Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2017., 00:55   #1821
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Blizanci kao frendovi su jako dobri,zive i umiru za ekipu, kao i vodenjaci.

Via Tapatalk
Prije bih rekla za provod i kave.
Ovo ostalo nikako.
Riba je pravi frend.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 19:13   #1822
Kad smo kod riba...

mm je riba, podznak škorpion, venera u vodenjaku
ja sam blizanac, podznak djevica, venera u raku

bilo je žuljavo na početku, ali uz obostrane kompromise proslavili smo 4. stabilnu godinu braka <3
65432 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:53   #1823
Imam jednu zaista dobru vijest vezanu uz Blizance.

Moj daljnji rođak koji me posjećivao dok sam se školovao u specijalnoj školi; i dok me nitko od bliže rodbine nije tamo posječivao... je Blizanac po horoskopu. I sušta je suprotnost u odnosu na osobnost moje mame. On ima trgovinu a za bit poduzetnik moraš bit or-ga-ni-zi-ran. Moraš biti i puno više toga, ali eto, ova mi osobina; - točnije rečeno, nedostatak iste; jako upada u oči kad su Blizanci u pitanju.

Ja već dugo znam da mu je danas rođendan, ali jednostavno nije mi mozak kliknuo da je on Blizanac. Mobitel me predvečer svake godine na današnji datm podsjeti da mu ga čestitam.

Kad sam danas otišao u trgovinu kod njega, počastio me i rekao da mu je rođendan. Bilo mi je neugodno jer mu se sam nisam sjetio čestitati, jer me mobitel treba podsjećati na to.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 03:09   #1824
bjezat od blizanaca sto dalje
nepouzdani
samozivi
za vezu NULA
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 03:36   #1825
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Imam jednu zaista dobru vijest vezanu uz Blizance.

Moj daljnji rođak koji me posjećivao dok sam se školovao u specijalnoj školi; i dok me nitko od bliže rodbine nije tamo posječivao... je Blizanac po horoskopu. I sušta je suprotnost u odnosu na osobnost moje mame. On ima trgovinu a za bit poduzetnik moraš bit or-ga-ni-zi-ran. Moraš biti i puno više toga, ali eto, ova mi osobina; - točnije rečeno, nedostatak iste; jako upada u oči kad su Blizanci u pitanju.

Ja već dugo znam da mu je danas rođendan, ali jednostavno nije mi mozak kliknuo da je on Blizanac. Mobitel me predvečer svake godine na današnji datm podsjeti da mu ga čestitam.

Kad sam danas otišao u trgovinu kod njega, počastio me i rekao da mu je rođendan. Bilo mi je neugodno jer mu se sam nisam sjetio čestitati, jer me mobitel treba podsjećati na to.
O men, što ovo volim, predobro štivo... bio jednom jedan rođak i bio ja u školi i barem je on bio fer pa me posjećivao kad već roditelji nisu našli vremena za mene ()

(al svima nam bilo isto, ni moji za mene nisu imali vremena)

Za blizance pričaju zafrkanti su li-la, al gle znadu biti jedni od naj prijatelja i to upravo kad zagusti i kad drugi okrenu leđa.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:34   #1826
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Imam jednu zaista dobru vijest vezanu uz Blizance.

Moj daljnji rođak koji me posjećivao dok sam se školovao u specijalnoj školi; i dok me nitko od bliže rodbine nije tamo posječivao... je Blizanac po horoskopu. I sušta je suprotnost u odnosu na osobnost moje mame.
Eto, stignu blizanci na mjesta za koji drugi nemaju vremena, ni volje. Zato se nemoj ljutiti na blizanku kad ode na krstitke za koje smatraš da nema ni vremena, ni novca i ponaša se kao da nema problema. Nije lako znati što je ispravno, a što nije.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:43   #1827
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Eto, stignu blizanci na mjesta za koji drugi nemaju vremena, ni volje. Zato se nemoj ljutiti na blizanku kad ode na krstitke za koje smatraš da nema ni vremena, ni novca i ponaša se kao da nema problema. Nije lako znati što je ispravno, a što nije.
Ma što se mene tiče, nek ona odlazi čim više i kudagod hoće. Ne zato da bih ja uživao sam u kući, nego čisto radi nje, da se ne mora brinuti toliko o meni i široj obitelji. Ali skurit po 200 kuna na odlazak prvopričesnicima... to nikad neću shvatit, ni odobrit. Duša me boli radi tih novaca. Jer nismo išli jednom nego kod dva prvopričesnika. Mislim da je u tako mladim godinama dripcima sasvim dovoljno i velikodušno dati pedeset kuna.

Još smo imali izdatke za dvoje svatove i uskoro ćemo imati izdatke za još jedne.

A muku mučimo kako ćemo si nabaviti dovoljno drva za prezimit.

