Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Mislite li isto?
Da, već je prekasno za išta učiniti. 44 21.36%
Nikad nije kasno, vjerujem u promjenu svijesti. 67 32.52%
Čekam nešto, ali ne znam što. 44 21.36%
Vjerujem i u mogućnost realnog otpora. 51 24.76%
Glasovatelji: 206. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 01:57   #781
Quote:
korporacija kaže: Pogledaj post
Novi svjetski poredak i globalna valuta će uskoro postati realnost ili će izbiti treći svjetski rat.Na sve ovo je upozoravao republikanac Ron Paul ali ga gospoda demokrati nisu ozbiljno shvatili,ako Obamu izaberu drugi puta bojim se da će biti prekasno za USA u svijetu.
To je i plan vladajućih elita. Dovesti cijeli svijet u ekonomski kolaps i na rub trećeg svjetskog rata a onda ponuditi "spasonosno" rješenje, jedinstvenu svjetsku vladu. Pa koji recimo evropljanin ne bi bio za to kada bi mu s jedne strane banka prijetila uzeti kuću zbog neplaćanja kredita uslijed otkaza a s druge strane ujedinjeni muslimanski krvoločni "teroristi" prijete da će ga skratiti za glavu ili baciti nuklearnu bombu. "Spas" će doću u obliku možda jednog čovjeka, jako intelignetnog i "miroljubivog" koji će mahati maslinovim grančicama i pozivati na "mir i dobro". I što je najbolje svi će ga slušati, i "teroristi" i generali i bankari. I doći će mir i "iznenadni" oporavak ekonomije. Kao da ničega nije ni bilo. I svi će ljudi kao ovce pristajati na odricanje privatnosti, čipiranje, ukidanje gotovine (uvođenje elektronskog novca) i cenzuriranje informacija u svrhu odstranjivanja devijantnih elemenata. I svi će biti sretni i zadovoljni jer su se svi problemi "riješili".
I neće proći dugo do kad nećete više moći ni ići kenjati na svoj WC a da vam školjka ne kaže da vam je govno premasno i u skladu s time dobijete zabranu kupnje ćevapa i krmenatli a sve u svrhu "dobrobiti za vaše zdravlje".
(inače, školjke koje govore i analiziraju vaš urin već postoje u Japanu, samo da znate).
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 18:18   #782
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
I svi će ljudi kao ovce pristajati na odricanje privatnosti, čipiranje, ukidanje gotovine (uvođenje elektronskog novca) i cenzuriranje informacija u svrhu odstranjivanja devijantnih elemenata.
A od "čipiranja" do masovnog genocida putem implantiranih čipova je jako mali korak...Recimo u čipove postave viruse ili superbakterije koje se aktiviraju daljinski na gumb i pobiješ milijarde ljudi bez velikih troškova...
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:24   #783
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
To je i plan vladajućih elita. Dovesti cijeli svijet u ekonomski kolaps i na rub trećeg svjetskog rata a onda ponuditi "spasonosno" rješenje, jedinstvenu svjetsku vladu. Pa koji recimo evropljanin ne bi bio za to kada bi mu s jedne strane banka prijetila uzeti kuću zbog neplaćanja kredita uslijed otkaza a s druge strane ujedinjeni muslimanski krvoločni "teroristi" prijete da će ga skratiti za glavu ili baciti nuklearnu bombu. "Spas" će doću u obliku možda jednog čovjeka, jako intelignetnog i "miroljubivog" koji će mahati maslinovim grančicama i pozivati na "mir i dobro". I što je najbolje svi će ga slušati, i "teroristi" i generali i bankari. I doći će mir i "iznenadni" oporavak ekonomije. Kao da ničega nije ni bilo. I svi će ljudi kao ovce pristajati na odricanje privatnosti, čipiranje, ukidanje gotovine (uvođenje elektronskog novca) i cenzuriranje informacija u svrhu odstranjivanja devijantnih elemenata. I svi će biti sretni i zadovoljni jer su se svi problemi "riješili"...


točno kerefek!

mala je vjerojatnost da će biti drugačije. i kada se sve to bude dogodilo, neće moći povezati da se o tome u alternativnim izvorima govorilo i pisalo godinama. samo još idioti smatraju NWO teorijom zavjere.

