Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2003., 17:42   #41
Ljudi, ma shto vam je!!!

Ja sam se godinama jebala bez obaveza...ali ako je ijedan od njih dao naznaku posesivnosti, zhelje da se pretvori u neshto drugo...odjebala sam ih BEZ OBZIRA NA NJIHOVE JEBACHKE KVALITETE.

Mozhda ste vi zaboravili - ja nisam.

Chovjek je dudi prije dva mjeseca obznanio da je zaljubljen u nju.

Duda...zashto si nastavila vezu? Povjerovala si ga da ce ga proci, da to nece utjecati na vash odnos?

Ma daj, molim te...

To godi. Priznaj sebi i nama. Imati fakera kojeg dobijesh na pucketanje prstima, kad ti hocesh i koliko hocesh i NIKAKVE nikakve obaveze prema njemu...uz maaalu greshkicu shto je - zaljubljen.

Zhao mi je shto me niste razumjeli.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 17:47   #42
Quote:
magic kaže:
Ljudi, ma shto vam je!!!

Ja sam se godinama jebala bez obaveza...ali ako je ijedan od njih dao naznaku posesivnosti, zhelje da se pretvori u neshto drugo...odjebala sam ih BEZ OBZIRA NA NJIHOVE JEBACHKE KVALITETE.

Mozhda ste vi zaboravili - ja nisam.

Chovjek je dudi prije dva mjeseca obznanio da je zaljubljen u nju.

Duda...zashto si nastavila vezu? Povjerovala si ga da ce ga proci, da to nece utjecati na vash odnos?

Ma daj, molim te...

To godi. Priznaj sebi i nama. Imati fakera kojeg dobijesh na pucketanje prstima, kad ti hocesh i koliko hocesh i NIKAKVE nikakve obaveze prema njemu...uz maaalu greshkicu shto je - zaljubljen.

Zhao mi je shto me niste razumjeli.

ako je samo do fucka ,onda trazi drugog s vecim kurcem
...ali ne ..
vama je do nenadjebivog osjecaja
--bitch--

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 17:48   #43
duda, prochitaj topik koji je postavila teah...molim te. Situacije nije identicha, ali bar ce ti malo predochiti u kakvom je stanju taj tvoj sada.

I ja sam gazila preko mrtvih...ali sve mi se vratilo. Kad - tad.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 17:50   #44
Quote:
Eladio kaže:
ako je samo do fucka ,onda trazi drugog s vecim kurcem
...ali ne ..
vama je do nenadjebivog osjecaja
--bitch--

Izgleda da je netko ipak razumio
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 17:56   #45
Quote:
magic kaže:
Izgleda da je netko ipak razumio
obozavam kad mi takve dodju ...
poslije mi jedu iz ruke i pjesice kuci idu
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 18:13   #46
Quote:
1+1=? kaže:
Zapravo mislim da ti jesi trazila upravo zivotnog suputnika, no takvog koji nece ocekivat da i ti njemu budes taj neki zivotni suputnik.... al ko sam ja da tu mislim
Ti si 2 . Odmah mi je ovo zapelo za oko i činilo mi se da ovo najbolje opisuje dudino ponašanje. Ali više nisam siguran da se to odnosi (samo) na nju.
Možda sam samo prepoznao (i) sebe u ovoj "dijagnozi". Meni je (bilo) najdraže što duže biti na toj crti na kojoj se ne zna je li stvar ozbiljna ili nije. Tamo je najbolje. Uzmeš što ti treba (ne mora to biti samo seks, možda to i nije najvažnije) a ostalo ne diraš. Pa ko s tobom izdrži mjesec, a ko pet godina. Ona koji prvi izgubi živce i postane nestrpljiv taj plaća. I boli ga više.
Ali onaj tko ne prijeđe crtu ne može doći na drugu stranu, a možda je tako bolje jer je tamo strašni svijet obaveza i odgovornosti. Tamo se osjećamo tako goli da i sam zrak boli. Ja i duda to ne bi nikako. Sve samo ne to.

