Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2010., 02:45   #61
Quote:
Titanoid kaže: Pogledaj post
na taj način se jedino još možeš kontrolirati
puno puta bi uplatio al mi se neda u kladu, a sad se neću moći kontrolirati toliko.......

joj -joj bolje da nisu to uveli

al dobro bar me nebude sram uložiti 200 kn na koef 1,35
to me uvijek mučilo u kladi ali 60-70 kuna nije za odbacit
Ma kaki,svaki dan tako i na kraju mjeseca ljepo se skupi
dt2007 is offline  
Old 09.06.2010., 07:17   #62
Quote:
yeast kaže: Pogledaj post
mislim da si dobro shvatio..

što se tiče uplata tu će biti 2 opcije (poslovnica/banka)
i kreditna kartica vjerujem...

ali ono sto me zanima, evo dobijem, stajaznam, 600 kn i sad da li mogu uzeti 300 a ovo drugo ostaviti na accountu ili se mora sve podignuti?
a nista pricekat cemo jos ovog vremena dok se ne otvori pa vidjet.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 09.06.2010., 07:55   #63
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
i kreditna kartica vjerujem...

ali ono sto me zanima, evo dobijem, stajaznam, 600 kn i sad da li mogu uzeti 300 a ovo drugo ostaviti na accountu ili se mora sve podignuti?
a nista pricekat cemo jos ovog vremena dok se ne otvori pa vidjet.
Sto se tice ovog.

Ako se kladis preko online kladionice i sakupis nesto novca sam upises iznos koliko zelis za isplatu i ostatk ti ostaje, zar ne?

S obzirom da ce ovo biti isti princip kao i online kladjenje (samo sto ce biti MT) mora postojati isto ta mogucnost jer u suprotnom ako moras sve izvadit slusaj ovu situaciju.

Dolazis u kladionicu i na kartici imas 1000kn. Ti zelis isplatiti 700 kn i 300 ostaviti za igru, ali s obzirom da ti je uvjetovano da moras izvadit svih 1000 ti si zatrazio isplatu u kladionici svih 1000kn pa slijedi scenarij:

"Zatrazio sam isplatu sa racuna xxx pa vas molim isplatu svih 1000kn"

Nakon sto je teta isplatila ide sljedeca recenica:

"Sad mi uplatite od tih 1000kn 300kn nazad na racun jer meni zapravo treba 700kn, a 300kn bih ostavio za kladjenje"

Teta uplati i imas 700kn vani, i 300kn na racunu.

Ima li to logike? Mislim da ne, tako da ce biti dozvoljeno zatraziti isplatu koliko se zeli, ukoliko ne zele na stotine ovakvih scenarija dnevno.

Jesam li u pravu??
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je posljednji, jednom ce to i biti
Apatrit is offline  
Old 09.06.2010., 08:25   #64
Quote:
Apatrit kaže: Pogledaj post
Sto se tice ovog.

Ako se kladis preko online kladionice i sakupis nesto novca sam upises iznos koliko zelis za isplatu i ostatk ti ostaje, zar ne?

S obzirom da ce ovo biti isti princip kao i online kladjenje (samo sto ce biti MT) mora postojati isto ta mogucnost jer u suprotnom ako moras sve izvadit slusaj ovu situaciju.

Dolazis u kladionicu i na kartici imas 1000kn. Ti zelis isplatiti 700 kn i 300 ostaviti za igru, ali s obzirom da ti je uvjetovano da moras izvadit svih 1000 ti si zatrazio isplatu u kladionici svih 1000kn pa slijedi scenarij:

"Zatrazio sam isplatu sa racuna xxx pa vas molim isplatu svih 1000kn"

Nakon sto je teta isplatila ide sljedeca recenica:

"Sad mi uplatite od tih 1000kn 300kn nazad na racun jer meni zapravo treba 700kn, a 300kn bih ostavio za kladjenje"

Teta uplati i imas 700kn vani, i 300kn na racunu.

Ima li to logike? Mislim da ne, tako da ce biti dozvoljeno zatraziti isplatu koliko se zeli, ukoliko ne zele na stotine ovakvih scenarija dnevno.

Jesam li u pravu??
Da, neće se morati sve podizati, već samo iznos koji si doma na korisničkom računu upisao...
AnđeliČakovec is offline  
Old 09.06.2010., 08:49   #65
Quote:
Apatrit kaže: Pogledaj post
Sto se tice ovog.

