Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2008., 21:32   #1181
Quote:
ista kaže: Pogledaj post
To cenim . A i podznak ti je dosta pomogao oko fakulteta.

Nego mi nešto upada u oči kod Vage u 9. polju. Neka me neko ispravi ako grešim, pošto sam primetila određeni obrazac na ograničenom broju ispitanika .

Pomenula sam druga koji nije završio fakultet. Deveto polje mu počinje u Vagi, završava se u Škorpiji. Drugi drug ima Sunce, Merkur, Jupiter i Pluton u konjunkciji u Vagi u 9 . I Saturn je u Vagi u istom polju. Dečko je nenormalno lep , i jako inteligentan, ali neće pa neće da završi fakultet. I on je promenio tri komada, od ovog poslednjeg nije odustao, ali je tek na početku a ima podosta godina . Meni 9. počinje u Vagi, završava u Škorpiji, ali sam završila pre roka, i otišla sam fakultet, ali pošto sam završila prvi. Meni se čini da je to ta Vaga koja voli putovanja, pa makar po fakultetima . Ali ne znam šta je npr. kod mene uticalo da uopšte završim fakultet . Dupli Jarac nije, jer je i taj prvi drug dupli Jarac, ali nema stelijum u Jarcu, možda je to .

Ista, thanks, ma naravno Djevica na Asc rodjena streberka .

Ovoga sto ima buckuris u 9 polju (salim se, stelijum) mozda upravo to smeta, jer je um razvucen na previse stvari, a istrajnost, prema mojim iskustvima, nije osobina Vage.
Saturn koci oblast u kojoj se nadje i najveci broj klijenata sa Saturnom u 9. polju su se ili namucili da zavrse faks ili ga nisu zavrsili nikako (ovih drugih je vise), jer se suvise prepreka naslo na putu.
Eoja is offline  
Old 31.10.2008., 17:44   #1182
Neka meni netko pogleda općenito vezano uz karijeru http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...4w-u1225032630
Hvala
branimir7 is offline  
Old 31.10.2008., 20:38   #1183
Smile

danci1980, evo tvoje natalne karte - http://i36.tinypic.com/15dxk4h.gif Nadam se da ce poceti da ucis engleski
papavero is offline  
Old 01.11.2008., 13:33   #1184
trebam pomoć nekoga ko se kuži u astrologiju?

trebam pomoć
vezano uz moj znak
zanimaju me osnovne karakteristike
podznak
koja sam kuća
da li samu saturnu,uranu,jupiteru ili u nekom drugom???????
please
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.

Zadnje uređivanje Saradonija : 01.11.2008. at 13:49.
leptirica020 is offline  
Old 01.11.2008., 13:51   #1185
Quote:
leptirica020 kaže: Pogledaj post
trebam pomoć nekoga ko se kuži u astrologiju?

trebam pomoć
vezano uz moj znak
zanimaju me osnovne karakteristike
podznak
koja sam kuća
da li samu saturnu,uranu,jupiteru ili u nekom drugom???????
please
da bi saznala svoj podznak, smještaj ostalih planeta itd. natalnu kartu možeš napraviti na www.astro.com, Free charts
Saradonija is offline  
Old 01.11.2008., 13:54   #1186
pa danči će govoriti ovdje vidim dva jezika, al nije mi to engleski, engleski je tek kasnije, ovdje mi više ovo djeluje kao francuski i još jedan ali ne znam koji.

njegov merkur je iznimno jak no retrogradnost se mora potrošiti i negdje sa nekih 30-ak godina mentalni potencijal raste.

samo njega okolina dosta koči.
Suspirium is offline  
Old 01.11.2008., 13:59   #1187
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pa danči će govoriti ovdje vidim dva jezika, al nije mi to engleski, engleski je tek kasnije, ovdje mi više ovo djeluje kao francuski i još jedan ali ne znam koji.

njegov merkur je iznimno jak no retrogradnost se mora potrošiti i negdje sa nekih 30-ak godina mentalni potencijal raste.

samo njega okolina dosta koči.
dakle, dal da ovo obrišem ili da ti dam još jednu šansu...Suspirium...

'pa danči će govoriti ovdje vidim dva jezika, al nije mi to engleski, engleski je tek kasnije, ovdje mi više ovo djeluje kao francuski i još jedan ali ne znam koji.' - ovo si vidio u tarotu ili kristalnoj kugli ili je proradila tvoja vidovitost...ili ako si pogledao natalnu kartu od danči, budi ljubazan pa objasni gdje i kako si to vidio....
I nemoj se odmah naljutit....
Saradonija is offline  
Old 01.11.2008., 14:25   #1188
pa vrlo jednostavno Saradonija ako ti to ne vidiš onda je to otužno. Merkur je u Škorpionu vrlo snažan i zbog znaka i zbog polja. On je bez bitnih aspekata i retrogradan. Iz prakse sam vidio da mnogi sa Mjesecom u Strijelcu imaju težnju prema francuskom jeziku. Kako je engelski jezik Saturn, i nalazi se u vagi u 6 to će više biti njegova obaveza da nauči taj jezik. Kako Mjesec u Strijelcu voli učiti barem dvije stvari odjednom nisam pretjerivao i rekao sam 2 jezika. Strijelac je generalno španjolska i srodni jezici. ako baš moram biti precizan bio ti to španjolski i francuski. Kako je stelij pozicioniran u Vagi, on nema nikakav interes za njemački jel njemački je ovan.

s obzirom da ima 3 planete u strijelcu , jaku vagu taj će čovjek sigurno mnogo putovati zbog posla. kako je mars 0 neptun to su daleka putovanja ali sve je to nekako povezano sa vagom, i saturnom - koji se baš raduje u 12 , velike daljine.

