Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 20:46   #1901
ja kupila samo još jedan ink. Pioneer, trebao mi crveni kojim neću mazati po bebi za blagdane.
htjela sam age rewind, šipak. htjela sam btgn novi - šipak.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 14.12.2017., 20:55   #1902
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Koja kupovina Isusek
Svaka vam čast ..neke slike kasnije?
Neću fotkati tuđe kupovine, svoje okačim jednom iako sama nisam puno stvari kupila. Da ne ispadne da se kitim tuđim perjem.

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ja kupila samo još jedan ink. Pioneer, trebao mi crveni kojim neću mazati po bebi za blagdane.
htjela sam age rewind, šipak. htjela sam btgn novi - šipak.
I ja sam uzela Pioneer. Htjela sam jednu tekuću crvenu. Od pravih crvenih mat imam samo Blake, ali moram reći da si nekako nisam 'sigurna' s njim. Nakon 3-4 sata više ne izgleda tako reprezentativno na meni. To mi nije ruž koji se nadograđuje, a i ne mogu se požaliti na trajnost. Ostane on, ali mi se nekako raspuca po vanskom rubu usana. Naravno da se to vidi samo kada nabijem glavu u ogledalo, ali svejedno me đigeri.

Premišljala sam se oko Pioneera i Missy and fierce WNW-a, međutim nešto mi ne paše kod ovih drugih. Traju oni i ugodni su i sve, ali isto mi se raspucaju po tom vanjskom rubu nakon 4-5 sati (bar mi je takvo iskustvo s Berry i Mochom), a nemam baš prostora u hodu skidati ga i nanovo maljat.
mirtochka is offline  
Old 14.12.2017., 20:56   #1903
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ja kupila samo još jedan ink. Pioneer, trebao mi crveni kojim neću mazati po bebi za blagdane.
htjela sam age rewind, šipak. htjela sam btgn novi - šipak.
Ja ću sutra nadam se uzet samo hb spužvicu i bit hrabra,ne treba mi ništa više

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 14.12.2017., 21:01   #1904
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
hoćeš eBook?


Ma lako i ja skinem s interneta, nije problem. Hvala na ponudi tho
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 14.12.2017., 21:12   #1905
https://youtu.be/dYXaxeJBj5k
Možda vam pomogne za umatanje poklona,fora je

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 14.12.2017., 21:19   #1906
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
A slično je pa prolazi, al pogledaj anime, baš je fora. Mislim svi od Miyazakija su super. My Neighbour Totoro
Nisam fan baš anime,al možda škicnem
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Neću fotkati tuđe kupovine, svoje okačim jednom iako sama nisam puno stvari kupila. Da ne ispadne da se kitim tuđim perjem.



I ja sam uzela Pioneer. Htjela sam jednu tekuću crvenu. Od pravih crvenih mat imam samo Blake, ali moram reći da si nekako nisam 'sigurna' s njim. Nakon 3-4 sata više ne izgleda tako reprezentativno na meni. To mi nije ruž koji se nadograđuje, a i ne mogu se požaliti na trajnost. Ostane on, ali mi se nekako raspuca po vanskom rubu usana. Naravno da se to vidi samo kada nabijem glavu u ogledalo, ali svejedno me đigeri.

Premišljala sam se oko Pioneera i Missy and fierce WNW-a, međutim nešto mi ne paše kod ovih drugih. Traju oni i ugodni su i sve, ali isto mi se raspucaju po tom vanjskom rubu nakon 4-5 sati (bar mi je takvo iskustvo s Berry i Mochom), a nemam baš prostora u hodu skidati ga i nanovo maljat.
A svoje ako ti se bude dalo...btw. probala ja onaj serum i za sad mogu reći da mi krema i puder ljepše sjednu na kožu u odnosu na bi good,al rano je još za neke bolje dojmove

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 14.12.2017., 21:23   #1907
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/dYXaxeJBj5k
Možda vam pomogne za umatanje poklona,fora je

