Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2011., 17:26   #81
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
mislis na ono mlijeko sa 14%?
ak da...evo ja koristim 3 il 4tu bocicu , ne masti se, brzo se upije i ne ostavlja nikakav keljavi trag . a kaj s eznojenja tice, preko ljeta sam ga jako malo koristila pa ne znam, nisam primjetila pojacano znojenje, al opet, ljeti skoro pa nista ne mazem po sebi.
jesi ga koristila za izbjeljivanje nekih flekica? je li ti pomogao?
ja sam pri kraju prve bočice, ali ne vidim napredak. koristim ga za flekice od uraslih dlaka.
saladfingers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 22:58   #82
a gdje nabavite njihove testere? preko neta ili u ljekarnama?
danas sam bila u farmaciji na Trgu i rekli su da ne drže cosmel
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 11:37   #83
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
a gdje nabavite njihove testere? preko neta ili u ljekarnama?
danas sam bila u farmaciji na Trgu i rekli su da ne drže cosmel
Odi na Cosmelovu stranicu imaš popis ljekarni.
Da,ta Farmacija ne drži Cosmel.
Imaš Lavanda mia ljekarnu u Petrinjskoj pored Lusha.Oni drže..
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:50   #84
Andyca,koju kremu od Cosmela bi mi preporučila za vrat (normalna/suha koža)?

7Fkrema,Omega 6 hydro,A-emolient ili C hydro? Htjela bi neku hidratntnu,može i malo masnu al da se upije...
__________________
*************Nosce te ipsum************************
Maria Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:04   #85
Quote:
Maria Jose kaže: Pogledaj post
Andyca,koju kremu od Cosmela bi mi preporučila za vrat (normalna/suha koža)?

7Fkrema,Omega 6 hydro,A-emolient ili C hydro? Htjela bi neku hidratntnu,može i malo masnu al da se upije...
Ja bih odabrala A vitamin emollient SPF 18 ili Omega 6.
Ali ni ova 7F nebi bila loša.Jedino ti je možda ova C hydro prelagana.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:24   #86
Hvala na odgovoru. U biti me najviše privlači 7F,a za C hydro sam i sumnjala da bi mi bila prelagana.
__________________
*************Nosce te ipsum************************
Maria Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:35   #87
Quote:
Maria Jose kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. U biti me najviše privlači 7F,a za C hydro sam i sumnjala da bi mi bila prelagana.
Ja imam normalnu do suhu kožu i ta C mi je bila turbo preslaba ali 7F užasno masna, premasna čak i za pete, nisam mogla ni puder staviti preko nje
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:41   #88
Znači ne upija se dobro ta 7F.To ne volim. Onda mi se kosa zamasti. Onda mi ostaju A-vitamin i Omega 6.
__________________
*************Nosce te ipsum************************
Maria Jose is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:43   #89
Quote:
Maria Jose kaže: Pogledaj post
Znači ne upija se dobro ta 7F.To ne volim. Onda mi se kosa zamasti. Onda mi ostaju A-vitamin i Omega 6.
Te dve nisam probala, 7F je strašno masna, masnija od plave nivee
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 10:12   #90
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Odi na Cosmelovu stranicu imaš popis ljekarni.
Da,ta Farmacija ne drži Cosmel.
Imaš Lavanda mia ljekarnu u Petrinjskoj pored Lusha.Oni drže..
tnx! bila sam jučer u lavandi u petrinjskoj i dobila tester
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 19:30   #91
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
tnx! bila sam jučer u lavandi u petrinjskoj i dobila tester
Super su tete tamo
Javi kaj si isprobala.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 20:01   #92
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Super su tete tamo
Javi kaj si isprobala.
probala sam onu kremu s C vitaminom i spf 20 i super mi je!d
sad sam malo prehlađena i guli mi se nos i od svih krema me koža oko nosa peče, ali od ove ne i baš sam happy zato!
