Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 11:54   #4141
Molim vas ako netko zna da li su počela sniženja?
sanjica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:19   #4142
Zanima me molim Vas ako netko zna, kada u ARA dućanu u Seiesbergu počinje sniženje? Čula sam poslije Nove godine, ali ne znam točno kada. 1 čizme u Zg nema broja, da li se uplatu otići do Seiesberga ili grada i kada?
Hvala.
Ljupka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:21   #4143
Isplati...ne uplatu...mobitel krivo upiše
Ljupka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 12:00   #4144
Kad u Austriji počinju sniženja?
Išla bih u Seiersberg, a onkretno me zanimaju PRIMARK i Peek&Clop.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:06   #4145
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Kad u Austriji počinju sniženja?
Išla bih u Seiersberg, a onkretno me zanimaju PRIMARK i Peek&Clop.
Ja se spremam ovaj vikend, točnije 30. u subotu. Nadam se da će početi sniženja, a ne poslije NG al iskreno briga me

Primarni cilj mi je isto primark, idem obnovit potrošnu robu, gaće, čarape, etc..
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 07:00   #4146
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Primarni cilj mi je isto primark, idem obnovit potrošnu robu, gaće, čarape, etc..
to je i meni cilj
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 08:04   #4147
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
to je i meni cilj
Javim kakva je situacija

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 14:00   #4148
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Javim kakva je situacija
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:42   #4149
Bila sam jučer u Seiersbergu. Počela su sniženja u većini dućana. Hm ima do 70% i dosta dobar izbor, u Zaru nisam ulazila, ali piše sale. U Primarku je sniženo maksimalno trećina stvari, uglavnom 30% ili 50%. Jakne i kaputi su većinom sniženi, piđama samo par, gaće i grudnjaci nijedan basic nego samo oni fancy, šareni i čipkasti i sl. Čak i nije bila gužva.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:02   #4150
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Bila sam jučer u Seiersbergu. Počela su sniženja u većini dućana. Hm ima do 70% i dosta dobar izbor, u Zaru nisam ulazila, ali piše sale. U Primarku je sniženo maksimalno trećina stvari, uglavnom 30% ili 50%. Jakne i kaputi su većinom sniženi, piđama samo par, gaće i grudnjaci nijedan basic nego samo oni fancy, šareni i čipkasti i sl. Čak i nije bila gužva.
hvala ti

možeš usporediti HM kolekcije tamo i kod nas?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:13   #4151
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
možeš usporediti HM kolekcije tamo i kod nas?
Sorry, nisam baš objektivna... Rekla bih da je ovdje u Austriji malo bolji izbor (tu živim). U Hrvatskoj nisam baš kupovala u HMu jer mi je uvijek sve izgledalo zgužvano i jadno, a ovdje mi više stvari zapne za oko. Ali i to je možda krivi dojam, jer sam sad trudna pa me privlače stvari koje ne mogu nositi

Sad sam kupila jedino set grudnjaka za dojenje: ovdje su u dućanu sniženi s 20 na 10, a na netu s 25 na 13 eura.
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 07:42   #4152
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Sorry, nisam baš objektivna... Rekla bih da je ovdje u Austriji malo bolji izbor (tu živim). U Hrvatskoj nisam baš kupovala u HMu jer mi je uvijek sve izgledalo zgužvano i jadno, a ovdje mi više stvari zapne za oko. Ali i to je možda krivi dojam, jer sam sad trudna pa me privlače stvari koje ne mogu nositi

Sad sam kupila jedino set grudnjaka za dojenje: ovdje su u dućanu sniženi s 20 na 10, a na netu s 25 na 13 eura.
gdje god sam putovala vani, izbor je bio bolji, kolekcije drugačije
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 00:21   #4153
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
hvala ti

možeš usporediti HM kolekcije tamo i kod nas?
bila sam ja neki dan i sve mi je to isto čak mogu reći da sam razočarana izborom. prijašnjih godina pamtim kako su se bolje stvari mogle naći u inozmestvu. u h&m je definitivno više sniženih stvari nego kod nas, al mislim da je to zato jer ovdje žene kupuju ko sumanute i prije sniženja pa ne ostane toliko robe za sniženje. prevladavale su te neke basics stvari i zimske jakne/kaputi. i moram komentirati kako je dio sa sniženom robom jako lijepo i sistematično složen, po cijenama, vrstama i bojama te je omogućeno kretanje među svim tim štenderima. kod nas je sve nekako nabacano i bez previše smisla složeno.

