Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2016., 21:38   #121
Mene zanima kvaliteta haljina Napikirala sam si jednu, dve iz nove kolekcije, za torbe znam da su jako loše, ali kakva su iskustva sa haljinama?

Hvala unaprijed
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 18:35   #122
Natikace

Bok ekipa
Mene zanimaju njihove natikace? Kak ste zadovoljni,da li su stvarno anatomske ? I da li su izdržljive?
Neka akcija u mass pa me zanima
Hvala
Pozz
Veky39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 15:20   #123
trazim majicu od Desiguala "Red Lettering"
"L" veličinu. u stanju sam platit duplo. jebeni konji iz desiguala su mi rekli da zovem svaku trgovinu pojedinacno dok ne nadjem.
pa pizdu ti jebem beskorisnu...
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 16:33   #124
Mene zanima jel fakat istina da se torbe raspadaju? Citala sam malo postove unatrag. Koliko dugo uopce uvazavaju reklamacije? Sad sam iz kosa isla vaditi racun
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 20:16   #125
Imam ih nekoliko, jos se najbolje drzi jedna koja je uglavnom platnena s tek malo umjetne koze, zgulila se na pregibima, ali jd i dosta nosena. Jedna ful od umjetne koze se zgulila u rekordnom roku i djeluje toliko ofucano, da mi je koma iti je nositi vise. Ali ono zbilja, nakon niti mjesec dana i 3-4 nosenja je izgledala ocajno.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 22:39   #126
Ja imam neku smedju od umjetne koze od sijecnja i za sad je ok, al nosila sam ju 10 puta max. A sad sam kupila neku vise platnenu, pa sam racun odmah spremila kad sam ovo procitala.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 13:03   #127
Ja također imam neugodno iskustvo sa Desigual torbama. Umjetna koža je počela pucati nakon 3-4 mj, ručkice su se užasno razvukle kroz dodatnih par mjeseci i sama torba je unutar godine dana od kupnje bila ružna i za mene više nenosiva. Nikad više ne planiram kupnju tamo.
__________________
“I am only responsible for my own heart, you offered yours up for the smashing my darling. Only a fool would give out such a vital organ”
alessia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 15:21   #128
a ja sam opet sasvim zadovoljna kupljenim torbama, ovu zelenu sam nosila godinu dana i onda ju još prodala, a ovu crnu nosim već 5 mjeseci i ista je kao i prvog dana, one male platnene sam isto imala i nije bilo nikakvih problema



ja opet nisam zadovoljna kvalitetom majica i haljina, začas se naprave mucice, a haljina je imala jednu rupicu nakon jednog nošenja, sva sreća da je šarena pa se to ne vidi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 13:43   #129
Vidjela sam neki dan u gradu curu sa prekrasnom Desigual torbom – potpuno crna, malo veća torba „krutog“ oblika. Dio na torbi je reljefni crni pliš. Jako elegantna. Djelovala mi je potpuno novo. E sad, ja sam zaključila da je to Desigual jer je na njoj visilo (valjda ciferšlus) nešto na čemu je pisalo po mojoj procjeni „Desigual“. Ma, bila sam 100% uvjerena da je to Desigual, ali sad više nisam.

Danas sam bila u jednom Desigual dućanu i nije bilo takve torbe. Prodavačica je rekla da nisu niti imali torbu sa djelomično plišanom površinom. Pogledala sam torbe na službenoj Desigual stranici. Niti tamo je nisam našla.

Još me jedan detalj zbunio. Primijetila sam da je na svim torbama oznaka „Desiugual“ naljepljena na torbi, ne visi kao što je to bio slučaj na torbi kod cure u gradu.

Glupo pitanje, ali da li nekome pada na pamet što bi moglo biti to što sam ja vidjela?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 14:01   #130
Ja bih rekla da si vidjela ovo:
http://motorjeansonline.com/en/bag/3...r-velluto.html
Ima i logo Desigual koji visi s ručke, što bi odgovaralo opisu.
Ili možda ovaj model s istim uzorkom, iako ona nema taj kruti oblik koji opisuješ.
https://www.amazon.co.uk/Desigual-RO.../dp/B01JYL1ZR2
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 14:24   #131
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da si vidjela ovo:
http://motorjeansonline.com/en/bag/3...r-velluto.html
Ima i logo Desigual koji visi s ručke, što bi odgovaralo opisu.
Ili možda ovaj model s istim uzorkom, iako ona nema taj kruti oblik koji opisuješ.
https://www.amazon.co.uk/Desigual-RO.../dp/B01JYL1ZR2
Daaaa, to je ta prva
Vidim da je više ni oni nemaju na skladištu. To je bila kolekcija jesen-zima 2016.
Hvala!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 09:44   #132
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Daaaa, to je ta prva
Vidim da je više ni oni nemaju na skladištu. To je bila kolekcija jesen-zima 2016.
Hvala!
ja sam ovu torbu kupila u jesen 2015.


