Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2006., 20:51   #61
Quote:
grifone kaže:
Svaka čast Paranoid, sad mi još samo treba nekoliko sati slobodnog vremena da proučim. U međuvremenu još jedan upit: koliki postotak igrača su hispanskog porijekla? Meni se čini jako velik.
e to ti nek nimoy odgovori, siguran sam da on to bolje zna

al da, kolko ja znam, dosta je velik postotak, i neki od najboljih igrača svijeta su hispanskog porijetla. Puyols, Guerrero, Rodriguez, Ramirez.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 20:54   #62
Ljudi ovdje možete pronađ PRAVILA BASEBALLA http://www.superdobitak.com/forum/in...?showtopic=739
Legy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 20:55   #63
Quote:
L.Nimoy kaže:
ajmo sad

Slijede Ozuna, Anderson i Podsednik, pa nije valjda Lee unhittable (1 H protiv njega danas )

ajmo Soxi
računaj homera za Thomea na njegovom sljedećem at battu
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 21:02   #64
he he, ipak nije... idem gledat ligu prvaka, vidimo se poslije
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 21:41   #65
runneri na 1. i 2., 0 outs. Konerko na plateu

ajmo Sox
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 21:49   #66
Quote:
L.Nimoy kaže:
runneri na 1. i 2., 0 outs. Konerko na plateu

ajmo Sox
thome scored, izjednačeno
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 21:54   #67
e al pazi

Pierzynski hit by pitch, Thome scored, Konerko to third, Mackowiak to second.



inače AJ Pierzynski mi je prošle godine donio odličnu lovu i to u zadnjem inningu, oko 5000 kn je bilo u pitanju, bio mi je na avataru (ne na ovom forumu ) tjedan dana

Ajmo White Soxi još

još uvijek baze pune
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 22:33   #68
jebemu, 3:3, jedan listić sam već popušio na juventusu, samo da mi sad ovo prođe, ajmo soxi, ajmo
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 23:01   #69
evo ga, imaju posednik, iguchi i thome šansu da u zadnjem napadu riješe utakmicu
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 00:03   #70
pa ja nemogu vjerovati, white soxi su popušili

imali su pobjedu u rukama, i onda ovako popušili, ma nemogu vjerovati
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 16:03   #71
a vidim nimoy da je i pittsburgh popušio
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 20:43   #72
Ajde nadam se da cete nakon 3 dana sezone odustati od kladjenja na baseball. Pa ajmo logicki. Na kraju sezone najbolja ekipa ima oko 60% pobjeda dok najgora ekipa ima oko 35-40% pobjeda. U kojoj to lizi jos ima? Dalje, nama je mozda iznenadjenje kad Tampa Bay dodje u NY i sweep Yankees dok to u americi ni ne dodje na naslovnicu Tampa Heralda. Je, znam gledaju se pitcheri, al daj ti meni tenis u kladaru, mozda i balun i NHL al nikad baseball. Triba li reci da sam tamo zvija 6 godina i da jos uvik igram baseball, da sam tamo igra baseball i radija za Diamondbackse godinu dana, jel mogu imat vise baseball iskustva, al svejedno, nikad na baseball!!!
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 22:07   #73
Quote:
kolja51 kaže:
Ajde nadam se da cete nakon 3 dana sezone odustati od kladjenja na baseball.
zasto ? prosle sezone sam imao +45 unita, nista presenzacionalno ali dalo se dignut lovu. Većinom igram američki sport, NBA, NHL, MLB(sva 3 i pokrivam) dok za NFL slušam savjete drugih, jer ne pratim.


Quote:
Pa ajmo logicki. Na kraju sezone najbolja ekipa ima oko 60% pobjeda dok najgora ekipa ima oko 35-40% pobjeda. U kojoj to lizi jos ima?
zašto misliš da mi to ne znamo?
Quote:
Dalje, nama je mozda iznenadjenje kad Tampa Bay dodje u NY i sweep Yankees dok to u americi ni ne dodje na naslovnicu Tampa Heralda.
naravno,ništa čudno. Zato se i ne ložim na neke velike favorite. Prošle godine mi je Tampa baš protiv NYY donijela lijepu lovicu par puta. Scott Kazmir mi je jedan od omiljenih mladih pitchera.

Quote:
Je, znam gledaju se pitcheri, al daj ti meni tenis u kladaru, mozda i balun i NHL al nikad baseball. Triba li reci da sam tamo zvija 6 godina i da jos uvik igram baseball, da sam tamo igra baseball i radija za Diamondbackse godinu dana, jel mogu imat vise baseball iskustva, al svejedno, nikad na baseball!!!
svaka čast. Svejedno igram MLB i da se dignut lova, samo treba pustit par tjedana/mjesec da se uigraju i da se formiraju trendovi i forme.

baci oko na diskusije na Triple Threat Sportsu (777), Covers.com forumu ili bettingadvice.com forumu.

kasnije ću copy/pasteat svoje analize/predviđanja i betove, pa možeš pratit kako će mi ići, da ne bi ispalo da te mažem ovdje
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 22:09   #74
Quote:
grifone kaže:
Svaka čast Paranoid, sad mi još samo treba nekoliko sati slobodnog vremena da proučim. U međuvremenu još jedan upit: koliki postotak igrača su hispanskog porijekla? Meni se čini jako velik.
imaš pravo, velik je. Stvar je u tome da baseball igraju dosta južnoameričkih i država centralne amerike. Ne znam postotak ali ima ih dosta.

Vladdy Guerrero
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 18:20   #75
2 dana je proslo i dalje cekam pickove
ajde piz.....ac

kolja, check pm
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 20:56   #76
Quote:
stoneisland kaže:
2 dana je proslo i dalje cekam pickove
ajde piz.....ac

kolja, check pm
posjeti bettingadvice forum, tamo stavljamo tipove
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 21:07   #77
Quote:
Paranoid kaže:
posjeti bettingadvice forum, tamo stavljamo tipove
a to je onaj forum u kojem u signatureu imam kako je shaq zakucao u zadnjoj sekundi i nas dragi l.nimoy/s...r popljugao karton piva u okladi z menom
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 22:27   #78
vratio sam taj karton piva na cibona-efes ajde ajde

iako bi vise volio da je Cibona dobila tu tekmu a da ja nisam dobio okladu jer bi dobio onu vazniju okladu, Cibona me sjebala za 2 i pol iljade
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 22:33   #79
ajmo Brewersi
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 12:03   #80
pobjedili Brewersi, a pobjedili i Angelsi

I'm two for two on bettingadvice
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.