Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 14:17   #5721
Po ovom linku moj paket je blizu
Ja sam u DE i piše da je stigao u Frankfurt prekjuče.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:23   #5722
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Pratite pakete na drugim trackerima, npr. http://en.trackitonline.ru/

Tamo ćete vidjeti kad paket dođe u HR.

Evo primjera za moj zadnji paket, koji je 9. 12. stigao u HR, danas je dostavljen, a iHerbov tracking još pokazuje da je u tranzitu.
Hvala. Zaboravila sam provjeriti na drugim trackerima!
Ovakvo je stanje:
1. paket poslan 05.12., u Hrvatsku stigao 11.12., a tobožnji pokušaj dostave (žuti listić) je bio jučer 13. 12. Stvarno brzo!
2. paket poslan 06., u Hrvatsku stigao 12., i ako će se kretat istom brzinom ko i prvi, danas će me dočekat žuti listić u sandučiću.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:05   #5723
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Pratite pakete na drugim trackerima, npr. http://en.trackitonline.ru/

Tamo ćete vidjeti kad paket dođe u HR.

Evo primjera za moj zadnji paket, koji je 9. 12. stigao u HR, danas je dostavljen, a iHerbov tracking još pokazuje da je u tranzitu.
Tnx za link. Dobro ih je imati više.

Što se tiče iherb trackinga, na onoj prvoj stranici piše dovijeka in transit (čak i za pakete koje sam preuzela).

Ali...odite na tu stranicu...dignite malo pogled iznad „Current Status:“, a ispod „In Transit“. Eh, tu se nalazi plavi link Tracking Number. Kliknite na taj link. Otvara se nova stranica na kojem je ažurno stanje stvari. (Arrival in Destination Country bi trebalo pisati ako je stiglo u Zg).

Doduše ja to gledam na kompu. Ne znam kako ta stranica izgleda na mobu.

Edit: Sad tek vidim da se može vidjeti status i preko iherb accounta (isto preko linka tracking number). Možda je ta opcija nekad praktičnije nego preko maila.

Zadnje uređivanje Royal Red : 14.12.2017. at 17:38.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 19:04   #5724
Quote:
lullabybye kaže: Pogledaj post
Hvala ti za link ali problem je u tome što se pošiljka nakon ulaska u rh više ne može pratiti i prepušten si milosti i nemilosti hp-a. Evo baš sam provjerila preko tvog linka i piše mi identično kao i kod prvog trackera.
Nažalost, tako je sve otkad su iHerbovci promjenom opcije dostave izgubili internacionalni broj za praćenje pošiljke uz koji se paket mogao pratiti i nakon ulaska u HR, doslovno do isporuke.

Ali sad je već mjesecima ovako kako je, tj.poštarina za neke artikle preskupa, opcija praćenja prestaje nakon ulaska u HR, a paketi sve češće iz nekog razloga uopće ne idu u dostavu.

Žalbe HP-u još nisu urodile plodom, iHerbov customer service je sad užasan...
Ne bi me iznenadilo da jednog dana samo osvane natpis da iHerb više ne šalje u Hrvatsku zbog previše nestalih/vraćenih paketa.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 19:16   #5725
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Nažalost, tako je sve otkad su iHerbovci promjenom opcije dostave izgubili internacionalni broj za praćenje pošiljke uz koji se paket mogao pratiti i nakon ulaska u HR, doslovno do isporuke.

Ali sad je već mjesecima ovako kako je, tj.poštarina za neke artikle preskupa, opcija praćenja prestaje nakon ulaska u HR, a paketi sve češće iz nekog razloga uopće ne idu u dostavu.

Žalbe HP-u još nisu urodile plodom, iHerbov customer service je sad užasan...
Ne bi me iznenadilo da jednog dana samo osvane natpis da iHerb više ne šalje u Hrvatsku zbog previše nestalih/vraćenih paketa.
Jel smijem ja otvoriti dispute za nestali paket ako sam na trackingu vidjela da je paket stigao u Zg, a nisam ga dobila.

