Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2007., 15:50   #41
Quote:
Profesor. kaže: Pogledaj post
Evo kao da me čita i sluša Tomić je danas u Jutarnjem napisao solidan članak

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-20...adina,70073.jl

Trebao sam prije pokrenuti ovu temu
Danas opet ispodprosječno
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 18:22   #42
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
Ništa, samo sam konstatirao da mi se Tomić gadi...
Očito od njega očekuješ "nešto više" nego što je realno. Ako kažeš da je talentiran i zna pisati, ali ostalo ti se ne sviđa, očito je da si htio nešto više od onoga što ti je mogao ili htio pružiti. Pokušaj ga samo čitati
split555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 19:32   #43
Quote:
split555 kaže: Pogledaj post
Očito od njega očekuješ "nešto više" nego što je realno. Ako kažeš da je talentiran i zna pisati, ali ostalo ti se ne sviđa, očito je da si htio nešto više od onoga što ti je mogao ili htio pružiti. Pokušaj ga samo čitati
Šta reć na ovo, svakome sa zrncem zdravog razuma je jasno da je moguće o nekom imat loše mišljenje ali istovremno mu ne odricat talent... tebi igleda nije, što me navodi na pomisao da si ti prilično ograničena osoba
carson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:58   #44
Quote:
carson kaže: Pogledaj post
Šta reć na ovo, svakome sa zrncem zdravog razuma je jasno da je moguće o nekom imat loše mišljenje ali istovremno mu ne odricat talent... tebi igleda nije, što me navodi na pomisao da si ti prilično ograničena osoba
Ovo je tvoja rečenica o osobi koja je profesionalni novinar i pisac: "Eto da ne ispadne sve crno samo da dodam da je Tomić talentiran tip, ima stila i pisanje mu dobro ide... sve ostalo "

Dakle, za čovjeka kojemu je profesija pisanje kažeš da je talentiran i da mu "pisanje dobro ide", ali "sve ostalo" ti se ne sviđa. Znači da si od njega očekivao nešto više, pa si dobio košaricu. Ili nisi shvatio da je novinar i pisac, pa te razočarala činjenica da još uvijek nije odigrao nijednu dobru nogometnu utakmicu. Usput, ne očekujem da uzrok svojega razočaranja Tomićem dijeliš s ostalim forumašima, slutim da je nešto intimne naravi
split555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:04   #45
Quote:
split555 kaže: Pogledaj post
Dakle, za čovjeka kojemu je profesija pisanje kažeš da je talentiran i da mu "pisanje dobro ide", ali "sve ostalo" ti se ne sviđa. Znači da si od njega očekivao nešto više, pa si dobio košaricu. Ili nisi shvatio da je novinar i pisac, pa te razočarala činjenica da još uvijek nije odigrao nijednu dobru nogometnu utakmicu. Usput, ne očekujem da uzrok svojega razočaranja Tomićem dijeliš s ostalim forumašima, slutim da je nešto intimne naravi
Zanimljiva teorija
carson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 11:09   #46
Tomic je odlican pisac i osoba s vrlo pozitivnim stavovima oko svega. Ima seosko zaledje kakvo ima i moja obitelj pa vrlo dobro znam koliko je toga sto on pise o ljudima sa sela iz imotske krajine potpuna istina. On o ljudima iz svog zavicaja nikada ne pise zlobno, vec na saljiv nacin istice neke njihove vrlo glupe obicaje i uvjerenja. Alo netko misli da Tomic vrijedja Crkvu time sto ismijava ljude koji idu u Prolozac gledati Gospino ukazanje na zamagljenom prozoru, samo neka zna da takvog "odvjetnika" Crkva i ne treba.
A i finis ovotjedne kolumne je u stilu - a sada dosta o tome, stigla mi je pizza.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:05   #47
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
A tko je bolji kolumnist od Ante Tomića u Hrvatskoj?
Malo kasnim, ali... Mislim da je to Veselko Tenžera.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 12:45   #48
O Tomiću, kao i obično od mene, sve najbolje. Priznajem, ovo sam propustila.

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-20...adina,70073.jl

Genijalno!!!!!
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 14:09   #49
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
O Tomiću, kao i obično od mene, sve najbolje. Priznajem, ovo sam propustila.