Pa ja se uopće ne sjećam je li itko meni, bratu i sestrama davao tolike novce kad smo bili prvopričesnici.

Još sam bio presretan ako sam mogao na vrijeme i s vrlo dobrim uspjehom naštrebat sve one molitve; i tako izbječi ukor roditelja zbog neuspjeha. Tada su kriteriji za prolazak na vjeronaučnim ispitima bili puno stroži.

A pretpostavljam da ovo vrijedi za sve generacije rođene šezdesetih, sedamdesetih i osamdesetih godina.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 11.06.2017. at 12:01.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:55   #1828
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
bjezat od blizanaca sto dalje
nepouzdani
samozivi
za vezu NULA
dobro, a što bježat ?
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 15:38   #1829
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
bjezat od blizanaca sto dalje
nepouzdani
samozivi
za vezu NULA
Za vezu je potrebno dvoje.
Ponekad malo i sebe zapitati o nekim stvarima.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 02:00   #1830
Ja sam blizančica u podznaku škorpion...hm

Izrazito društvena, komunikativna, sve me zanima.

Negdje na početku sam pročitala da kada blizanac zavoli onda zaista zavoli i to mogu potvrditi po sebi. Isto potvrđujem da smo djetinje naivni i jako ranjivi.

Padam na likove sa dobrom šprehom (uf koumnikacija mi je jako bitna - samo da mi je jako zanimljiv i da postoji igra riječima). Rekla bih da sam i podosta razmažena i obožavam kada imam extra puno pažnje suprotnog spola (preveć tražim)

Ono što ubija je analiziranje svega - napravimo kao u svojoj glavi ali i u glavi drugih ljudi :-)
EternityZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:28   #1831
Quote:
EternityZG kaže: Pogledaj post
Ja sam blizančica u podznaku škorpion...hm

Izrazito društvena, komunikativna, sve me zanima.

Negdje na početku sam pročitala da kada blizanac zavoli onda zaista zavoli i to mogu potvrditi po sebi. Isto potvrđujem da smo djetinje naivni i jako ranjivi.

Padam na likove sa dobrom šprehom (uf koumnikacija mi je jako bitna - samo da mi je jako zanimljiv i da postoji igra riječima). Rekla bih da sam i podosta razmažena i obožavam kada imam extra puno pažnje suprotnog spola (preveć tražim)

Ono što ubija je analiziranje svega - napravimo kao u svojoj glavi ali i u glavi drugih ljudi :-)
bok sister

topik malo zamro, ami tako zanimljivi
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:05   #1832
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
bok sister

topik malo zamro, ami tako zanimljivi
Mora da je to ovo zimsko vrijeme - nije još došlo naše
EternityZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:23   #1833
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
topik malo zamro, ami tako zanimljivi
I topic o Jarcima je zamro. A mi Jarci smo još zanimljiviji.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:48   #1834
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
I topic o Jarcima je zamro. A mi Jarci smo još zanimljiviji.
Da, baš se zanimljivost i zabava veže uz jarčeve.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:10   #1835
Helou ljudi, evo da podijelim svoje iskustvo.
Ja sam riba/djevica i obozavam blizance! Mama mi je blizanac, najbolja prijateljica, najbolji prijatelj(njezin brat) i moj partner/decko kako hocete. Vec 8 godina od toga 4 zajednickog zivota i to vani, znaci nema trcanja nazad kod staraca za svaku sitnicu.
Ne znam zasto sam cijeli zivot okruzena blizancima, valjda od njih moram nesto nauciti. Po svim horoskopima ikad ne bi se trebali nikako slagati, al eto 😊
Najvise od svega kod njih volim sto me prihvacaju kakva jesam, a to znaci potpuno drugcija od njih. Ne znam najbolje izraziti osjecaje pa mi treba neko vrijeme da se slegne situacija, pa tek onda mogu razgovarati, dok blizanci s druge strane sve lako verbaliziraju. I to je njima sasvim oke i prihvatljivo. Za svaku moju dramu oni vide rijesenje i toliko sam zahvalna na tome. Komentar je uvijek:da i? Kao da je to tebi problem, zasto ne probas to i to?
Uvijek su iskreni, nekad malo i prebrutalno, bez takta, ali s godinama sam se navikla na to. S druge strane kako sam jako needy i trebam puuuno podrske i ohrabrivanja, nikad nisam bila zakinuta od bilo koga od njih.
Moj decko me je mjesecima zvao na cuge i zapeo za mene, ja ga nisam uopce dozivljavala, sve dok nisam skuzila koliko je zapravo zanimljiv.
Slobodno mogu reci da mi skida zvijezde s neba. Cvijece bez razloga kava u krevet i slicno. Ali me zato i poziva na red kad je potrebno.
Jedino znam da ga zivcira kad se vjesam po njemu i cmacem ga jer sam takva hahah ali prezivi jadan sta ce.
Bas vidim puno slicnosti kod svih 4ero i ne bi ih mijenjala ni za sta na ovom svijetu!
Rory_2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:40   #1836
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
I topic o Jarcima je zamro. A mi Jarci smo još zanimljiviji.
Da ga dignemo?

