Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2009., 03:01   #1041
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...ru-u1213362012
pallavolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 09:18   #1042
Quote:
pallavolo kaže: Pogledaj post
sve bi bilo tako jednostavno...ali baci oko na ćitavu sliku pa komentiraj ako ti nije mrsko
nemoj se ljutiti, ali mrsko mi je. mogu napisati razmišljanja o planetima u određenoj kući ili znaku, ali u principu ne volim gledati tuđe karte jer nisam astrolog.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 10:54   #1043
aha ok pa i dosta si rekla ...hvala
pallavolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 01:43   #1044
jesu ribe nesigurne kao i rakovi ili ipak imaju više samopouzdanja?
pogotovo me zanima za muške ribe.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 10:39   #1045
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
jesu ribe nesigurne kao i rakovi ili ipak imaju više samopouzdanja?
pogotovo me zanima za muške ribe.
Ovisi,znam tri tipa (kod muških,ipak je Sunce izraženije kod muških negoli kod žena): jedni su ultraotvoreni i samopouzdani,pomisliš kako su stvoreni za stage ili veliki ekran (ali romantični),drugi izigravaju neke agresivce (a prema curama su nježni) jer se boje da će izgledati kao plačipi...,a ponosni kakvi jesu,ne žele da drugi znaju za njihovu soft side,a treći su gori od Rakova (ne smiješ mu krivu riječ reći ili pogledati drugoga,uvrijede se) i,da,stalno im je potrebna potvrda i potpora.
Ma simpa su u svakome slučaju.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 13:33   #1046
hvala znashtikosam
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 13:35   #1047
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
hvala znashtikosam
Lako ti je saznat mu datum rođenja pa vidi gdje su mu ostale planetice.
To o mnogočemu zavisi, iako u principu jesu nesigurni...
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 14:50   #1048
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
Lako ti je saznat mu datum rođenja pa vidi gdje su mu ostale planetice.
To o mnogočemu zavisi, iako u principu jesu nesigurni...
Eh,da,to naravno. Ali,nevjerojatno nešto,koja je to kemija između Djevice i Ribe, ajme. Meni je ovaj moj bio tako zgodan jer je bio nekako tajnovit, kuler,zna sve o svemu,djeluje kao da ima masu samopouzdanja. A ja sam njemu išla na živce,eh,a kad me skužio,nije se htio odlijepiti.
I super su...ovaj,indoor activities (sometimes outdoor if you're gutsy enough).
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 14:52   #1049
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
hvala znashtikosam
Moja topla preporuka za vezu s Ripcem,ali jedino ako možeš ubiti brutalnu iskrenost. Mi ti to ne volimo.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 15:03   #1050
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Moja topla preporuka za vezu s Ripcem,ali jedino ako možeš ubiti brutalnu iskrenost. Mi ti to ne volimo.
Eh ovo jedino malo, to zavisi opet kažem, evo mene ako jednom slažeš makar samo za sitnicu, nema, nestaješ, ode povjerenje.
Ali naravno pokušaj ne biti brutalna.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 15:14   #1051
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
Eh ovo jedino malo, to zavisi opet kažem, evo mene ako jednom slažeš makar samo za sitnicu, nema, nestaješ, ode povjerenje.
Ali naravno pokušaj ne biti brutalna.
Ma da,ali neke stvari je bolje prešutjeti. Ili ublažiti. Ili nešt.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 17:31   #1052
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
Lako ti je saznat mu datum rođenja pa vidi gdje su mu ostale planetice.
To o mnogočemu zavisi, iako u principu jesu nesigurni...
znam mu ja datum rođenja,to je onaj što sam ga već bila spominjala,ali neće ništa biti između nas,to ja sada anliziram punom parom zašto nije uspjelo između nas.
znam da sam ja jako nesigurna,pa se mislim ako je i on nesiguran, nije ni čudo da se ništa nije ni dogodilo.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 17:37   #1053
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Eh,da,to naravno. Ali,nevjerojatno nešto,koja je to kemija između Djevice i Ribe, ajme. Meni je ovaj moj bio tako zgodan jer je bio nekako tajnovit, kuler,zna sve o svemu,djeluje kao da ima masu samopouzdanja. A ja sam njemu išla na živce,eh,a kad me skužio,nije se htio odlijepiti.
I super su...ovaj,indoor activities (sometimes outdoor if you're gutsy enough).
da kemija je nevjerovatna
i meni je ovaj prezgodan,čak mislim da mi se nikada prije u životu nije svidio neki toliko zgodan frajer (inače se zaljubljujem u frajere prosječnog ili ispodprosječnog izgleda,ne znam zašto je to tako,valjda podsvjesno mislim da su manje šanse da će me takav povrijediti,iako naravno to ne mora biti tako).

