Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 11:34   #61
Ne znam, vi što gunđate oko male minutaže... Tako je bilo i u Esmeraldi. Isto tako, Graciela i Adrian su uvijek prekidani, nikad na miru. Upravo to je dalo efekta zadnjoj sceni kad se čak i njena majka maknula i pustila kćer da provede zadnje minute s čovjekom kojeg voli, u tom su momentu jedino oni bili bitni.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:28   #62
Nisam ovog Emmanuela još nigdje imala prilike gledati i sad (ponovno) gledam scene od jučer i baš sam oduševljena. Vrlo je uživljen u ulogu, a opet djeluje spontano i iskreno. Oduševljena sam.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:37   #63
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Nisam ovog Emmanuela još nigdje imala prilike gledati i sad (ponovno) gledam scene od jučer i baš sam oduševljena. Vrlo je uživljen u ulogu, a opet djeluje spontano i iskreno. Oduševljena sam.
Morat ću te polijevati vodom.

Krenuli su u istom smjeru kao i kod Esmeralde. Meni se ne sviđa što dok kod Marine i Alberta vidimo da pokušavaju napraviti nešto sa svojom ljubavi (on želi raskinuti zaruke, saznati može li Marina progledati, razgovaraju o budućnosti, ona misli na ispite), dok s druge strane imamo Paulina i Vanessu koji se samo ljubakaju. Scena - njih dvoje se ljube (nemam ja ništa protiv toga ), ali treba tu više životnih situacija biti. I već znam u kojem smjeru će ovo ići, on će ju moliti da prekine s Albertom, a ona nikad neće imati hrabrosti reći mami da želi Paulina. Gledala sam neke klipove s yt-a, koliko se je Adrian ponižavao zbog Graciele, pa mi je nekako čak i drago da je završio s Aurorom, umjesto s njom. On je zbog nje preokrenuo cijeli svijet, a ona nikad nije imala dovoljno hrabrosti da isto to učini za njega.
I danas je on htio pričati o njihovoj vezi, ali ne i ona, kao netko drugi će to srediti. U biti vidimo koliko se ne zna nositi s problemima... što bi ona trebala raditi? Kao neki dizajn interijera
? Pa neka se uhavti posla.

Dobro je rekao tata Paulinu, da stane na loptu, neka ne srlja, a P. upravo to radi.

Ovo njegovo te amo, meni čak i nije zbrzano, jer se ona njemu odmah svidjela. Ali mi se ne sviđa Vanessino ponašanje, pogotovo ona nazovimo ju isprika. Imam osjećaj da je ona to više napravila, zato jer mora biti u dobrim odnosima s šogoricom, nego što to iskreno misli. Ili su tako prikazali tu njezinu ispriku, kao da mi vidimo da se ona ne zna ispričati.

Dobro će joj Yola sutra reći neka se odluči.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 17:57   #64
pogledala sam prve 4 epke,ok priznajem na preskokce posto planiram pratit samo pricu Paulina i nove Graciele (zaboravih joj ime). Rekla sam mislim na pocetku teme da mi je zenska zgodna ali kao da mi on nije nes, iskreno promjenila sam misljenje. Mali je onako tipican latinos naugljeni ali ima nes,decko super glumi,imam mi neki prijatan glas, tako da mi se svidio e sad cekam da mu ova mala dode na ranc pa cu procijeniti kemiju a lik mi je sa stavom onako bas frajer

ove ostale likove sta ja znam, novi Colunga mi onako iskreno nije moj tip,nema neku karizmu a glavna je onak slatka curica ali ne vidim ja nes medu njima,standardno dosadan par. Sad ce si gugutat "te amo" i onda ce ih sile prirode posvadat i tako do kraja.

Danas ako bog da pogledat cu jos par epki,do koje su dosli?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:05   #65
Dobrodošla u klub. Meni je on straaaaašno privlačan, baš si ga dobro opisala. Čoko me već trebala početi polijevati vodom, uzelo je maha. Nisam ovo nikako očekivala, čak sam u početku mislila da je ziher profulan casting, a kad ono...

Danas gledamo 19. epizodu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:05   #66
Danas je na netu 18. epizoda, a biće emitovana 19.

