Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2009., 22:08   #61
ei...jel zna neko kad ce počet vozit neki bus do w.g. !????ja počinjem tam radit sutra,a uopce nezz kak cu do tam:/
majacujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 22:25   #62
Quote:
°~Snoopafella~° kaže: Pogledaj post
bok!

zanima me dal znate di se mogu naci otvorena mjesta za posao trgovca? imam frendicu koja bi radila tamo pa malo istrazujemo
Na stranici www.westgate.com.hr/ ima popis otvorenih radnih mjesta. Prije par dana ih je bilo još dosta!
kotaci21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 23:04   #63
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Zato jer:

1. kod nas bi dolazilo ono kaj se tamo ne proda, a kolko sam čula, već smo imali H&M koji je zbog nekvalitete propao
2. svi bi na taj H&M navalili ko lud na brašno i pol Zagreba bi bilo isto obučeno
3. Ja odlazak u Austriju doživljavam ko svojevrstan izlet, obožavam to i veselim se tome dvaput godišnje ko malo dijete i ne želim si to uskratit
Apsolutno se slažem, jer je i roba i Zari i sličnim trgovinama kod nas manje kvalitetna nego vani,npr. kupila sam prošle godine vunenu vestu u Zari, sivu u Zagrebu, izmucala se do boli, žao mi je bilo silnih novaca koje sam dala, onda sam u austriji naletila na sniženju na istu takvu vestu, al krem boje i još i danas je ko nova.. meni je odlazak u graz, prvenstveno izlet a onda shopping. s obzirom da idem vrlo često, svaka tri do četiri tjedna, jer bolja polovica radi u Autoturistu, ne moram nužno sve kupit jedan dan, nego malo i prošećem, popijem kavu, poručam negdje usput i izbacim sivu sliku zagreba, posla i svega ostalog iz glave i uživam. od kad imamo new yorker i c&a sve češće viđam iste jakne kapute i sl. a ja odem u austriju i lijepo kupim čizmice u cortiju, koje nitko nema, ili rijetko tko ima, i presretna se vratim doma, isto je s h&m-om, s obzirom da mi je glavnina odjeće, sastavljena od majci-potkušulja, košuljica, traperica, i vestica, sve se to da dobro iskombinirat, pa samo dobro šoponholičarsko oko zna da je iz h&m-a.
samoborka09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 23:11   #64
u ovon popisu ducana ne vidin nista novog ni senzacionalnog

bilo bi bolje da se negdi otvori jedan oveci multi brand butik sa dizajnerskin stvarima
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:25   #65
mene zanima dali je sada otvorena bershka, pimkie, new yorker, zara?
I otprilike koliko je to veliko ( u odnosu npr. Avenue Mall)?
rosalie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:46   #66
Dali postoji kakav prijevoz do tamo za djelatnike?? navodno ima ali nitko ništa konkretno ne govori....Bila bi zahvalna ako itko ima kakvu točnu informaciju....POZZ
Ty31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 20:39   #67
Quote:
rosalie01 kaže: Pogledaj post
mene zanima dali je sada otvorena bershka, pimkie, new yorker, zara?
I otprilike koliko je to veliko ( u odnosu npr. Avenue Mall)?
Otvorenje je od 12.-15.11.
Mislim da će biti duplo veće od AM.

Quote:
Ty31 kaže: Pogledaj post
Dali postoji kakav prijevoz do tamo za djelatnike?? navodno ima ali nitko ništa konkretno ne govori....Bila bi zahvalna ako itko ima kakvu točnu informaciju....POZZ
A zašto se to ne raspitaš kod onih koji su te zaposlili?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 20:50   #68
Talking

ja sam gore 13.11
Mi idemo na izlet pa ćemo svratit tamo na 2 sata. =(
Mislim da će to biti premalo vrimena za mene
rosalie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 00:02   #69
ja sam danas mamu vozila ujutro tamo jer tam radi,ajme,IZGUBILA sam se na parkiralištu
sve je isto,a kak još niš nije označeno,15 min sam tražila auto
sad mi je smješno,ujutro sam se skoro rasplakala

