Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2007., 15:47   #21
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Pa i oni koji su uspjeli moraju imati nesto....jasno uz srecu.
a ovisi kako definiraš uspjeh. možda ima glas malo bolji od prosječnog, pojavila se točno kad je nekome trebala nova pjevačica... ko zna kako dobro je pušila..
Quote:
Mene smeta, ne znam, jucer kad sam ju vidjela , strasno iritantna osoba....po svemu. Od izgleda, ponasanja, govora, pjesama, ma sve.
meni je simpatična.
mala, plava, slatka..
Quote:
Pa se pitam sta to uopce netko moze vidjeti u njoj ili na njoj............pocev od popularnosti pa do veza sa likovima kao sto su Thompson i Graso....mislim oni su face, imaju neku karizmu, dobro izgledaju.
oni su mi zadnji seljačine.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 15:55   #22
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
a ovisi kako definiraš uspjeh. možda ima glas malo bolji od prosječnog, pojavila se točno kad je nekome trebala nova pjevačica... ko zna kako dobro je pušila..

meni je simpatična.
mala, plava, slatka..

oni su mi zadnji seljačine.

Ukusi se ocito razlikuju. I ne vrijedi raspravljati o njima.
Tompson mozda je seljacina sto se tice nekih stvari ali je komad....a Graso mi djeluje simpa, normalan i zgodan...

Danijela je onako slatkasto bezvezno iritantna....sve samo ne simpaticna., sexi i zgodna...sa onima ocima kad onako skilji i preteskom sminkom, odjecom, ponasanjem....ma fuj
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 16:00   #23
ona mi je totalna bezveznjača...
__________________
postao je ljepši ovaj svijet kad sam priču shvatila...
neka mi Bog otvori oči,neka mi nebo pojača sluh da čujem te u noći i vidim u svakom snu..
mirno spavajte moji anđeli..
malena... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 16:09   #24
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ukusi se ocito razlikuju. I ne vrijedi raspravljati o njima.
eto vidiš, nekome se svidjela, to je tajna njenog uspjeha. imala je svoju publiku.
Quote:
Danijela je onako slatkasto bezvezno iritantna....sve samo ne simpaticna., sexi i zgodna...sa onima ocima kad onako skilji i preteskom sminkom, odjecom, ponasanjem....ma fuj
a ti ju nemoj gledati.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 16:17   #25
Quote:
pasiva kaže: Pogledaj post
ali mi je najjace kad se fura na sexy trebicu
pa di takva moze bit sexy zenska?


A najbolje je još kad stavi palac u usta i glumi curicu....ma jel ona brije na pedofile ili što ?
ma nije čak ni važno da je niska, ne mora ni bit visoka, ma nije ni to da joj je faca bezlična ko u čovječje ribice, ne moraju svi bit lipi, ali brate, kad počme mahat rukama ko hiperaktivno dite s poteškoćama (btw ne rugam se dici, ne daj bože)onda mi stvarno pozli
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 19:18   #26
Bila sam kad je pjevala u mom gradu,i pjeva k'o Miki Maus.Grozno.Nema glasa...inace,nema smisla popljuvati je zbog,recimo,visine,jer nije ona kriva da je mala i sitna.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 19:44   #27
ženska je meni slatka i simpatična,al nekako ima taj neki usiljeni osmijeh
btw sa ovom novom frizurom izgleda kao neka Škotkinja
__________________
"To avoid criticism do nothing, say nothing, be nothing...."
Shannelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 02:40   #28
a kaj je s matešom?
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 03:51   #29
Quote:
Shannelle kaže: Pogledaj post
ženska je meni slatka i simpatična,al nekako ima taj neki usiljeni osmijeh
btw sa ovom novom frizurom izgleda kao neka Škotkinja
meni je slatka s crvenom kosom..inače mi je draga jer uopće ne glumi , pristupačna je i skroz normalna osoba...

šta se tiče vrckavosti- ona je cili život takva- vesela,prpošna i djetinjasta...zašto bi se minjala? to je ona.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 09:18   #30
Droga...
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:51   #31
slatkica je.
slatka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:57   #32
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Droga...
Jel da? I meni se čini.

Nekad mi je bila simpatična. Mala, plava, slatka, bez skandala, bez gluposti, bez prekenjavanja u javnosti.

A sad? Sad pokušava biti ono što nije, kuži se njeno preglumljavanje dobrice, naučene izjave za medije, a brijem da je unutar 4 zida sasvim drugačija. Osim toga na ego tripu je. Jedva se suzdržala od komentara na njen ples. Jednom mi je pokojni Novković za nju rekao kako je velika pjevačica i sjajna zabavljačica. Možda je to istina, al ju ne volim i bok.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:07   #33
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Jel da? I meni se čini.

Jednom mi je pokojni Novković za nju rekao kako je velika pjevačica i sjajna zabavljačica. Možda je to istina, al ju ne volim i bok.
svaka čast svakome i pokojnim Novkoviću ali moram reći da on nikad nije rekao za nikog nešto loše....čovjek je imao klijente , među njima i danijelu, sevku i td, a što ćeš i on je od nečeg morao živit...naravno da kao jedan ozbiljan poslovnjak neće se rugat koki koja nese zlatna jaja ili izgubit posao a radi čega...istine? ma koga briga i mi znamo što valja što ne valja, pa ni danijela nije uvjerljiva ni sama sebi da je sexy komad ...zna i ona da nije a isto tako zna da nije ni curica s medićima i zečićima ....... a da skratim..i meni je bzvz u cilih metaripo
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:10   #34
Zato sam i rekla da je meni rekao, nije imao razloga muljat i srat, nije davao izjavu za medije. Jednostavno je tako mislio o njoj.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:17   #35
ali on je stvarno tako mislio o svima ..i bez muljanja....ionako nije bio neko ko mulja...zato i ja kažem ...
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:23   #36
Pa nije baš o svima. To što je na svakome znao istaknuti vrlinu, to samo govori kakav je on bio čovjek. No, nisam ga čula da sve pretjerano hvali.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:26   #37
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:10   #38
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Daklem, koji je x faktor te zene.....koji je kljuc njenog uspjeha.????? Ona je meni toliko bezvezna da se zbilja nekad pitam je li sve skupa ima smisla. Nit je osobita pjevacica, nit zgleda nekako, nit ima sarm, simpaticnost, osobnost, karizmu., sexipil.....nada. zero.

A i izgleda strasno niska, bar za glavu niza od svih na Zvijezdama...ne bi rekla da je visa od 150 i nesto...
Ako ima netko neki podatak neka javi....
to progovara ljubomora iz tebe. Žena je fantastična.Lijepo pjeva i pleše, što će ti više!!!
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:01   #39
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
to progovara ljubomora iz tebe. Žena je fantastična.Lijepo pjeva i pleše, što će ti više!!!
Ma dajte molim vas izgleda ko mali lutak iz nekog horrora, kao lutci od trbuhozboraca, ko i Zdenka Kovacicek, iste su mi sada. Chucky ubica
dyana-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:08   #40
Chucky ubice
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.