Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 20:25   #741
Ja sam glavni dio zapakirala. I bas sam zadovoljna. Sve sam nekako sredia, oci, usne, lice nokti i ostatak sto moja koristi. Mislim da je jako dobro izabran poklon.
Miss Nice is offline  
Old 14.12.2017., 20:48   #742
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Mozda je kasno za ovo pitanje ali hoce li vam smetati ako su u paketu 4 proizvoda za usne i jos 1 druga kozmetika?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Meni neće smetati, baš naprotiv obožavam proizvode za usne.
Nestrpljiva sam da sutra moja cura dobije paket, pa da znam jesam pogodila. Nadam se da će biti zadovoljna.
Malo mi je krivo što sam izgleda jedino ja poslala paket, vidim većina vas će slati idući tjedan. Nisam htjela biti prva.
crvenokosa112 is offline  
Old 14.12.2017., 21:04   #743
Dali javljamo organizatorici brojeve paketa za pracenje?

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 14.12.2017., 21:54   #744
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Promjena plana, neću slati ništa do ponedjeljka. Planirala sam sutra ali imam sprovod i sve ostalo šta ide s tim.
žao mi je

Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Svaki proizvod me na kraju izašao 7 kn, znam da je u DM-u bilo i po 5, no tada nisam kupila. Mislim da ću se sutra vratiti, te kupiti sjenilo, te balzam za usne.
gdje si to našla?? koji šoping centar??
ja sam danas gledala u mülleru essence rumenilo neko smećkasto ajme divno je bilo al mi se nije za njega davalo 30+ kn, škrta sam, znam. mislila sam, ma ne treba ti, ajde strpi se, nađi proizvod na essence-ovoj stranici, upiši u youtube i traži recenzije. ako ti se svidi, kupi. isto sam si tako mantrala i za lorealov true match koji gledam već mjesecima, i uvijek kad dođem u müller snižena je cijena, i opet ga ne kupim jer nisam sigurna za nijansu, a u biti uvijek se nekako žurim...

Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Mozda je kasno za ovo pitanje ali hoce li vam smetati ako su u paketu 4 proizvoda za usne i jos 1 druga kozmetika?
meni ne bi smetalo... volim proizvode za usne... ruževe, tojest. balzami mi ne trebaju

Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
I meni je dosta danasnjeg dana.
(...) Jos me malo gripa drzi pa sam sva nikakva. U subotu idem u Bosnu malo pa se radujem.
i mene opet prehlada tojest kronična upala sinusa, danas sam se par puta preznojila a radim, baš sam nikakva. izgledam užasno, blijeda, žuta, sivi podočnjaci, umorna ko pas... nijedan puder mi ne pomaže, nijedno rumenilo, doslovce ništa, kad sam takva...
ultramundane is offline  
Old 14.12.2017., 22:13   #745
Cure je mislim da je meni stigao paket! Na poslovnom eventu sam sad ali mi sestra javlja da mi je stigao paket ali ga je tata zabunom stavio u njemu sobu!! Jedva cekam da stignem doma
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 14.12.2017., 22:13   #746
Ako je onda je crvenokosa moja mrazica ako nije onda zanemarite ��
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 14.12.2017., 22:18   #747
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post



gdje si to našla?? koji šoping centar??




