Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2003., 23:53   #21
Re: Drugim riječima...

Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Dečki.... Poševite svaku koja vam dođe pod jaja jer ćete inače odyebat status forumaškog pristojnog momka!
 
Odgovori s citatom
Old 05.01.2003., 00:40   #22
Da da, ak vam sam popushi a vi odete bez da ju poshevite, rekla bu da ste nepristojni
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2003., 15:05   #23
Quote:
Vjeveric kaže:

Al' tebi ne valja što bljuješ na postove... Fakat ne znaš svoj posao. Moderator treba ljude poticati da pišu na forumu, a ne bljuvati na napisano... Pogotovo ako su ti postovi ful on topick. A moji to jesu. Oder?!
Vjev...nekad se i bljuvanjem može poticat na pisanje, kaj ne?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 14:58   #24
Quote:
Crow Jane kaže:
Vjev...nekad se i bljuvanjem može poticat na pisanje, kaj ne?
tako su i presli ljudi na US kako je leb na ljesu


__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 15:04   #25
Quote:
Eladio kaže:
tako su i presli ljudi na US kako je leb na ljesu


Pa da, vidim ja da je svima draže chatat tam di je Janica sama, htjeli vi to priznat ili ne
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 16:40   #26
Talking

Na ovu temu mogu reći još samo jednu stvar:

- Moderatori, nabio vas debeli sve na *****! I neka mu Mrežni posluži kao desert!

p.s.
Jesam li vam barem zeru draža kad se služim vašim riječnikom? Jel mogu mami reći da sam sad i ja cool?
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 16:43   #27
Vjeverice, sad kad si to napisala, osjećaš li se kao da ti nešto nedostaje? Recimo, ona metla koju imaš u dupetu cijelo vrijeme?

__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 16:50   #28
Stari moj, ja se radi toga ne osjećam bolje. Psovanje nije moj stil. Jednostavno nemam više volje za diskusije s vama. Pokušala sam to slikovito objasniti
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 16:54   #29
Ne moraš se ti meni obraćati u množini (pošto se ne javljah). Nisam ni mislio da ćeš se osjećati bolje, nisam to ni rekao, samo kažem, postoje ljudi koji vole metlu u dupetu, meni su dragi...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 16:56   #30
Quote:
Eladio kaže:
tako su i presli ljudi na US kako je leb na ljesu


Vidim da se neki i polako vraćaju...

Ko zadnji, papak
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 17:02   #31
Quote:
lebowski kaže:
Vidim da se neki i polako vraćaju...

Ko zadnji, papak

...ma na mene jedan leb nece utjecat..
toliki jos papak nisam

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 20:02   #32
Posvećeno svima koji pročitaju

Ma gledaj ovih forumaša.....sve to treba tući.....muške...a ženske jebati do besvijesti, njihove............



Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 20:08   #33
Quote:
lebowski kaže:
Ne moraš se ti meni obraćati u množini
Zapravo se obraćam tebi i Janici. Ona me, doduše, nije nabila na *****, al' je zato bljuvala po meni što je za nijansu opakije
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 20:12   #34
Quote:
Vjeveric kaže:
Zapravo se obraćam tebi i Janici. Ona me, doduše, nije nabila na *****, al' je zato bljuvala po meni što je za nijansu opakije
ma da te je leb nabio na ***** nebi ni skuzila

tako da je i ubod komarca opakoo




__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 20:18   #35
Quote:
Vjeveric kaže:
Zapravo se obraćam tebi i Janici. Ona me, doduše, nije nabila na *****, al' je zato bljuvala po meni što je za nijansu opakije
Opa bato, ja sestro moja licemjerna sa metlom u dupetu, kad te nakurčim, onda se i ispričam, ali ti samo nakurčiš i ostaviš smiley...
A mene onda nek dupe boli...
Inače, ne sjećam se da tvojih postova na LJESu, što znači da te nikako nisam ni mogao otjerati odatle. Osjećaj se pozvano.
Postovi se ne brišu, teme se rijetko kad zatvaraju.

Eladio, nemoj mislit da nisam pročitao one tvoje floskule o komarcima....
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2003., 23:26   #36
Quote:
Vjeveric kaže:
Zapravo se obraćam tebi i Janici. Ona me, doduše, nije nabila na *****, al' je zato bljuvala po meni što je za nijansu opakije
Ma nemoj! Pa na šta bi te ja nabijala? Mi curke se i trebamo služit opakijim sredstvima!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2003., 01:19   #37
cuj sad ovo, 'idem malo srati po ljudima'. jesam i ja izabrao forum gdje cu se uclaniti, ni manje ni vise, nego bi odma' srali po meni. a neka te, nego ima li tu ko da bi sa mnom na cevape? ja placam, velike sa kajmakom, i naravno rakija uz to.
p.s. za ovu osobu koja voli da sere po ljudima na formu imam prijedlog. dodji i cijepaj drva zajedno sa mnom. ja kad tako ustanem na lijevu nogu, ja ti bradvinku u ruke, iscijepam par metera drva, i odma' se bolje osjecam.
 
Odgovori s citatom
Old 07.01.2003., 08:00   #38
Postujte svoje kite - ukrotite muf.
__________________________________


patka!
****** is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2003., 08:37   #39
... sačuvaj me bože umnih napora i fizičkih naprezanja (zato niti ne ševim)... a drva... stari moj... sasvim dovoljno sam ih nacijepao da sad mirne duše mogu gledati kako vi mladi i nadobudni cijepate i iskaljujete bijes na cjepanici

vjeverice .. poljubim te tamo gdje te sunce ne grije, a i kad ogrije onda je to vulgarno... oblizem te tamo gdje si najmekša, vjeverice, tamo gdje jaja stalno udaraju, a nikad se ne razbiju

vjeverice usadim ti falus... (ljepše zvuči?) ... i za predjelo, glavno jelo i kao dezert
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2003., 09:30   #40
Quote:
Mrežni kaže:
vjeverice .. poljubim te tamo gdje te sunce ne grije, a i kad ogrije onda je to vulgarno... oblizem te tamo gdje si najmekša, vjeverice, tamo gdje jaja stalno udaraju, a nikad se ne razbiju

vjeverice usadim ti falus... (ljepše zvuči?) ... i za predjelo, glavno jelo i kao dezert
Jezuš i Maria!


A da ja ovo prebacim na ljes??
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.