BHD
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 18:42   #47
Quote:
Mislim da sam probljedila kao krpa, jer me je pitao da li sam dobro... Sve što se dalje dogodilo sjećam se kao da je bio san ili kao da se događalo nekom drugom... Digla sam se, pokupila stvari, izašla iz stana, sjela u auto, vozila ni sama ne znam kuda ni kamo... satima... mobitel zvoni... u glavi se vrti neki čudni film vratolomnom brzinom... dolazim doma a on pred stanom čeka... Da li sam živa, on je umro od brige, što je, što se događa... Želi razgovarati, ne puštam ga u stan, ne želim više razgovarati s njim, ne želim ga više vidjeti, ne želim više biti s njim... Od tada se nismo vidjeli, šalje mi SMS da će mi dati vremena da razmislim o svemu... Moje ga tijelo želi i pati za njegovim ali srce je hladno i znam da sam pravilno postupila...
Jednostavno me zbunjuje kako jedan obican, pristojan, neuvredljiv, dobronamjeran a vjerujem i ocekivan prijedlog izazove takvu gadnu dramu, osim (jedino to mi pada napamet).... "padam u afekat da izazovem efekat".
Sta je to tako strasno, neoprostivo, ruzno u prijedlogu da zivite zajedno? Uvreda? Atak na integritet? Ponizavajuca, nemoralna nepostena ponuda?

OK, postoji dogovor o "neobaveznoj vezi" (kontradikcija vec sama po sebi). Postoji li uopce takva veza?
Mislim da, kakva god bila - prijateljska, ljubavnicka, bracna, poslovna.... svaka - ziva je tvar. Nije bara, ne miruje. Ima svoj tok, gibanje, kretanje, smjer i stremljenja. Cak i takva, racionalno-seksualna, mora nekuda ici jer inace gubi smisao. Ali, cini se da podrucje seksualnosti ima svoje limite preko kojih ne ide... seks-dobar seks-vrhunski seks-tantricki seks-kozmicki seks..... i dalje.... sta dalje?
Mislim da je momak dosao do sasvim zrele spoznaje da je vrijeme za neki novi pokret, novu ili drugaciju dimenziju i u tome zaista nema nista uvredljivo ni neposteno.
Tvoje pravo da ostanes tu gdje jesi neprikosnoveno je i apsolutno i nitko ti ga ne moze osporiti, osim licemjera. Njegovo je pravo da pita a tvoje da odbijes.
Iskreno, da meni netko nakon tako jednostavnog prijedloga priredi predstavu ovih tvojih dimenzija, prvo na sto bih pomislila jest da se u tom nekom odvijaju duboke i jako slozene emocionalne dvojbe za koje mu treba i vremena i prostora....
Ali, ti tvrdis da emocija s tvoje strane nema.
Pa onda.... ili ga izvedi iz zabluda ili preispitaj vlastite.
varia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 18:51   #48
Quote:
varia kaže:
Jednostavno me zbunjuje kako jedan obican, pristojan, neuvredljiv, dobronamjeran a vjerujem i ocekivan prijedlog izazove takvu gadnu dramu, osim (jedino to mi pada napamet).... "padam u afekat da izazovem efekat".
Sta je to tako strasno, neoprostivo, ruzno u prijedlogu da zivite zajedno? Uvreda? Atak na integritet? Ponizavajuca, nemoralna nepostena ponuda?

OK, postoji dogovor o "neobaveznoj vezi" (kontradikcija vec sama po sebi). Postoji li uopce takva veza?
Mislim da, kakva god bila - prijateljska, ljubavnicka, bracna, poslovna.... svaka - ziva je tvar. Nije bara, ne miruje. Ima svoj tok, gibanje, kretanje, smjer i stremljenja. Cak i takva, racionalno-seksualna, mora nekuda ici jer inace gubi smisao. Ali, cini se da podrucje seksualnosti ima svoje limite preko kojih ne ide... seks-dobar seks-vrhunski seks-tantricki seks-kozmicki seks..... i dalje.... sta dalje?
Mislim da je momak dosao do sasvim zrele spoznaje da je vrijeme za neki novi pokret, novu ili drugaciju dimenziju i u tome zaista nema nista uvredljivo ni neposteno.
Tvoje pravo da ostanes tu gdje jesi neprikosnoveno je i apsolutno i nitko ti ga ne moze osporiti, osim licemjera. Njegovo je pravo da pita a tvoje da odbijes.
Iskreno, da meni netko nakon tako jednostavnog prijedloga priredi predstavu ovih tvojih dimenzija, prvo na sto bih pomislila jest da se u tom nekom odvijaju duboke i jako slozene emocionalne dvojbe za koje mu treba i vremena i prostora....
Ali, ti tvrdis da emocija s tvoje strane nema.
Pa onda.... ili ga izvedi iz zabluda ili preispitaj vlastite.
odlicno je to receno