eto npr. vidiš što se događa s cenzurom na koju se isto već dugo upozoravalo na alternativi. ta tema se danas nalazi na prirodnim znanostima!



nema tu spasa. dokaz je referendum. tu je kraj priče. treba biti spreman na sranja.
52_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 17:03   #784
Dali je to ovo
http://2012-transformacijasvijesti.c...su-isplanirani
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 23:20   #785
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Otprilike to je to. Kriza, inflacija, rat. Sve izazvano umjetno. Dokaz?
Nafte vadimo kao nikad prije, hrane uzgajamo kao nikad prije, proizvodnja proizvodi kao nikad prije (gledano globalno). Znači, imamo dovoljno energije, hrane i svih mogućih proizvoda. Dakle što je uzrok krize!?! Ništa!! Izazvana je umjetno kao i što će sve valute otjerati u divlju inflaciju. Čini mi se da bi euro mogao biti okidač, zatim dolar i tada bi se cijeli financijski sustav srušio kao kula od karata. Istovremeno bi namjernim izazivanjem krize na Bliskom istoku (Iran) zatvorili puteve nafte i tako skresali dotok energenata za industriju i potrošnju. još na to ubace rat i voila! Imaš maksimalno sranje širom planete.
Ljudi u gradovima će najviše nahebati. Sa đepovima punim bezvrijedne love neć moći kupiti hranu, benzin će biti ultra skup i rijedak (jer će cijeli naftni logistički sustav kolabrirati) tak oda nikud neće niti moći otići a zbog rata neće niti htjeti. Dakle imaš garantirano smanjenje broja stanovništva u roku par godina.
Ovdje u hrvatskoj će nam još biti i kako tako pošto smo još uvijek relativno nenapućena zemlja "seljaka" tj. svi možemo otići nekamo na selo i uzgajati hranu.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 01:00   #786
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Meni nešto tu nije jasno. Ako elita radi tajno, zašto nam to govore? I ovaj koji je to objavio trebao bi strahovati da ga ne likvidiraju. To su tajna posla. Zašto bi netko od njih dopustio da se njihovi planovi nađu na internet stranicama? To onda više nije tajna.
Mislim da tu ima još neka tajna koja se ne objavljuje u javnosti. Ovo mi sve zvuči prenaivno. Mislimo kako smo otkrili sve, a možda nismo otkrili ništa. Možda je i ova istina o njima laž.

Dajte molim vas, pa sigurno nisu toliko blesavi, da bi dopustili curenje informacija u javnost. Pravu istinu sigurno ne zna nitko. Ako su to krvne zakletve, čvrste prisege, to onda znači da pravu istinu znaju samo oni. Tu tajnu sigurno ne govore ni svojim obiteljima ni rodbini, a kamo li javnosti.

Nije ni čudo da cijela ova istina nema smisla. Ljudi se pitaju zašto to rade. Sigurno nije samo novac u pitanju jer zašto bi netko dodatno išao upropastiti svijet za novac ako već sada zarađuje milijarde dolara. Ima tu nešto više.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 13:44   #787
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Meni nešto tu nije jasno. Ako elita radi tajno, zašto nam to govore? I ovaj koji je to objavio trebao bi strahovati da ga ne likvidiraju. To su tajna posla. Zašto bi netko od njih dopustio da se njihovi planovi nađu na internet stranicama? To onda više nije tajna.
Mislim da tu ima još neka tajna koja se ne objavljuje u javnosti. Ovo mi sve zvuči prenaivno. Mislimo kako smo otkrili sve, a možda nismo otkrili ništa. Možda je i ova istina o njima laž.

Dajte molim vas, pa sigurno nisu toliko blesavi, da bi dopustili curenje informacija u javnost. Pravu istinu sigurno ne zna nitko. Ako su to krvne zakletve, čvrste prisege, to onda znači da pravu istinu znaju samo oni. Tu tajnu sigurno ne govore ni svojim obiteljima ni rodbini, a kamo li javnosti.

Nije ni čudo da cijela ova istina nema smisla. Ljudi se pitaju zašto to rade. Sigurno nije samo novac u pitanju jer zašto bi netko dodatno išao upropastiti svijet za novac ako već sada zarađuje milijarde dolara. Ima tu nešto više.