Pisali smo da na ovom kanalu postavljaju scene Vanesse i Paulina iz svake epizode, pa koga zanima samo njihova priča, mogu tu da gledaju, ako ih ne zanimaju ostali likovi. Ubacuju sve scene gde su njih dvoje, kao i ponaosob, kada nisu zajedno u sceni.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 20:42   #67
iksica samo sam tebe čekala na temi, znala sam da ćeš doći

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Čoko me već trebala početi polijevati vodom, uzelo je maha. : D Nisam ovo nikako očekivala, čak sam u početku mislila da je ziher profulan casting, a kad ono... :e ek:
Šmrk je spreman.

Super meni oni imaju kemiju, ali mi je karakterizacija Vanesse loše napravljena. Mislim, ona bi se udala za Alberta, ali neka joj Paulino bude ljubavnik. Da, kako da ne. Idealno bi bilo da je Paulino bogat.





čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 00:43   #68
Dosta dobra večerašnja epizoda, za razliku od prethodne. Scena V i P slama srce. Mišek.

Moram reći da su mi A i M jako dosadni. Osvalda volim otprije i uvijek mi je drago kad ima novi projekt, ali dosta je beskrvan. S tim da mi je Claudia baš profulan casting, nikako mi ne sjeda.

U avanceu vidim da V opet pada na P šarm, naljubit će se Emmanuel i Scarlet kao nitko.

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Šmrk je spreman.
Spremno čekam.

Quote:
Super meni oni imaju kemiju, ali mi je karakterizacija Vanesse loše napravljena. Mislim, ona bi se udala za Alberta, ali neka joj Paulino bude ljubavnik. Da, kako da ne. Idealno bi bilo da je Paulino bogat.
Slažem se, ni meni ne valja njezina karakterizacija. Površno i nikako s mrtve točke. To bi mi bio masu bolji kraj, da ostane s njim i sretno prihvati život koji nije na visokoj nozi, i to ostvaren samo preko udaje. Jer ljubav.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 08.12.2017. at 01:24.
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 01:48   #69
Ay Dios, koja scena! Lino se sav predao njoj i tom osjećaju za kojeg je očito da ga nikad prije nije doživio. Vrlo iskren, direktan i jasan u onom što želi. Baš mi ga je bilo žao dok je govorio da ona više ne može biti ista nakon svega. Tu se vidi koliko mu je potrebna potvrda da je i nju promijenio taj osjećaj strasti, želje i ljubavi. Super mi je način na koji joj izgovara ime. I onda ti back hugovi Nadam se da će scenaristi uzeti u obzir da je ovo 21. stoljeće i da ne moraju baš copy-paste Esmeralde. Emmanuel i Scarlet su sjajni
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:41   #70
^

Nije mi drago što će ih Susana već u ponedjeljak otkriti...

Koji poljubac opet
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 09:30   #71
Ja sam pogledala isto malo ovo i čak mi je solidno... Lijepa je Marina. Ali ogromna mi je zamjerka što je čisti copy - paste, bilo bi bolje da su napravili novu priču, samo s bazom Esmeralde. Priča Marine i Alberta jednako patetična, a kak izgleda, i tu će ubit Vanessu. To mi se nikak ne sviđa, mogli su malo promijenit stvari... Ne kužim svrhu ponovnog snimanja skroz iste priče...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 09:44   #72
Posle dosta godina opet sam pocela gledati televisa telenovelu i bas mi se svidja Sin tu mirada

nisam gledala Esmeraldo i imam jedno pitanje... bas su mi dobar par Claudia Ramirez i Eduardo Santamarina ... hoce li biti nekih lepsih scena izmedju Prude i Don Luis to jest da li ih je bilo u originalu ili samo ovo raspravljanje i prebacivanje?
alinincemilesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 01:21   #73
Paulino me se nije dojmio kad ju je Susana napala.

Ono "no puedo parar de llorar" i "yo se como vas a parar" je bilo preslatko.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:27   #74
Danas je emitovana ova scena iz Esme. Bezvezna mi je ova Susana. Zapata je mnogo prefinjenija kao Fatima i više ide za ovakav lik.

Ista scena u STM.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:34   #75
Da li je Santamarina nešto mutio s Damianom (Marininom pomajkom) u mladosti? Nisam gledala sve ep, pa zato pitam.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 01:04   #76
Nemam pojma.