..a jos simislim kakav bi joj bio gad ,da sad on okrene plocu ,ili
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:13   #49
Quote:
a jos simislim kakav bi joj bio gad ,da sad on okrene plocu ,ili
Da je mudar, ucinio bi upravo to. Razigrao igru, zbrckao pravila, izmislio nered da dobije red.
Ali, to je vec kalkulacija...
varia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:51   #50
Quote:
magic kaže:
I ja sam gazila preko mrtvih...ali sve mi se vratilo. Kad - tad.
Bolje da se vrati s razlogom, nego bez razloga...

Ja nikad gazio prek mrtvih nisam, pa su preko mene uvijek gazili...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:54   #51
svi su nas gazili ??

sami smo si krivi ,...u vecini slucajeva..

sami
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:54   #52
Talking Znaci ipak ga ne volis...

Quote:
duda kaže:
Kako možeš znati da nisam rospija već "divna i dobra osoba" ?
Ma ti jesi divna i dobra i zlatna - dok te ne sile na nesto sto neces.
Onda postajes rospija.

Jebiga, ja bi mu isto napravila.
Mozda i gore.
I kaj da ti onda velim?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:55   #53
Re: Znaci ipak ga ne volis...

Quote:
Gospon Pes kaže:
Ma ti jesi divna i dobra i zlatna - dok te ne sile na nesto sto neces.
Onda postajes rospija.

Jebiga, ja bi mu isto napravila.
Mozda i gore.
I kaj da ti onda velim?





__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:58   #54
eladio, dudino ponasanje ima pola veze s iskustvima od prije, pola s karakterom.
A bar karakterni dio nam je jako slican, iskustva bi trebalo usporediti...

duda mu je rekla na pocetku sto zeli, sto ne. Trebao joj je vjerovati...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 20:13   #55
Quote:
duda mu je rekla na pocetku sto zeli, sto ne. Trebao joj je vjerovati...
Pesice, nemoj pretjerivat - pa ko uopće sluša što ljudi govore i što "žele". Netko kaže da te voli i da se oće udat za tebe i bit s tobom zauvijek pa ode nakon šest mjeseci, a neko drugi da bi se htio samo "kresnit" al da mora ujutro rano putovat kući i "bog, bilo je lijepo" pa zaglaviš s njim/njom pet godina i jedva ga se riješiš . Otkad se može računat na "dogovor" u takvim stvarima ...
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 20:25   #56
Ne mozhe...

Ali se i nema kaj zhalit ako prekrshi dogovor
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 21:20   #57
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Pesice, nemoj pretjerivat - pa ko uopće sluša što ljudi govore i što "žele".
Otkad se može računat na "dogovor" u takvim stvarima ...
Hehe, nekim ljudima je pametnije vjerovati. To dudin sad zna, a ako jos ne zna - saznat ce.
U svakom slucaju mu je bilo receno.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 21:39   #58
Quote:
Gospon Pes: ali tad sam mislila da ce mi taj ... trebati samo jedan dan, pa je bilo stvarno svejedno.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 21:50   #59
hhee BHD, izvlacis iz konteksta
al u pravu si
ak moze nick moze i super-ljubavNICK
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 21:53   #60
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Pesice, nemoj pretjerivat - pa ko uopće sluša što ljudi govore i što "žele". Netko kaže da te voli i da se oće udat za tebe i bit s tobom zauvijek pa ode nakon šest mjeseci, a neko drugi da bi se htio samo "kresnit" al da mora ujutro rano putovat kući i "bog, bilo je lijepo" pa zaglaviš s njim/njom pet godina i jedva ga se riješiš . Otkad se može računat na "dogovor" u takvim stvarima ...
Živa istina. Ljudi nikad ne bi trebali jedni druge shvaćati isuviše ozbiljno .
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.