Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 21:11   #21
a suze radosnice? oće meni i to.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:12   #22
Oće oće
Sve više curim
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:16   #23
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
a suze radosnice? oće meni i to. :cerek :
E to gledam npr klip s vjenčanja, sve se događa kako treba, ja u suze nešto krene po zlu, netko padne u tortu ili jezero, eto mene svi najednom skrenu u najbezvezniji flešmob, ja ridam a nedajbože da netko zapjeva, ne saberem se do sutra

A ja uopće ne volim vjenčanja

Edit: zadnji put su žene umirale na poslu kad sam na stolu od kolegice vidila sliku njene kćeri kad se udavala pred jedno brat bratu 10 godina. Bila sam ko rakun
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:18   #24
kaj nisi imala svadbu?
kaj?
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:20   #25
Ma ne s mog vjenčanja, fuj tad još nije bilo kamera, osim obscure
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:20   #26
I ja sam od onih koje plaču na starce, kad vidim u kakvoj bijedi i samoći žive. Plačem na neke nepravde, na ogromne socijalne razlike. Plačem kad mi se nešto teško dogodi u užoj obitelji (bolest, svađa...). Plakala sam doma kad sam doživjela mobing na poslu.

Kad sam u pms-u mogu zaplakati i na dirljive priče o životinjama (tužne ili sretne, svejedno), rijetko kada na filmove, ali dogodi se. Ono, skoro sam plakla na film E.T.
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:21   #27
Na stvari poput ovih:

https://www.littlethings.com/duffy-d...mpaign=animals
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:32   #28
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ma ne s mog vjenčanja, fuj tad još nije bilo kamera, osim obscure
joj, pa i ti si glupa danas. saberite se
znam da ne plačeš na slike sa svoje svadbe.
napisala si da plačeš na tuđe slike.
zato te pitam koji ti je poremećeni, možda nisi imala svoju svadbu pa si tužna kad vidiš da drugi jesu?
ali vidim da se više niti ne sjećaš svoje pa valjda plačeš za minulim vremenima.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:34   #29
Fuj, zašto si dozvolila da grobsko povrće presade na Misterije?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:35   #30
Jedne godine sam u pms-u plakala na jebenu merci reklamu kad unuk il unuka dedi daje cokoladice a u pozadini kresti "zelim ti reci hvalaaaaa " doslovno sam jecala i vristala od muke.
Hvala bogu da ju vise ne prikazuju.

I placem na kralja lavova i zivot je lijep.

I prije cu se rasplakat zbog ljutnje i neke nepravde nego zbog tuge. Ali i to je rijetko.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:41   #31
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Fuj, zašto si dozvolila da grobsko povrće presade na Misterije?
ma odbacila sam bale i ne stignem više stražariti.
ali užasno sam razočarana.
grobno bilje je bila jedna sasvim samostalna tema. još bih i shvatila da su ju prebacili tam di ti i ariana okopavate i dilate lukovice, ali tu se sad sve sjebalo.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:42   #32
Plačem na sve, kad god i gdje god treba.
Mislim da bih bila dobra narikača.

Plakala sam na svim sahranama, svadbama, pričestima, krštenjima itd. kojima sam nazočila.

Jednom sam kao pratnja bila na svadbi meni potpuno nepoznatih ljudi i svi su bili veseli i razdragani, a ja sam tulila kao kišna godina.

Danas je muž opsovao dok smo pričali, ne mene nego nešto vezano uz temu o kojoj smo razglabali i ja sam se gorko rasplakala i optužila ga da je grub prema meni. Možda je ovo ipak za pms temu.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:42   #33
Điiiiz, ubio me onaj mali Sirijac, i onaj što su ga izvukli iz ruševina. Koji pogled, majko mila, dijete od 3-4 godine jedva živo ostalo a sjedi i šuti. Horor. Totalno neprirodno i zato stravično. Mislila sam na njega danima.
Na napuštene pse baš i nemam reakciju jer mi inače idu na živce. Ubijenog leoparda ili lisice mi više žao.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:43   #34
na sve ove uniland, the dodo, tuzne i sretne price o osakaćenim kozlićima, spašenim jelenima, napuštenim pa pronađenim ćukama, raspadam se na bilo sta sa zivotinjama.

Hatchija i War Horse ni najgorem neprijatelju nebi preporucila za gledat

Kada se Simba provlači mrtvom Mufasi kroz šape i grize ga "tata probudi se"

neki "ljudski" filmovi isto tipa Moulin Rogue i fakin Titanic, uvijek

I kad Aragorn dođe hobitima na kraju "My friends you bow to no one".

Na tamburu ako se poklope pms i homesick momenat.

Ovo ostalo tipa siromašni starčiči, bolesna djeca i sl ne, ali vjerojatno samo zato jer maksimalno izbjegavam biti u dodir s takvim pricama, ono, kad krene ono nesto sad s Mineom di sirotinji uredjuje stanove pa su svi prejadni pa su preseredtni....nemrem to gledat, nema sanse.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:45   #35
kaj se vratila tvoja pas?
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:46   #36
HONY me zna jako često piknuti u neko meko mjesto.

zaboli me nepravda, kad znam da se može drugačije a netko nema alata ni znanja ni mogućnosti ići okolo i talasati i izboriti se za sebe.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:47   #37
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
joj, pa i ti si glupa danas. saberite se
gle sad nju. popustila ju ona faza prijetnji sa moderatorima... sad samo ide od teme do teme i govori ljudima da su glupi.

Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ma odbacila sam bale i ne stignem više stražariti.
ali užasno sam razočarana.
grobno bilje je bila jedna sasvim samostalna tema. još bih i shvatila da su ju prebacili tam di ti i ariana okopavate i dilate lukovice, ali tu se sad sve sjebalo.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:58   #38
Evo vam pa se isplacite https://www.nezavisne.com/novosti/gr...kli-psa/448414

Iskocilo mi na fejzu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:01   #39
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
kaj se vratila tvoja pas?
Ne. Zbog nje sam plakala prvi put kad mi je tata javio a onda sam se sabrala i napravila ratni plan potrage koji je jos uvijek u tijeku i ne odustajem i nedopuštam nam svima da odustanemo.

Kad mi je macak prvi put pao kroz prozor, plakala sam ko beba u ordinaciji, smijao mi se veterinar. Vec kod drugi slucajeva ozljeda i intervencija dosta dobro reagiram i u tom trenu se skoncentriram na problem i ne dopustam si da cmoljim onog trena kad treba sjest i razmislit šta napravit i kako bit što efikasniji da se životinji pomogne.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:01   #40
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Na tamburu ako se poklope pms i homesick momenat.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.