Pa stari moj nisu oni pustili ove informacije na internet , jbt pa svaki normalan i prosječan inteligentan čovijek može doć do zakljućaka koji su napisani na toj stranici...to nitko nije pustio u na internet nego je lako shvatiti
razer92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 18:23   #788
Sad mi je tek jasno zasto se zlato toliko kupuje
http://www.youtube.com/watch?v=3NFzu...layer_embedded
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:49   #789
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Sad mi je tek jasno zasto se zlato toliko kupuje
http://www.youtube.com/watch?v=3NFzu...layer_embedded
zašto? neda mi se cjeli video pogledat
razer92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:57   #790
Quote:
razer92 kaže: Pogledaj post
Pa stari moj nisu oni pustili ove informacije na internet , jbt pa svaki normalan i prosječan inteligentan čovijek može doć do zakljućaka koji su napisani na toj stranici...to nitko nije pustio u na internet nego je lako shvatiti
Pa upravo o tome i govorim. Te informacije pustili su u javnost oni koji su ih prokužili, ali nešto fali. S kojim razlogom to rade? Ionako su bogati. Vladaju svijetom već stoljećima i smiješna mi je pomisao da će smanjiti broj ljudi na Zemlji kako bi nas kontrolirali a kontroliraju nas stotinama godina. Uvest će robovsku radnu snagu a čemu? Sistemski gledano već smo u ropstvu. Kontroliraju nas preko čipiranih osobnih iskaznica, pokaza za tramvaj i raznih drugih kartica. Kontrolirat će nas čak i preko interneta.

Još uvijek nam nije rečena cijela istina o njihovim namjerama. Zašto se nitko ne buni protiv njih? Zašto ih se ostavlja na miru da mirno provedu svoje planove? Može li netko njima uopće stati na kraj?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 20:03   #791
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Meni nešto tu nije jasno. Ako elita radi tajno, zašto nam to govore? I ovaj koji je to objavio trebao bi strahovati da ga ne likvidiraju. To su tajna posla. Zašto bi netko od njih dopustio da se njihovi planovi nađu na internet stranicama? To onda više nije tajna.
Mislim da tu ima još neka tajna koja se ne objavljuje u javnosti. Ovo mi sve zvuči prenaivno. Mislimo kako smo otkrili sve, a možda nismo otkrili ništa. Možda je i ova istina o njima laž.

Dajte molim vas, pa sigurno nisu toliko blesavi, da bi dopustili curenje informacija u javnost. Pravu istinu sigurno ne zna nitko. Ako su to krvne zakletve, čvrste prisege, to onda znači da pravu istinu znaju samo oni. Tu tajnu sigurno ne govore ni svojim obiteljima ni rodbini, a kamo li javnosti.

Nije ni čudo da cijela ova istina nema smisla. Ljudi se pitaju zašto to rade. Sigurno nije samo novac u pitanju jer zašto bi netko dodatno išao upropastiti svijet za novac ako već sada zarađuje milijarde dolara. Ima tu nešto više.
Slažem se sa ovime svime što si napisao.Moraš shvatiti da danas imamo jako veliku manipulaciju medija prema nama koji ih "slušamo"tj "upijamo",a što je u tome slučaju istina,što nije,to neznamo.
Definitivno se slažem da je iza ovoga "svega" nešto mnogo veće,nešto što ni mi nemožemo zamisliti.
Moj je vlastiti stav takav da do kolapsa ove godine neće doći,upravo iz razlog jer medijikrcaju informacijama o mogućoj propasti,mislim da se događa ovo-Daj problem,daj im rješenje problema.
Ljude se uvjerava kako se neide prema planovima NWOa tako što će sve u jednome momentu krenuti u suprotnome smjeru;vjerujte mi na riječ,iako sam obični čovjek isto kao i vi-Biti će nam još par godina blagostanja,dok se pad svega ne desi naglo-običan čovijek biti će u tome momentu nespreman na reagiranje,upravo jer će mu biti servirano prijašnje med i mlijeko na probleme koji su ga zadesili netom prije toga.

Ono čega se ja najviše bojim je lavina koju nitko neće zaustaviti i koja će se desiti kada se nitko niti najmanje bude nadao da je moguća,tada neće biti niti jednog medija koji će moći izvijestiti o toliko loših stvari,upravo o brzini kojom će se one događati.

Do onda uživajte i pustite da Problem-Rješenje učini svoje.

