Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 00:05   #1
Škoda Karoq

Tipkam po konfiguratoru Škode i osnovni diesel sa par sitnica izađe 190 tis. Da li je netko vozio novi Karoq da napiše riječ dvije.
pugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:06   #2
Kaj nije to isti vrag ko Tiguan/Ateca samo pod Škodinim znakom?
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:20   #3
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Kaj nije to isti vrag ko Tiguan/Ateca samo pod Škodinim znakom?
Nije baš... kodiaq je produženi tiguan... a ova dva blizanca su vini mi se vise ko audi q2..nek me nekobispravi ako grijesim...nude se sa 1.0 tsi motorom...
zbrufadore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:11   #4
Tiguan, Ateca, Karoq, Kodiaq, Tiguan allspace i Seat koji još nije predstavljen, sve je to isti k, samo su ova zadnja 3 produžene varijante sa 7 sjedala
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:14   #5
to je kao da velis da su mercedes c, e i s klasa isti k. samo kaj je s klasa produzena verzija...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:30   #6
Tako je, MRA platforma. Sve su to isti kurci različitih dimenzija.
Jedino, za razliku od MQBa, Mercedesova platforma ipak donekle vrijedi...
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:11   #7
reć da su Karoq i Tiguan ista klasa može samo netko tko nije sjedio u jednom i drugom... Tiguan je brod za Karoqa, a Karoq je razočaranje, ima ogroman gepek, ali na zadnjoj klupi malo više mjesta nego u Fabiji.
Ima karoqa u svakom salonu pa si gledajte
AA6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:49   #8
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
to je kao da velis da su mercedes c, e i s klasa isti k. samo kaj je s klasa produzena verzija...
Ne, nego je to kao da kažem da su 3008 i 5008 ista klasa samo je ovaj drugi produžena verzija sa 7 sjedala
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:06   #9
Quote:
!!MEDO!! kaže: Pogledaj post
Tiguan, Ateca, Karoq, Kodiaq, Tiguan allspace i Seat koji još nije predstavljen, sve je to isti k, samo su ova zadnja 3 produžene varijante sa 7 sjedala
Boldani su ti na MQB A2. To su srodnici Arteonu, Passatu i Superbu.

Ovi ostali su MQB A1. To je srodno Golfu i Octaviji. Tu su još od crossover modela VW T-Roc i Audi Q2 samo što su oni manji.

I za kraj tu je MQB A0. Srodnici novog Pola.
__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:41   #10
Jesu li isti ili nisu, najbolje docarava podatak o krugu okretanja, inace jednom od bitnijih podataka za gradsku voznju koji mnogi zanemaruju.
Osim gradske taj podatak je bitan i za OFF-Road voznju, ali ne po nekim livadama u npr, Slavoniji, nego po kozjim putevima u npr. Dalmaciji, cak i kad su asfaltirani...
Pa bacite oko u specifikacije koliko treba mjesta Tiguanu/Kodiaqu, a koliko Karoqu
B-away is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:15   #11
Quote:
Koning kaže: Pogledaj post
Boldani su ti na MQB A2. To su srodnici Arteonu, Passatu i Superbu.

Ovi ostali su MQB A1. To je srodno Golfu i Octaviji. Tu su još od crossover modela VW T-Roc i Audi Q2 samo što su oni manji.

I za kraj tu je MQB A0. Srodnici novog Pola.
Ali opet je sve MQB platforma, znači svi su srodnici sa svima
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:57   #12
Drago mi je da se pojavio Karoq jer ga želim usporediti s Atecom po opremi i cijeni. Još ga nisam vidio uživo.
ngk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:15   #13
Za test vožnju u Rijeci je dostupan 1.5 TSI, a 1.0 nije.

Kako se većinu vremena vozim po otvorenoj cesti sam ili s malim djetetom iza bi li 1.0 (koji je jeftiniji jedno 15.000kn) bio dovoljan za moje potrebe. Povremeni prijevoz tereta nije presudan. Čisto mislim na nekakav normalni osjećaj vožnje.