Mislim, oni su odradili svoje, poslali paket, čak je i došao u Zg, pa ne znam da li imam pravo na dispute.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:05   #5726
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Žalbe HP-u još nisu urodile plodom, iHerbov customer service je sad užasan...
Ne bi me iznenadilo da jednog dana samo osvane natpis da iHerb više ne šalje u Hrvatsku zbog previše nestalih/vraćenih paketa.
Da, toga se i ja bojim.
lullabybye is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 10:34   #5727
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Jel smijem ja otvoriti dispute za nestali paket ako sam na trackingu vidjela da je paket stigao u Zg, a nisam ga dobila.

Mislim, oni su odradili svoje, poslali paket, čak je i došao u Zg, pa ne znam da li imam pravo na dispute.
Možeš se žaliti službi za korisnike, ako je prošlo 6 tjedana otkad je paket poslan. Iako će ti vjerojatno reći da pričekaš još malo jer je Božić.
Sad su prilično neljubazni (a mnogi i pojma nemaju: nedavno naletjela na tipa - nekog Duranta - koji nije znao razliku između loyalty credita i existing customer discounta ) i samo kopipejstaju iste odgovore i naglašavaju da refund možeš dobiti samo za jedan nestali paket.

Ako je paket u HR, stalno ponavljaju neka se ode na poštu i bla bla bla, a kad im kažeš da na pošti ne mogu tražiti paket kad nema tracking number, samo napišu da ti onda savjetuju da odabereš opciju shippinga koja ima praćenje, tj. kurirsku dostavu.

To je obično točka na kojoj izgubim živce pa ih pošaljem u vražju mater .

Meni su dali refund za paket koji je došao u HR, a nije mi isporučen, ali tek nakon šest tjedana (premda je ruski tracker pokazivao da je paket već odavno poslan natrag u Njemačku, gdje je ili uništen ili vraćen iHerbu, ovisno o tome je li im se isplatila povratna poštarina).

Možda bi se mogao otvoriti i dispute na PayPalu, ako ti iHerb ne vrati lovu i ako si platila PayPalom. Ali nekako sumnjam da bi i tu bilo više sreće, jer nije problem u selleru (osim u smislu da više nemaju tracking number kojim se pošiljka može pratiti i nakon ulaska u HR), nego očito u HP-u, koji neke pakete ni ne šalje u dostavu, iz nekog nedokučivog razloga.

AKo je neko otvorio dispute s iHerbom na PayPalu pa je to eskaliralo u claim, neka pliz napiše ovdje svoja iskustva.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:48   #5728
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
...
Eh, tu se nalazi plavi link Tracking Number. Kliknite na taj link. Otvara se nova stranica na kojem je ažurno stanje stvari. (Arrival in Destination Country bi trebalo pisati ako je stiglo u Zg).

Doduše ja to gledam na kompu. Ne znam kako ta stranica izgleda na mobu.

Edit: Sad tek vidim da se može vidjeti status i preko iherb accounta (isto preko linka tracking number). Možda je ta opcija nekad praktičnije nego preko maila.
Pa da. Treba kliknuti na taj plavi tracking broj i sve se vidi.
A ja blejala u ono i mislila da im je to neka nova tracking fora.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:32   #5729
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Pa da. Treba kliknuti na taj plavi tracking broj i sve se vidi.
A ja blejala u ono i mislila da im je to neka nova tracking fora.
Ja niti ne pratim preko nekog drugog trackinga osim tog iherbovog, i kad vidim da je stigao paket na carinu u Zg, tada ga očekujem kod mene doma u roku od 5-8 dana što mi uglavnom ovisi o tome da li je došao prije samog vikenda ili netom poslije ili se upleo neki blagdan. I prije par stranica sam baš stavila c/p tog trackinga, a i više puta prije toga.
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 16:31   #5730
jjinxie, hvala ti na detaljnom opisu.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 16:32   #5731
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Pa da. Treba kliknuti na taj plavi tracking broj i sve se vidi.
A ja blejala u ono i mislila da im je to neka nova tracking fora.
Ja sam isto tako u početku mislila. Ali onda sam u jednom trenutku bila nezadovoljna i ugledala taj linkić i išla ga s oprezom kliknuti. Oni su krivi što su napravili tako obmanjivu stranicu.