A da se ove godine održavaju zadnje "Olimpijske igre"?,bome se održavaju.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 20:16   #792
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Sad mi je tek jasno zasto se zlato toliko kupuje
Može li zlato tebi kao jednoj funkcionalnoj jedinki pomoći da dalje opstaneš u okviru održavanja tvoga organizma-reprodukcije(vrste)?
Da pojednostavim,hoće li te zlato nahraniti i napiti i u najgorem mogućem scenariju?

Kako možete nasjedati na još jedan oblik medijske propagande,u tome grmu zapravo i leži zec.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:35   #793
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pa upravo o tome i govorim. Te informacije pustili su u javnost oni koji su ih prokužili, ali nešto fali. S kojim razlogom to rade? Ionako su bogati. Vladaju svijetom već stoljećima i smiješna mi je pomisao da će smanjiti broj ljudi na Zemlji kako bi nas kontrolirali a kontroliraju nas stotinama godina. Uvest će robovsku radnu snagu a čemu? Sistemski gledano već smo u ropstvu. Kontroliraju nas preko čipiranih osobnih iskaznica, pokaza za tramvaj i raznih drugih kartica. Kontrolirat će nas čak i preko interneta.

Još uvijek nam nije rečena cijela istina o njihovim namjerama. Zašto se nitko ne buni protiv njih? Zašto ih se ostavlja na miru da mirno provedu svoje planove? Može li netko njima uopće stati na kraj?
Vidim da neshvacas u kakvim smo govnima!Pogledaj nasu cjelu povjest!Sve samo ratovi.Rat rat rat i samo rat!Uvjek se je mislilo da je to radi sloboda,bogatstva sigurnosti bla bla bla.Al istina je zapravo da i jedna i druga strana je izmanipulira od strane istih "ljudi"!Nas planet je otet od strane vanzemaljaca ili tak nekih entiteta!Koji se hrane ljudima!Hrane se na razne nacine,energetski (to je putem rata) i fizicki!Znaci kroz proslost smo uvjek slusali price o vampirima bla bla i to je danas ismijano!Ali kad malo razmislis,zasto bi neko izmislio takvo nesto cisto za zabavu?Iz kojeg razloga bi to neko izmislio?To je izmisljeno davno prica o vampirima,prije snimanja filmova i takvih sranja!Kad danas mozes malo mucnit glavom i vidit da sve ima smisla!Postoje!Samo se nekrecu fizicki u ovoj realnosti ko prije!Sada su u realnosti samo na politickim pozicijama i raznim pozicijama moci!Jel ti znas da oni imaju blagdane isto kad i mi?Tj.nasi blagdani su glupost,a istovrmeno se ti mocnici (reptili ili ti vampiri) skupljaju na raznim mjestima i imaju svoje rituale s ljudskim zrtvama!Pogledaj film Oci sirom zatvorene!Taj film ti govori o njihovim ritualima i obnavljanju krvne loze!Pogledaj film Davolji odvjetnik,nakraju filma otac od Kijanu Rivsa trazi od njega da izjebe svoju sestru i da mu da potomka!Nastavak krvne loze!Pogedaj kako su se u proslosti kraljevi zenili sa svojim sestrama i kad su dobili djete vec se je znalo za koga ce se zenit!Znas zasto je vazna krvna loza?Zato sto kako je to Icke objasnio,ta krv sadrzi "program" pomocu kojeg ti entiteti zaposjedaju nosioca "programa" i njime upravljaju!Zasto se u filmovima moze nac da neko kontrolira covjeka pomocu odredene izrecene rjeci i onda lik skakuce ko zombi i radi sta mu ovaj kaze i onda se publika smije do suza i kad neko kaze da to stvarno je moguce,kaze ti si lud!Ma pusti ga gledo je onaj film u kojem se to radi pa je zabrio!Gleda previse filmova!To i je zato da ti zabrijes da je to glupost al na tu foru ti povjeravas da je to nemoguce,cisto zato jel si vidio u filmu da to rade!U skoli nam je profesor iz povjesti kad ga je neki ucenik upito o Grofu Drakuli dali je on bio vampir,onda se je profesor nasmio i reko da prica o vampirima potice od tog Grofa Drakule kao da je bilo malo cudan i da su ga ljudi vidjeli kako izlazi nocu i da ubija ljude tj sise im krv!Cekaj malo,to je bilo prije vise stotina godina i svi na tu pricu kazu da su ljudi prije bili glupi!Ma da to je cista glupost,zabrijali su da lik pije krv ljudima!A zapravo je to i radio,jel on je bio jedan od nosioca "programa" i kada bi ga opsjeo entitet taj entitet bi se isao hranit!Jesi li ikad cuo za opsjednute ljude?Prave egzorciste kojima ovo nije smjesno.Ti ljudi mogu istjerat entiteta iz covjekova tjela al uz dosta poteskoca,sta mislis kako je lako tim entitetima zaposjednut covjeka koji nosi taj program koji sluzi za lakse spajanje i jos niko ga ni nepokusava istjerat van!Radi sta oce s njim!A kud nestane taj covjek,neznam!Kada je ubijen Gadafi,bila je ona slika u novinama dje lezi u lokvi krvi.I cjeli svjet je bio sretan sto je ubijen Gadafi!Ali nije ubijen gadafi,ubijen je covjek!Entitet je davno prije izasao iz Gadafija prije nego li su ga uhvatili,tako da je covjek napokon poco dolazit sebi i ovi ga uhvate,muce i ubiju!Zamisli to!Dogada se!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 00:02   #794
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Svasta se da naci na ovoj alternativi - evo jednog od naslova sa te stranice:
"Dr. Leonard Coldwell – Svaki Karcinom Se Može Izliječiti U Nekoliko Tjedana !"
Grozno.