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
ja sam dio poklona umotala u onaj obični paket papir. svekrva mi je nekidan komentirala da su oni tako nekad pakirali u hercegovini kad nisu imali za šareni, skuplji papir
rekla sam da mi sirotinjski trenutno paše u interijer


dobar dio sam umotala i u normalne ukrasne papire, pogotovo dječje poklone.
ali ovaj papir mi je lako se mota, ne puca lako kao ikeini papiri npr..
mali_cox is offline  
Old 14.12.2017., 21:29   #1908
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Nisam fan baš anime,al možda škicnem A svoje ako ti se bude dalo...btw. probala ja onaj serum i za sad mogu reći da mi krema i puder ljepše sjednu na kožu u odnosu na bi good,al rano je još za neke bolje dojmove
Ma budem svakako, samo to kod mene mora prvo dobru ležarinu proći.
mirtochka is offline  
Old 14.12.2017., 21:47   #1909
Nisu tipični anime, Miyazaki je old skul, taman su za đecu 10-15 godina, nije Pokemon stil a ni priča. Studio Ghibli je jako popularan. Ne znam si čula za Spirited Away ili Avanture male Chihiro, to im je jedan od popularnijih uz Princezu Mononoke i Howlov putujući dvorac i Totora.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 14.12.2017., 22:38   #1910
Cox divan ti je bor

Mirtochka odlican shoping! :klap:
fairy wings is offline  
Old 14.12.2017., 22:40   #1911
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Neću fotkati tuđe kupovine, svoje okačim jednom iako sama nisam puno stvari kupila. Da ne ispadne da se kitim tuđim perjem.



I ja sam uzela Pioneer. Htjela sam jednu tekuću crvenu. Od pravih crvenih mat imam samo Blake, ali moram reći da si nekako nisam 'sigurna' s njim. Nakon 3-4 sata više ne izgleda tako reprezentativno na meni. To mi nije ruž koji se nadograđuje, a i ne mogu se požaliti na trajnost. Ostane on, ali mi se nekako raspuca po vanskom rubu usana. Naravno da se to vidi samo kada nabijem glavu u ogledalo, ali svejedno me đigeri.

Premišljala sam se oko Pioneera i Missy and fierce WNW-a, međutim nešto mi ne paše kod ovih drugih. Traju oni i ugodni su i sve, ali isto mi se raspucaju po tom vanjskom rubu nakon 4-5 sati (bar mi je takvo iskustvo s Berry i Mochom), a nemam baš prostora u hodu skidati ga i nanovo maljat.
ja ću missy dati mami. boja je divna, ali izliže mi se na unutarnjoj strani usta (toksična slina). i onda muljam po bebačici njime
u pioneer polažem puno nade meni se ne raspucava vani nijedan, pa se nadam.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 15.12.2017., 00:37   #1912
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja sam dio poklona umotala u onaj obični paket papir. svekrva mi je nekidan komentirala da su oni tako nekad pakirali u hercegovini kad nisu imali za šareni, skuplji papir
rekla sam da mi sirotinjski trenutno paše u interijer


dobar dio sam umotala i u normalne ukrasne papire, pogotovo dječje poklone.
ali ovaj papir mi je lako se mota, ne puca lako kao ikeini papiri npr..
ljubomorna sam na bor. ja se nemrem nikad natjerat da ga nakitim prije badnjaka. običaji ovo ono. a zapravo bi se tak rado otrgla od toga i doslovno ga sutra unijela u stan
obožavam taj paket papir jer onda poklone možeš nakitit naljepnicama i trakicama

btw žene podijelila sam ovo na douglas temi, ali moram i ovdje, da što više ljudi vidi jer je smiješno ajme : stigao meni moj cyber monday douglas. mislim da su i ludi ameri već zaboravili da je taj dan bio ove godine. potrošila 1700 kn da bi mi oni za zahvalu valjd poslali i poklončić. korišteni lak. njihov brend, na čepu stoji i naljepnica tester. ne znam sam šokirana ili bi vrištala od smijeha
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 15.12.2017., 05:38   #1913
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja sam dio poklona umotala u onaj obični paket papir. svekrva mi je nekidan komentirala da su oni tako nekad pakirali u hercegovini kad nisu imali za šareni, skuplji papir
rekla sam da mi sirotinjski trenutno paše u interijer


dobar dio sam umotala i u normalne ukrasne papire, pogotovo dječje poklone.
ali ovaj papir mi je lako se mota, ne puca lako kao ikeini papiri npr..
Jako ti je lijep borić
Mi nemamo bor,ne da nam se
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Nisu tipični anime, Miyazaki je old skul, taman su za đecu 10-15 godina, nije Pokemon stil a ni priča. Studio Ghibli je jako popularan. Ne znam si čula za Spirited Away ili Avanture male Chihiro, to im je jedan od popularnijih uz Princezu Mononoke i Howlov putujući dvorac i Totora.
Stvarno nikad nisam ništa gledala od toga
Al evo čim uhvatim vremena pogledat ću da vidim o čemu se radi