Trenutno vozim Hyundai i30 1.4 crdi s 90 konja pa mislim da bi i ovaj 1.0 TSI koji ubrzava do 100 2 sekunde brže od i30 trebao subjektivno biti bolji, ali onako generalno koliko se isplati dati 15.000 više za tih 40tak konja? Ima li tu praktične vrijednosti ili je uglavnom o subjektivnom užitku prilikom pretjecanja i slično budući da nemam prikolice ili tako nešto.
Hamanu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:27   #14
Moj stari već 8. godinu vozi bazni Yeti 1.2 TSI, što bi bio prethodnik Karoqa.

4 cil, 115 KS. Autić je do 100km/h super, preko mu fali snage. Po gradu i lokalno je ok, 6 brzina mjenjač i nisi smetalo na cesti, ali za više otvorene ceste i autoput nije.

Ako se ne varam, ovaj 1.0 TSI je isto 110-115 KS, ali 3 cilindra. Vjerovtno ista priča kao ovaj 1.2 TSI, ali baš zbog tri cilindra bi se probao nekako rastegnuti za taj 1.5 TSI i voziti se kako spada.

Imam na poslu UP! 1.0 atmo sa 3 cilindra i to je horor kako vibrira na leru, a ima tek 80tkm
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:34   #15
Quote:
Hamanu kaže: Pogledaj post
Za test vožnju u Rijeci je dostupan 1.5 TSI, a 1.0 nije.

Kako se većinu vremena vozim po otvorenoj cesti sam ili s malim djetetom iza bi li 1.0 (koji je jeftiniji jedno 15.000kn) bio dovoljan za moje potrebe. Povremeni prijevoz tereta nije presudan. Čisto mislim na nekakav normalni osjećaj vožnje.

Trenutno vozim Hyundai i30 1.4 crdi s 90 konja pa mislim da bi i ovaj 1.0 TSI koji ubrzava do 100 2 sekunde brže od i30 trebao subjektivno biti bolji, ali onako generalno koliko se isplati dati 15.000 više za tih 40tak konja? Ima li tu praktične vrijednosti ili je uglavnom o subjektivnom užitku prilikom pretjecanja i slično budući da nemam prikolice ili tako nešto.
Drugi auto u kuci nam je g7 s 1.2 tsi kojeg je valjda taj 1.0 zamijenio. Stedljiv motor, lijepo se vozi, ali ne racunaj s njim neka spektakularna pretjecanja ili ne znam kakva ubrzanja. Do 120 ide ok, iza malo bucan i potrosnja raste. Meni se to cini ipak malo slabo za Karoq.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
bebzzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:00   #16
Quote:
bebzzzy kaže: Pogledaj post
Drugi auto u kuci nam je g7 s 1.2 tsi kojeg je valjda taj 1.0 zamijenio. Stedljiv motor, lijepo se vozi, ali ne racunaj s njim neka spektakularna pretjecanja ili ne znam kakva ubrzanja. Do 120 ide ok, iza malo bucan i potrosnja raste. Meni se to cini ipak malo slabo za Karoq.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Vozio sam kratku probnu vožnju s troje u autu 1.5 TSI 150 KS i DSG, oduševljen i autom i motorom!
Mislim da je taj 1.0 preslab za Karoq.
ngk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:17   #17
Taj 1.0 tsi je dobar za fabiu..ili rapida.
za dalje ili višje..ni blizu.
Za karoqa..nikako. Kolko se dalo izčitati od osoba koje su bili na probi. Još je i ac u pitanju...ne.

Rađe uštedjeti na nekom komadu opreme nego na motoru..tj konjici i ccm
__________________
da?
hakkler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:28   #18
Hvala na savjetima. Izbacujem taj motor iz razmatranja. Našao sam i terrain iz susjedstva. http://forum.skodaforum.rs/karoq-201...i-informacije/

1.5 TSI ili eventualno 1.6 TDI ostaje
Hamanu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:51   #19
skoda karoca/skoda kurac.
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:01   #20
@quo vadis



Vidi ovo!

Pogledaj datum tog mog posta...
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.