Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

Pogledaj rezultate ankete: Maksimirski stadion
Rekonstrukcija 131 39.46%
Novi stadion na drugoj lokaciji 201 60.54%
Glasovatelji: 332. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2006., 20:17   #1
Question Maksimirski stadion - radovi

...euro utakmice u Varaždinu, a HNL na Kajzerici...kak se to uklapa ???
Za koji klinac postoji stadion nk Zagreb ???
 
Old 09.05.2006., 20:27   #2
Mislim da će i Kranjčevićeva u neko raskopavanje pa valjda zato.
YellowNumber46 is offline  
Old 09.05.2006., 20:41   #3
Kranjčaevićeva

Pa jel to ruglo ima uopće Euro dozvolu? Sumnjam, jedva da ima HNL licencu
MEP is offline  
Old 09.05.2006., 20:49   #4
Quote:
YellowNumber46 kaže:
Mislim da će i Kranjčevićeva u neko raskopavanje pa valjda zato.
nadam se da nece jer posa mi je blizu pa bi moglo do jos vece guzve doci
s3v3n is offline  
Old 09.05.2006., 20:51   #5
Quote:
s3v3n kaže:
nadam se da nece jer posa mi je blizu pa bi moglo do jos vece guzve doci
Krivo se izrazih. Neće u raskopavanje, ali bilo je neke priče o popravcima na zapadnoj tribini i novim stolcima što bi bilo privremeno rješenje do gradnje novog stadiona.
YellowNumber46 is offline  
Old 09.05.2006., 21:25   #6
kolko dugo planiraju bauštelat taj maksimir?
kao rušili bi istok i jug (konačno pametna ideja, nebi ni sjever i zapad bilo loše zrokat) i počeli bi već cca ovo ljeto
margo-maslinovo ulje is offline  
Old 09.05.2006., 21:36   #7
sjever bi mogli srusit samo onu gornju tribinu, a doli spustit jos jednu do terena
onda bi se izjednacili sjever i zapad
naravno zapad treba rekonstruirat
istok i jug idu pod dinamit, tu nema rasprave
gotovo sve skupa cirka za 12 godina, ako bandic padne s vlasti onda za 112
s3v3n is offline  
Old 09.05.2006., 21:51   #8
Quote:
s3v3n kaže:
sjever bi mogli srusit samo onu gornju tribinu, a doli spustit jos jednu do terena
onda bi se izjednacili sjever i zapad
naravno zapad treba rekonstruirat
istok i jug idu pod dinamit, tu nema rasprave
gotovo sve skupa cirka za 12 godina, ako bandic padne s vlasti onda za 112
treba komplet rušit i obnovit, ak će ga njemci dobit u koncesiju nek ga komplet novog naprave a ne da ono govno od doljnjeg djela zapada stoji tamo u poluruševnom stanju
sjever i zapad gore treba obnovit da se može normalno sjedit a ne da su noge u zraku
margo-maslinovo ulje is offline  
Old 09.05.2006., 22:01   #9
ko je vidio sjedit na sjeveru
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Old 09.05.2006., 22:08   #10
Quote:
raliSHA kaže:
ko je vidio sjedit na sjeveru
bitno je da je tribina sfušana i triba to popravit
ja sidin na poluvrimenu, moran noge odmorit
margo-maslinovo ulje is offline  
Old 09.05.2006., 22:15   #11
ae pošto sam na repki uvijek bio mrtav, morao sam i ja malo sjest
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Old 09.05.2006., 23:23   #12
Ako se teren približi tribinama, tj. digne, onda sjever i zapad gore i nisu neki problem. Na Španjolskim stadionima su tribine jako strme pa nije neki problem.
YellowNumber46 is offline  
Old 10.05.2006., 00:24   #13
Meni se ovo ne sviđa kako god to završi. U najboljem slučaju Maksimir će primati šezdesetak (??) tisuća ljudi s prstenom (??) oko stadiona, krovom i minimalnim komforom. Sada za otvaranje EP to opet nije dovoljno, a za Dinamo je previše megalomanski.

Pričekati dvanaesti mjesec, vidjeti hoće li Hrvatska dobiti EP, ako hoće onda gradi dva komforna stadiona u Zagrebu, ako neće uz minimalna ulaganja dovrši stadion i priča završena.
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 10.05.2006., 00:33   #14
Quote:
margo-maslinovo ulje kaže:
treba komplet rušit i obnovit, ak će ga njemci dobit u koncesiju nek ga komplet novog naprave a ne da ono govno od doljnjeg djela zapada stoji tamo u poluruševnom stanju
sjever i zapad gore treba obnovit da se može normalno sjedit a ne da su noge u zraku
moga bi i narast kojih cca 20 cm pa ti noge nebi bile u zraku

a sad ozbiljno - sam nek natkriju tribine pa će grmit sa sjevera strašno
__________________
DOMO ARIGATO
MISTER ROBATO
Zorislav is offline  
Old 10.05.2006., 10:17   #15
Quote:
Legatus kaže:
Meni se ovo ne sviđa kako god to završi. U najboljem slučaju Maksimir će primati šezdesetak (??) tisuća ljudi s prstenom (??) oko stadiona, krovom i minimalnim komforom. Sada za otvaranje EP to opet nije dovoljno, a za Dinamo je previše megalomanski.