samo čini mi se da bi muškim ribama možda ipak više odgovarala neka poduzetnija i snažnija partnerica od djevice.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 17:50   #1054
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
samo čini mi se da bi muškim ribama možda ipak više odgovarala neka poduzetnija i snažnija partnerica od djevice.
Ne mora znaciti, to odlucuju njegovi Venera i Mjesec .
Taj tvoj, ja i neki treci, peti i deseti ribac "trzamo" na razlicite vrste partnerki
a zajednicko nam je ta neka urodjena nesigurnost i manje-vise manjak
samopouzdanja kojeg su i ostali spomenuli.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 17:56   #1055
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
da kemija je nevjerovatna
i meni je ovaj prezgodan,čak mislim da mi se nikada prije u životu nije svidio neki toliko zgodan frajer (inače se zaljubljujem u frajere prosječnog ili ispodprosječnog izgleda,ne znam zašto je to tako,valjda podsvjesno mislim da su manje šanse da će me takav povrijediti,iako naravno to ne mora biti tako).

samo čini mi se da bi muškim ribama možda ipak više odgovarala neka poduzetnija i snažnija partnerica od djevice.
Ma,dobro se kaže: ˝Nitko ne zna što se dešava između dvoje ljudi.˝ Ne možeš ni pretpostavljati,vi znate zašto nije išlo.
Vi ste meni dragi (u pravilu) jer ste ziher i full topli (kad netko ekšli ima strpljenja gnjaviti vas dok se ne otvorite,ali nisam ja sigurna da imam toliko živaca.
A (neću generalizirati iako se uhvatim kako to jako često radim ),većina Riba koje ja znam su uvredljive (u smislu da se ih lako možeš povrijediti . Kažeš im: ˝To i to je krasno.˝ i prevrte si neki film u glavi: ˝Aha,to znači da ja nisam?˝ A uopće nisi mislio na to.
Treba to moći izdržati.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 18:02   #1056
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Ne mora znaciti, to odlucuju njegovi Venera i Mjesec .
Taj tvoj, ja i neki treci, peti i deseti ribac "trzamo" na razlicite vrste partnerki
a zajednicko nam je ta neka urodjena nesigurnost i manje-vise manjak
samopouzdanja kojeg su i ostali spomenuli.
da znam,njemu je mjesec u biku,a venera u ribama.
nego nekako sam dobila dojam općenito za vodene znakove,ne samo za ribe,da više vole snažnije partnerice.
npr.sjećam se kada mi se nekada davno sviđao jedan škorpion,pa onda poslije jedan rak, da sam im se jako sviđala kada sam glumila da imam samopouzdanja i ponašala se samouvjereno.
takav je i ovaj ribac,sretan je kada prva počinjem razgovor s njim,kada mu se nasmiješim i slično,čini mi se da ribe vole kada druga strana preuzima inicijativu.
ali vjerovatno svi frajeri vole ženske koje imaju samopouzdanja.
kad sam ja užasno nesigurna i teško mi je glumiti da sam samouvjerena kad nisam.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 23:05   #1057
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
samo čini mi se da bi muškim ribama možda ipak više odgovarala neka poduzetnija i snažnija partnerica od djevice.
ja sam riba i živo mi se jebe za snažne žene, hoću neku nježnu i ženstvenu
__________________
this is the dawning of the age of aquarious
kaktus-car is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 19:27   #1058
Kako bi se slagali JA blizanac/devica i ONA riba/riba

Rodjen sam 09.06.1986 u 11:50 Beograd
Venera u Raku,Mesec u Raku, Jupiter u Ribama
Bravinho22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 21:40   #1059
Quote:
kaktus-car kaže: Pogledaj post
ja sam riba i živo mi se jebe za snažne žene, hoću neku nježnu i ženstvenu
Hajde da je netko i to napokon rekao.
Ripci neće ˝muškarače˝ (),nego stabilne žene sa smislom za realnost koje su,gle čuda,u isto vrijeme i nježne i osjećajne.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 10:38   #1060
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Hajde da je netko i to napokon rekao.
Ripci neće ˝muškarače˝ (),nego stabilne žene sa smislom za realnost koje su,gle čuda,u isto vrijeme i nježne i osjećajne.
za ribe partner mora imati puno puno energije zato nas nitko neće
__________________
this is the dawning of the age of aquarious
kaktus-car is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.