Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 23:18   #1241
E ove upute koje je dao kaže antibacterial soap ali jako jako sam uncomfortable s time i neću.
A koliko sam čitala dovoljno je čistiti i sa saline solution (ono, gurneš bradavicu, malo namačeš i van i posušiš ) tako da ću to. Razmislit ću možda o octeniseptu.

A jesu ti rekli da mičeš piercing ili da ne diraš?
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:01   #1242
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
E ove upute koje je dao kaže antibacterial soap ali jako jako sam uncomfortable s time i neću.
A koliko sam čitala dovoljno je čistiti i sa saline solution (ono, gurneš bradavicu, malo namačeš i van i posušiš ) tako da ću to. Razmislit ću možda o octeniseptu.

A jesu ti rekli da mičeš piercing ili da ne diraš?
Mislim da sam se tuširala s nekim običnim gelom, najcesce koristim neke uljne.
Nakon tuširanja bih malo pogubila pirs van sa svake strane i wc papirom pokupila limfu koja bi se skupila, nakon toga pošpricala s octeniseptom.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:39   #1243
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Mislim da sam se tuširala s nekim običnim gelom, najcesce koristim neke uljne.
Nakon tuširanja bih malo pogubila pirs van sa svake strane i wc papirom pokupila limfu koja bi se skupila, nakon toga pošpricala s octeniseptom.
Ja nemam limfe. A ne usudim se dirati, boli kad diram
Ne znam jel bih ga trebala zavrtiti, pomaknuti ili ne.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:46   #1244
a kakav vam je osjet poslije pirsanja u odnosu na prije? je li osjeteljivije ili manje osjetljivo?
ne mislim neposredno poslije... nego kasnije, kad već sve zaraste
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:31   #1245
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
a kakav vam je osjet poslije pirsanja u odnosu na prije? je li osjeteljivije ili manje osjetljivo?
ne mislim neposredno poslije... nego kasnije, kad već sve zaraste
Meni je dosta osjetljivija nego prije. Pirsala sam se prije 10 mjeseci.
Limfe još uvijek ima na kraju dana.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:53   #1246
Zasad je super preosjetljiva. Vidjet cemo za par mjeseci.
Ali imam osjecaj da ce tako nekako ostati.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:03   #1247
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Meni je dosta osjetljivija nego prije. Pirsala sam se prije 10 mjeseci.
Limfe još uvijek ima na kraju dana.
pod osjetljiva misliš na pozitivan način?
kao na dodir i sl., ugodno
ne osjetljiva kao iziritirana

ma pitam jer sam čitala da se osjet pojača od pirsa, kao da je sve intenzivnije
a to bi mi trebalo, pa zato razmišljam o pirsu... a frka me
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:27   #1248
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pod osjetljiva misliš na pozitivan način?
kao na dodir i sl., ugodno
ne osjetljiva kao iziritirana

ma pitam jer sam čitala da se osjet pojača od pirsa, kao da je sve intenzivnije
a to bi mi trebalo, pa zato razmišljam o pirsu... a frka me
Da, ugodno osjetljivo.
Zasto bi ti to trebalo?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2021., 20:57   #1249
je li neko radio pirsing ispod donje usne (nebitno na kojem mjestu)? zanima me je li stvara neki problem u smislu da smeta ili šta već?

vjerojatno treba vremena da se navikne čovjek i to je to
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2021., 21:15   #1250
posavjetuj se sa pirserom .
nekima nausnica, tj. onaj dio kaj je u usnoj supljini moze ostetiti zubno meso....
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2021., 21:22   #1251
da, i mislio sam da može to
vidjet ću.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 08:42   #1252
Osim s pirserom, posavjetuj se i sa zubarom. Pirs na usnama stalno dodiruje desni i meso se često zna povući. Poznanica ima pirs na donjoj usni, s unutarnje strane ima neki skroz plosnati nastavak i kroz par godina joj se povuklo meso s trojke. Sad ide kod parodontologa jer joj je vrat tog zuba dosta gol i meso se više ne vraća.

Ne znam ima li ona neke predispozicije za to mimo pirsa, ali svakako se dobro raspitaj.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 09:19   #1253
hvala.
ma sviđa mi se mjesto ali previše komplikacija
nije vrijedno

možda su sise bezbjednije
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 10:27   #1254
Misliš bušit bradavice?

Prije par godina sam pirsala jednu. Očekivala sam da će jako boljeti, ali boljelo je tipa 10 puta jače od očekivanog. Imam visok prag tolerancije na bol, ali očito osjetljive bradavice.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 11:43   #1255
razmišljao sam da ih uradim pa barem jednu (i pročitao tvoja iskustva ) ali ne znam. vole me hvatati za sise pa me strah da me neko povrijedi

jebavao sam se s uhom, mogu zamisliti kako bi bilo s tim ali da me vuče, bome jest!
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 12:37   #1256
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Misliš bušit bradavice?

Prije par godina sam pirsala jednu. Očekivala sam da će jako boljeti, ali boljelo je tipa 10 puta jače od očekivanog. Imam visok prag tolerancije na bol, ali očito osjetljive bradavice.
Užas, ko da sam ja pisala. Nemam osjetljive bradavice i nisam mislila da će me toliko boljeti. Pozitivna strana tog pirsa (meni) je ta kaj me drugi dan već nije niš bolilo i bio mi je jednostavan za održavati.
Više ga nemam, a ful si ga opet želim. Samo nisam spremna na tu bol kod pirsanja. Pogotovo sad kad mi s godinama prag tolerancije pada i sve me boli duplo više nego sa 20.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 13:42   #1257
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Užas, ko da sam ja pisala. Nemam osjetljive bradavice i nisam mislila da će me toliko boljeti. Pozitivna strana tog pirsa (meni) je ta kaj me drugi dan već nije niš bolilo i bio mi je jednostavan za održavati.
Više ga nemam, a ful si ga opet želim. Samo nisam spremna na tu bol kod pirsanja. Pogotovo sad kad mi s godinama prag tolerancije pada i sve me boli duplo više nego sa 20.
Za boldano se slažem. Boljelo me još taj dan, aftercare je bio puno jednostavniji (i bezbolniji) od oečkivanja. Ipak, meni kao da nikad nije srastao do kraja i nakon godine dana mi je još uvijek stvarao neugodu. Promijenila sam ravnu šipkicu u bananicu, ali nije pomoglo. pa sam ga skinula.
Nemam želju ponavljati.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 14:11   #1258
šteta
ne bih se volio probušiti pa ga maknuti

zanima me je li Aese makla svoj?
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2021., 16:00   #1259
Uf, krivi thread
petran is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2023., 10:31   #1260
Podižem temu iz zaborava...

Gdje u Zagrebu ima dobar izbor kvalitetnog nakita (bilo bi idealno negdje oko Kvatrića ali nije uvjet)? Konkretno trebam ring za nosnicu. Ne znam ništa o tome, treba mi za poklon pa molim pomoć <3
Hvala :*
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.