Pričekati dvanaesti mjesec, vidjeti hoće li Hrvatska dobiti EP, ako hoće onda gradi dva komforna stadiona u Zagrebu, ako neće uz minimalna ulaganja dovrši stadion i priča završena.
meni se čini da bi 30000 mjesta bilo ono taman.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 10.05.2006., 10:38   #16
a u kakvom je stanju kajzerica?? tam se da gledat i s drveća, ne ??
 
Old 10.05.2006., 12:49   #17
Je li to ono između hipodroma i velesajma? Pa koji kurac ne ulože u Dragovoljčev stadion koji je već donekle sređen nego idu iznova graditi zamjenski na mjestu gdje sada nema ničega? A Kranjčevićevu da ni ne spominjem, tamo ionako misle graditi hotel pa ne žele u to ulagati. Možda misle NK Zagreb preseliti na Kajzericu jer nema šanse da im na Cvjetnom još 3 tribine naprave gdje im je sportski centar...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 10.05.2006., 14:26   #18
Mislim da će se više o Kranjčevićevoj znati nakon određivanja domaćinstva SP za rukometaše. Ako ga dobijemo, onda se kao tamo planira graditi stadion/dvorana i za nogomet i za dvoranske sportove od nekih 15 tisuća sjedalica. Tj., to je najnovija vijest koju sam čitao prije par dana.
G.O.A.T. is offline  
Old 10.05.2006., 20:57   #19
Da se osvrnem s par rijeci.

Projekt Maksimir je nesto najstrasnije sta se moze baciti pred nekog inzenjera i projektanta sa ili bez renomea - nebitno.

Reci nekome da od postojeceg rugla napravi stadion "europske A klase", a da ga ne rusi do temelja je zahtjev strave i uzasa.

Stanje stvari je takvo da ce doci do ogromnih izmjena i odstupanja od onog prvobitnog plana i nacrta koji je predstavljen jos za Tudjmanove ere.

Jug i istok skoro sigurno idu, kako neko lijepo rece - u zrak.

Onda bi trebalo ici modifikcija terena i prsten oko, te nove tribine istok i jug, plus dodatne modifikacije postojecih - sjevera i zapada.

Ni onda kada se to napravi stadion nece biti "normalan" i zadovoljavajuci jer ce nalikovati na los hibrid umanjenog San Sira ili Old Traforda sa anomalijama zvanim - razlicite tribine.

A medjuvremenske stvari su takve kakve jesu. Spektakla na Maximiru sigurno nece biti, sve da Dinamo i udje u ligu prvaka ili napravi neki dobar rezultat, vec ce se igrati van Zagreba (citaj: Varazdin)

Stvari sa dvoranama su takodjer katastrofa (kad smo se vec dotakli teme).
Zagreb moze zaboraviti bilo koju kandidaturu za neki veci ekipni sport, jer dvorane potrebne za tako nesto - nema.

Vecina ljudi ni ne zna u kakvom stanju je Dom Sportova (jedina veca dvorana u metropoli zvanoj Zagreb) i da je ta ista jedna velika tempirana bomba ciji krov je rak rana svagog organizatora nekog dogadjaja koji se tamo odrzava.
Svatko ko pohodi koncerte po DOmu Sportova zna da se razglas vec godinama ne postavlja da visi s krova (na onim lancima) vec se rade posebne skele i nosaci da to sve drze (na sto svaki izvodjac zakoluta ocima vjerojatno).

Takodjer isti krov je saniran tako da je prije godinu-dvije postavljen plafon od nekih "sperploca" i "iverica" koji bi tebao ulijevati povjerenje - ali samo vizualnim dojmom.

Zagreb mora imati dvoranu od 14-15.000 mjesta u sto skorijem periodu...a kako stvari stoje inicijalna igla za to bi trebala biti kandidatura za SP rukometasa gdje mozemo ocekivati (zahvaljujuci snazi i uspjesima repke) povoljne rezultate oko izbora.

A moze se, i mora se.

Ako grad moze imati 50 multipleks centara i more shoping rupetina moze imati i jednu veliku dvoranu, vrijednu busanja o prsa, a ne ovako - sramocenja kada god bude neka veca tekma ili koncert...
Ante Balboa II. is offline  
Old 10.05.2006., 21:11   #20
živcira me riječ stručnjak, evo šta su stručnjaci napravili od ovog stadiona, s tolko novaca napravit ovakvu nezgrapnu neudobnu nekomfornu rugobu mogu napravit ti koji se nerazumiju u ništa ali imaju diplomu pa su oni stručnjaci a taj koji je to odobrio je bolestan u mozak. Zrokat sve i iz početka
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.