Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2002., 12:53   #21
Evo,

Poklanjam ženskom rodu ovoga foruma, svakoj osobnao,
A Naranđici posebno
Ovaj post

Odnos žena- muškarac
Namjera i mjera je važna.
Sve što radimo drugome (pa i poklanjamo darove) radimo zbog sebe. Radimo to da bi onaj drugi vidio koliko nam je stalo, a ne da bi nam onaj drugi radio to isto (pa i poklanjao nama).
Serem,
Narača nije tražila poklon i zbog toga se uvrijedila. Narađicu smeta najviše to što onaj drugi nije primjetio uloženi trud, maštanja i….. i nije opravdao očekivanja. Poklon je samo simbol navedenog i »materijalni« opipljivi dokaz. Pitanje za Naranđicu. Kliko onaj drugi, možda svakodnjevno, donese materijalnih dokaza da mu je stalo, a da to niti ne primjeti?.,
Jer kad primamao, to nam je tako nekako razumljivo, to očekujemo i gotovo bi se moglo nazvati kao obaveza drugoga o kojoj taj drugi nema pravo niti raspravljati. Kada dajemo,,,,,,sasvim druga priča.
I tako materijalni dokaz + materijalni dokaz = žena materijalno osigurana.
I tako se žena oslobodi kuhače, a kurac uspješno eskivira, pa postane i ostane neshvaćena i užasno joj je dosadno(ništa hvale vrijedno se ne dešava u tom usranom životu), da na koncu završi pod jajima jednog drito debelrude.
Serem opet, -pa kud baš ovdje na US.



odnos muškarac – žena
Važi i obrnuto.
E, sad sam zasral i šefa i stanicu.
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:28   #22
Ja obožavam poklone...primati i davati. Normalno mi je da mi muž pokoni nešto za rođendan, za Božić, za Valentinovo, za godišnjicu, pa i za običan dan (što mu je uža specijalnost). Ne mislim da u tome ima išta loše, niti da pokloni služe za "iskupljivanje".
I da, zaboljelo bi me kada se ne bi sjetio...ah, šta ću...razmažena sam do daske. A uz to još obožavam zlato!

pa...Dragi, ako čitaš...počni skupljati pare za godišnjicu (dajem ti prilično vremena, pa nek sjaj poklona bude proporcionalan sa vremenom koje imaš na raspolaganju )

ljube... ...šalim se!!!!
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:40   #23
Quote:
sanjalica kaže:
Ja obožavam poklone...primati i davati. Normalno mi je da mi muž pokoni nešto za rođendan, za Božić, za Valentinovo, za godišnjicu, pa i za običan dan (što mu je uža specijalnost). Ne mislim da u tome ima išta loše, niti da pokloni služe za "iskupljivanje".
I da, zaboljelo bi me kada se ne bi sjetio...ah, šta ću...razmažena sam do daske. A uz to još obožavam zlato!

pa...Dragi, ako čitaš...počni skupljati pare za godišnjicu (dajem ti prilično vremena, pa nek sjaj poklona bude proporcionalan sa vremenom koje imaš na raspolaganju )

ljube... ...šalim se!!!!

Pa zašto kažeš da se šališ? Meni si ti normalnija od svih ovih gore koji žive od zraka i ljubavi. SVI odreda više vole osmijeh nego poklon. Duboko moralni ljudi. Božemesačuvaj.
Ja volim primiti i dati poklon. Lijepo mi je kad pogodim poklon i kada se primatelj nasmije i bude zadovoljan. VOLIM ga i primiti jer mislim da je time osoba pokazala da misli na mene.
A sranja tipa...draži mi je osmijeh 13.marta nego bunda za Božić ostavimo za neku drugu priliku......
vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 13:53   #24
Quote:
A sranja tipa...draži mi je osmijeh 13.marta nego bunda za Božić ostavimo za neku drugu priliku......
...npr. kad bunda bude na meni


bit' će osmjehaaa
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 14:08   #25
Naranđice....

...totalno te kuzim....ja sam mu isto dala poklon....a on meni nista....
"...pa znas, ja sam ljen...zaboravljiv...ma ja sam ti jednostavno takav...."
....ali ja ne patim zbog poklona, nego jednostavno zbog malog znaka paznje.....nisam mu kupila poklon jer isto ocekujem od njega....ali bi bilo lijepo znati da se je sjetio, da je mislio na mene...
....a ono sto je netko rekao poljubac u nos i slicne stvari....kod mene ne vrijedi....previse je zaokupljen sobom da bi ga dirale moje brige.....
.......a ja sam glupaca sto to trpim.....i preslaba da to prekinem....jer ga volim vise od sebe......
Lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 14:11   #26
Re: Naranđice....

Quote:
Lolita kaže:
...totalno te kuzim....ja sam mu isto dala poklon....a on meni nista....
"...pa znas, ja sam ljen...zaboravljiv...ma ja sam ti jednostavno takav...."
....ali ja ne patim zbog poklona, nego jednostavno zbog malog znaka paznje.....nisam mu kupila poklon jer isto ocekujem od njega....ali bi bilo lijepo znati da se je sjetio, da je mislio na mene...
....a ono sto je netko rekao poljubac u nos i slicne stvari....kod mene ne vrijedi....previse je zaokupljen sobom da bi ga dirale moje brige.....
.......a ja sam glupaca sto to trpim.....i preslaba da to prekinem....jer ga volim vise od sebe......

KAKO možeš voljeti nekoga tko na tebe ne obraća pažnju????
Ti onda premalo voliš sebe.
vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2002., 14:28   #27
Re: Re: Naranđice....

Quote:
vjetar kaže:
KAKO možeš voljeti nekoga tko na tebe ne obraća pažnju????
Ti onda premalo voliš sebe.
Vjerovatno...
Lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 00:09   #28
Re: Evo,

Quote:
NEKsezna kaže:
Sve što radimo drugome (pa i poklanjamo darove) radimo zbog sebe. Radimo to da bi onaj drugi vidio koliko nam je stalo, a ne da bi nam onaj drugi radio to isto (pa i poklanjao nama).
Serem,
Narača nije tražila poklon i zbog toga se uvrijedila. Narađicu smeta najviše to što onaj drugi nije primjetio uloženi trud, maštanja i….. i nije opravdao očekivanja. Poklon je samo simbol navedenog i »materijalni« opipljivi dokaz.
Tako je. Svi su ljudi pod kapom nebeskom tašti. Volimo kad nam poklanja pažnja. Volimo kad je ta pažnja tako očita. Volimo i kad ju drugi vide...
Svaki poklon ima poruku: "Vidiš, ja mislim tebe. mnogo mi značiš."
Muškarci se često žale: zar trebam govoriti da te volim? Zar ti to trebam pokazivati darovima?
Žena će reći: da. Ako njezin muškarac zna da ju to raduje, zar je to tako teško učiniti? Zar je lakše dokazivati joj da nije u pravu?

Ja bih samo jednom darovala muškarca koji to neće učini meni. Nikad mu više ništa kupila ne bih. To bi bio početak našeg kraja, vrlo vjerojatno...

Quote:
NEKsezna kaže:
I tako se žena oslobodi kuhače, a kurac uspješno eskivira, pa postane i ostane neshvaćena i užasno joj je dosadno(ništa hvale vrijedno se ne dešava u tom usranom životu), da na koncu završi pod jajima jednog drito debelrude.
Ha? O čemu ti to?
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.