Ovo bi čak moglo biti i putovanje u Kinu.

no ponavljam ovom čovjeku će mnogo vremena trebati da sve to realizira zbog R merkura.
Suspirium is offline  
Old 01.11.2008., 14:42   #1189
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pa vrlo jednostavno Saradonija ako ti to ne vidiš onda je to otužno.
Suspirium, nisam niti gledala, jer nije poanta da se natalno pitanje objasni upotrebom astrosimbolike da bih ja nešto shvatila, već je poanta da ova tema nije 'besplatna astro 060 linija' nego tema gdje se postavi natalno pitanje, netko tko zna odgovori, a ostatak foruma ima priliku nešto naučiti...Shvaćaš? Astro pdf je mjesto astrološke edukacije, razmjena mišljenja, diskusije itd...
Eto samo tako nastavi prilikom odgovaranja na natalna pitanja, i problema neće biti nikakvih u smislu potrebe sa se nečiji postovi moraju brisati....
A Suspirium, ti i ja bi se bar trebali lako sporazumjeti s obzirom na položaje merkura jel tako...
Saradonija is offline  
Old 01.11.2008., 15:45   #1190
Sve je to divno i krasno no ti si meni uvalila ban, a to ne mogu samo tako zaboraviti.

Evo ja sam se po ko zna koji put izložio situaciji da nešto promašim. No neki se ne izlažu nikad. Baš čekam komentar ovog lika da vidim koliko sam bio u pravu.
Suspirium is offline  
Old 01.11.2008., 17:14   #1191
Bok Suspirium, da li mozes da mi odgovoris na jos jedno pitanje? Ko sto znas da imam probleme u braku zbog tranzita saturna, zanima me da li cemo i koje godine cemo imati djecu. Posto moj muz ne zeli djecu, jer kaze da ona sve pokvare A ja bih tako voljela... Evo postavicu natalnu kartu sa solarnim horoskopom za sledecu god. Natalni je u sredini. Hvala puno
devica-skorpija is offline  
Old 01.11.2008., 18:04   #1192
rado ću ti odgovoriti. naravno na ovakav tip pitanja psiho astrologija nema rješenje i zato je dobro da si mi se obratila.

vidi neće to biti baš glatko, tvoje tijelo ima umjerenu prodnost, no slabije si građe i posebno se moraš čuvati bilo kakvih operacija. ovdje sad nije bitan tvoj muž .

da budem iskren moje je mišljenje da ćeš imati jedno dijete, ali da će porođaj biti dosta težak. ja ne mogu to precizno sada odrediti jer ne raspoložem datumom rođenja da bi mogao izvesti progresije. no ovaj sada period za zatrudnjivanje nije dobar. saturn se mora odmaknuti od svega ovoga.

ako je suditi po solaru to bi već moglo biti ove godine za 3 mjeseca, ali ništa ne jamčim jer ne mogu napraviti progresije.

meni ovdje izgleda je stanje velike plodnosti bilo prisutno oko 20-21 godine.
Suspirium is offline  
Old 01.11.2008., 20:49   #1193
Suspirium to me i plasi. Jer ja sam prilikom rodjenja dobila trajne posledice leve ruke( imam paralizu) moju mamu su porodili na vakum , tako da sam ja jedva ostala ziva. A jedan astrolog mi je isto rekao da ce i mene nesto tako lose da snadje na porodjaju. Bas se plasim. Izgleda da cu proci kao moja mama. Ma nek bude jedno djete, samo nek bude zivo i zdravo. Iako sam ja voljela da imam dvoje. Bila sam najplodnija kad sam bila sama, a sad kad treba nisam Moj rodjendan je 05.09.1979 u 11:45 u Kragujevcu, srbija pa ako budes imao vremena ti pogledaj , voljela bih da me posavetujes, kada su dobri aspekti i tranziti. Pozdrav sa Floride Bok
devica-skorpija is offline  
Old 01.11.2008., 21:57   #1194
kod mene je drugo polje u strelcu natrpano planetama
mars 7 sag 9`39"
neptun 10 sag.3`00"
true node 10 sag.10` 56"
sun 28 sag.47`37"
mercury 29sag.29`12"
mala pomoc ne snalazim se povezujuci sve ove planete sta predstavlja ovako puno drugo polje ???

http://sv.tinypic.com/view.php?pic=2j5f6oh&s=4
jenifer is offline  
Old 03.11.2008., 12:03   #1195
Jel bi se nekome dalo ugrubo proanalizirati moju kartu? Zanima me da li se negdje vidi rad u inozemstvu, ljubav (brak).... Unaprijed hvala

http://tinypic.com/view.php?pic=2lm1cpk&s=4
ivazgb is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.