fino se upija, hidratizira, ne masti kožu, a i izregulira T zonu pa se ne sjajim ko disco kugla
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 14:03   #93
kupila sam cosmelovu s 8% AHA, baš je obećavajuća, svima paše i svima je popravila stanje osim meni iako sam znala unaprijed da neće, tj bila sam skeptična...jer ja šta god stavim na lice odma prištići..sad je prodajem i nastavljam potragu više sreće drugi put
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:44   #94
Quote:
*ivancica* kaže: Pogledaj post
kupila sam cosmelovu s 8% AHA, baš je obećavajuća, svima paše i svima je popravila stanje osim meni iako sam znala unaprijed da neće, tj bila sam skeptična...jer ja šta god stavim na lice odma prištići..sad je prodajem i nastavljam potragu više sreće drugi put
Nisi čitala AHA temu
I meni su iskočili prištevi, prestala sam je koristit, al onda sam krenula čitat temu malo unatrag i vele da je to normalna reakcija na AHA, koža se čisti. Možda opet probam ako je ne uspijem prodat i kad saniram ovo s***** na licu
bedacha is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:59   #95
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Nisi čitala AHA temu
I meni su iskočili prištevi, prestala sam je koristit, al onda sam krenula čitat temu malo unatrag i vele da je to normalna reakcija na AHA, koža se čisti. Možda opet probam ako je ne uspijem prodat i kad saniram ovo s***** na licu
hahahah očito nisam čitala ma neda mi se više eksperimentirat, ja sam se odma naručila za čišćenje, ja sam svoje sanirala hahaha..
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 23:01   #96
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Nisi čitala AHA temu
I meni su iskočili prištevi, prestala sam je koristit, al onda sam krenula čitat temu malo unatrag i vele da je to normalna reakcija na AHA, koža se čisti. Možda opet probam ako je ne uspijem prodat i kad saniram ovo s***** na licu
a zakaj se meni ne čisti koža?
Kaj sad,jel djeluje to?
Jer nije da mi nije bila problematična,stalno prištići.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 07:53   #97
Nisam to baš dobro proučila i ne znam puno o AHA pa ne bi htjela lupetat, al valjda ko za sve - svakome drugačije koža reagira Uglavnom normalno je da iskaču prištevi prvo vrijeme, al valjda nekima i ne iskaču jer nisu se sve cure žalile na to.
bedacha is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 15:45   #98
Quote:
saladfingers kaže: Pogledaj post
jesi ga koristila za izbjeljivanje nekih flekica? je li ti pomogao?
ja sam pri kraju prve bočice, ali ne vidim napredak. koristim ga za flekice od uraslih dlaka.
nisam ju kupila radi izbjeljivanja vec vise radi te purece koze na nogama tj ispod guze imam dio koj mi je bas onak, hrapav. krema je super za to, koz ami je glatka, mekana. a sto se flekica tice, mazala sam neke na bikini zoni od uraslih, ali nisam bila bas redovita , bilo je pomaka, no da sam vise mazala mislim da bi bilo boljih rezultata. probaj traziti tester i probaj, kremica je oko 100 kn, pa da ne bacas novce.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 00:05   #99
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
nisam ju kupila radi izbjeljivanja vec vise radi te purece koze na nogama tj ispod guze imam dio koj mi je bas onak, hrapav. krema je super za to, koz ami je glatka, mekana. a sto se flekica tice, mazala sam neke na bikini zoni od uraslih, ali nisam bila bas redovita , bilo je pomaka, no da sam vise mazala mislim da bi bilo boljih rezultata. probaj traziti tester i probaj, kremica je oko 100 kn, pa da ne bacas novce.
ma imam taj losion, velim da sam pri kraju prve bočice, dakle trošim ga, ali ne vidim pomak u izbjeljivanju flekica od uraslih, a svi kažu da je odličan za to.
kod mene ništa
saladfingers is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 00:12   #100
Quote:
saladfingers kaže: Pogledaj post
ma imam taj losion, velim da sam pri kraju prve bočice, dakle trošim ga, ali ne vidim pomak u izbjeljivanju flekica od uraslih, a svi kažu da je odličan za to.
kod mene ništa
aaaa, sori danas se malo oporavljam od vikenda pa ne kapiram sto procitam. a ne znam, ja sam neredovita bila pa nisam vidla neki pomak, malo jesu posvjetlile ali mozda je to i zbog pilinga ili nesto. nikako da pocnem redovito koristit to na flekicama da dam neki konkretniji primjer. a i presla sam sad na drugu kremu, onu "fade out" sto su ju na jednom topicu komentirale cure.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.