Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2007., 21:37   #101
Quote:
bibobu kaže: Pogledaj post
Nema odbijanja poreza na podrucju njemacke, oni joj moraju zaracunati, osim ako nije firma i kupuje za daljnju prodaju! Posto je zadnji kupac odnosno potrosac mora ga platiti, ali ga ima u pravo dobiti nazad kad to u Hr. zatrazi (di, sta, nemam pojma valjda na carini???) s tim da kad dobije nazad tih 19% mora platiti Hr. od 22%(?)
Ovo je sa njihove stranice:

Deliveries outside the European Union EU / non EEC Countries:
For deliveries to non EEC countries the 19% V.A.T. do not arise. We only charge the magazine price, VAT deducted.

Nazalost, vrlo se slabo sluzim njemackim, ali vjerujem da je to isto

Lieferungen außerhalb der Europäischen Union EU / nicht EEC Länder:
Für Lieferungen außerhalb der EU/EEC wird die deutsche Mehrwertsteuer von 19% nicht erhoben. Wir berechnen nur den Preis, der im Magazin angegeben ist ohne Mehrwertsteuer.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:42   #102
Molim hitno za pomoć!Na njemačkom e-bayu sam pronašla savršenu haljinu koj bih željela naručiti,ali nikada u životu nisam ništa online naručila niti kupila!Kako da to napravim?
Koliko sam skužila za haljinu se nadmeću u cijeni i u ponudi je još 20h.Skužila sam kako dati ponudu ali kako znam jesam li ju ja "dobila" i kako se plaća?Ja sam mislila naručiti odavde a da dostave u Njemačku mojoj teti koja bi mi je donjela i tako ne bih plaćala carinu.Kakav je način plaćanja na e-bayu?Znam da imam hrpu pitanja ali ako netko može pomoći bila bih jako zahvalna!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:10   #103
Urban republic webshop

Prije mjesec dana naručila sam robu preko njihove stranice. Dobila sam potvrdu narudžbe i od tada čekam. Probala sam ih kontaktirati preko maila (adresa je [email protected]što) ali nisam uspjela. Da li je netko od vas nešto naručivao i koliko ste čekali od narudžbe do isporuke?
__________________
"Baby's got blue eyes..."
Goge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:12   #104
mozes li ovaj post staviti pod soping online?tamo se javljaju cure koje sopingiraju na netu?;*)
nema darin....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:12   #105
ispravka: [email protected]
__________________
"Baby's got blue eyes..."
Goge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 00:25   #106
dajte recite jel netko naručivao od www.emp.de ja sam naručila i po njihovom pravilu šalju robu tjedan dana nakon naruđbe..kakva su iskustva s njima?koliko će to sve trajati thanks
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 15:39   #107
kaj nije jednostavnije kupovati u ducanu? proseces, pogledas, probas, ne brines dal ce stic ili otkazat nesto, ne brines dal ce ti pristajati ili ne i dobis isti cas kad platis..
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 18:15   #108
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
kaj nije jednostavnije kupovati u ducanu? proseces, pogledas, probas, ne brines dal ce stic ili otkazat nesto, ne brines dal ce ti pristajati ili ne i dobis isti cas kad platis..
a masa onih stvari kojih nema u hrvatskoj uopće?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 19:50   #109
da pa u tom je stvar..ovo je dućan s alternativnom odjećom tj. za alternativne ljude..ja sebi jako teško nađem nešto u zg-u i super mi je što postoje takvi dućani al nažalost nema ih u hrvatskoj..ima nešto tipa metal al prodaju majice s natpisima "iron maiden" i to..a to nije moj đir
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 11:15   #110
men se neda zaebavat s tim carinama etc.
a sve si tu morem kupit...
na sigurno...
__________________
Volim te. Ne mrzim te. Ne želim razgovarati s tobom.
° wild child ° is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:58   #111
ne plačaš carinu ako kupuješ iz zemalja EU..plačaš samo poštarinu..meni iznosi 20 eura..no takvu obleku si nemrem nać u hrvatskoj jer jednostavno mi to nemamo
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 14:12   #112
može se sigurno naći slično, samo se treba raspitati za takve dućane.. zg je ogroman..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 15:43   #113
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
može se sigurno naći slično, samo se treba raspitati za takve dućane.. zg je ogroman..

dobro si rekla slično, ali ne isto. ako mi kazes gdje u zg mogu naci low waist gacice kavlitete i cijene kao u vsecretu, bit cu ti zahvalna.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 16:39   #114
Quote:
kraj... kaže: Pogledaj post
ne plačaš carinu ako kupuješ iz zemalja EU..plačaš samo poštarinu..meni iznosi 20 eura..
Naravno da placas i carinu i porez.
Porijeklo robe ili zemlja od kud si robu kupila, u slucaju privatne online kupovine, nema nikakva utjecaja na placanje dadzbina.
Nesto o tome imas i na ovom topicu. Post #68.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 16:45   #115
samo da se javim i da kazem da mi je shop sunglasses.co.uk nakon 10 mailova odgovorio da su poslali narudzbu i da ce doci za 10 dana

ono,nakon tri mjeseca!
ni oprostite i pardon,samo mali kratki mail
NIKAD vise kod njih necu kupovati
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 22:17   #116
etsy

jel nekad neko kupovao nesto preko etsy-ja? nesto kao handmade odjeca, obuca, torbe, novcanici...ma SVE ZIVO.

i da li uopce dostavljaju u hr i bih?

ima divnih stvari
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 22:24   #117
Ja mislila ecstasy
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 22:29   #118
:P pihihihiih
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 23:21   #119
Ja kupila Versace ...Mitsubishi i Motorolu
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 23:23   #120
haaaaaaa?
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.