Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2007., 22:37   #81
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
E bas ti puno hvala! Pitaj je nek ti sve od pocetka objasni, kako je sve islo, please. I gdje je kupila umetke? Kako je znala koji joj trebaju?

E da, i koliko je lezala u bolnici?
Evo, sve sam ti poslala na pm što trebaš...
Radi se o KBC Dubrava.
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:43   #82
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Koliko sam vidjela i Kincl i Glumicic imaju dobre anesteziologe i sve potrebno za reanimaciju u slucaju da nesto podje po krivu...Al bolnica je definitivno sigurnija. Samo tu mi se opet namece pitanje - imaju li oni dovoljno iskustva sa time, jer ovi privatnici ipak to rade takorekuc svaki dan
Bili su pred nekoliko mjeseci neki od njih kod Hloverke i tad se Kinčl kleo da ima sve potrebno za reanimaciju, ali mu je onda u grlo skočio profesor iz menisečini Dubrave i rekao da je to nemoguće jer za kritične slučajeve je potreban cijeli tim liječnika i med. sestara i ne znam ni ja šta još i rekao je da je za svaku privatnu kliniku preveliki trošak da uvijek u rezervi, za svaki slučaj ima sve te ljude i kola hitne pomoći.

Tako da je bolnica, po meni, sigurnije rješenje.
A za praksu, ja mislim da su u bolnici puno veći stručnjaci, jer su to doktori koji imaju slučajeve kad moraju iznakaženo lice iz nesreće rekonstruirati, imaju daleko više posla (ovog težeg, iz nesreća) pa i više iskustva.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:44   #83
Sto se tice pretraga prije operacije mislim da cu morat obavit dosta toga jer imam problema sa stitnjacom. Nadam se da to nece smetati...
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 23:07   #84
ma dajjjjjjjjj, pa ne ides na plac po kg krumpira????
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 00:41   #85
Quote:
pasiva kaže: Pogledaj post
ma dajjjjjjjjj, pa ne ides na plac po kg krumpira????

U cemu je problem??
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 02:12   #86
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Pa meni dvojka bas i nije "daska", daska je ovo sto ja imam. Kuzis, mogu se tebi grudi povecat s godinama ako imas nesto, nekakvu podlogu, makar to bila i jedinica. Al ako imas nulu nista se ne moze desiti. Pila sam i kontracepc pilule, zatim lijepila hormonalne flastere s estrogenima i svasta - pa se nista nije pommaklo. Sve ovisi od osobe do osobe. Pitat cu Stefani za recepturu
ma znam, nisam ja ni mislila na tebe nego samo komentiram da je to moguce, inace ja ne smatram da zena treba imat ne znam kakve grudi da bi bila lijepa, a kazes imas nulu? onako bas skroz ravno ili ima nesto malo? mislim ako ti to smeta i ako ces bit sretnija sa silikonima(a cini se da hoces) zasto ne, just do it
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 02:14   #87
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
I ja mislim, kao neki psihički poremećaj, deprica ili tako nešto pa ti psihić kao terapiju propiše nove sise, ali čisto sumnjam da to samo tako ide.
ja sam citala u medicinskoj enciklopediji da je dok uopce nemas sise stvarno neka bolest, fizicka, zaboravih naziv pa vjerojatno na temelju toga zdravstveno to plati
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 02:48   #88
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
ja sam citala u medicinskoj enciklopediji da je dok uopce nemas sise stvarno neka bolest, fizicka, zaboravih naziv pa vjerojatno na temelju toga zdravstveno to plati
Ma imam ja razvijene mlijecne zlijezde, to je sve zdravo, ali grudi se nisu razvile, nisu narasle, tako da nije neka bolest u pitanju i zdravstveno to nebi pokrilo.
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 10:24   #89
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
U cemu je problem??
Iz onoga sto si pisala da se zakljucit da stvarno imas jako male grudi, tj. skoro pa da ih nemas uopce i da te to bas jako muci, a kako i ne bi kad su i novine i tv i internet puni sisatih i guzatih.