Jedva cekam da dodje taj Novi Svetski Poredak.
Nista ne moze biti gore od ove alternative.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 01:39   #795
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Vidim da neshvacas u kakvim smo govnima!Pogledaj nasu cjelu povjest!Sve samo ratovi.Rat rat rat i samo rat!Uvjek se je mislilo da je to radi sloboda,bogatstva sigurnosti bla bla bla.Al istina je zapravo da i jedna i druga strana je izmanipulira od strane istih "ljudi"!Nas planet je otet od strane vanzemaljaca ili tak nekih entiteta!Koji se hrane ljudima!Hrane se na razne nacine,energetski (to je putem rata) i fizicki!Znaci kroz proslost smo uvjek slusali price o vampirima bla bla i to je danas ismijano!Ali kad malo razmislis,zasto bi neko izmislio takvo nesto cisto za zabavu?Iz kojeg razloga bi to neko izmislio?To je izmisljeno davno prica o vampirima,prije snimanja filmova i takvih sranja!Kad danas mozes malo mucnit glavom i vidit da sve ima smisla!Postoje!Samo se nekrecu fizicki u ovoj realnosti ko prije!Sada su u realnosti samo na politickim pozicijama i raznim pozicijama moci!Jel ti znas da oni imaju blagdane isto kad i mi?Tj.nasi blagdani su glupost,a istovrmeno se ti mocnici (reptili ili ti vampiri) skupljaju na raznim mjestima i imaju svoje rituale s ljudskim zrtvama!Pogledaj film Oci sirom zatvorene!Taj film ti govori o njihovim ritualima i obnavljanju krvne loze!Pogledaj film Davolji odvjetnik,nakraju filma otac od Kijanu Rivsa trazi od njega da izjebe svoju sestru i da mu da potomka!Nastavak krvne loze!Pogedaj kako su se u proslosti kraljevi zenili sa svojim sestrama i kad su dobili djete vec se je znalo za koga ce se zenit!Znas zasto je vazna krvna loza?Zato sto kako je to Icke objasnio,ta krv sadrzi "program" pomocu kojeg ti entiteti zaposjedaju nosioca "programa" i njime upravljaju!Zasto se u filmovima moze nac da neko kontrolira covjeka pomocu odredene izrecene rjeci i onda lik skakuce ko zombi i radi sta mu ovaj kaze i onda se publika smije do suza i kad neko kaze da to stvarno je moguce,kaze ti si lud!Ma pusti ga gledo je onaj film u kojem se to radi pa je zabrio!Gleda previse filmova!To i je zato da ti zabrijes da je to glupost al na tu foru ti povjeravas da je to nemoguce,cisto zato jel si vidio u filmu da to rade!U skoli nam je profesor iz povjesti kad ga je neki ucenik upito o Grofu Drakuli dali je on bio vampir,onda se je profesor nasmio i reko da prica o vampirima potice od tog Grofa Drakule kao da je bilo malo cudan i da su ga ljudi vidjeli kako izlazi nocu i da ubija ljude tj sise im krv!Cekaj malo,to je bilo prije vise stotina godina i svi na tu pricu kazu da su ljudi prije bili glupi!Ma da to je cista glupost,zabrijali su da lik pije krv ljudima!A zapravo je to i radio,jel on je bio jedan od nosioca "programa" i kada bi ga opsjeo entitet taj entitet bi se isao hranit!Jesi li ikad cuo za opsjednute ljude?Prave egzorciste kojima ovo nije smjesno.Ti ljudi mogu istjerat entiteta iz covjekova tjela al uz dosta poteskoca,sta mislis kako je lako tim entitetima zaposjednut covjeka koji nosi taj program koji sluzi za lakse spajanje i jos niko ga ni nepokusava istjerat van!Radi sta oce s njim!A kud nestane taj covjek,neznam!Kada je ubijen Gadafi,bila je ona slika u novinama dje lezi u lokvi krvi.I cjeli svjet je bio sretan sto je ubijen Gadafi!Ali nije ubijen gadafi,ubijen je covjek!Entitet je davno prije izasao iz Gadafija prije nego li su ga uhvatili,tako da je covjek napokon poco dolazit sebi i ovi ga uhvate,muce i ubiju!Zamisli to!Dogada se!
Pa ima smisla ovo o čemu govoriš. U Gadafija se vjerojatno nastanio demon koji je pobjegao iz njega kad je shvatio da više ne može manipulirati ljudima. E ali i to je pitanje. Možda je to bio njegov dvojnik tako da priča tu još nije u potpunosti gotova dok se ne iznesu konkretni dokazi o tome.
Inače, istina je da sav ovaj cirkus ima nekakve veze s demonima. Ne samo ovaj u politici nego i ovaj u svakodnevnom životu. Napada ljude oponašajući božji glas. Manipulira čak i ljudskim nagonima. Utječe i na čovjekovo prosuđivanje. Može navesti čovijeka na krivi put. Najviše manipulira onima koji nisu dovoljno obrazovani.