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-20...adina,70073.jl

Genijalno!!!!!
Hm...vrlo dobro. Posebno redak "I meni bi bila cast da me upucaju Suskovim pistoljem"
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 12:26   #50
Tomić je pravi pametnjaković, nekad izvrsno oslika stvar ali bome nekad mi i digne tlak na tisuću.

Inače ostala mi je u sjećanju situacija kad je oholo i zlobno popljuvao Niku Kranjčara dok je ovaj tražio inozemni angažman. Nešto kao on u Englesku može samo ići prati suđe i raznositi pizze i sl - baš ga je temeljito oprao.

Nakon te kolumne nije prošlo niti desetak dana Niko fino potpisa ugovor sa Portsmuth-om za fine novce. Još je samo nedostajalo da svoj prvi gol posveti svom vjernom fanu Anti Tomiću.

Tako to bude kad misliš da se u baš sve kužiš i oćeš bit svakom loncu poklopac
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:40   #51
Quote:
Blackadder kaže: Pogledaj post
Malo kasnim, ali... Mislim da je to Veselko Tenžera.
Hm, žao mi je što mi je dopala ta teška zadaća... da ti... baš ja kažem... nadam se... eto... nadam se da ćeš se znati nositi s tim... ali Tenžera je... umro
split555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 15:41   #52
Pročitajte onu od 22.04. - Dobra vijest iz Cardiffa i promijenit ćete mišljenje.
Genijalno!
mike1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 15:52   #53
Quote:
tabula_rasa kaže: Pogledaj post
istina tomic je debil, ali nemožeš čestitati zvijezdama koje su napunile maksimir, jer u dobrotvorne svrhe je otišla lova gledatelja, dakle malog čovjeka. pitam se koliko su zvijezde odvojile za takvu akciju, ako uopće i jesu.
Zvijezde su odvojile svoj honorar, tj nastupale su besplatno, kuzis ?
Purgal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:32   #54
Quote:
mike1 kaže: Pogledaj post
Pročitajte onu od 22.04. - Dobra vijest iz Cardiffa i promijenit ćete mišljenje.
Genijalno!
Donekle se mogu složiti ! Kolumna je zaista dobra, ali Vlatko Marković je svojim Cardiffskim "uspjehom" (ravno 0 glasova) zaista priredio pravu gozbu za svakog sklonog satiri !
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 10:45   #55
Quote:
mike1 kaže: Pogledaj post
Pročitajte onu od 22.04. - Dobra vijest iz Cardiffa i promijenit ćete mišljenje.
Genijalno!
je, nasmijala me ta kolumna
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 19:31   #56
Ma kakva stvaralačka kriza, pročitajte ovo:

http://www.jutarnji.hr/jutarnji2/cla...,28,,110417.jl

Kakva legenda
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 00:16   #57
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Ma kakva stvaralačka kriza, pročitajte ovo:

http://www.jutarnji.hr/jutarnji2/cla...,28,,110417.jl

Kakva legenda
Znao je Tomić bit i puno bolji...iako je zgodno ovo. Ja bih ipak rekao da kriza, barem donekle, još traje.
__________________
lundov parkić
lund is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 01:12   #58
Ono kad su ona dvojica kamiondžija pila likvi u launđ baru na Hvaru mu je ipak bilo besmrtno.
__________________
Drink coffee: do stupid things faster with more energy!
*Fay* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 01:31   #59
Quote:
*Fay* kaže: Pogledaj post
Ono kad su ona dvojica kamiondžija pila likvi u launđ baru na Hvaru mu je ipak bilo besmrtno.
Meni je fantastična bila ona njegova brza reakcija na suludi zahtjev nekih jezikoslovaca da se kažnjava "pogrešna" upotreba jezika. A Tomić odgovorio tekstom o jakim policijskim snagama koje hapse tipa koji je godinama suprugu zlostavljao neispravnom upotrebom akuzativa
__________________
lundov parkić
lund is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 08:53   #60
Quote:
lund kaže: Pogledaj post
Znao je Tomić bit i puno bolji...iako je zgodno ovo. Ja bih ipak rekao da kriza, barem donekle, još traje.
meni je ovaj tekst bio bas onako bezveze, pravi pokazatelj kako se kolumnisti potrose.
__________________
It's like a finger pointing at the moon. Don't look at the finger, or you will miss all that heavenly glory.
rompepe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.