primark mi je blago rečeno još veće razočarenje toliko sintetike, akrila, debelog poliestera, poliamida i najlona... ko da sam u nekoj zapaljivoj zoni, odnosno malo ljepše uređenom china shopu. sve te mucetine od groznih vesturina još gorih krojeva su mi se zakeljile na jaknu kako sam prolazila među štenderima. trebalo mi je nekoliko rola da to očistim kad sam kući došla. prije par godina bila sam u londonu u njihovom dućanu i isto pamtim bolji izbor, bar na atmosphere odjelu. imali su dosta toga sniženog, otprilike pola ženskog odjela, no da mi netko kaže uzmi besplatno 10 stvari, osim donjeg rublja i pidžama te poneke đinđe za kuću, ne bih znala što uzet. opet vidjeh kako ljudi kupuju ko sumanuti, valjda zato jer je jeftino.

u zari sam isto bila, no tamo je bio najveći kaos i po 30ak ljudi u redu za kabine i blagajnu, pa sam vrlo brzo odustala i izašla van. izbor mi se isto čini podjednakim, samo kad sam ja bila možda su se mogle uloviti odgovarajuće veličine što nije slučaj sa zagrebačkim dućanima.
__________________
pinterest

Zadnje uređivanje miss burleska : 02.01.2018. at 00:32.
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 06:27   #4154
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
bila sam ja neki dan i sve mi je to isto čak mogu reći da sam razočarana izborom. prijašnjih godina pamtim kako su se bolje stvari mogle naći u inozmestvu. u h&m je definitivno više sniženih stvari nego kod nas, al mislim da je to zato jer ovdje žene kupuju ko sumanute i prije sniženja pa ne ostane toliko robe za sniženje. prevladavale su te neke basics stvari i zimske jakne/kaputi. i moram komentirati kako je dio sa sniženom robom jako lijepo i sistematično složen, po cijenama, vrstama i bojama te je omogućeno kretanje među svim tim štenderima. kod nas je sve nekako nabacano i bez previše smisla složeno.

primark mi je blago rečeno još veće razočarenje toliko sintetike, akrila, debelog poliestera, poliamida i najlona... ko da sam u nekoj zapaljivoj zoni, odnosno malo ljepše uređenom china shopu. sve te mucetine od groznih vesturina još gorih krojeva su mi se zakeljile na jaknu kako sam prolazila među štenderima. trebalo mi je nekoliko rola da to očistim kad sam kući došla. prije par godina bila sam u londonu u njihovom dućanu i isto pamtim bolji izbor, bar na atmosphere odjelu. imali su dosta toga sniženog, otprilike pola ženskog odjela, no da mi netko kaže uzmi besplatno 10 stvari, osim donjeg rublja i pidžama te poneke đinđe za kuću, ne bih znala što uzet. opet vidjeh kako ljudi kupuju ko sumanuti, valjda zato jer je jeftino.

u zari sam isto bila, no tamo je bio najveći kaos i po 30ak ljudi u redu za kabine i blagajnu, pa sam vrlo brzo odustala i izašla van. izbor mi se isto čini podjednakim, samo kad sam ja bila možda su se mogle uloviti odgovarajuće veličine što nije slučaj sa zagrebačkim dućanima.