Ako se kladis preko online kladionice i sakupis nesto novca sam upises iznos koliko zelis za isplatu i ostatk ti ostaje, zar ne?

S obzirom da ce ovo biti isti princip kao i online kladjenje (samo sto ce biti MT) mora postojati isto ta mogucnost jer u suprotnom ako moras sve izvadit slusaj ovu situaciju.

Dolazis u kladionicu i na kartici imas 1000kn. Ti zelis isplatiti 700 kn i 300 ostaviti za igru, ali s obzirom da ti je uvjetovano da moras izvadit svih 1000 ti si zatrazio isplatu u kladionici svih 1000kn pa slijedi scenarij:

"Zatrazio sam isplatu sa racuna xxx pa vas molim isplatu svih 1000kn"

Nakon sto je teta isplatila ide sljedeca recenica:

"Sad mi uplatite od tih 1000kn 300kn nazad na racun jer meni zapravo treba 700kn, a 300kn bih ostavio za kladjenje"

Teta uplati i imas 700kn vani, i 300kn na racunu.

Ima li to logike? Mislim da ne, tako da ce biti dozvoljeno zatraziti isplatu koliko se zeli, ukoliko ne zele na stotine ovakvih scenarija dnevno.

Jesam li u pravu??
U pravu si
__________________
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Algy is offline  
Old 09.06.2010., 08:52   #66
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
mižeš samo reć kakvi papiri će trebat i kakav račun???
Oib i točni podaci su obavezni i nemožeš dati krivi. broj računa(tekućeg) si obavezan dati.(iako...razmisli malo...) isplatu možeš zatražiti koliko želiš, nemoraš sve...
BikKojiSjedi is offline  
Old 09.06.2010., 09:07   #67
Quote:
BikKojiSjedi kaže: Pogledaj post
Oib i točni podaci su obavezni i nemožeš dati krivi. broj računa(tekućeg) si obavezan dati.(iako...razmisli malo...) isplatu možeš zatražiti koliko želiš, nemoraš sve...
Sad mi ovo nije jasno. Za OIB u redu ali kakve veze ima tekući od banke ako ja želim stavljati depozit u poslovnici i dizati dobitke u poslovnici. Ako se obavezno mora davat broj tekućeg to ti ljudi neće htjet, Još mi samo treba da banka zna da se kladim. Banke kao što vjerojatno znaš ne vole da im se klijenti klade. Ako je tako kako ti pišeš onda se online mogu kladit i preko MB i deviznog računa u stranim kladionicama.
__________________
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Algy is offline  
Old 09.06.2010., 09:27   #68
Mislim da tekuci nece biti uvjet za online kladjenje nego samo OIB i osobna mozda kod uplate-isplate kao dokaz da si to ti i da si punoljetan.

Tekuci racun samo ako ces htjeti uplacivati putem e-bankarstva ili traziti isplatu na tekuci ali to bi trebalo biti samovoljno.

A s ovim se ne slazem da banke ne vole da se klade klijenti. Boli banke k.. sta ti radis ako imas sve uredno kod njih i nebi trebalo biti nikakvih prepretka sta se razvila 'suradnja' sa supersportom ili fortunom. Banke ne vole samo kad nisi uredan...

a kladjenje je potpuno legalno i cisto tako da banka nema sta uvjetovat, usporedio bih kladjenje sa online shopovima jer nema razlike..
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je posljednji, jednom ce to i biti

Zadnje uređivanje Apatrit : 09.06.2010. at 09:29. Reason: dopuna
Apatrit is offline  
Old 09.06.2010., 09:56   #69
Quote:
BikKojiSjedi kaže: Pogledaj post
Oib i točni podaci su obavezni i nemožeš dati krivi. broj računa(tekućeg) si obavezan dati.(iako...razmisli malo...) isplatu možeš zatražiti koliko želiš, nemoraš sve...
a dobro oib osobna i tekući nisu nikakav problem
marsovacc is offline  
Old 09.06.2010., 10:18   #70
Momci, ajmo pričekat da dođe nešto službeno, jer ovako možemo nagađat do kad hoćemo, šta i kako! A ponuda se neće sama ispunit, zasad
Pagis is offline  
Old 09.06.2010., 10:47   #71
Quote:
Apatrit kaže: Pogledaj post
Mislim da tekuci nece biti uvjet za online kladjenje nego samo OIB i osobna mozda kod uplate-isplate kao dokaz da si to ti i da si punoljetan.