Ja ti drzim fige da sve dobro prodje i da budes zadovoljna s novim sisama, naravno, treba dobro razmislit jer je to ipak operacija, ali nedaj se bezveze obeshrabrit jer ti to stvarno moze poboljšat život.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 11:30   #90
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
U cemu je problem??
kasno je stigao odgovor, a odnosio se na ovo kupovanje umetaka (ti solo)
cure ja i dalje brijem da je pravom dr to rutinska operacija na tv-u ima jedan program gdje ima emisija bas o estetskim operacijama
sve vidis kaj rade, a cicke srede taj cas!!
tako da dex ne moj se nicega bojati
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:52   #91
Quote:
pasiva kaže: Pogledaj post
kasno je stigao odgovor, a odnosio se na ovo kupovanje umetaka (ti solo)
cure ja i dalje brijem da je pravom dr to rutinska operacija na tv-u ima jedan program gdje ima emisija bas o estetskim operacijama
sve vidis kaj rade, a cicke srede taj cas!!
tako da dex ne moj se nicega bojati
Dex kreni na pretrage i javi kaj se događa....
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 14:56   #92
Curke, hvala svima puno, javit cu ako bude kakvih novosti, iako to nece biti tako skoro jer treba "samo" skupiti 3000 Eurica, ali glavno da sam ja odlucila da to zelim i znam da je to jedino rjesenje.
Svima velike puse!
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 17:10   #93
dexter, i ja te razumijem; pogotovo jer sam i ja u sličnoj situaciji a možda i goroj.
Moje grudi su jako asimetrične, od prilike broj i pol razlike i ja sam isto odlučila otiči na operaciju kod dr. Kincla. tak da imaš moju podržku
ylla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:42   #94
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem u to da tek tako iznenada narastu, rijetkost je to.Jedino ako se udebljas 15 kg pa se malo povecaju. Tako i Dvina Meler tvrdi da su joj grudi samo najedanput narasle za dva broja. Mos mislit! Uf, kad bi to bar tako bilo. Legnes ravna, probudis se s cicama, ha, ha
Sad se prica i o nekim zvakama koje poticu rast grudi. Nista, morat cu kupit kojih 1000 paketa!
to sam i ja čula, ali u tim žvakama postoji ekstrakt "jedne" biljke kojoj ne znam ime, a raste na Tajlandu (bar mislim) i navodno da ona zaista djeluje kao nadomjestak ženskog hormona (estrogena) samo navodno su zabranili te žvake jer ne znaju ništa o toj biljci, a na Tajlandu se koriste pod normalno.....

Ne znam detalje, jer sam prije dva tjedna čula za tu priču...
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 19:01   #95
Quote:
Cat_drive kaže: Pogledaj post
to sam i ja čula, ali u tim žvakama postoji ekstrakt "jedne" biljke kojoj ne znam ime, a raste na Tajlandu (bar mislim) i navodno da ona zaista djeluje kao nadomjestak ženskog hormona (estrogena) samo navodno su zabranili te žvake jer ne znaju ništa o toj biljci, a na Tajlandu se koriste pod normalno.....

Ne znam detalje, jer sam prije dva tjedna čula za tu priču...
ja sam cula da je ta biljka stetna, jer ako stvarno sadrzi nesto slicno hormonima s tim se nije bas za igrati, valjda, ne znam
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 20:31   #96
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
ja sam cula da je ta biljka stetna, jer ako stvarno sadrzi nesto slicno hormonima s tim se nije bas za igrati, valjda, ne znam
A trebalo bi to sve lijepo provjeriti u labosima.Ja se nebi usudila biti pokusni kunic i isprobavati, sta je sigurno je sigurno!
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 20:48   #97
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
A trebalo bi to sve lijepo provjeriti u labosima.Ja se nebi usudila biti pokusni kunic i isprobavati, sta je sigurno je sigurno!
Naš zavod za zdravstvo ih nije odobrio.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 01:05   #98
Hej curke!
BILA SAM na konzultacijama i odredila datum! Doktor Kincl je bio super, a umetci ce biti jaca dvojkica. Termin je u drugom mjesecu!
Pozelite mi srecu!
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 17:21   #99
ajde baš mi je drago zbog tebe!!!!obavezno moraš staviti fotke...
sretno
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 17:23   #100
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Hej curke!
BILA SAM na konzultacijama i odredila datum! Doktor Kincl je bio super, a umetci ce biti jaca dvojkica. Termin je u drugom mjesecu!
Pozelite mi srecu!
Držimo fige
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.