užas

Primark ja isto pamtim po Londonu - u grazu nisam nikad bila. ipak se nadam ponekoj sitnici tipa donji veš ili neka haljinica

a HM mi je ostao u najboljem sjećanju u Italiji - te kolekcije doživjeti nećemo
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:01   #4155
Ako netko uskoro ide u Primark i voljan mi je donijeti jedne rukavice, molim da se javi na pm.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:45   #4156
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post

užas

Primark ja isto pamtim po Londonu - u grazu nisam nikad bila. ipak se nadam ponekoj sitnici tipa donji veš ili neka haljinica

a HM mi je ostao u najboljem sjećanju u Italiji - te kolekcije doživjeti nećemo
ma nešto se uvijek nađe, al opet ništa pametno kupila nisam. sve za po kući također što se tiče veličina, mislim da bi tebi većina robe bila velika, a hlače kratke, jer su sve neki oversize modeli čudnog i neproporcionalnog kroja. probala sam neke zimske stvari u S veličini umjesto M/L i sve mi je bilo veliko, čudno rezano te loše visilo ko da sam iz osamdesetih ispala. ne volim takav stil ni odjeću koja nema nikakvu formu. s druge strane, tko voli basics stvari tipa jednobojne majice i košulje, taj će još nešto i naći.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:16   #4157
Ipak sam uspjela sama otici i evo izvjesca iz Seisberga:

U Primarku sam nasla malo vise stvari nego obicno, tipa dzempere i kosulje po 5-10€, a da ne izgledaju ko totalni jeftilen. Nasla sam i predobar proljetni baby blue kaput za 15€. Super su mi i te rukavice, 5€, kazu prava koza, a rade na touch.

Najbolji shopping sam obavila u Superdry store-u. Svi muski mi se vole tamo oblaciti, a bilo je 50-70% na dosta toga tako da sam majice koje kod nas dodju oko 500kn i vise platila po 20€. Cak sam i sebi nasla lijepe hoodice.

U Zari je snizenje isto kao kod nas, samo nije sve razgrabano, nasla ssm neke stvari koje kod nas nisam.

U ostale ducane nisam ni ulazila skoro.

Problem je kaj je Sportexperts zatvoren oa nema niti jednog sportskog ducana trenutno tamo.

Sve u svemu, uspjesan soping
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 08:03   #4158
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Ipak sam uspjela sama otici i evo izvjesca iz Seisberga:

U Primarku sam nasla malo vise stvari nego obicno, tipa dzempere i kosulje po 5-10€, a da ne izgledaju ko totalni jeftilen. Nasla sam i predobar proljetni baby blue kaput za 15€. Super su mi i te rukavice, 5€, kazu prava koza, a rade na touch.

Najbolji shopping sam obavila u Superdry store-u. Svi muski mi se vole tamo oblaciti, a bilo je 50-70% na dosta toga tako da sam majice koje kod nas dodju oko 500kn i vise platila po 20€. Cak sam i sebi nasla lijepe hoodice.

U Zari je snizenje isto kao kod nas, samo nije sve razgrabano, nasla ssm neke stvari koje kod nas nisam.

U ostale ducane nisam ni ulazila skoro.

Problem je kaj je Sportexperts zatvoren oa nema niti jednog sportskog ducana trenutno tamo.

Sve u svemu, uspjesan soping
nadovezujem se

obišla samo Primark jer sam imala 45 min vremena prije zatvaranja centra, ali sam zadovoljna.
Našla fora jaknu za 10eur, jeftinu sportsku robu, džempere za 5 eur koji izgledaju jako pristojno, hrpu najlonki, potkošulje.....vrećurina svega za 60 eur.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:37   #4159
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
gdje god sam putovala vani, izbor je bio bolji, kolekcije drugačije
To ti je uvijek tak. Prije 3 mj sam bio u Kijevu, placa im je ispod 200 eura i 95% njih si ne moze priustiti markiranu obleku jer ona kosta otprilike ko kod nas, a TH, CK, RL i ostali ducani imaju 5x vise robe nego u HR.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 01:33   #4160
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Ipak sam uspjela sama otici i evo izvjesca iz Seisberga:

Najbolji shopping sam obavila u Superdry store-u. Svi muski mi se vole tamo oblaciti, a bilo je 50-70% na dosta toga tako da sam majice koje kod nas dodju oko 500kn i vise platila po 20€. Cak sam i sebi nasla lijepe hoodice.

Sve u svemu, uspjesan soping
Koja je cijena ženskih hoodica/majica?
f9t_grl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.