Tekuci racun samo ako ces htjeti uplacivati putem e-bankarstva ili traziti isplatu na tekuci ali to bi trebalo biti samovoljno.

A s ovim se ne slazem da banke ne vole da se klade klijenti. Boli banke k.. sta ti radis ako imas sve uredno kod njih i nebi trebalo biti nikakvih prepretka sta se razvila 'suradnja' sa supersportom ili fortunom. Banke ne vole samo kad nisi uredan...

a kladjenje je potpuno legalno i cisto tako da banka nema sta uvjetovat, usporedio bih kladjenje sa online shopovima jer nema razlike..
Ma podrazumijeva se da je klađenje legalno. Ako si uredan u banci ne bi trebalo bit nikakvih problema. Ipak u nekim situacijama ti baš nije zgodno. Recimo ako dižeš kredit ili tako nešto, a banka zna da se kladiš nećeš kredit dobit samo tako. U raznim situacijama ti to može bit problemčić. Mene osobno to s kreditom i ne brine. Ja sam se s kreditima dovoljno opekao tako da mi ne pada na pamet dizat kredit ali mislim da nije baš zgodno makar opet kažem, ti si u pravu, klađenje je potpuno legalno i normalno da to njih ne bi trebalo bit briga.
__________________
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Algy is offline  
Old 09.06.2010., 11:05   #72


eto , dala teta flyer , pa da vidite kak će biti uplata i isplata.....
kaze da bi trebalo počet od petka
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Old 09.06.2010., 11:20   #73
Quote:
cmicmi kaže: Pogledaj post


eto , dala teta flyer , pa da vidite kak će biti uplata i isplata.....
kaze da bi trebalo počet od petka

ha??
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je posljednji, jednom ce to i biti
Apatrit is offline  
Old 09.06.2010., 11:26   #74
Quote:
Apatrit kaže: Pogledaj post
ha??
kaj ha??
kaj ne znaš čitat??
Svi ispitivaju kak bu uplata , kak bu isplata.
E pa sad imate slikicu na kojoj vam sve piše
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Old 09.06.2010., 11:47   #75
Davno nisam bio u lokalnoj kladi čak se loše osjećam kad uđem u kladionicu, ako bude dobra ponuda, bonusi itd. možda otvorim račun u kojoj domaćoj.
Gustavo is offline  
Old 09.06.2010., 12:07   #76
Eto, cmicmi je riješio sve nedoumice! A ja mogu potvrditi da se ista stvar očekuje u Hrvatskoj Lutriji u roku tjedan dana! Fenomenalna stvar, ali nije u redu da manipulativni troškovi ostanu! Ja sam igrač na jako velike uloge i do sad sam u 99 posto slučajeva uplaćivao u Lutriji jer u drugim našim kladama su bili veliki problemi sa uplatama većih svota i sad me zanima kakva će biti ograničenja sa uplatama! Ako vam jave Agić, Mumlek ili Surać rezultat onda bolje uplaćujte po starom, a ne online...Da ne ostaju tragovi...
grgaldinho is offline  
Old 09.06.2010., 13:12   #77
zaboravio sam napisat
MT-a neće biti , tak mi je rekla teta na šalteru
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Old 09.06.2010., 13:39   #78
A mene brine jedan problem... Zanima me,pošto sam vidio na tim internet kladionicama da su manji kvoeficijenti da li će to dovesti do rušanja kvoeficijenata i u njihovim kladionicama?
Bezveze1 is offline  
Old 09.06.2010., 13:48   #79
Quote:
Bezveze1 kaže: Pogledaj post
A mene brine jedan problem... Zanima me,pošto sam vidio na tim internet kladionicama da su manji kvoeficijenti da li će to dovesti do rušanja kvoeficijenata i u njihovim kladionicama?
To nije točno. Od kud ti to? Na online kladama su VEĆI koeficijenti i veća je ponuda i razrada. Ja kroz neko vrijeme očekujem da se povećaju koeficijenti, a ne da se smanje.
__________________
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Algy is offline  
Old 09.06.2010., 13:49   #80
a kaj su to kvoeficijenti
misliš na koeficijente??
Svaka kladionica ima svoje koeficijente , tak da to kaj pitaš nebi trebao biti problem , kak budu koeficijenti u poslovnicama , tak bude bilo i na net klađenju
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.