Ekipa, gdje ste nestali? I gdje je nestao onaj GreatNovels kanal na YT koji je doslovno 2 minute nakon epizode uploadao scene VyP?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:13   #77
Naletih na ovo...

Quote:
La pareja de 'Sin Tu Mirada', Scarlet Gruber y Emmanuel Orenday se enamoran en la vida real
ES el caso de Vanessa y Paulino, sus personajes en Sin Tu Mirada, luchan para poder vivir su amor en la actual novela de la tarde de Televisa, Scarlet Gruber y Emmanuel Orenday están felices con su romance, iniciado hace unos dos meses.
Según el periodista Maxine Woodside, del programa 'Todo para la Mujer', Scarlet y Emmanuel ya no esconden a otras personas que están saliendo y exhiben su romance en el melodrama entre vestidores, con besos y caricias todo el tiempo.

Ma jel?! Publika ih zavoli i odmah tračevo da su skupa...?! Oukej.

Ali inače, da, i ja škicam na ovaj -bućkuriš samo radi to dvoje jer imaju prekrasnu kemijicu , i iz kjoš 2 razloga:
- Claudia koju i dalje obožavam
- diskapacitet glave likice - eh...da, to mi je uvijek zanimljivo po sapunjarama na koji će način biti napravljeno; i iako mi apsolutno ne smeta rimejk jedne Esmeralde (koju nisam nikad ni odgledala pošteno ); onak..ljudi; ovo je 2017.; a glavna likica samo cmolji tam u onoj stračari nad svojom sudbinom i tobože se miče s puta kakti antagonistici, a da upće ne ispita teren kak se spada (na stranu to što Vanessita ovdje i nije prava antagonistica jel)...i tome slične gluparije pridonose tome da i nju prestanem pratiti. Onak - nemam ništa protiv Claudije, zapravo je poprilično dobra, ali je lik strava mislim. Ništa nije bolji ni glavni. Onak...tipični šonjo koji ne zna što bi sa sobom pa tak malo..skače s jedne strane na drugu. Što je živa šteta jer meni je inače Osvaldo de Leon (službeno ga odgledah samo u MPV; dovoljno); ali u klinac kad je lik retardiran.

Ovo se vidi iz aviona da je treš. Dakle - dosadno; -ajuće; radnje nema uopće skoro; likovi su crno-bijelo okarakterizirani; sluškinjama, nanama, vračarama, levim smetalima, Damianama i sličnim tupačama daje se 70% minutaže; naravno, protagonisti su se dvaput vidjeli, jednom poljubili, i odma su novios i za tri epizode bi se već vjenčali i još čisti copy-paste Esme koliko čujem.
Ma daaaj. Šteta ljudi.

Santamarina je meni komičan hh, nikakav tiranin.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:44   #78
@coko

ja ne stignem trenutno gledat,kad pogledam jednu drugu seriju onda cu bacit ponovo oko na ovo

Zadnje sam dosla do mislim 12 epke kad Paulino zeli otici radi Vanesse iz imanja,za sad jesu sve prekopirali od Adriana i Graciele osim snimanja mobitelom toga nije bilo u 90-ima Ali znate kaj, malo mi Venessa baca na lik Nikki iz Amores Verdaderos, pogotovo kad progovori sa mixom španjolskog i engleskog.

i da nekako je cudna slika, nekako su boje cudne, ne znam dal to vec dulje vrijeme u Televisinim serijama ili samo ova to ima?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:16   #79
Scarlet i Nora:



Quote:
Personajes seguidos y admiración total ❤️ @norasalinastv #SaritayAndrea #GracielitayVanessa

https://www.instagram.com/p/BcleHJSH...scarlet_gruber
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:59   #80
Šteta što su scenaristi odlučili ići ovim putem. Mislim, 21. stoljeće, mlada, visoko obrazovana žena treba naći bogatog muža da bi se spasila od života 'en la ruina'. Ma dajte molim vas! Mater joj dašće za vratom, ni pet minuta nema mira. Pa neka obje nađu posao i rade. WTF. I naravno, vrijeme se gubi na glupave, marginalne likove.

Zadnje uređivanje Melaike : 16.12.2017. at 14:38.
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.