al moljci nejdu na digitalne citace. Trenutno kompletno posvecen skupu znanja i podrucja koje bi se dale svesti pod rijec okultno (iako ima negativnu konotaciju). Razvoj svijesti i arhitektura realnosti razlicitih razina su teme od mog interesa. Moja glad za znanjem i spoznajom je neutaziva. Znanjem se hranim tekstovima, a mudroscu i spoznajom svakodnevnim meditacijama.

Kuhanje. Tezak sam hedonist, samim time i gurman…a ne mozes cijenit hranu ako i sam ne znas dobro kuhat. Mislim da bi komotno mogao na mastercheff bez straha da cu se zblamirat. Onda priroda. Daj mi sator na leda, pokazi mi krajobraz netaknute prirode i vidjet ces srecu u mojim ocima.
Glazba. Cest gost nacionalne koncertne dvorane. Klasika i jazz primarno. Ma samo da je orkestar. Otvoren za sve tipove glazbe koja nije u doticaju sa digitalnom tehnologijom, osim teskog metala u kojem nisam u mogucnosti prepoznati estetiku.
Cest gost svih mogucih kazalista, izlozbi i slicnih manifestacija.
Plivam opako tri puta tjedno da ne zakrzljam od uredskog posla, koji put ubacim utege ili trcanje po parku u racunicu. Fit sam i u kondiciji.

Bik po horoskopu, ak se nije skuzilo do sad.

Sve sam, samo ne normalan, obican i dosadan. Bliski me ljudi znaju opisati kao osobu van svakih mogucih okvira, van svake ludosti, svake norme. Vanzemaljac koji se uspjesno pravi da je Zemljanin.

E sad, ono sto me sprijecava da postanem Covijek 2.0 je pozuda. Izrazito sam seksualno bice, kinky nastrojen, open-minded i avanturisticki raspolozen. Libido zauzdavam nekako meditacijama dok ne nadem primjerenu partnericu u zlocinu sa kojom cu moci rasti i razvijati se te se potpuno predati zemaljskim, fizickim carima. J*** mu sunce, pozudi se ni andjeli nisu uspjeli othrvat pa onda nije ni meni za zamjerit!

Rakli bi neki: sinko, omasio s celi futbal sinko, vrag te j***, ti u Dublinu tu sad na forum ha er u trazis djevojce neko. Obzirom koliko je ljudi ovdje i koliko ih se sprema, nikad se ne zna. A ovaj oglas nis ne kosta, jel?

Trazim zensko celjade slicnih interesa. Osobu kojoj je ovaj tekstuljak stavio neki osmijeh na lice i koja po napisanom vidi da imamo slicne interese i da bi potencijalno zajednicko provedeno vrijeme bilo nadasve kvalitetno i ugodno. Inteligentnu, veselu, strastvenu, zaljubljenu u zivot. Koja drzi do sebe.

Trenutno sam u Zagrebu do poslije Nove a cujem da advent nije za hitit i da je dosta popularan tu na forumu. Pa eto...

Ajde sudbo, baci koju kost!!




P.S. Drago mi je uvijek dobiti pozitivnu poruku, no imajte na umu da je svrha ovog mog tekstuljka upoznati i druziti se s novim ljudima. Bio sam veoma konkretan, iskren i temeljit. Tako da poruke tipa: "ej super si...samo da ti to kazem, ja sam udana i zivim u Australiji" ili "Bok, kaj ima" i slicno komuniciranje na razini 12-togodisnjaka nema nekog smisla.
Ako sam te ja zainteresirao ovom jednom porukom, zainteresiraj ti mene, pa da razmijenimo vacapove i nademo se na cugi/veceri/muzeju/livadi/policijskoj stanici/karting stazi/kuglani/ringu...
Let's keep things simple and honest.
DK-RH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.