nemam pojma za gradski prijevoz,ne kužim kak to nisu već uveli... ali od idućeg tjedna bi fakat morali...
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 00:04   #70
ugl,da,zaboravih reć
pa ja nemam pojma kak će to oni uspjet sredit za 10 dana!!bila sam unutar danas, sephora,m&s,muller,dm i pbz valjda imaju one svoje table iznad ulaza u dućan,a ostali su limene kutije koje uopće ne izgledaju da će biti uskoro dovršeno valjda rade u 3 smjene da to uspiju sredit..
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 20:33   #71
ja već dva dana zaredom prolazim onuda i vidim da radnici staaalno rade punom parom.cesta je napola sređena. možda i bude gotovo do roka..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:41   #72
JA tamo radim svaki dan i vrlo sam skeptičan što se tiće ovoga roka za otvorenje, nema velike šanse da se napravi sve što treba za ovih tjedan i žilet dana.
__________________
Sinoć, vraćajući se kući, ušao sam u pogrešno dvorište i udario u drvo koje nemam.
beljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:51   #73
Tako se govori prije otvaranja svakog centra. To su govorili i za Avenue Mall, i za Garden Mall... pa su se ipak otvorili. Tim više što ovi datum otvorenja naveliko oglašavaju i na televiziji.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 18:39   #74
Danas sam vidio u gradu veliku reklamu da će u WestGate-u biti "Bench" dućan, i baš se ugodno iznenadih. Za one koji ne znaju to je britanska robna marka i tamo je izuzetno popularna među mlađom ekipom, nešto kao Abercrombie u USA

Inače za sada imaju svoje dućane u UK, Kanada, Njemačka, Švicarska, Grčka i Poljska. I eto ih sada i u Hrvatskoj, tko bi reko

btw. čudi me kako na službenoj stranici od WestGate-a to ne piše?



http://www.bench.co.uk

Zadnje uređivanje soundvision : 06.11.2009. at 18:58.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 01:56   #75
mene samo zanima onai prijevoz!!
__________________
“Fashion fades, only style remains the same.”-Coco Chanel
jagodica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 13:14   #76
Pise da je otvorenje 12-15.11, kaj to zanci da bude se svaki dan neki od ducana otvoril ili se svi otvaraju 12?
__________________
You keep creating pictures in your mind and just believe they will come true in time
_reese_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 13:23   #77
Ja planiram u petak ići, nadam se da budu sve otvorili! Konačno sve na jednom mjestu.. Obično sam išla zbog Zare i Bershke u AM, a radi ostalog u CC1.
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 00:45   #78
Daje ljudi koji vam je k.....! , podupirete takva sranja koja se baš otvaraju kad je "recesija" (kak ti) , malo čudno da stranci kod nas otvaraju takva sranja , mislite li da če bit više radnih mjesta , je da! , privremeno!

Več sam čuo priče da neki austrijanac kupio još veči komad do tog centar tak da če bit to 3 god i onda ista slika kao i Jankomir!

Nestabilnost građana i nesigurnost radnih mjesta , mučenje ljudi!

Znam ljude koji rade na nekim dučanima i nedelju od 8 ujutro do 23 navečer s jeednom pauzom od 20 min a naši p.... se ulizuju Bugarima (oni koji vode program), vjerovali ili ne! (Prodane i ne-etiča stoka koji radnike tretiraju kao stoku)


Sram vas sve bilo!

Zadnje uređivanje mokry : 08.11.2009. at 02:20. Reason: Brisanje potpuno nepotrebnog quota
igzyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 02:22   #79
I...? Tvoja poanta je...?
Ako hoćeš rapravljati o ekonomskoj/gospodarskoj strani West Gate-a, imaš isti takav topic na pdf-u Gospodarstvo, pa te molim da tamo nastaviš. Hvala
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 12:11   #80
Quote:
jagodica. kaže: Pogledaj post
mene samo zanima onai prijevoz!!
Mozda dobijes BMW pa te vise ne bude zanimalo
Opix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.