i mene opet prehlada tojest kronična upala sinusa, danas sam se par puta preznojila a radim, baš sam nikakva. izgledam užasno, blijeda, žuta, sivi podočnjaci, umorna ko pas... nijedan puder mi ne pomaže, nijedno rumenilo, doslovce ništa, kad sam takva...
Šoping centar Colosseum u Slavonskom Brodu.
Mogu ti kupiti i poslati nešto ako želiš.
Sutra stavim fotku kupljenog, ako te zanima.
Žao mi je što imaš upalu sinusa.
crvenokosa112 is offline  
Old 14.12.2017., 22:36   #748
Maslelu i ultramundane dešava se, umrla nona u snu, pretpostavljam srce stalo. Ok sam, nisam bila previše vezana za nju budući da joj nismo bili savršena obitelj pa se kalila na meni zbog stvari na koje nisam nikako mogla utjecat jer na starog i staru nije mogla, dok eto tetka i svi njeni su joj bili bolji. Plakala sam jedino jer sam vidila tetku kako plače, kad bi se makla, smirila bi se i jedva čekala da prođe gungula i povorka i pozdravljanje stranaca koje nisam nikad vidila u životu. Život ide dalje, sutra idem po ukrasni papir i šaljem jer se mačke opasno vrte oko dara, žele ubacit svoje guzice u usku kutiju.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 14.12.2017., 22:54   #749
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Maslelu i ultramundane dešava se, umrla nona u snu, pretpostavljam srce stalo. Ok sam, nisam bila previše vezana za nju budući da joj nismo bili savršena obitelj pa se kalila na meni zbog stvari na koje nisam nikako mogla utjecat jer na starog i staru nije mogla, dok eto tetka i svi njeni su joj bili bolji. Plakala sam jedino jer sam vidila tetku kako plače, kad bi se makla, smirila bi se i jedva čekala da prođe gungula i povorka i pozdravljanje stranaca koje nisam nikad vidila u životu. Život ide dalje, sutra idem po ukrasni papir i šaljem jer se mačke opasno vrte oko dara, žele ubacit svoje guzice u usku kutiju.
Zao mi je. Moja prabaka je u petak prosli umrla s 97 godina. Nisam plakala ali ono, nismo ni neki odnos imale. Vec 20 godina ona ne zna za sebe pa nismo nesto ni provodile vrijeme skupa. A zadnjih 5 godina je mucila baku i bracu joj stvarno..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 14.12.2017., 22:56   #750
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Mozda je kasno za ovo pitanje ali hoce li vam smetati ako su u paketu 4 proizvoda za usne i jos 1 druga kozmetika?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Nop, meni bi to pasalo
anđeo tame is offline  
Old 14.12.2017., 22:58   #751
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Maslelu i ultramundane dešava se, umrla nona u snu, pretpostavljam srce stalo. Ok sam, nisam bila previše vezana za nju budući da joj nismo bili savršena obitelj pa se kalila na meni zbog stvari na koje nisam nikako mogla utjecat jer na starog i staru nije mogla, dok eto tetka i svi njeni su joj bili bolji. Plakala sam jedino jer sam vidila tetku kako plače, kad bi se makla, smirila bi se i jedva čekala da prođe gungula i povorka i pozdravljanje stranaca koje nisam nikad vidila u životu. Život ide dalje, sutra idem po ukrasni papir i šaljem jer se mačke opasno vrte oko dara, žele ubacit svoje guzice u usku kutiju.
Žao mi je, drži se.
anđeo tame is offline  
Old 15.12.2017., 00:44   #752
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Maslelu i ultramundane dešava se, umrla nona u snu, pretpostavljam srce stalo. Ok sam, nisam bila previše vezana za nju budući da joj nismo bili savršena obitelj pa se kalila na meni zbog stvari na koje nisam nikako mogla utjecat jer na starog i staru nije mogla, dok eto tetka i svi njeni su joj bili bolji. Plakala sam jedino jer sam vidila tetku kako plače, kad bi se makla, smirila bi se i jedva čekala da prođe gungula i povorka i pozdravljanje stranaca koje nisam nikad vidila u životu. Život ide dalje, sutra idem po ukrasni papir i šaljem jer se mačke opasno vrte oko dara, žele ubacit svoje guzice u usku kutiju.
Zao mi je i ja placem kada vidim druge da placu, to me slomi i kada ne znam osobu koja je umrla..
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 15.12.2017., 00:49   #753
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Cure je mislim da je meni stigao paket! Na poslovnom eventu sam sad ali mi sestra javlja da mi je stigao paket ali ga je tata zabunom stavio u njemu sobu!! Jedva cekam da stignem doma
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Ako je onda je crvenokosa moja mrazica ako nije onda zanemarite ��
Draga moja crvenokosa112 ja nemam rijeci! Ujutro cu staviti slike i napisati dulji tekst, jer sam sad na mobu i napola spavam, ali morala sam se javiti jer nisam skinula osmjeh sa lica od kada sam ugledala paket :klap: sve u detalje cu sutra, samo brzinski da znas da si super i puno ti hvala za sve
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 15.12.2017., 00:52   #754
Prvi paket, kako super
anđeo tame is offline  
Old 15.12.2017., 08:02   #755
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Maslelu i ultramundane dešava se, umrla nona u snu, pretpostavljam srce stalo. Ok sam, nisam bila previše vezana za nju budući da joj nismo bili savršena obitelj pa se kalila na meni zbog stvari na koje nisam nikako mogla utjecat jer na starog i staru nije mogla, dok eto tetka i svi njeni su joj bili bolji. Plakala sam jedino jer sam vidila tetku kako plače, kad bi se makla, smirila bi se i jedva čekala da prođe gungula i povorka i pozdravljanje stranaca koje nisam nikad vidila u životu. Život ide dalje, sutra idem po ukrasni papir i šaljem jer se mačke opasno vrte oko dara, žele ubacit svoje guzice u usku kutiju.
Žao mi je, drži se.
Moja baka ima 84 i upravo se spremam da ju odvezem na kontrolu kod oftamologa. Trebala je skinuti mrenu prije dva tjedna, no kada je doktorica počela, baku je jako boljelo i morala je prekinuti.
crvenokosa112 is offline  
Old 15.12.2017., 08:07   #756
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Draga moja crvenokosa112 ja nemam rijeci! Ujutro cu staviti slike i napisati dulji tekst, jer sam sad na mobu i napola spavam, ali morala sam se javiti jer nisam skinula osmjeh sa lica od kada sam ugledala paket :klap: sve u detalje cu sutra, samo brzinski da znas da si super i puno ti hvala za sve
Draga moja cady nema na čemu. Drago mi je što si primila paket dan ranije i što si zadovoljna. :klap: Hvala što si se tako kasno javila.
Napisala sam već, da vozim baku doktoru, te ne znam koliko ćemo ostati.
Nadam se da će me dočekati slike kada dođem kući.
crvenokosa112 is offline  
Old 15.12.2017., 09:08   #757
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Šoping centar Colosseum u Slavonskom Brodu.
Mogu ti kupiti i poslati nešto ako želiš.
Sutra stavim fotku kupljenog, ako te zanima.
može fotka ali samo ako imaš vremena, nemoj se previše zamarati. hvala na ponudi, ali pričekat ću onda ipak neku akciju, bit će ih. nije da nemam nijedno rumenilo