ta koju si vidjela je divna zbilja, zagledala sam ju prošle godine. ali iz svog iskustva sa Desigual torbama, većim, manjim...preskoči ako ti nije baš toliko jako napeta.
meni je to najgori omjer cijene i (ne)kvalitete.
torba od stotinjak eura bi definitivno trebala malo bolje biti izrađena.
nisam još dosad nikoga vidjela s takvim modelom torbe a da mu se ručke nisu ofucale već nakon 2-3mj.
napominjem da ja ne nosim istu torbu 5 dana u tjednu, nikad! i da to nikako ne može biti od čestog nošenja.

ako ju ipak toliko želiš kontaktiraj Jes pa vidi imaju li ju gdje u Hr.
http://jegerstar.com/67x50a8_2000-de...riationdetail0
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:06   #133
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja sam ovu torbu kupila u jesen 2015.


ta koju si vidjela je divna zbilja, zagledala sam ju prošle godine. ali iz svog iskustva sa Desigual torbama, većim, manjim...preskoči ako ti nije baš toliko jako napeta.
meni je to najgori omjer cijene i (ne)kvalitete.
torba od stotinjak eura bi definitivno trebala malo bolje biti izrađena.
nisam još dosad nikoga vidjela s takvim modelom torbe a da mu se ručke nisu ofucale već nakon 2-3mj.
napominjem da ja ne nosim istu torbu 5 dana u tjednu, nikad! i da to nikako ne može biti od čestog nošenja.

ako ju ipak toliko želiš kontaktiraj Jes pa vidi imaju li ju gdje u Hr.
http://jegerstar.com/67x50a8_2000-de...riationdetail0
Ajoj, tek sad vidim ovaj post.
Tnx.

Sad razmišljam da li da kupim ovu iz linka kod jesa (sa popustom bi me došla oko 440 kn) – ta nije ista kao ona san Francisco velvet beg? Vidim razliku u ovom znaku što visi – kod san Francisco je skroz pozlaćen, a kod ove kod jesa nije, a i drugo je ime torbe. Nije mi problem što kod jesa nije pozlaćeno ime, nego nisam sigurna da li ta torba kod jesa isto ima djelomično plišanu površinu (čini mi se da nema, a možda mi se samo čini)…joj, što kompliciraju s tim verzijama verzija…
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:38   #134
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Ajoj, tek sad vidim ovaj post.
Tnx.

Sad razmišljam da li da kupim ovu iz linka kod jesa (sa popustom bi me došla oko 440 kn) – ta nije ista kao ona san Francisco velvet beg? Vidim razliku u ovom znaku što visi – kod san Francisco je skroz pozlaćen, a kod ove kod jesa nije, a i drugo je ime torbe. Nije mi problem što kod jesa nije pozlaćeno ime, nego nisam sigurna da li ta torba kod jesa isto ima djelomično plišanu površinu (čini mi se da nema, a možda mi se samo čini)…joj, što kompliciraju s tim verzijama verzija…
Mislim da ti je ova u Jesu skroz velvet površina. Držala sam u rukama velvet ali tamnoplavu u barceloni nedavno.
Gle, ako ti je to xy torba po redu i nećeš ju prečesto nositi onda uzmi jer je stvarno efektna.
ali ne vrijedi tih para nikako.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 17:01   #135
Na stranici Catbibi sad imate super popust na desigual, provjerena je trgovina, ja redovito kupujem.
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 01:43   #136
I ja sam vec pisala svoja iskustva s desigual torbama i novcanicima, no nisam sigurna da li bas na ovoj temi.. no ukrratko ne vrijede tih para. Znam kako je to kad se zaljubis imam doma vec nekoliko ofucanih desigual torbi i novcanik no neki dan sam vidjela jednu torbu u izlogu i od onda razmisljam o njoj...ne mogu si pomoci



Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 06:31   #137
ja sam ovaj vikend skoro plakala zbog Desiguala
kupila genijalnu D.haljinu sa velvet detaljima, oprala u mašini i dobila strahotu jer se velvet otopio na pola haljine i zaflekao ostatak.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 08:33   #138
Reklamiraj!


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:02   #139
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ja sam ovaj vikend skoro plakala zbog Desiguala
kupila genijalnu D.haljinu sa velvet detaljima, oprala u mašini i dobila strahotu jer se velvet otopio na pola haljine i zaflekao ostatak.
vjerojatno se ni ne smije prati u mašini pa reklamacija neće proći
šteta.
slično iskustvo imam sa tunikom jednom, oprala ju u mašini na 30 stupnjeva (jer zaista ne želim biti rob odjeće i sve osim svile perem u mašini). skupila se poprilično
unatoč tome što je samo 30 stupnjeva!
sreća je pa je onako loose bila otpočetka i što mi je trebala možda xs a ja sam s kupila, pa na kraju izgleda kao normalna tunika, nije više tako loose
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:10   #140
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ja sam ovaj vikend skoro plakala zbog Desiguala
kupila genijalnu D.haljinu sa velvet detaljima, oprala u mašini i dobila strahotu jer se velvet otopio na pola haljine i zaflekao ostatak.
Strasno...idi tamo i nedaj se otjerati bez povrata...zaprijeti svim mogucim inspekcijam..i ja uvijek kazem da necu kupiti vise njihovu odjecu i opet popustim..sa torbama i obucom nemam problema, sve mi je ok, ali odjeca...strasno nekvalitetna i zacas se ofuca
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.