Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2010., 00:31   #81
Od europe

linhenštajn ima super kul

__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 00:40   #82
E ovdje ih ima da boli glava

http://translate.google.hr/translate...ussia-249.html

Čak su nam već dizajnirali nove pa se ne moramo mučiti dalje





__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.

Zadnje uređivanje Alkemicharka : 17.10.2010. at 00:55.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 12:31   #83
zar nisu rekli za ove postojeće da se uklapaju u EU standard i da ih neće biti potrebno mijenjati kad uđemo u EU?
ili je to samo bila fora da tada lakše izbrojimo kune za nove tablice, misleći da radimo nešto dobro...
hebale ih tablice.. a kaj fali ovim sadašnjim? što točno nije dobro na njima?

i ako nekaj nije dobro, što mi nove ne plate oni koji su dizajnirali ove postojeće i odobrili da idu van?
__________________
kochnice nas samo usporavaju...
KarloDelPontiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:06   #84
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Ne znam hoćeš li moći skinuti fleku od naljepnice i sa Arfom..mislim da je stvar u reflektirajućoj foliji sa kojom je tablica presvučena I još me je stari pitao zašto mu glancam tablicu i da kad već imam volje mogla bih mu oprati i prikolicu

sad sam te uvalio u nepriliku. Znači ako prilikom prolaska gradom vidim neko djevojče gdje arfom riba prikolicu to si ti?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:24   #85
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post

sad sam te uvalio u nepriliku. Znači ako prilikom prolaska gradom vidim neko djevojče gdje arfom riba prikolicu to si ti?
Ma nemaš brige...ostali smo na tome da "bih mogla"
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:30   #86
Quote:
KarloDelPontiac kaže: Pogledaj post
zar nisu rekli za ove postojeće da se uklapaju u EU standard i da ih neće biti potrebno mijenjati kad uđemo u EU?
ili je to samo bila fora da tada lakše izbrojimo kune za nove tablice, misleći da radimo nešto dobro...
hebale ih tablice.. a kaj fali ovim sadašnjim? što točno nije dobro na njima?

i ako nekaj nije dobro, što mi nove ne plate oni koji su dizajnirali ove postojeće i odobrili da idu van?
Sadašnjima fale samo zvjezdice ispred oznake reg.područja kao oznaka pripadnosti EU, da se mene pita...a postojeće su bile još ratne kada je najbitnije bilo skinuti crvenu zvjezdicu i staviti hrvatski grb. Nije bilo vremena za dizajniranje i fantaziranje. Sad ćemo još iz tablica napraviti državni problem br.1.
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:33   #87
Cool E da je samo to..

Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Sadašnjima fale samo zvjezdice ispred oznake reg.područja kao oznaka pripadnosti EU, da se mene pita...a postojeće su bile još ratne kada je najbitnije bilo skinuti crvenu zvjezdicu i staviti hrvatski grb. Nije bilo vremena za dizajniranje i fantaziranje. Sad ćemo još iz tablica napraviti državni problem br.1.


natrkeljaš malo kvalitetniju naljepnicu i sve OK, ali kao što sam već rekao (ne samo ja već i još netko ), potrebno je ukloniti simbol nacionalne države (grb) jer EU praksa ne poznaje nacionalna obilježja na zajedničkim tablicama za razliku od lokalnih, gradskih, općinskih i sl.....
Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:46   #88
Quote:
Proxy1969 kaže: Pogledaj post

natrkeljaš malo kvalitetniju naljepnicu i sve OK, ali kao što sam već rekao (ne samo ja već i još netko ), potrebno je ukloniti simbol nacionalne države (grb) jer EU praksa ne poznaje nacionalna obilježja na zajedničkim tablicama za razliku od lokalnih, gradskih, općinskih i sl.....
Ma znam, da, a tu se sad opet možemo vratiti na temu šarolikosti uglavnom životinjskog carstva na našim gradskim grbovima. Živi bili pa vidjeli, ionako će biti kako nam otkroje da će biti, sviđalo se to nama ili ne
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 00:47   #89
Quote:
Vampir Svetozar kaže: Pogledaj post
ja mislim da koje god riješenje odaberu za nove tablice, da će biti dobro.

Ne bi bilo u redu da država preuzme na sebe troškove izrade i promjene registracija, pogotovo u ovoj otežanoj ekonomskoj situaciji koju su druge zemlje uzrokovale.
Bilo bi fer da nama, vlasnicima vozila, naplate tu promjenu, ipak ćemo mi benificirati od promjene.

Također, ne bi bilo dobro da pola nas vozi na novim, pola na starim tablicama, tako da bi bilo dobro da se uvede obveza mijenjanja tablica.
obveza mijenjanja tablica ne postoji niti u eu. pogledaj malo njemacke tablice. ima ih jos uvijek bez ove oznake eu. tak i treba.

najbolji mi je lihtenstajn crne tablice i kraljevski grb. totalno drukciji od drugih.i prepoznatljivi.isti slucaj sa ch.
silhofn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:01   #90
Cool Nisu ni drugi bolji...

Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Ma znam, da, a tu se sad opet možemo vratiti na temu šarolikosti uglavnom životinjskog carstva na našim gradskim grbovima. Živi bili pa vidjeli, ionako će biti kako nam otkroje da će biti, sviđalo se to nama ili ne


riječ je uglavnom o povijesnim grbovima koji imaju tradiciju negdje staru i tisućama godina.......
Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:04   #91
Cool

Quote:
silhofn kaže: Pogledaj post
obveza mijenjanja tablica ne postoji niti u eu. pogledaj malo njemacke tablice. ima ih jos uvijek bez ove oznake eu. tak i treba.

najbolji mi je lihtenstajn crne tablice i kraljevski grb. totalno drukciji od drugih.i prepoznatljivi.isti slucaj sa ch.
nisu članovi EU !

P.S. već je rečeno da se u BRD ne mjenjaju na muss, već kad im dođe vrijeme !
Proxy1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 08:17   #92
Da li se u 2013 mijenjaju reg. tablice?

Da li će Država raspisati natjećaj za izgled tj. novi dizajn istih u kojem mogu sudjelovati svi Građani RH ili će to raditi neka podobna dizajnerska agencija.
I da li se očekuje da će ta izmjena svakog Vozača stajati novaca i gubljenja slobodnog vremena u uredu MUP - a i slično.

Zadnje uređivanje kanotolki : 27.12.2012. at 08:27.
kanotolki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 09:31   #93
Jel to ono ako udjemo u EU?
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 10:00   #94
Quote:
kanotolki kaže: Pogledaj post
Da li će Država raspisati natječaj za izgled tj. novi dizajn istih u kojem mogu sudjelovati svi Građani RH ili će to raditi neka podobna dizajnerska agencija?


Quote:
kanotolki kaže: Pogledaj post
I da li se očekuje da će ta izmjena svakog Vozača stajati novaca i gubljenja slobodnog vremena u uredu MUP - a i slično?
Naravno
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 10:54   #95
Vrlo vjerovatno je da cemo mjenjati tablice po uzoru na Švabske.I da,gubljenje vremena i novaca nas isto ocekuje...
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 11:00   #96
A vi majku mu kao da živite u Luksemburgu.
Jasno da će nas opet naguzit i za tablice i za dokumente i za koješta .... to je općeprihvaćena politika svih koji se dočepaju vlasti.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 11:38   #97
Quote:
HUNTER (CRO) kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerovatno je da cemo mjenjati tablice po uzoru na Švabske.I da,gubljenje vremena i novaca nas isto ocekuje...
ako će nam švabe bit uzor onda se tablice neće minjat, nego će se samo novoizdane razlikovat od starih tablica.
mislim da bi tribali ostat isti brojevi i slova
ako će ić po bosanskom sistemu a to je da se tablice minjaju kad se minja prometna onda sam ja miran još 6 godina za mečku tj 7 godina za maruttia
__________________
Priča svaka slika da ne zaboravin nikad:Tomislav B.K. 23.01.1971.-30.05.2006.,Marko I. 02.05.1990.-26.04.2011. http://www.youtube.com/watch?v=cp0lXBTLL4w
zippo6969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 11:59   #98
Izdavanja novih tablica, jer sadašnje ne odgovaraju čak niti veličinom onima iz EU (nema mjesta za zvjezdice ...) kao i sadržajem - navodno ne bi smjelo biti grba RH već samo lokalnih oznaka regija ili sl., biti će sigurno i 101% po starom običaju udri po džepu ... Dinamika i tehnika izdavanja - zamjene - strah me je opet starih običaja u RH : nepripremljenost, lakomislenost i nazovi stručnost savjetnika i inih ...( sjetite se samo onog bisera s CRO oznakom - rezervnom oznakom druge države ...)
Duk_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 12:30   #99
da .Koliko znam ni jedna država EU nema nacionalni grb na reg tablici. Splitska regija će onda dobit stari grb dalmacije, a Dubrovačko neretvanska županija grb dubrovaćke republike a, Istra svoj stari grb itd .
kanotolki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 12:50   #100
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A vi majku mu kao da živite u Luksemburgu.
Jasno da će nas opet naguzit i za tablice i za dokumente i za koješta .... to je općeprihvaćena politika svih koji se dočepaju vlasti.
Panika bez pokrića, da biti će eventualno mjenjanje tablica, ali će stare vrijediti do uništenja vozila ili promjene reg područja ....ima Belgijanaca koji i danas voze svoje stare tablice, isto tako ima Italijana koji još uvijek imaju naprijed onu malu "mini" tablicu....ili Austrijanaca koji voze one svoje crne sa bijelim slovima!

Vozačke dozvole će se mjenjat za kartice prema obrascu EU.....

A što se grbova tiće......morao sam se nasmijat ....bosanski Hrvati će onda imat "bosanski grb" na tablici hahahahaahahah!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.