Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 22:18   #8461
Jedan frend je na faksu imao cimera koji je svoju mozda 2-3 puta godisnje mijenjao, rekao je da bi postala boje mojoneze pri kraju
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 14.12.2017., 22:18   #8462
MNM: humanije je jest meso nego mlijeko i mliječne proizvode. Ako je uzgoj human, životinje trpe samo pri usmrćivanju u prvom slučaju; u drugom im oduzimaju mlade puno puta.

A ja stvarno jako volim sir
QuercusRobur is offline  
Old 14.12.2017., 22:22   #8463
Jaja da ne spominjemo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 14.12.2017., 22:24   #8464
Jedan moj bivsi kolega, vegetarijanac, je imao teoriju po kojoj krava mlijeko daje dragovoljno, a jedenje jaja je abortus pilica.
petrunjela84 is online now  
Old 14.12.2017., 22:31   #8465
Ma jaja me čak tolko ne muče, ne znam kolko toj kokoši smeta kaj joj uzmeš jaje. Ali kravice Ne znam, možda me to tolko dira jer me podsjećaju na mene
QuercusRobur is offline  
Old 14.12.2017., 22:32   #8466
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
krava mlijeko daje dragovoljno
Da je rekao da ovca dragovoljno daje vagine, još bih razumjela.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 14.12.2017., 22:34   #8467
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Ma jaja me čak tolko ne muče, ne znam kolko toj kokoši smeta kaj joj uzmeš jaje.
Vjerojatno joj smeta kako joj izgleda život, ako govorimo o industrijskom uzgoju a ne nekoliko veselih kokica koje trče po dvorištu. Znaš kakva je sudbina muških pilića? Manje životinjskih smrti proizvede netko tko jede svinjetinu ili kravetinu nego netko tko jede jaja.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 14.12.2017., 22:39   #8468
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Vjerojatno joj smeta kako joj izgleda život, ako govorimo o industrijskom uzgoju a ne nekoliko veselih kokica koje trče po dvorištu. Znaš kakva je sudbina muških pilića? Manje životinjskih smrti proizvede netko tko jede svinjetinu ili kravetinu nego netko tko jede jaja.
Znam, ali mislila sam na ove koje trče. Industrijski uzgoj uopće ne komentiram, to mi je katastrofa i uvijek kupujem jaja samo od kokica koje trče.
QuercusRobur is offline  
Old 14.12.2017., 22:47   #8469
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
to sam ja

imamo dvije psice koje spavaju s nama i, iako preko naše posteljine imaju svoju plahtu opet prođe i prašine i dlaka k nama, a velika beštija se zimi voli podvuči pod poplun u spoonati se s dragim
ok. kolko kakve dlake tvojim beštijama otpada? mom retriću otpada ona poddlaka koja je tanka i lelujava i naravno da me smeta.

jel ti upada u usta? jel ih četkaš svaki put kada se vratite iz šetnje, ko konje, da im skineš prašinu?
My Name Is... is offline  
Old 14.12.2017., 22:52   #8470
https://www.youtube.com/watch?v=z0O_VYcsIk8
nalij pero is offline  
Old 14.12.2017., 22:56   #8471
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
MNM: humanije je jest meso nego mlijeko i mliječne proizvode. Ako je uzgoj human, životinje trpe samo pri usmrćivanju u prvom slučaju; u drugom im oduzimaju mlade puno puta.

A ja stvarno jako volim sir
Što? Uzmu ga prvi put, poslije toga se stalno doji, nije ni poželjno da ima nove mlade.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 14.12.2017., 23:00   #8472
a ma kak god okrenes svi cemo crc. moram rec da bi mi bas pasala cigareta sad. al nemam. jer ne pusim.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 14.12.2017., 23:11   #8473
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Što? Uzmu ga prvi put, poslije toga se stalno doji, nije ni poželjno da ima nove mlade.
Do slijedeće godine
QuercusRobur is offline  
Old 14.12.2017., 23:12   #8474
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Do slijedeće godine
Hm...nisam baš sigurna u to. Misliš da svake godine moraju imati mlado da bi mlijeko ostalo? A mlado nose isto kao i mi, ako se ne varam. Ne zvuči mi isplativo.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 14.12.2017., 23:23   #8475
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Jedan frend je na faksu imao cimera koji je svoju mozda 2-3 puta godisnje mijenjao, rekao je da bi postala boje mojoneze pri kraju
Iznenadio bi se koliki broj ljudi ne zna uopće da se plahte triba minjat u nekom razumnom roku. Osobno sam znala 4 koji tak mijenjaju plahte tek kad se poderu, drastično promijene boju ili se uščave do susjednog stana....
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 14.12.2017., 23:25   #8476
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Iznenadio bi se koliki broj ljudi ne zna uopće da se plahte triba minjat u nekom razumnom roku. Osobno sam znala 4 koji tak mijenjaju plahte tek kad se poderu, drastično promijene boju ili se uščave do susjednog stana....
nije li plahte potrebno mijenjati jednom tjedno da te ne bi smatrali prljavom svinjom?
My Name Is... is offline  
Old 14.12.2017., 23:28   #8477
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
nije li plahte potrebno mijenjati jednom tjedno da te ne bi smatrali prljavom svinjom?
To je podložno diskusiji i to bar na 5 stranica.
nalij pero is offline  
Old 14.12.2017., 23:28   #8478
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
nije li plahte potrebno mijenjati jednom tjedno da te ne bi smatrali prljavom svinjom?
Pa da. Sam velim da neki ljudi nemaju predodžbu o tome kako se barata s plahtama. Valjda si fino mirišu i sve im je cozy.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 14.12.2017., 23:31   #8479
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Hm...nisam baš sigurna u to. Misliš da svake godine moraju imati mlado da bi mlijeko ostalo? A mlado nose isto kao i mi, ako se ne varam. Ne zvuči mi isplativo.
Pa već je trudna dok daje mlijeko. A tele se ubije i pojede. Tak je to, nažalost.
QuercusRobur is offline  
Old 14.12.2017., 23:36   #8480
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
To je podložno diskusiji i to bar na 5 stranica.
joj, pa to mi je ko da raspravljamo jel gaće treba svaki dan presvuć
My Name Is... is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.