Navodno sam jarac u podznaku
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 22:37   #1837
Quote:
Rory_2102 kaže: Pogledaj post
Helou ljudi, evo da podijelim svoje iskustvo.
Ja sam riba/djevica i obozavam blizance! Mama mi je blizanac, najbolja prijateljica, najbolji prijatelj(njezin brat) i moj partner/decko kako hocete. Vec 8 godina od toga 4 zajednickog zivota i to vani, znaci nema trcanja nazad kod staraca za svaku sitnicu.
Ne znam zasto sam cijeli zivot okruzena blizancima, valjda od njih moram nesto nauciti. Po svim horoskopima ikad ne bi se trebali nikako slagati, al eto 😊
Najvise od svega kod njih volim sto me prihvacaju kakva jesam, a to znaci potpuno drugcija od njih. Ne znam najbolje izraziti osjecaje pa mi treba neko vrijeme da se slegne situacija, pa tek onda mogu razgovarati, dok blizanci s druge strane sve lako verbaliziraju. I to je njima sasvim oke i prihvatljivo. Za svaku moju dramu oni vide rijesenje i toliko sam zahvalna na tome. Komentar je uvijek:da i? Kao da je to tebi problem, zasto ne probas to i to?
Uvijek su iskreni, nekad malo i prebrutalno, bez takta, ali s godinama sam se navikla na to. S druge strane kako sam jako needy i trebam puuuno podrske i ohrabrivanja, nikad nisam bila zakinuta od bilo koga od njih.
Moj decko me je mjesecima zvao na cuge i zapeo za mene, ja ga nisam uopce dozivljavala, sve dok nisam skuzila koliko je zapravo zanimljiv.
Slobodno mogu reci da mi skida zvijezde s neba. Cvijece bez razloga kava u krevet i slicno. Ali me zato i poziva na red kad je potrebno.
Jedino znam da ga zivcira kad se vjesam po njemu i cmacem ga jer sam takva hahah ali prezivi jadan sta ce.
Bas vidim puno slicnosti kod svih 4ero i ne bi ih mijenjala ni za sta na ovom svijetu!
Bas zanimljivo
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2018., 23:56   #1838
upoznala sam jednog muškarca blizanca koji mi je totalna enigma. znači, to je valjda jedini znak za kojeg sam do sada mogla garantirati da je najkomunikativniji znak zodijaka, kad ono, ovaj blizanac šuti ko zaliven, a i kada ga nešto pitaš kaže sve vrlo ukratko i ne ide u detalje.

pomalo je introvertan čak i čini mi se da teže komunicira sa ženama. nikad ništa ne pita, ne zna zaopočeti razgovor, nema baš neki smisao za humor. sve ne vjerujem da je blizanac u horoskopu. još je nevjerojatnije što je jako zgodan pa ne mogu nikako povezati taj njegov karatkter i izgled.

Poznajete li takvog muškarca blizanca?
__________________
“A high degree of intellect tends to make a man unsocial.”

— Arthur Schopenhauer
free.thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2018., 10:24   #1839
Quote:
free.thinker kaže: Pogledaj post
upoznala sam jednog muškarca blizanca koji mi je totalna enigma. znači, to je valjda jedini znak za kojeg sam do sada mogla garantirati da je najkomunikativniji znak zodijaka, kad ono, ovaj blizanac šuti ko zaliven, a i kada ga nešto pitaš kaže sve vrlo ukratko i ne ide u detalje.

pomalo je introvertan čak i čini mi se da teže komunicira sa ženama. nikad ništa ne pita, ne zna zaopočeti razgovor, nema baš neki smisao za humor. sve ne vjerujem da je blizanac u horoskopu. još je nevjerojatnije što je jako zgodan pa ne mogu nikako povezati taj njegov karatkter i izgled.

Poznajete li takvog muškarca blizanca?
nema taj puno blizanca u natalnoj karti
možda je prevladala voda-zemlja ,a sunce osamljeno u blizancu

svi blizanci koje znam (a i ja ) mogu pričati i pričati i pričati
pogotovo sam skužila oni koji su kombinacija sa lavom,majketi to ne umukne nikad
i osobno ne volim ljude koji su mutavi ,to mi je odbojno
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2018., 15:47   #1840
istina! ali zato i volim blizance jer s njima nikad nije dosadno.

ovaj blizanac je fkt iznimka.
__________________
“A high degree of intellect tends to make a man unsocial.”

— Arthur Schopenhauer
free.thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.