Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 16:30   #81
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
tekstove pjesama sam redovito brkala
'što da radim kad odu prijatelji moji
kad ode djevojka na konju
bacam oči'
Joj, taj konj je i kod mene bio prisutan
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:32   #82
Quote:
* Kali * kaže: Pogledaj post
ma da, mjesec
a druga moja frendica, kad je bila klinka, kad su je pitali kako se zove je umjesto katarina ogovorila papuča
ne znam šta joj je bilo
Išla sam ugooglat tvoj sig i ispalo je ovo:
But we're never gonna survive, unless...
We get a little crazy
No we're never gonna survive, unless...
We are a little...

))) Tolko o riječima
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:33   #83
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
U isto to doba, imali smo onu starinsku kadu s 4 šape ispod. Mislila sam da je ispod nje put u nekakav tajni svijet.
odlično!

Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ja ne znam postoji li veći blam, bruka i sramota za jednu urbanu koku koj aobožava Marlija.
U2- In the name of love, one blow
in the name of love

Azra, standardno... djevojka na konju

Mokasinka Janka je

moja druga pokojna baka(ona zla) je tvrdila da, kad ti bubamara sleti na dlan/ruku, trebaš gledati u kom smjeru će odletiti, jer će ti muž bit iz sela iz tog smjera
jadne, jadne dezorijentirane bubamare kojima sam pokušavala pripriječiti put
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:34   #84
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
Ja sam negdje do 13. godine mislila da ono jaje koje jedemo (žutanjak i bjelanjak) je zapravo otopljeno pile jer je kokoš previše sjedila na njemu
Majko mila, ovo je predobro
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:38   #85
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Evo jedan od mojih boljih tripova:

Mislila sam da me Sunce prati.. Kao, idem ja od doma i sunce mi pred kućom. Odem s mamom do vrtića - evo Sunca i tamo. To je bila neka urota protiv mene I tako negdje do 6. godine hahahahah

Isto i kod mene . Ja sam mu jedno vrijeme pokušavala i pobjeći

Kad sam prvi put čula izraz "svršavanje", mislila sam da to znači umiranje i da se tijekom orgazma umre

A uvjerili su me i u to da sve koštice koje pojedem idu u slijepo crijevo i onda moram na operaciju
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:38   #86
Quote:
frčkava kaže: Pogledaj post
-kao mala, svaki dan sam prolazila pored getroa na vrbanima. na njemu je bila reklama za onaj sok 7up. ja sam do prije godinu- dvije mislila da se sok zove TUP i isti naručila vani. moji su se odvalili smijat, ja sam htjela krepat od neugodnosti.
Joj ovo me sad podsjetilo na jedno vrijeme u osnovnoj kad je taj 7up bio jako popularan i svi smo ga kupovali u dućanu kraj škole.
Samo što mi klinci smo onda vraga znali da je to broj 7, nego smo svi govorili da pijemo ZUP
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:39   #87
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Išla sam ugooglat tvoj sig i ispalo je ovo:
But we're never gonna survive, unless...
We get a little crazy
No we're never gonna survive, unless...
We are a little...

))) Tolko o riječima
a jbt, ja isto guglala da ne bude pa ubola potpisanu verziju
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:40   #88
E da, treba nam misheard lyrics topic.

Kod one crkvene 'ja sam s vama isus veli, s nama ostat zarko zeli'- ja sam si uvijek mislila da nes nije u redu s tim Zarkom, pa nek ostane ako mu se hoce.


Iako je jos gore kad dobro cujes a krivo protumacis, ja se dugo pitala zasto je ona pjesma od Karana tako nedorecena: 'lipa si lipa, andjeli ti slice, lipa si lipa usne tvoje lice...'.. Lice na sta jebote daj se izjasni.