Do sad sam uvijek ulazila u tracking preko maila. Međutim, preko iherb accounta je možda lakše pratiti ako čekaš više paketa (tamo je pored svake narudžbe taj linkić pa se izbjegne ulaz na glupu „in transit“ stranicu).
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:59   #5732
Evo da javim onima koji još čekaju da sam danas konačno dobila pošiljku od iHerba (u ZG od 27.11.) i zbog koje sam prošli tjedan hodočastila po lokalnom PU i zvala u ZG.
Ustvari pošiljku su zajedno s još jednim, novijim paketom (otpr. 1.12.) uručili mojoj sestri koja je jutros slučajno išla u Poštu po svoje preporuke.
A mene je sad na povratku doma u poš. sandučiću dočekala ceduljica-obavijest pošte s datumom pokušaja uručenja od prekjučer (14.12.).
Što reći više...

Zadnje uređivanje lullabybye : 16.12.2017. at 14:12.
lullabybye is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:04   #5733
I meni još nije stigao iherb paket koji je je stigao u Zagreb 28.11. Ovo je nevjerovatno. Već je 2 tjedna u Zagrebu i nemam još ceduljice za podignuti paket. Prošli paket sam preuzimao u pošti u sushednom kvartu (nikad do sada tamo nisam preuzimao). Nadam se da ću dobiti paket.
zokiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:19   #5734
Quote:
zokiiii kaže: Pogledaj post
I meni još nije stigao iherb paket koji je je stigao u Zagreb 28.11. Ovo je nevjerovatno. Već je 2 tjedna u Zagrebu i nemam još ceduljice za podignuti paket. Prošli paket sam preuzimao u pošti u sushednom kvartu (nikad do sada tamo nisam preuzimao). Nadam se da ću dobiti paket.
Izgleda da je ih je "black friday" dokrajčio.
Držim da svi dobiju svoje pošiljke.
Sretno (k'o da u rudnik silazimo)!
lullabybye is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:23   #5735
Quote:
zokiiii kaže: Pogledaj post
I meni još nije stigao iherb paket koji je je stigao u Zagreb 28.11. Ovo je nevjerovatno. Već je 2 tjedna u Zagrebu i nemam još ceduljice za podignuti paket. Prošli paket sam preuzimao u pošti u sushednom kvartu (nikad do sada tamo nisam preuzimao). Nadam se da ću dobiti paket.
Super. Nas četvero s foruma čeka iherb pakete koji su u Zg od 28.11. i tko zna koliko ima još takvih slučajeva koji nisu na forumu.

A paketi koji su došli kasnije u Zg uredno dolaze.

Pitam se da li su zagubili sve iherb pakete od 28.11.

lullabybye mi je dala nadu da ćemo i mi vidjeti svoje pakete.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 15:51   #5736
Danas je poštar ubacio u sandučić ceduljicu. Nadam se da je to taj paket od 28.11. jer mislim da više ništa drugo ne čekam.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:39   #5737
Nisam u Zagrebu ali isto čekam iherb paket, zapeo od 28. 11.
Nadam se da ce stici ovaj tjedan
Smopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 06:48   #5738
iHerb.com #3

Za moj paket koji je od 28.11. u Zg, i kojeg hp ne vidi nigdje, danas 18.12. je stigao papiric da ga podignem u posti
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:24   #5739
Nakon par godina pauze, ponovno sam išla naručiti neke dodatke prehrani i na cifru od 105,41 kn, stavilo mi kao najjeftiniju opciju poštarine (onu što je prije bila 4 eura), ravno 72,79 kn. Kada smanjim račun, smanjuje se i poštarina, ali uvijek iznosi preko 80% kupljenog. Je li se što promijenilo, je li poskupila poštarina jer koliko sam saznala preko FB, nitko se ne žali da je. Ili se to odnosi samo na prosinac. Evo kako to izgleda:
http://i58.photobucket.com/albums/g2...psaf279yu5.jpg
samotako is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:26   #5740
Quote:
samotako kaže: Pogledaj post
Nakon par godina pauze, ponovno sam išla naručiti neke dodatke prehrani i na cifru od 105,41 kn, stavilo mi kao najjeftiniju opciju poštarine (onu što je prije bila 4 eura), ravno 72,79 kn. Kada smanjim račun, smanjuje se i poštarina, ali uvijek iznosi preko 80% kupljenog. Je li se što promijenilo, je li poskupila poštarina jer koliko sam saznala preko FB, nitko se ne žali da je. Ili se to odnosi samo na prosinac. Evo kako to izgleda:
http://i58.photobucket.com/albums/g2...psaf279yu5.jpg
probaj ubacit neki shipping saver proizvod
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.