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 15.12.2017., 05:40   #1914
Jutro žene,idem ja tako spremna na posao,našminkala se jako malo,ali stavila maskaru,vjetar puše,ubi koliko duva,dođem na stanicu ono maskara se razmazala sva hahahaha strašno baš tako sam bila

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 15.12.2017., 07:20   #1915

ja jucer rijesila i zamotala skoro sve poklone, ostala mi jos samo mama i poklon za rockas i bozic. izrazila je zelju za crvenom beretkom. jeste ih vidjele igdje?
ko je ono pitao za dojmove za age rewind? meni je apsolutno fantastican, kremast i lagan, jako lijepo prekriva i jedini je korektor od svih dosad isprobanih koji mi se ne uvlaci u borice uzela sam nijansu light i sjajno mi posvijetli dio oko ociju (ne konturiram, stavim ga samo na podocnjake i mrvu u onaj najtamniji unutarnji kut oka), tako da izgledam skroz odmorno i svjeze
forzaMILAN is offline  
Old 15.12.2017., 07:24   #1916
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post

ja jucer rijesila i zamotala skoro sve poklone, ostala mi jos samo maa i poklon za rockas i bozic. izrazila je zelju za crvenom beretkom. jeste ih vidjele igdje?
ko je ono pitao za dojmove za age rewind? meni je apsolutno fantastican, kremast i lagan, jako lijepo prekriva i jedini je korektor od svih dosad isprobanih koji mi se ne uvlaci u borice uzela sam nijansu light i sjajno mi posvijetli dio oko ociju (ne konturiram, stavim ga samo na podocnjake i mrvu u onaj najtamniji unutarnji kut oka), tao da izgledam skroz odmorno i svjeze
Jesi ga uzela u Bipi sad na popustu ili?
Stvarno sam mislila bit karakter i ne uzet ništa osim hb spuživce i sad pročitam ovo

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 15.12.2017., 07:27   #1917
Dobro jutro

Već tri dana pokušavam pronaći kartonsku kutiju duljine 1m, trebam prijateljici poslat neke njene stvari o njen trošak, al nikako pronaći kutiju u koju bi mi sve stalo. Obišla sve dućane da ili kupim ili zamolim da mi daju, nitko nema

A tako bih htjela joj poslati da joj stigne prije Božića jer ću joj poslat poklončić sa stvarima
A valjda ću negdje iskopat.
ElsaStarfire is offline  
Old 15.12.2017., 07:28   #1918
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Dobro jutro

Već tri dana pokušavam pronaći kartonsku kutiju duljine 1m, trebam prijateljici poslat neke njene stvari o njen trošak, al nikako pronaći kutiju u koju bi mi sve stalo. Obišla sve dućane da ili kupim ili zamolim da mi daju, nitko nema

A tako bih htjela joj poslati da joj stigne prije Božića jer ću joj poslat poklončić sa stvarima
A valjda ću negdje iskopat.
Probaj pitat u Mulleru, meni su jednom dali. Ako ti ne treba bas ukrasna.

Dobro jutro.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 15.12.2017., 07:31   #1919
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Jesi ga uzela u Bipi sad na popustu ili?
Stvarno sam mislila bit karakter i ne uzet ništa osim hb spuživce i sad pročitam ovo

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
nisam jer se nisam mogla strpit pa sam ga uzela nedavno u dmu po punoj cijeni
forzaMILAN is offline  
Old 15.12.2017., 08:15   #1920
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja sam dio poklona umotala u onaj obični paket papir. svekrva mi je nekidan komentirala da su oni tako nekad pakirali u hercegovini kad nisu imali za šareni, skuplji papir
rekla sam da mi sirotinjski trenutno paše u interijer


dobar dio sam umotala i u normalne ukrasne papire, pogotovo dječje poklone.
ali ovaj papir mi je lako se mota, ne puca lako kao ikeini papiri npr..
Prekrasan borko Meni pokloni izgledaju lijepo i u tom paket papiru.

Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
potrošila 1700 kn da bi mi oni za zahvalu valjd poslali i poklončić. korišteni lak. njihov brend, na čepu stoji i naljepnica tester. ne znam sam šokirana ili bi vrištala od smijeha
Znam da se kaze poklonjenom konju se ne gleda u zube, al jesu oni normalni?
Ak ces mi dati neki pokvareni lak koji stoji sto godina, ne moras mi nista ni davati.

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.