A onda trenutak epifanije i
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:41   #89
Vjerovala sam da su Biograd i Beograd zapravo jedno te isto,samo mi kažemo Biograd a Srbi Beograd
Kao što je već netko rekao ;Austrija & Australija,naravno da je i to jedno te isto,ljudi bez veze kompliciraju.
Do moje 10 godine vjerovala sam da mi je ispod kreveta sakriveno čudovište.(i zvalo se Bau-Bau)
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:41   #90


ja sam do siječnja ove godine iliti do prije 5 mjeseci, mislila da pjesma Bos il' hadžija Zabranjenog pušenja nema smisla, jerbo sam mislila da je ovo bos zapravo boss kao šef, a hadžija je recimo isto to, pa čemu boss ili hadžija

dok mi nisu objasnili da je to bos iliti bez cipela bos...
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:42   #91
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Kod one crkvene 'ja sam s vama isus veli, s nama ostat zarko zeli'- ja sam si uvijek mislila da nes nije u redu s tim Zarkom, pa nek ostane ako mu se hoce.

o jebemtisunce
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:43   #92
Quote:
hipersenzibilna kaže: Pogledaj post
Vjerovala sam da su Biograd i Beograd zapravo jedno te isto,samo mi kažemo Biograd a Srbi Beograd

Ah, da i to sam mislila.
A i da su Samobor i Sombor isto
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:45   #93
ha ha ha ja mislim da nas je dosta pjevalo O šuber hani dečko moj a kad nikog nije bilo doma onda sam okretala tv na regalu i gledala di su ti mali ljudi, jer me stvarno zločesta sestra uvjerila u to, aaa...
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:46   #94
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
tad sam si mislila kak je ta azra baš bezveze s tim nelogičnim tekstovima....
Pa tako je- gdje im je logika u 'jos da imam pendzera vidio bi svirke'...
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:47   #95
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
E da, treba nam misheard lyrics topic.

Kod one crkvene 'ja sam s vama isus veli, s nama ostat zarko zeli'- ja sam si uvijek mislila da nes nije u redu s tim Zarkom, pa nek ostane ako mu se hoce.


inače, postoji topic negdje na Glazbi, jednom sam ga čitala i davila se.
mene je dugo zbunjivao izraz "dati".

- dala mu je. ( što? štomu je dala?) i bilo je razdoblje, sjećam se, da sam si mislila..ma što na kraju tog sexa treba još dati



Torma:tako je- gdje im je logika u 'jos da imam pendzera vidio bi svirke'... bravo ma nije znao Štulić pisati
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:47   #96
Quote:
hipersenzibilna kaže: Pogledaj post
Vjerovala sam da su Biograd i Beograd zapravo jedno te isto,samo mi kažemo Biograd a Srbi Beograd
pa ovo ti i ima smisla nekako
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:53   #97
O da,pa kako se nisam sjetila televizora i 'malih ljudi koji su u njemu'Nije mi nikako išlo u glavu kako svi stanu unutra.
I da,još jedan moj biser;stari mi je socijalni radnik a jednom nas je učiteljica pitala čime nam se roditelji bave ja sam mrtva ozbiljna izvalila "socijalni slučaj"
Još se godinama poslje toga na svakom roditeljskom prepričavao taj moj biseri mom je starom trebala čitava vječnost da mi objasni razliku između 'radnika' i ' slučaja'.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:53   #98
Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
slično i samnom.
Meni nije bilo jasno dok sam gledala Santa Barbaru zašto oni uopće ne spavaju, neidu na wc, ponekad samo jedu... a puno puta sam se pitala kako ljudi uopće stanu u tv.
Meni nije bilo jasno zašto uvijek nose cipele po kući, a ne neke papuče... Zapravo, to mi ni danas nije jasno.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:55   #99
A Krist jednom stade na žabu?
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 16:55   #100
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
mene je dugo zbunjivao izraz "dati".

- dala mu je. ( što? štomu je dala?) i bilo je razdoblje, sjećam se, da sam si mislila..ma što na kraju tog sexa treba još dati
Ovo je i mene zbunjivalo . Koji klinac mu daje, a ja to ne smijem vidjeti
Ne bi li nam bilo lakše u životu da su nam starci objasnili neke stvari
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.