Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2010., 10:56   #61
Da, to je nsljeđe i ratobornost
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 21:25   #62
Velika Gorica bi trebala dobiti svoju oznaku da se ovo vidi

__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 21:55   #63
Quote:
t0Msha kaže: Pogledaj post
Netočno. Slovaci imaju grb.
nemaju nužno

http://www.worldlicenseplates.com/jp...lovakia_GI.jpg
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 10:49   #64
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Uopće ne sumnjam da će izabrati najružnije pa se i ne zamaram previše... ono što bih jedino htio jest da konačno ukinu tablice na kojima se vidi odakle je tko i da stave onakve kao u bosni. Pa da bar donekle imaš mira kad parkiraš auto van svoje županije

PRODANO!!!!
hebateled gdje zivimo i u kojem stoljecu, ali ovo mi je najpametniji prijedlog....!
17+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 22:19   #65
Cool Točno

Quote:
t0Msha kaže: Pogledaj post
Netočno. Slovaci imaju grb.


je točno imali su ga do prijema u EU čini mi se da od 2004 na ovamo ga više nama, umjesto grba imaju razmaknicu - crticu. Doduše neki nacionalno "osviješteni" i dalje samoincijativno lijepe grb preko toga. Druga stvar je što kod njih, jednako kao i kod ostalih ne moraš mijenjati tablice jer si ušao u EU, dok će kod nas po narodnom običaju stajati u redu........
Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 22:38   #66
Ma nek daju kakve bilo samo da više nemamo ove sadašnje koje su sa onim tankim slovima i brojkama preružne.Jebeš tablicu koju nevidiš sa 20m.A neznam koji im je trebala i ona crtica između brojki i onih zadnjih slova.
Piljun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 23:28   #67
Ja bi da tablice budu elegantno zute kao nizozemske i britanske.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 13:28   #68
Cool

Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Ja bi da tablice budu elegantno zute kao nizozemske i britanske.

a ja bi crvene s tamnoplavim slovima, take' nema niko'...
Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 19:22   #69
Quote:
Proxy1969 kaže: Pogledaj post

a ja bi crvene s tamnoplavim slovima, take' nema niko'...
jao nećeš vjerovaqt, al vidio sam i takve. misilm da su neke francuske, sad il col ili tak nekakve. na ferrariju sam ih vidio
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 20:00   #70
Cool

Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jao nećeš vjerovaqt, al vidio sam i takve. misilm da su neke francuske, sad il col ili tak nekakve. na ferrariju sam ih vidio
e jebiga sad.....
Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 20:11   #71
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
E ja ga sutra probam na svojoj tablici pa ću ti reći jel preagresivan..ili na prikolici od starog, sigurno je sigurno

i kako je tablica preživjekla tortutu?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 21:10   #72
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post

i kako je tablica preživjekla tortutu?
Preživjela je, preživjela, bolje nego moji nokti. Lijepa, izglancana, nema oštećenja od Arfa i nisam skinula ni brojke ni slova
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 21:20   #73
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Preživjela je, preživjela, bolje nego moji nokti. Lijepa, izglancana, nema oštećenja od Arfa i nisam skinula ni brojke ni slova
Super sada više nemam ispriku, pa ću i tablicu morati prati!
Dobro da znam!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 21:28   #74
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Super sada više nemam ispriku, pa ću i tablicu morati prati!
Dobro da znam!
Ne znam hoćeš li moći skinuti fleku od naljepnice i sa Arfom..mislim da je stvar u reflektirajućoj foliji sa kojom je tablica presvučena I još me je stari pitao zašto mu glancam tablicu i da kad već imam volje mogla bih mu oprati i prikolicu
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 23:24   #75
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Znači bez oznake EU? Čudno baš. Ja nisam bila u Slo ali sve aute koje ovdje vidim, vidim sa oznakama, pogotovo Bosance na privremenom radu u Slo koji piče petkom za Bosnu i nedjeljom natrag , a i čula sam od prijatelja u Slo da su mijenjali tablice po isteku registracije. Vrag će ih onda znati kako i zašto neki imaju stare

http://wapedia.mobi/sh/Registarske_o...la_u_Sloveniji
isto ko i njemackoj, ima jos uvijek masa auta koji imaju stare tablice. dobijes nove tek kod promjene vlasnika, ako si izgubio jednu....malo bi bilo blesavo da bas moras mjenjat tablice. tako ce sigurno bit i kod nas

ja nedavno vidio u austriji auto sa crnim tablicama vec sam zaboravio da i postoje
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 23:33   #76
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
isto ko i njemackoj, ima jos uvijek masa auta koji imaju stare tablice. dobijes nove tek kod promjene vlasnika, ako si izgubio jednu....malo bi bilo blesavo da bas moras mjenjat tablice. tako ce sigurno bit i kod nas

ja nedavno vidio u austriji auto sa crnim tablicama vec sam zaboravio da i postoje

Mi smo jedino morali mijenjati one koje su imale jednu crvenu zvjezdicu..a sad da li ćemo isto tako morati da bi dobili sve one žute zvjezdice ili to bude po želji ili potrebi
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 23:39   #77
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jao nećeš vjerovaqt, al vidio sam i takve. misilm da su neke francuske, sad il col ili tak nekakve. na ferrariju sam ih vidio


Baš ih vidio neki dan, iako mi se čini da su slova siva.

Na netu ne mogu naći.

Al te su definitivno moj favorit.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 23:58   #78
Kaj se dizjna tablica tiče, trebali bi slijediti američki dizajn tablica, po meni

http://www.aukcije.hr/item.php?id=1127584
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 00:14   #79
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
Kaj se dizjna tablica tiče, trebali bi slijediti američki dizajn tablica, po meni

http://www.aukcije.hr/item.php?id=1127584
i da je samo zadnja obavezna, a da naprijed mozes stavit neku saljivu ili sa imenom
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 00:28   #80
Quote:
buntspecht kaže: Pogledaj post
i da je samo zadnja obavezna, a da naprijed mozes stavit neku saljivu ili sa imenom
E sad čovjek ti da prst, a ti bi cijelu ruku

Ja bih bio zadovoljan da samo imamo tablice dizajnirane ko ameri, pogledaj kak oni iaju ljepo slikice, grada/države broj i država/mjesto, baš savršeno.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.