Primjerice osobe koje pate od šizofrenije su također izložene demonima. Osobno znam neke osobe koje su u potpunosti izgubile dodir sa stvarnošću jer su prodale dušu vragu. Takve osobe ne slušaju skoro nikoga. Oslanjaju se samo na glasove u svojoj glavi i završavaju u ludari. Ali uzalud i medicinska pomoć. Čini se da se to ne može izliječiti tabletama. Potrebne su baš alternativne metode.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 09:23   #796
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Vidim da neshvacas u kakvim smo govnima!Pogledaj nasu cjelu povjest!Sve samo ratovi.Rat rat rat i samo rat!Uvjek se je mislilo da je to radi sloboda,bogatstva sigurnosti bla bla bla.Al istina je zapravo da i jedna i druga strana je izmanipulira od strane istih "ljudi"!Nas planet je otet od strane vanzemaljaca ili tak nekih entiteta!Koji se hrane ljudima!Hrane se na razne nacine,energetski (to je putem rata) i fizicki!Znaci kroz proslost smo uvjek slusali price o vampirima bla bla i to je danas ismijano!Ali kad malo razmislis,zasto bi neko izmislio takvo nesto cisto za zabavu?Iz kojeg razloga bi to neko izmislio?To je izmisljeno davno prica o vampirima,prije snimanja filmova i takvih sranja!Kad danas mozes malo mucnit glavom i vidit da sve ima smisla!Postoje!Samo se nekrecu fizicki u ovoj realnosti ko prije!Sada su u realnosti samo na politickim pozicijama i raznim pozicijama moci!Jel ti znas da oni imaju blagdane isto kad i mi?Tj.nasi blagdani su glupost,a istovrmeno se ti mocnici (reptili ili ti vampiri) skupljaju na raznim mjestima i imaju svoje rituale s ljudskim zrtvama!Pogledaj film Oci sirom zatvorene!Taj film ti govori o njihovim ritualima i obnavljanju krvne loze!Pogledaj film Davolji odvjetnik,nakraju filma otac od Kijanu Rivsa trazi od njega da izjebe svoju sestru i da mu da potomka!Nastavak krvne loze!Pogedaj kako su se u proslosti kraljevi zenili sa svojim sestrama i kad su dobili djete vec se je znalo za koga ce se zenit!Znas zasto je vazna krvna loza?Zato sto kako je to Icke objasnio,ta krv sadrzi "program" pomocu kojeg ti entiteti zaposjedaju nosioca "programa" i njime upravljaju!Zasto se u filmovima moze nac da neko kontrolira covjeka pomocu odredene izrecene rjeci i onda lik skakuce ko zombi i radi sta mu ovaj kaze i onda se publika smije do suza i kad neko kaze da to stvarno je moguce,kaze ti si lud!Ma pusti ga gledo je onaj film u kojem se to radi pa je zabrio!Gleda previse filmova!To i je zato da ti zabrijes da je to glupost al na tu foru ti povjeravas da je to nemoguce,cisto zato jel si vidio u filmu da to rade!U skoli nam je profesor iz povjesti kad ga je neki ucenik upito o Grofu Drakuli dali je on bio vampir,onda se je profesor nasmio i reko da prica o vampirima potice od tog Grofa Drakule kao da je bilo malo cudan i da su ga ljudi vidjeli kako izlazi nocu i da ubija ljude tj sise im krv!Cekaj malo,to je bilo prije vise stotina godina i svi na tu pricu kazu da su ljudi prije bili glupi!Ma da to je cista glupost,zabrijali su da lik pije krv ljudima!A zapravo je to i radio,jel on je bio jedan od nosioca "programa" i kada bi ga opsjeo entitet taj entitet bi se isao hranit!Jesi li ikad cuo za opsjednute ljude?Prave egzorciste kojima ovo nije smjesno.Ti ljudi mogu istjerat entiteta iz covjekova tjela al uz dosta poteskoca,sta mislis kako je lako tim entitetima zaposjednut covjeka koji nosi taj program koji sluzi za lakse spajanje i jos niko ga ni nepokusava istjerat van!Radi sta oce s njim!A kud nestane taj covjek,neznam!Kada je ubijen Gadafi,bila je ona slika u novinama dje lezi u lokvi krvi.I cjeli svjet je bio sretan sto je ubijen Gadafi!Ali nije ubijen gadafi,ubijen je covjek!Entitet je davno prije izasao iz Gadafija prije nego li su ga uhvatili,tako da je covjek napokon poco dolazit sebi i ovi ga uhvate,muce i ubiju!Zamisli to!Dogada se!
Ovo je tako dobro da ću to morati pokazati nekom
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 12:19   #797
Quote:
Scythe kaže: Pogledaj post
Ovo je tako dobro da ću to morati pokazati nekom
Prvo pogledaj filmove koje sam naveo!Al to je samo mali arsenal filmova koji govori o tome!Pa se onda cerekaj kolko hoces!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 10:11   #798
Počinje zadnja faza NWO