prvi paket wooohoooo baš mi je drago
čekamo fotke :klap::klap:
ultramundane is offline  
Old 15.12.2017., 09:45   #758
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Žao mi je, drži se.
Moja baka ima 84 i upravo se spremam da ju odvezem na kontrolu kod oftamologa. Trebala je skinuti mrenu prije dva tjedna, no kada je doktorica počela, baku je jako boljelo i morala je prekinuti.
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Draga moja cady nema na čemu. Drago mi je što si primila paket dan ranije i što si zadovoljna. :klap: Hvala što si se tako kasno javila.
Napisala sam već, da vozim baku doktoru, te ne znam koliko ćemo ostati.
Nadam se da će me dočekati slike kada dođem kući.
Čuvajte se i ti i baka, slikice i dojmovi te čekaju tu ispod
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 15.12.2017., 10:06   #759
Početi ću sa tekstom iako vjerujem da sve više zanimaju slike

Kao prvo paket je bio lijepi veliki i težak, od uzbuđenja nisam mogla čekati drugi dan i bolje svijetlo za slike, tako da su takve kakve su. Kutija je preslatka i puna do vrha! Prvo sam ugledala pismo, punih 5 ručno ispisanih A4 stranica, draga crvenokosa hvala ti što si se ispisala, bio mi je gušt čitati. Nisi se trebala brinuti sa zamjenama, iako mi je drago da jesi, jer je ovaj bronzer savršen! Prošli koji sam imala je bio pretaman za zimu i doslovno je potrošen do zadnjih kuteva, tako da se veselim korištenju ovog

Lakovi su također super, moja opsesija i slaba točka, znam da ih imam previše, ali ja sam osoba koja doslovno NIKADA nije bez laka, i mijenjam ga svakih 3-4 dana, i uvijek imam nešto drugačije pa u krug. Boje mi se sviđaju, i ova koju si naručila za mene, i ova koju si dobila i proslijedila mi

Ruž je također pogođena boja, i nisam još probala ove Maybelline ruževe tako da se jako veselim probati. Sheet maska je od crvenog vina što me oduševiloo, ne znam jel si iz-stalkala iz instagrama ili slučajno pogodila, ali jako volim crno vino. Jako

Sapun od masline, to je isti koji sam imala kao gel za tuširanje do sada i potrošila sam ga možda prije par dana bio mi je super tako da je pogodak i ovo.

Znam da nisam sad sve spomenula, ali sve što si mi poslala mi se sviđa i ako sam probala prije mi odgovara, a ako nisam veselim se isprobati. Npr Miceralnu i od Garniera i ovu tvoju.

Jako si me razveselila, jučer mi je bio jako dugi dan i radni do ponoći od 8 ujutro, tako da uz sav umor i stres sam se opustila i razveselila.

Jedva čekam da se počnem igrati sa novim stvarima.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 15.12.2017., 10:09   #760
A sad ono što ste svi čekali... Slikice!

Ovako je izgledalo kada sam vidjela paket:



Ovako kada sam ga otvorila:



A unutra je bilo... :











Hvala ti što si mi uljepšala ovaj Božić

Ja ću se potruditi poslati svoj paket danas ili sutra da i moja curka doživi ovaj divan osjećaj koji sam ja iskusila
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.