Privatna policija i zatim vojska...

http://www.bankamagazine.hr/default....s&ItemID=76459
DaVinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 11:31   #799
Quote:
DaVinci kaže: Pogledaj post
Privatna policija i zatim vojska...

http://www.bankamagazine.hr/default....s&ItemID=76459
Nažalost ovo je budućnost. Amerikanci ionako u Iraku već imaju privatnu vojsku korporacije Blackwater koja je još prije par godina tamo brojala više vojnika od američke vojske. U Americi se privatiziraju svi zatvori a vojska je ionako već pod kontrolom par korporacija.

Sumrak civilizacije prema kojoj je Orwellova 1984-ta dječji crtić.

Ne bih se čudio da se ovako nešto desi i kod nas za par godina. Plan je vrlo jednostavan, otjerati nas u ekonomsku katastrofu (već dobrano u procesu) a onda dođe neki pametnjaković i kaže kako je policija i vojska previše za naš buđet i kako bi bilo dobro to privatizirati i "spasiti" ekonomiju.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 12:02   #800
Gadno gadno!Jucer sam bas bio malo vani i tak gledam ljude i te njihove zivote i mislim si pa oni ni nisu svjesni sta se dogada,sta ce ih uskoro strefit!Bas mi ih je zao.Ja cu se vec nosit s time na svoj nacin,a kak ce oni jbte?
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.